Об образовании избирательных участков на территории района Бәйтерек
Решение акима района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 13 мая 2019 года № 334. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 мая 2019 года № 5661.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким района РЕШИЛ:
1. По согласованию с избирательной комиссией района Бәйтерек соблюдая границы административно-территориального устройства образовать избирательные участки на территории района Бәйтерек согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решения акима района Бәйтерек согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Руководителю аппарата акима района Бәйтерек обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Бәйтерек.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
СОГЛАСОВАНО:
Председатель избирательной
комиссии района Бәйтерек
_____________Е.Абдулов
6 мая 2019 год
Приложение к решению
акима района Бәйтерек
от 13 мая 2019 года №334
Избирательные участки на территории района Бәйтерек
Сноска. Приложение - в редакции решения акима района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 29.02.2024 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Номер избира тельного участка
Границы избирательного участка
Место расположения участка для голосования
1.
№ 155
село Переметное, улицы Алматинская, М.Гаврилова, Деркульная, М.Жукова, Зеленая, Қайнар, Локомотивная, М.Мухамбетжановой, Мирная, Набережная, Подстанция, Арасан, Жанша Досмұхамедұлы, Садовая, Строительная, Т.Аубакирова, Уральская, Ш.Кұдайбердиева, Л.Шевцовой, переулок Ростошинский, по нечетной стороне улицы Жеңіс от дома №75 до дома №189, по четной стороне улицы Жеңіс от дома №10 до дома №114, по нечетной стороне улицы Ауэзова от дома №93 до дома №189, по четной стороне улицы Ауэзова от дома №42А до дома №92/2, по четной стороне улицы Ю.Гагарина от дома №38 до дома №114, по нечетной стороне улицы Ю.Гагарина от дома №43 до дома №143.
село Переметное, улица Гагарина № 60А, здание Районного дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек"
2.
№ 156

Бәйтерек ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімінің 2019 жылғы 13 мамырдағы № 334 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 мамырда № 5661 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша әкімшілік-аумақтық құрылым шекараларының сақталуы ескеріле отырып Бәйтерек ауданының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің 1- қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Бәйтерек ауданы әкімінің шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Бәйтерек ауданы әкімі аппаратының басшысы осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бәйтерек ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
КЕЛІСІЛДІ:
Бәйтерек ауданының сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________ Е.Абдулов
6 мамыр 2019 жыл
Бәйтерек ауданы әкiмiнiң
2019 жылғы 13 мамырдағы
№334 шешiмiне қосымша
Бәйтерек ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімінің 29.02.2024 № 13 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Сайлау учаскесінің нөмірі
Сайлау учаскесінің шекаралары
Дауыс беру үшін учаскесінің орналасқан жері
1.
№ 155
Переметный ауылы, Алматинская, М.Гаврилов, Деркульная, М.Жуков, Зеленая, Қайнар, Локомотивная, М.Мухамбетжанова, Мирная, Набережная, Подстанция, Арасан, Жанша Досмұхамедұлы, Садовая, Строительная, Т.Аубакиров, Уральская, Ш.Құдайбердиев, Л.Шевцова көшелері, Ростошинский тұйық көшесі, Жеңіс көшесінің бойындағы тақ жағындағы № 75 үйден № 189 үйге дейін, Жеңіс көшесінің жұп жағындағы № 10 үйден № 114 үйге дейін, Ауэзов көшесінің тақ жағындағы № 93 үйден №189 үйге дейін, Ауэзов көшесінің жұп жағындағы №42А үйден № 92/2 үйге дейін, Ю.Гагарин көшесінің жұп жағындағы № 38 үйден №114 үйге дейін, Ю.Гагарин көшесінің тақ жағындағы №43 үйден №143 үйге дейін көшелері.
Переметный ауылы, Гагарин көшесі № 60А, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Аудандық мәдениет үйінің ғимараты.
2.
№ 156

село Переметное, улицы Борисюка, Жабаева, Молдағалиева, Элеваторная, Жайық, Ақсай, Бірлік, Казахстанская, Автомобильная, Зои Космедемьянской, Мәншүк Маметовой, Абая, Алтай, Медеу, Арман, Джалиля, Алпамыс батыра, по нечетной стороне улицы Жеңіс от дома №1 до дома №67, по четной стороне улицы Жеңіс дома № 6, по нечетной стороне улицы Ауэзова от дома №1 до дома №91, по четной стороне улицы Ауэзова от дома №2 до дома №42, Приречная, Ақ Орда, по четной стороне улицы Ю.Гагарина от дома №2 до дома №34, по нечетной стороне улицы Ю.Гагарина от дома №3 до дома №41, село Забродино.
село Переметное, улица Мұхтара Ауэзова № 79, здание кинотеатра "Жеңіс" государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
3.
№ 157
село Калининское.
село Калининское, улица Абая № 7, здание Дома культуры "Достық" государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
4.
№ 158
село Қаражар, село Поливное.
село Каражар, улица Самал № 92, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Қаражар" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
5.
№ 159
село Болашақ.
село Болашақ, улица Ақбидай № 118, здание коммунального государственного учреждения "Кировская основная средняя школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
6.
№ 162
село Зеленое.
село Зеленое, улица Кооперативная № 35, здание сельского клуба села Зеленое государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
7.
№ 163
село Егіндібұлақ, село Алмалы.
село Егіндібұлақ, улица Мектеп № 1/1, здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-детский сад" Егіндібұлақ" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
8.
№ 164
село Мичуринское, улицы Придорожная, Шығыс, Болашақ, Студенческая, Победа, Магистральная, Восточная, Школьная, Светлая, Октябрьская, Казахстанская, Первомайская, Солнечная, Автомобильная, Тайпак, Комсомольская, Қасыма Аманжолова, Астана, Сарайшық, Ғұмара Қараша, Казталовская, Кердері, Г.Мустафина, Ермековой, Ғабидолла Тоқай, Ихсанова, Бауыржана Момышұлы, Әлии Молдағұловой, Сәкена Ғұмарова, Сәкена Сейфуллина, Мәншүк Маметовой, Жүсіп, Дины Нүрпейісовой, Қабанбай батыра, Бөгенбай батыра, Есет батыр, Айдын, Бәйтерек, Целинная, Яблоневая, Смағұловой.
село Мичуринское, улица Казахстанская № 1, здание коммунального государственного учреждения "Мичуринский комплекс "школа-ясли-детский сад" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
9.
№ 165
село Атамекен, село Гремячее.
село Атамекен, улица Мектеп № 7, здание сельского клуба села Атамекен государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек.
10.
№ 166
село Қайнар.
село Қайнар, улица Жеңіс № 9, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек" сельского клуба села Қайнар.
11.
№ 167
село Шалғай. село Тыңдала, село Таловая.
село Шалғай, улица Алаш № 15, здание сельского клуба села Шалғай государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
12.
№ 170
село Белес, село Ақжол.
село Белес, улица Мәншүк Мәметовой № 1Г, здание сельского клуба села Белес государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
13.
№ 171
село Щапово.
село Щапово, улица Бәйтерек №17, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Бауыржана Момышулы отдела образования района Бәйтерек" управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
14.
№ 172
село Ақсу.
село Ақсу, улица Абая № 12, здание мини-центра при коммунальном государственном учреждении "Кушумская средняя общеобразовательная "школа-детский сад" отдела образования района Бәйтерек".
15.
№ 173
село Өркен.
село Өркен, улица Төле би № 5, здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-детский сад "Өркен" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
16.
№ 174
село Кушум, село Малый Чаган.
село Кушум, улица Мектеп № 1, здание коммунального государственного учреждения "Кушумский комплекс "школа-ясли-детский сад" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
17.
№ 175
село Большой Чаган, село Колесово.
село Большой Чаган, улица Абая № 17, здание сельского клуба села Большой Чаган государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
18.
№ 176
село Жаңатаң.
село Жаңатан, улица Жаңа қоныс № 12, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Жаңатаң" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
19.
№ 177
село Янайкино, село Богатск, село Скворкино.
село Янайкино, улица Бәйтерек № 27, здание сельского клуба села Янайкино государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
20.
№ 179

Переметный ауылы, Борисюк, Жабаев, Молдағалиев, Элеваторная, Жайық, Ақсай, Бірлік, Казахстанская, Автомобильная, Зоя Космедемьянская, Мәншүк Мәметова, Абай, Алтай, Медеу, Арман, Джалиль, Алпамыс батыр көшелері, Жеңіс көшесінің тақ жағындағы № 1 үйден № 67 үйге дейін, Жеңіс көшесінің жұп жағындағы № 6 үй, Ауэзов көшесінің тақ жағындағы № 1 үйден № 91 үйге дейін, Ауэзов көшесінің жұп жағындағы № 2 үйден № 42 үйге дейін, Приречная, Ақ Орда, Ю.Гагарин көшесінің жұп жағындағы № 2 үйден №34 үйге дейін, Ю.Гагарин көшесінің тақ жағындағы №3 үйден №41 үйге дейін көшелері, Забродин ауылы.
Переметный ауылы, Мұхтар Ауэзов көшесі № 79, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны "Жеңіс" кинотеатрының ғимараты.
3.
№ 157
Калинин ауылы.
Калинин ауылы, Абай көшесі № 7, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны "Достық" мәдениет үйінің ғимараты.
4.
№ 158
Қаражар ауылы, Поливное ауылы.
Қаражар ауылы, Самал көшесі № 92, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Қаражар бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
5.
№ 159
Болашақ ауылы.
Болашақ ауылы, Ақбидай көшесі № 118, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Киров негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
6.
№ 162
Зеленое ауылы.
Зеленое ауылы, Кооперативная көшесі № 35, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Зеленое ауылдық клубтың ғимараты.
7.
№ 163
Егіндібұлақ ауылы, Алмалы ауылы.
Егіндібұлақ ауылы, Мектеп көшесі № 1/1, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Егіндібұлақ "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
8.
№ 164
Мичурин ауылы, Придорожная, Шығыс, Болашақ, Студенческая, Победа, Магистральная, Восточная, Школьная, Светлая, Октябрьская, Казахстанская, Первомайская, Солнечная, Автомобильная, Тайпак, Комсомольская, Қасым Аманжолов, Астана, Сарайшық, Ғұмар Қараш, Казталовская, Кердері, Ғ. Мустафин, Ермекова, Ғабидолла Тоқай, Ихсанов, Бауыржан Момышұлы, Әлия Молдағұлова, Сәкен Ғұмаров, Сәкен Сейфуллин, Мәншүк Маметова, Жүсіп, Дина Нүрпейісова, Қабанбай батыр, Бөгенбай батыр, Есет батыр, Айдын, Бәйтерек, Целинная, Яблоневая, Смағұлова көшелері.
Мичурин ауылы, Казахстанская көшесі № 1, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Мичурин "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
9.
№ 165
Атамекен ауылы, Гремячее ауылы.
Атамекен ауылы, Мектеп көшесі № 7, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Атамекен ауылдық клубтың ғимараты.
10.
№ 166
Қайнар ауылы.
Қайнар ауылы, Жеңіс көшесі № 9, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Қайнар ауылдық клубтың ғимараты.
11.
№ 167
Шалғай ауылы, Тыңдала ауылы, Таловая ауылы.
Шалғай ауылы, Алаш көшесі № 15, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Шалғай ауылдық клубтың ғимараты.
12.
№ 170
Белес ауылы, Ақжол ауылы.
Белес ауылы, Мәншүк Мәметова көшесі № 1Г, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Белес ауылдық клубтың ғимараты.
13.
№ 171
Щапов ауылы.
Щапов ауылы, Бәйтерек көшесі №17, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің Бауыржан Момышұлы атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
14.
№ 172
Ақсу ауылы.
Ақсу ауылы, Абай көшесі № 12, "Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің Көшім жалпы орта білім беретін "мектеп-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын-орталықтың ғимараты.
15.
№ 173
Өркен ауылы.
Өркен ауылы, Төле би көшесі № 5, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Өркен" мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
16.
№ 174
Көшім ауылы, Кіші Шаған ауылы.
Көшім ауылы, Мектеп көшесі № 1, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Көшім" мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
17.
№ 175
Үлкен Шаған ауылы, Колесов ауылы.
Үлкен Шаған ауылы, Абай көшесі № 17, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Үлкен Шаған ауылдық клубтың ғимараты.
18.
№ 176
Жаңатаң ауылы.
Жаңатаң ауылы, Жаңа қоныс көшесі № 12, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Жаңатаң бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
19.
№ 177
Янайкин ауылы, Богатск ауылы, Скворкин ауылы.
Янайкин ауылы, Бәйтерек көшесі № 27, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Янайкин ауылдық клубтың ғимараты.
20.
№ 179

село Дарьинское, улица Шығанақ, улица Тайманова четная сторона от дома № 2 до дома № 106, нечетная сторона от дома № 1 до дома № 105/1, улица М.Өтемісұлы, улица П.Садомского, улица Жарық, улица Жас Отан, улица Достық четная сторона от дома № 2 до дома № 16, нечетная сторона от дома № 1 до дома № 27, улица Балдырған четная сторона от дома № 2 до дома № 32, нечетная сторона от дома № 1 до дома № 29, улица Л.Толстого нечетная сторона от дома № 1 до дома № 9, четная сторона от дома № 2 до дома № 24, улица Астана, улица Наурыз, улица Абу Насыр – Әл Фараби четная сторона от дома № 2 до дома № 42, нечетная сторона от дома № 1 до дома № 19, улица Әлихана Бөкейхан четная сторона от дома № 2 до дома № 48, нечетная сторона от дома № 1 до дома № 35, улица А.Пушкина нечетная сторона от дома № 1 до дома № 13, четная сторона от дома № 2 до дома №20, улица Д.Нурпеисовой четная сторона от дома № 2 до дома № 6, нечетная сторона от дома № 1 до дома № 17, улица Деркөл, переулок Деркөл, улица Гагарина, улица М.Мақатаева, улица С.Мендешева, улица Сүгір, улица Х.Есенжанова, улица Мухита, улица Мералы, улица Матросова, улица Шолохова, улица Д.Қонаева дома четная сторона, переулок Больничный, улица Абылайхана, переулок М.Мақатаева, переулок Жетісу, переулок Жайық.
село Дарьинское, улица Абылай хана № 52, здание Дома культуры села Дарьинск государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
21.
№ 180
село Дарьинское, улица Курмангазы, улица Б.Момышұлы, улица Абая, переулок Дария, улица Айтиева, улица Сатпаева, улица Приуральная, улица Ж.Жабаева, переулок М.Мәметовой, переулок И.Тайманова, улица М.Маметовой, улица А.Молдагуловой, улица И.Шкилева, улица Есенберлина, улица по четной стороне И.Тайманова от дома № 108 до дома № 152, по нечетной стороне от дома № 107/1 до дома № 51, улица Достык по четной стороне от дома № 18 до дома № 62, по нечетной стороне от дома № 29 до дома № 67, улица Балдырган по нечетной стороне от дома № 31 до дома № 37, дом 36, улица Л.Толстого четная сторона от дома № 24 до дома № 38, № 150/1, № 150/2, улица Абу Насыр-Әл Фараби нечетная сторона от дома №21 до дома № 39, четная сторона от дома № 44 до дома № 70, улица Әлихан Бөкейхан нечетная сторона от дома № 37 до дома № 59, четная сторона от дома № 50 до дома № 74, улица Пушкина нечетная сторона от дома № 15 до дома № 31, четная сторона от дома № 20 до дома № 40, улица М.Әуезова, улица Бекет Батыра, переулок Алматинский, переулок Садовый, улица Арал, переулок Д.Нұрпейсовой, переулок Ақотау, улица Д.Нұрпейісовой нечетная сторона от дома № 19 до дома № 33/1А, четная сторона от дома № 8 до дома № 36, дома по нечетной стороне улицы Д.Кунаева.
село Дарьинское, улица М. Мәметовой № 20А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия-интернат имени Абая" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
22.
№ 181
село Озерное.
село Озерное, улица Советская № 37, здание сельского клуба села Озерное государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
23.
№ 182
село Рубежинское.
село Рубежинское, улица Бейбітшілік № 16, здание сельского клуба села Рубежин государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
24.
№ 183
село Красноармейское, село Спартак.
село Красноармейское, улица Красноармейская № 50, здание сельского клуба села Красноармейск государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
25.
№ 184
село Январцево, село Петрово.
село Январцево, улица Советская № 56, здание сельского клуба села Январцево государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
26.
№ 185
село Кирсаново.
село Кирсаново, улица Чумаева № 18, здание коммунального государственного учреждения "Кирсановская основная средняя школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
27.
№ 186
село Чинарево.
село Чинарево, улица Достық № 13, здание коммунального государственного учреждения "Чинаревская начальная школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
28.
№ 188
село Ақбидай.

Дариян ауылы, Шығанақ көшесі, Тайманов көшесінің жұп жағындағы № 2 үйден №106 үйге дейін, тақ жағындағы №1 үйден №105/1 үйге дейін, М.Өтемісұлы көшесі, П.Садомский көшесі, Жарық көшесі, Жас Отан көшесі, Достық көшесінің жұп жағындағы № 2 үйден № 16 үйге дейін, тақ жағындағы № 1 үйден № 27 үйге дейін, Балдырған көшесінің жұп жағындағы № 2 үйден № 32 үйге дейін, тақ жағындағы № 1 үйден № 29 үйге дейін, Л.Толстой көшесінің тақ жағындағы № 1 үйден № 9 үйге дейін, жұп жағындағы № 2 үйден № 24 үйге дейін, Астана көшесі, Наурыз көшесі, Абу Насыр-Әл Фараби көшесінің жұп жағындағы № 2 үйден № 42 үйге дейін, тақ жағындағы № 1 үйден № 19 үйге дейін, Әлихан Бөкейхан көшесінің жұп жағындағы № 2 үйден № 48 үйге дейін, тақ жағындағы № 1 үйден № 35 үйге дейін, А.Пушкин көшесінің тақ жағындағы № 1 үйден № 13 үйге дейін, жұп жағындағы № 2 үйден № 20 үйге дейін, Д.Нурпеисова көшесінің жұп жағындағы № 2 үйден № 6 үйге дейін, тақ жағындағы № 1 үйден № 17 үйге дейін, Деркөл көшесі, Деркөл тұйық көшесі, Гагарин көшесі, М.Мақатаев көшесі, С.Мендешев көшесі, Сүгір көшесі, Х.Есенжанов көшесі, Мухит көшесі, Мералы көшесі, Матросов көшесі, Шолохов көшесі, Д.Қонаев көшесінің жұп жағындағы үйлер, Больничный тұйық көшесі, Абылайхан көшесі, М.Мақатаев тұйық көшесі, Жетісу тұйық көшесі, Жайық тұйық көшесі.
Дариян ауылы, Абылай хан көшесі № 52, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Дариян ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
21.
№ 180
Дариян ауылы, Құрманғазы көшесі, Б.Момышұлы көшесі, Абай көшесі, Дария тұйық көшесі, Айтиев көшесі, Сатпаев көшесі, Приуральный көшесі, Ж.Жабаев көшесі, М.Мәметова тұйық көшесі, И.Тайманов тұйық көшесі, М.Мәметова көшесі, А.Молдагулова көшесі, И.Шкилев көшесі, Есенберлин көшесі, И.Тайманов көшесінің жұп жағындағы № 108 үйден №152 үйге дейін, тақ жағындағы № 107/1 үйден № 51 үйге дейін, Достық көшесінің жұп жағындағы № 18 үйден № 62 үйге дейін, тақ жағындағы № 29 үйден № 67 үйге дейін, Балдырған көшесінің тақ жағындағы № 31 үйден № 37 үйге дейін, № 36 үй, Л.Толстой көшесінің жұп жағындағы № 24 үйден № 38 үйге дейін, № 150/1, № 150/2, Абу Насыр-Әл Фараби көшесінің тақ жағындағы № 21 үйден № 39 үйге дейін, жұп жағындағы № 44 үйден № 70 үйге дейін, Әлихан Бөкейхан көшесінің тақ жағындағы № 37 үйден № 59 үйге дейін, жұп жағындағы № 50 үйден № 74 үйге дейін, Пушкин көшесінің тақ жағындағы № 15 үйден № 31 үйге дейін, жұп жағындағы № 20 үйден № 40 үйге дейін, М.Әуезов көшесі, Бекет Батыр көшесі, Алматинский тұйық көшесі, Садовый тұйық көшесі, Арал көшесі, Д.Нұрпейсова тұйық көшесі, Ақотау тұйық көшесі, Д.Нұрпейісова көшесінің тақ жағындағы № 19 үйден № 33/1А үйге дейін, жұп жағындағы № 8 үйден № 36 үйге дейін, Д.Қонаев көшесінің тақ жағындағы үйлер.
Дариян ауылы, М. Мәметова көшесі № 20А, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Абай атындағы мектеп-гимназия-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
22.
№ 181
Озерное ауылы.
Озерное ауылы, Советская көшесі № 37, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Озерное ауылдық клубтың ғимараты.
23.
№ 182
Рубежин ауылы.
Рубежин ауылы, Бейбітшілік көшесі № 16, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Рубежин ауылдық клубтың ғимараты.
24.
№ 183
Красноармейск ауылы, Спартак ауылы.
Красноармейск ауылы, Красноармейская көшесі № 50, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Красноармейск ауылдық клубтың ғимараты.
25.
№ 184
Январцев ауылы, Петров ауылы.
Январцев ауылы, Советская көшесі № 56, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Январцев ауылдық клубтың ғимараты.
26.
№ 185
Кирсанов ауылы.
Кирсанов ауылы, Чумаев көшесі № 18, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Кирсанов негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
27.
№ 186
Чинарев ауылы.
Чинарев ауылы, Достық көшесі № 13, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Чинарев бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
28.
№ 188
Ақбидай ауылы.

село Ақбидай, улица Мерей № 5/1, здание сельского медицинского пункта Ақбидай государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница № 2 района Бәйтерек" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
29.
№ 189
село Раздольное.
село Раздольное, улица Школьная № 8, здание сельского клуба села Раздольное государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
30.
№ 190
село Чирово, село Балабаново.
село Чирово, улица Мирная № 61, здание сельского клуба села Чирово государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
31.
№ 192
село Сұлу көл.
село Сұлу көл, улица Достық № 15, здание сельского клуба села Сұлу көл государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
32.
№ 193
село Құрманғазы.
село Құрманғазы, улица Школьная № 1, здание сельского клуба села Құрманғазы государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
33.
№ 194
село Аманат.
село Аманат, улица Казахстанская № 10/1, здание сельского клуба села Аманат государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
34.
№ 195
село Володарское.
село Володарское, улица Талғата Бигельдинова № 22, здание сельского клуба села Володарское государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
35.
№ 196
Село Байқоныс.
село Байқоңыс, улица Жиберина № 1/6, здание сельского клуба села Байқоныс государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
36.
№ 197
село Жайык.
село Жайык, улица Достық № 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Жайық" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
37.
№ 198
село Новенькое.
село Новенькое, улица Оборонная № 21, здание коммунального государственного учреждения "Новеньковская общеобразовательная школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
38.
№ 199
село Достык.
село Достык, улица М. Өтемісова № 17, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Достык" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
39.
№ 200
село Жалын.
село Жалын, улица Достық № 25, здание коммунального государственного учреждения "Подхозовская основная средняя школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
40.
№ 201
село Чувашинское.
село Чувашинское, улица Ы.Алтынсарина № 26, здание сельского клуба Чувашинское государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
41.
№ 202
село Красный Урал.

Ақбидай ауылы, Мерей көшесі № 5/1, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "№ 2 Бәйтерек аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Ақбидай ауылдық медициналық пункттің ғимараты.
29.
№ 189
Раздольный ауылы.
Раздольный ауылы, Школьная көшесі № 8, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Раздольный ауылдық клубтың ғимараты.
30.
№ 190
Чиров ауылы, Балабанов ауылы.
Чиров ауылы, Мирная көшесі № 61, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Чиров ауылдық клубтың ғимараты.
31.
№ 192
Сұлу көл ауылы.
Сұлу көл ауылы, Достық көшесі № 15, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Сұлу көл ауылдық клубтың ғимараты.
32.
№ 193
Құрманғазы ауылы.
Құрманғазы ауылы, Школьная көшесі № 1, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Құрманғазы ауылдық клубтың ғимараты.
33.
№ 194
Аманат ауылы.
Аманат ауылы, Казахстанская көшесі № 10/1, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Аманат ауылдық клубтың ғимараты.
34.
№ 195
Володар ауылы.
Володар ауылы, Талғат Бигельдинов көшесі № 22, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Володар ауылдық клубтың ғимараты.
35.
№ 196
Байқоныс ауылы.
Байқоныс ауылы, Жиберин көшесі № 1/6, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Байқоныс ауылдық клубтың ғимараты.
36.
№ 197
Жайық ауылы.
Жайық ауылы, Достық көшесі № 15, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Жайық жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
37.
№ 198
Новенькое ауылы.
Новенькое ауылы, Оборонная көшесі № 21, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Новенькое жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
38.
№ 199
Достық ауылы.
Достық ауылы, М. Өтемісов көшесі № 17, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Достық жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
39.
№ 200
Жалын ауылы.
Жалын ауылы, Достық көшесі № 25, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Подхоз негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
40.
№ 201
Чувашин ауылы.
Чувашин ауылы, Ы.Алтынсарина көшесі № 26, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Чувашин ауылдық клубтың ғимараты.
41.
№ 202
Красный Урал ауылы.

село Красный Урал, улица Көктем №8/1, бывшее здание школы.
42.
№ 203
село Макарово.
село Макарово, улица Школьная № 1, здание коммунального государственного учреждения "Макаровская общеобразовательная школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
43.
№ 204
село Мирное.
село Мирное, улица Октябрьская № 20, здание сельского медицинского пункта Мирное государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница № 2 района Бәйтерек" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
44.
№ 205
село Садовое.
село Садовое, улица Сарайшық №1, здание коммунального государственного учреждения "Пригородная начальная школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
45.
№ 206
село Мичуринское, улицы Автомобильная, Березовая, Болашак, Ветеран, Гагарина, Заводская, Зеленая, Коктерек, Крупская, Ленина, Лесная, Матросова, Минская, Мирная, Мичурина, Молодежная, Набережная, Нурсат, Пик, Подстанционная, Производственная, Рабочая, Садовая, Садовод, Тепличный, Тәуелсіздік, У.Громовой, Чапаева, Энгельса.
село Мичуринское, улица Школьная № 1, здание сельского клуба села Мичуринское государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
46.
№ 207
село Асан.
село Асан, улица Автомобильная № 4, здание сельского клуба села Асан государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
47.
№ 208
село Жамбыл.
село Жамбыл, улица Кунаева № 1, здание коммунального государственного учреждения "Жамбылская общеобразовательная средняя школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
48.
№ 209
село Зеленое.
село Зеленое, улица Нариманова № 2А, здание сельского медицинского пункта Зеленое государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница №2 района Бәйтерек" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
49.
№ 210
село Октябрьское.
село Октябрьское, улица Пригорная № 2, здание Октябрьского сельского медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница №2 района Бәйтерек" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
50.
№ 211
село Махамбет.
село Махамбет, улица Абая Құнанбаева № 25, здание сельского клуба села Махамбет государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
51.
№ 212
село Павлово, село Кожевниково.
село Павлово, улица Школьная № 11, здание коммунального государственного учреждения "Павловская начальная школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
52.
№ 213
село Горбуново.
село Горбуново, улица Минская № 9, здание сельской библиотеки села Горбуново государственного учреждения "Централизованная библиотечная система района Бәйтерек"
53.
№ 215
село Бейбітшілік, село Чапурино.
село Бейбітшілік, улица Жеңіс № 33, здание культурно-спортивного комплекса государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга района Бәйтерек Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Бәйтерек".
54
№ 217
село Сырым батыр, село Астафьево.
село Сырым батыр, улица Б. Момышұлы № 1, здание коммунального государственного учреждения "Красновская начальная школа" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Приложение 2
к решению акима района

Красный Урал ауылы, Көктем көшесі № 8/1 бұрынғы мектеп ғимараты
42.
№ 203
Макаров ауылы.
Макаров ауылы, Школьная көшесі № 1, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Макаров жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
43.
№ 204
Мирный ауылы.
Мирный ауылы, Октябрьская көшесі № 20, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "№ 2 Бәйтерек аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Мирный ауылдық медициналық пункттің ғимараты.
44.
№ 205
Садовое ауылы.
Садовое ауылы, Сарайшық көшесі № 1, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Пригород бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
45.
№ 206
Мичурин ауылы, Автомобильная, Березовая, Болашак, Ветеран, Гагарин, Заводская, Зеленая, Коктерек, Крупская, Ленина, Лесная, Матросова, Минская, Мирная, Мичурина, Молодежная, Набережная, Нұрсат, Пик, Подстанционная, Производственная, Рабочая, Садовая, Садовод, Тепличный, Тәуелсіздік, У.Громова, Чапаев, Энгельс көшелері.
Мичурин ауылы, Школьная көшесі № 1, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Мичурин ауылдық клубтың ғимараты.
46.
№ 207
Асан ауылы.
Асан ауылы, Автомобильная көшесі № 4, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Асан ауылдық клубтың ғимараты.
47.
№ 208
Жамбыл ауылы.
Жамбыл ауылы, Кунаев көшесі № 1, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Жамбыл жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
48.
№ 209
Зеленое ауылы.
Зеленое ауылы, Нариманов көшесі № 2А, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "№ 2 Бәйтерек аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Зеленое ауылдық медициналық пункттің ғимараты.
49.
№ 210
Октябрьск ауылы.
Октябрьск ауылы, Пригорная көшесі № 2, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "№ 2 Бәйтерек аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Октябрьск ауылдық медициналық пункттің ғимараты.
50.
№ 211
Махамбет ауылы.
Махамбет ауылы, Абай Құнанбаев көшесі № 25, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Махамбет ауылдық клубтың ғимараты.
51.
№ 212
Павлов ауылы, Кожевников ауылы.
Павлов ауылы, Школьная көшесі № 11, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Павлов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
52.
№ 213
Горбунов ауылы.
Горбунов ауылы, Минская көшесі № 9, "Бәйтерек ауданының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесі Горбунов ауылдық кітапхананың ғимараты.
53.
№ 215
Бейбітшілік ауылы, Чапурин ауылы.
Бейбітшілік ауылы, Жеңіс көшесі № 33, "Бәйтерек ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бәйтерек ауданының мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Мәдени-спорт кешенінің ғимараты.
54.
№ 217
Сырым батыр ауылы, Астафьев ауылы.
Сырым батыр ауылы, Б. Момышұлы көшесі № 1, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Краснов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Бәйтерек ауданы әкімінің

Бәйтерек от 13 май 2019 года
№ 334
1. Решение акима Зеленовского района от 12 марта 2014 года №16 "Об образовании избирательных участков на территории Зеленовского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3501, опубликованное 23 июля 2014 года в информационно – правовой системе "Әділет").
2. Решение акима Зеленовского района от 19 октября 2015 года №93 "О внесении изменений в решение акима Зеленовского района № 16 от 12 марта 2014 года "Об образовании избирательных участков на территории Зеленовского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4120, опубликованное 13 ноября 2015 года в информационно – правовой системе "Әділет").
3. Решение акима Зеленовского района от 15 февраля 2016 года №7 "О внесении изменений в решение акима Зеленовского района № 16 от 12 марта 2014 года "Об образовании избирательных участков на территории Зеленовского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4275, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 14 марта 2016 года).

2019 жылғы 13 мамырдағы
№ 334 шешіміне 2-қосымша
1. Зеленов ауданы әкімінің 2014 жылғы 12 наурыздағы №16 "Зеленов ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3501 тіркелген, 2014 жылғы 23 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Зеленов ауданы әкімінің 2015 жылғы 19 қазандағы № 93 "Зеленов ауданы әкімінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № 16 "Зеленов ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4120 тіркелген, 2015 жылғы 13 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Зеленов ауданы әкімінің 2016 жылғы 15 ақпандағы № 7 "Зеленов ауданы әкімінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № 16 "Зеленов ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4275 тіркелген, 2016 жылғы 14 наурызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).