Об установлении квоты рабочих мест по Сырымскому району на 2019 год
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 29 августа 2019 года № 217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 сентября 2019 года № 5781. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 18 марта 2021 года № 33
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 18.03.2021 № 33 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Сырым ауданы бойынша 2019 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 тамыздағы № 217 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қыркүйекте № 5781 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 33 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 18.03.2021 № 33 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с Уголовно-исполнительным кодексом Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898) акимат Сырымского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 тіркелген) сәйкес Сырым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в размере трех процентов от списочной численности работников организаций Сырымского района, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере трех процентов от списочной численности работников организаций Сырымского района, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін Сырым ауданының ұйымдары жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайыздық мөлшерінде, жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін Сырым ауданының ұйымдары жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайыздық мөлшерінде, жұмыс орындарына квота белгіленсін.

3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере трех процентов от списочной численности работников организаций Сырымского района, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Признать утратившими силу постановления акимата Сырымского района от 15 июля 2016 года № 260 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образовании" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4505, опубликованное 16 августа 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) и от 15 июля 2016 года № 262 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4501, опубликованное 12 августа 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін Сырым ауданының ұйымдары жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайыздық мөлшерінде, жұмыс орындарына квота белгіленсін.
4. Сырым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 шілдедегі № 260 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4505 тіркелген, 2016 жылғы 16 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған) және 2016 жылғы 15 шілдедегі № 262 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4501 тіркелген, 2016 жылғы 12 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.

5. Руководителю аппарата акима Сырымского района (Е.Сарсенов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Саркулова.
7. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
аким района Т. Турегалиев
Приложение 1
к постановлению акимата
Сырымского района
от 2019 года 29 августа № 217
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по Сырымскому району на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест по квоте (единиц)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Центр досуга" Сырымский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
171
3
5
2
Государственное коммунальное предприятие "Сырым" Акимата Сырымского района (на праве хозяйственного ведения)
72
3
2
Всего
243
7
Приложение 2
к постановлению акимата
Сырымского района
от 2019 года 29 августа № 217
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Сырымскому району на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест по квоте (единиц)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Центр досуга" Сырымский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
171
3
5
2
Государственное коммунальное предприятие "Сырым" Акимата Сырымского района (на праве хозяйственного ведения)
72
3
2
Всего
243
7
Приложение 3
к постановлению акимата
Сырымского района
от 2019 года 29 августа № 217
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по Сырымскому району на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест по квоте (единиц)
1
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени К.Мырзалиева Сырымского районного отдела образования"
155
3
5
2
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-детсад комплекс имени Жанша Досмухамедова Сырымского районного отдела образования"

5. Сырым ауданы әкімі аппаратының басшысы (Е.Сарсенов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Сырым ауданы әкімінің орынбасары А.Саркуловқа жүктелсін.
7. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
аудан әкімі Т. Турегалиев
Сырым ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 29 тамыздағы
№ 217 қаулысына 1 қосымша
Сырым ауданы бойынша 2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% жұмыскерлердің тізімдік санынан)
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
Сырым аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
171
3
5
2
Сырым ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізуге құқылы "Сырым" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны"
72
3
2
Барлығы
243
7
Сырым ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 29 тамыздағы
№ 217 қаулысына 2 қосымша
Сырым ауданы бойынша 2019 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% жұмыскерлердің тізімдік санынан)
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
Сырым аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
171
3
5
2
Сырым ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізуге құқылы "Сырым" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны"
72
3
2
Барлығы
243
7
Сырым ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 29 тамыздағы
№ 217 қаулысына 3 қосымша
Сырым ауданы бойынша 2019 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% жұмыскерлердің тізімдік санынан)
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін Қ.Мырзалиев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
155
3
5
2
"Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін Жанша Досмұхамедов атындағы орта мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі