Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан
Постановление акимата Макатского района Атырауской области от 21 мая 2019 года № 95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 мая 2019 года № 4406. Утратило силу постановлением акимата Макатского района Атырауской области от 21 июля 2021 года № 107 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Макатского района Атырауской области от 21.07.2021 № 107 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Макатского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места, для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление Макатского районного акимата от 25 февраля 2015 года №47 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3127, опубликовано в газете "Макат тынысы" от 19 марта 2015 года);
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Макатского района Ергалиева Н.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Карагаев
Приложение к постановлению акимата Макатского района от "21" мая 2019 года № 95
ПЕРЕЧЕНЬ мест по Макатскому району для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Поселок Макат
Стенд возле здания государственного учреждения "Средняя школа имени Мусы Баймуханова"
2
Поселок Макат
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Макатский районный Дом культуры отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Макатского района"
3
Поселок Доссор
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Доссор отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Макатского района"
4
Поселок Доссор
Стенд возле здания коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Абая Кунанбаева" государственного учреждения "Отдела образования Макатского района"
5
Сельский округ Байгетобе
Стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Комплекс школа-ясли сад Байгетобе Макатского районного отдела образования"

Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № 95 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 мамырда № 4406 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 шілдедегі № 107 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 21.07.2021 № 107 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес, Мақат ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, аудандық аумақты сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Мақат ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 47 "Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3127 болып тіркелген, "Мақат тынысы" газетінде 2015 жылғы 19 наурызда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Мақат ауданы әкімінің орынбасары Н.Ерғалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Қарағаев
Мақат ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "21" мамырдағы № 95 қаулысына қосымша
Мақат ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының ТІЗБЕСІ
Елді-мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны
1
Мақат кенті
"Муса Баймұханов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
2
Мақат кенті
"Мақат аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мақат аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
3
Доссор кенті
"Мақат аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Доссор мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
4
Доссор кенті
"Мақат аудандық білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай Құнанбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
5
Бәйгетөбе ауылдық округі
"Мақат аудандық білім беру бөлімінің Бәйгетөбе мектеп-бөбекжай кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд