О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Успенского района
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 23 июля 2019 года № 222/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 июля 2019 года № 6487
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Успенского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района К. Абушахманов
Приложение
к постановлению акимата
Успенского района
от "23" июля 2019 года № 222/7
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Успенского района
1. Постановление акимата Успенского района от 12 февраля 2016 года № 30/2 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4954, опубликовано 14 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Успенского района от 22 августа 2016 года № 146/8 "О внесении изменения в постановление акимата Успенского района от 12 февраля 2016 года № 30/2 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5225, опубликовано 05 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Успенского района от 20 января 2017 года № 8/1 "О внесении изменения в постановление акимата Успенского района от 12 февраля 2016 года № 30/2 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5366, опубликовано 11 февраля 2017 года в районных газетах "Апта Айнасы" и "Сельские будни").

Успен ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 23 шілдедегі № 222/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 шілдеде № 6487 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Успен ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Қ. Абушахманов
Успен ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "23" шілдедегі
№ 222/7 қаулысына
қосымша
Успен ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Успен ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын анықтау және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді анықтау туралы" № 30/2 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4954 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Успен ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 тамыздағы "Успен ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын анықтау және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді анықтау туралы" № 30/2 қаулысына өзгерту енгізу туралы" № 146/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5225 болып тіркелген, 2016 жылғы 05 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Успен ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 20 қаңтардағы "Успен ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын анықтау және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді анықтау туралы" № 30/2 қаулысына өзгерту енгізу туралы" № 8/1 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5366 болып тіркелген, 2017 жылғы 11 ақпанда "Апта Айнасы" және "Сельские будни" аудандық газеттерінде жарияланған).

4. Постановление акимата Успенского района от 10 сентября 2018 года № 211/9 "О внесении изменения в постановление акимата Успенского района от 12 февраля 2016 года № 30/2 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6078, опубликовано 18 октября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

4. Успен ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 10 қыркүйектегі "Успен ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын анықтау және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді анықтау туралы" № 30/2 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 211/9 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6078 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).