О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Ордабасынского района от 06 сентября 2018 года № 455 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 22 ноября 2019 года № 549. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 22 ноября 2019 года № 5255. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 29 января 2021 года № 13

Ордабасы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 06 қыркүйектегі № 455 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 22 қарашадағы № 549 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет Департаментiнде 2019 жылғы 22 қарашада № 5255 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 29 қаңтардағы № 13 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 29.01.2021 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и подпунктом 6) статьи 9, подпунктом 1) пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", "Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" утвержденным приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года акимат Ордабасынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 29.01.2021 № 13 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 6) тармақшасына, 27 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы бұйрығымен бекітілген "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына" сәйкес Ордабасы ауданы әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Ордабасынского района от 06 сентября 2018 года № 455 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4722, опубликованный 22 сентября 2018 года в газете "Ордабасы оттары" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 сентября 2018 года) следующие изменения и дополнения:
Приложение "Размер квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

1. Ордабасы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 06 қыркүйектегі № 455 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4722 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 22 қыркүйектегі "Ордабасы оттары" газетінде және 2018 жылғы 14 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысына мынандай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген қаулының "Мүгедектердi жұмысқа орналастыру үшiн жұмыс орындары квотасының мөлшерi" деген қосымшасы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Государственному учреждению "Аппарат акима Ордабасынского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Ордабасынского района после его официального опубликования.

2. "Ордабасы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Ордабасы ауданы әкімдігі интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.