О внесении изменений в решение акима Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 7 октября 2010 года №3 "О присвоении наименований составным частям населенных пунктов Жанажолского сельского округа района Шал акына"
Решение акима Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 6 декабря 2019 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 декабря 2019 года № 5719
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Жанажолского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области "О присвоении наименований составным частям населенных пунктов Жанажолского сельского округа района Шал акына" от 7 октября 2010 года №3 (опубликовано 5 ноября 2010 года в районной газете "Парыз" и 5 ноября 2010 года в районной газете "Новатор", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №13-14-112) следующие изменения:
заголовок решения на казахском языке изложить в новой редакции:
"Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атау беру туралы";
в реквизитах и по всему тексту решения на государственном языке слова "селолық", "селосы" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылы";
заголовок, реквизиты и текст решения на русском языке оставить без изменения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М. Сулейменов

Солтүстік Казақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол селолық округі әкімінің 2010 жылғы 7 қазандағы №3 "Шал ақын ауданы Жаңажол селолық округінің елді мекендерінің құрамдас бліктеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 желтоқсанда № 5719 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Жанажол ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол селолық округі әкімінің "Шал ақын ауданы Жаңажол селолық округінің елді мекендерінің құрамдас бліктеріне атау беру туралы" 2010 жылғы 7 қазандағы №3 шешіміне (2010 жылдың 5 қарашасында "Новатор" аудандық газетінде және 2010 жылдың 5 қарашасында "Парыз" аудандық газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №13-14-112 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің қазақ тіліндегі атауы жаңа редакциясында баяндалсын:
"Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атау беру туралы";
шешiмнің мемлекеттік тілдегі деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосы" тиісінше "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің орыс тіліндегі атауы, деректемелері мен мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі М. Сулейменов