Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 20 ноября 2019 года № 199. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 ноября 2019 года № 5867. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 9 декабря 2020 года № 189
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 09.12.2020 № 189 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2020.

Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 20 қарашадағы № 199 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қарашада № 5867 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 189 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 09.12.2020 № 189 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Руководствуясь Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Чингирлауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый коэффициент зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте.

Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексін және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Шыңғырлау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті бекітілсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Чингирлауского района от 25 мая 2018 года № 116 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5214, опубликованное 6 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

2. Шыңғырлау ауданы әкімдігінің Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 25 мамырдағы № 116 "Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5214 тіркелген, 2018 жылғы 6 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Руководителю аппарата акима Чингирлауского района (Т.М.Сагингереев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Г. Бейсен.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2020 года.
Районный аким Е. Турмагамбетов
Утвержден
постановлением акимата
Чингирлауского района

3. Шыңғырлау ауданы әкімі аппаратының басшысы (Т.М.Сағынгереев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Шыңғырлау ауданы әкімінің орынбасары Ғ. Бейсенге жүктелсін.
5. Осы қаулы 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Турмагамбетов
Шыңғырлау ауданы әкімдігінің