Об утверждении норм и предельных цен субсидируемых семян по Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 5 апреля 2019 года № 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 апреля 2019 года № 5326. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 30 апреля 2020 года № 101
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 30.04.2020 № 101 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша субсидияланатын тұқымдардың нормалары мен шекті бағаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 80 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 сәуірде № 5326 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 101 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 30.04.2020 № 101 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", пунктом 6 Правил субсидирования развития семеноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10190), акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 2-тармағына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 08 шілдедегі Заңының 11-бабы 2-тармағы 3) тармақшасына, "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10190 болып тіркелді) бекітілген Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларының 6-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить нормы и предельные цены субсидируемых семян по Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы бойынша субсидияланатын тұқымдардың нормалары мен шекті бағалары бекітілсін.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мыналарды Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на государственном и русском языках в Северо-Казахстанском региональном центре правовой информации - филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы әкімдік қаулысын мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның мемлекеттік және орыс тіліндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы - Солтүстік Қазақстан аймақтық құқықтық ақпарат орталығына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін жолдауды;

** с учетом того, что минимальный период выращивания многолетних злаковых трав – 10 лет, многолетних бобовых трав – 5 лет, требуется ежегодное сортообновление в размере 1/10 части (10 %) для многолетних злаковых трав и 1/5 части (20 %) для многолетних бобовых трав.

** көп жылдық дәнді шөптерді өсірудің ең аз кезеңі 10 жыл, көп жылдық бұршақты шөптерді өсірудің ең аз кезеңі 5 жыл екендігін ескере отырып, жыл сайын көп жылдық дәнді шөптер үшін 1/10 бөлік (10 %) және көп жылдық бұршақты шөптер үшін 1/5 бөлік (20 %) мөлшерінде сорт жаңарту талап етіледі.