О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 31-4 "О бюджете сельского округа имени К. Аухадиева на 2019-2021 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 декабря 2019 года № 42-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 декабря 2019 года № 6444. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 января 2020 года № 44-8
Сноска. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.01.2020 № 44-8 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Кокпектинского районного маслихата от 22 ноября 2019 года № 41-2 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 30-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6374), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 31-4 "О бюджете сельского округа имени К. Аухадиева на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-15-136, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 16 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа имени К. Аухадиева на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 239,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 980,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 50 239,0 тысяч тенге;
2) затраты – 55 544,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 31-4 "2019-2021 жылдарға арналған Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 42-4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 желтоқсанда № 6444 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 44-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 06.01.2020 № 44-8 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 41-2 "2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 30-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6374 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 31-4 "2019-2021 жылдарға арналған Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-15-136 тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемінде бекітілсін:
1) кірістер – 55 239,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 980,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 теңге;
трансферттер түсімі – 50 239,0 мың теңге;
2) шығындар – 55 544,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 305,4 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Е. Нұрлан
Секретарь Кокпектинского районного маслихата Т. Сарманов
Приложение
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 18 декабря 2019 года № 42-4
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 28 декабря 2018 года № 31-4
Бюджет сельского округа имени К. Аухадиева на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
І. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 305,4 мың теңге;";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Нұрлан
Көкпекті аудандық мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 42-4 шешіміне қосымша
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 31-4 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
І.КІРІСТЕР