О внесении дополнений в постановление акимата города Алматы от 10 ноября 2010 года № 4/840 "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 19 марта 2019 года № 1/173. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 27 марта 2019 года № 1530. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 17 марта 2021 года N 1/191
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 17.03.2021 N 1/191 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 18 и 27 Закона Республики Казахстан от 2 июля 1992 года "Об охране и использовании объектов историко-культурного наследия", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 10 ноября 2010 года № 4/840 "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 864, опубликовано 25 декабря 2010 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы"), следующие дополнения:
Государственный список памятников истории и культуры местного значения города Алматы, утвержденном указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 119, 120, следующего содержания:
"
119
Автовокзал "Сайран"
архитектуры и градостроительства
улица Толе би, 294
120
Алматинский ипподром
архитектуры и градостроительства
улица Омарова, 10А
".
2. Управлению культуры города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы А. Кырыкбаева.
4. Постановление акимата города Алматы "О внесении дополнений в постановление акимата города Алматы" от 10 ноября 2010 года № 4/840 "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения города Алматы" вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек

Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының жергілікті маңызы бар Тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" 2010 жылғы 10 қарашадағы № 4/840 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 19 наурыздағы № 1/173 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 наурызда № 1530 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 17 наурыздағы № 1/191 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 17.03.2021 № 1/191 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 2 шілдедегі "Тарихи-мәдени мұра объектілерін қорғау және пайдалану туралы" Заңының 18 және 27 баптарына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының жергілікті маңызы бар Тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" 2010 жылғы 10 қарашадағы № 4/840 қаулысына (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 864 болып тіркелген, 2010 жылғы 25 желтоқсанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Алматы қаласының жергілікті маңызы бар Тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімі:
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 119, 120 жолдармен толықтырылсын:
"
119
"Сайран" автобекеті
сәулет және қала құрылысы
Төле би көшесі, 294
120
Алматы ипподромы
сәулет және қала құрылысы
Омаров көшесі, 10А
".
2. Алматы қаласы Мәдениет басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары А. Қырықбаевқа жүктелсін.
4. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының жергілікті маңызы бар Тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" 2010 жылғы 10 қарашадағы № 4/840 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" қаулысы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек