Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещения для встреч с избирателями
Постановление акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 30 мая 2019 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 июня 2019 года № 5992.
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления акимата города Курчатов области Абай от 07.02.2023 № 214 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании пункта 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Курчатов области Абай от 07.02.2023 № 214 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен постановлением акимата города Курчатов области Абай от 07.02.2023 № 214 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 26 февраля 2016 года № 374 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов и представлении кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4420 от 4 марта 2016 года, опубликовано в газете "Мой край" от 17 марта 2016 года).
4. Отделу организационно-инспекторской работы государственного учреждения "Аппарат акима города Курчатов Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға үй-жайлар беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 30 мамырдағы № 32 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 маусымда № 5992 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының атауы жаңа редакцияда - Абай облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 07.02.2023 № 214 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағы негізінде, Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Абай облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 07.02.2023 № 214 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Алып тасталды - Абай облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 07.02.2023 № 214 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орынын белгілеу мен кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы" Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 374 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестірінде 2016 жылы 4 наурызда № 4420 болып тіркелген, "Мой край" газетінде 2016 жылғы 17 наурызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. "Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ұйымдастыру-инспекторлық жұмыс бөлімі Қазақстан Республикасы заңнамасындағы белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде, қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бықылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, получившими такое право на конкурсной основе, в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Курчатов после его официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима города Курчатов Кошкарбаева Н. Т.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Курчатов А. Глазинский
Приложение 1 к постановлению
акимата города Курчатов
от "7" февраля 2023 года
№ 214
Места для размещения агитационных печатных материалов
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Курчатов области Абай от 27.12.2023 № 84 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Места размещения агитационных печатных материалов
Адрес
1.
Площадка у здания коммунального государственного казенного предприятия "Городской дом культуры города Курчатов области Абай"
улица
Тәуелсіздік, 2
2.
Площадка у здания городского узла телекоммуникаций
улица Абая, 13
3.
Площадка у здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 2"
улица
Тәуелсіздік, 10
4.
Площадка у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 3"
улица
Олимпийская, 3
5.
Площадка у здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 4"
улица Абая, 50
6.
Площадка у здания коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа города Курчатова"
улица
Тәуелсіздік, 12
7.
Площадка у здания государственного коммунального казенного предприятия "Детский сад "Журавушка"
улица Олимпийская, 30
8.
Площадка у здания рынка "Жайлаубай"
улица Абая, 29
9.
Площадка у здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Курчатовская городская больница" управления здравоохранения области Абай
улица Курчатова, 9
10.
Около автобусной остановки, напротив жилого дома по ул. Олимпийская, 20
улица Олимпийская, 20
11.
Около административного здания филиала АО "ҚТЖ-Грузовые перевозки" -"Семейское отделение ГП"
улица Железнодорожная, 1
12.
Возле автобусной остановки, напротив жилого дома по улице Көктем, 2
улица Көктем, 2
Приложение 2 к постановлению
акимата города Курчатов
от "30" мая 2019 года № 32
Помещение предоставляемое кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями по городу Курчатов

3) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде аталған қаулының көшірмесін Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен, конкурстық негізінде осындай құқық алған мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жолдау;
4) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Курчатов қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау Курчатов қаласы әкімі орынбасарының міндетін атқарушы Н. Т. Қошқарбаевқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қаласының әкімі А. Глазинский
Курчатов қаласы әкімдігінің
2023 жылғы "7" ақпандағы
№ 214 қаулысына
1 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - - Абай облысы Курчатов қаласы әкімдігінің 27.12.2023 № 84 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Мекен-жайы
1.
"Абай облысы Курчатов қаласының қалалық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы алаңы
Тәуелсіздік көшесі, 2
2.
Қалалық телекоммуникация торабы ғимаратының жанындағы алаңы
Абай көшесі, 13
3.
"№2 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы алаңы
Тәуелсіздік көшесі, 10
4.
"№3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы алаңы
Олимпийская көшесі, 3
5.
"№4 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы алаңы
Абай көшесі , 50
6.
"Курчатов қаласының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанындағы алаңы
Тәуелсіздік көшесі, 12
7.
"Журавушка" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимаратының жанындағы алаңы
Олимпийская көшесі, 30
8.
"Жайлаубай" базар ғимаратының жанындағы алаңы
Абай көшесі, 29
9.
Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Курчатов қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанындағы алаңы
Курчатова көшесі, 9
10.
Автобус аялдамасының жанында, Олимпия көшесі, 20 тұрғын үйге қарама-қарсы
Олимпийская көшесі, 20
11.
"ҚТЖ-жүк тасымалдау" - "ЖТ Семей бөлімшесі" АҚ бөлімшесінің әкімшілік ғимаратының жанында
Железнодорожная көшесі, 1
12.
Автобус аялдамасының қасында, Көктем көшесі, 2 тұрғын үйге қарама-қарсы
Көктем көшесі, 2
Курчатов қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "30" мамырдағы
№ 32 қаулысына 2 қосымша
Курчатов қаласы бойынша сайлаушылармен кездесу үшін келісім шарт негізінде үміткерлерге берілетін үй-жайлар

Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата города Курчатов области Абай от 07.02.2023 № 214 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Ескерту. 2 қосымша алып тасталды - Абай облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 07.02.2023 № 214 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).