О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 31 октября 2016 года № 6-2 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Жылыойскому району"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 16 мая 2019 года № 35-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 мая 2019 года № 4402. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 24 мая 2023 года № 4-4
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 24.05.2023 № 4-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 31 октября 2016 года № 6-2 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Жылыойскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3683, опубликовано 6 декабря 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в приложении указанного решения:
строку, порядковый номер 6, изложить в следующей редакции:
"
6
Поликлиники
1 посещение
";
строку, порядковый номер 8, изложить в следующей редакции:
"
8
Санатории
1 место
";
в строку, порядковый номер 25, вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
в строку, порядковый номер 28, вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется.
2. Контроль за исполнением решения возложить на постоянную комиссию (Т. Майлыбаев) районного маслихата по вопросам экологии, сельского хозяйства, агропромышленности, соблюдения законности, правопорядка и депутатской этики.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
XXXV сессии Жылыойского
районного маслихата
М. Кабиденов
Секретарь Жылыойского
районного маслихата
М. Кенганов

Жылыой ауданы мәслихатының 2016 жылғы 31 қазандағы № 6-2 "Жылыой ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 мамырдағы № 35-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 мамырда № 4402 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 мамырдағы № 4-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 24.05.2023 № 4-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 бабына сәйкес Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой ауданы мәслихатының 2016 жылғы 31 қазандағы № 6-2 "Жылыой ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3683 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы:
реттік нөмірі 6-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
6
Емханалар
1 келіп кету
";
реттік нөмірі 8-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
8
Санаторийлер
1 орын
";
реттік нөмірі 25-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
25
Мейрамханалар, дәмханалар, қоғамдық тамақтану мекемелері
1 отыратын орын
";
реттік нөмірі 28-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
28
Театрлар, кинотеатрлар, концерт залдары, түнгі клубтар, ойынханалар, ойын автоматтарының залы
1 отыратын орын
".
2. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экология, ауылшаруашылығы, агроөнеркәсіп, заңдылықты сақтау, құқық тәртібі және депутаттық этика мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Т. Майлыбаев) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жылыой аудандық мәслихатының
кезектен тыс XXXV сессиясының
төрағасы
М. Кабиденов
Жылыой аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Кенғанов