О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 декабря 2012 года № 570 "Об утверждении форм административных данных в рамках образовательного мониторинга"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 24 февраля 2020 года № 71. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 февраля 2020 года № 20078
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 декабря 2012 года № 570 "Об утверждении форм административных данных в рамках образовательного мониторинга" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8369, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 14 августа 2013 года № 251 (27525); от 24 августа 2013 года № 259 (27533); от 28 августа 2013 года № 261 (27535); от 3 сентября 2013 года № 264 (27538); от 7 сентября 2013 года № 268 (27542); от 18 сентября 2013 года № 276 (27550); от 19 сентября 2013 года № 277 (27551); от 2 октября 2013 года № 286 (27560) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить формы административных данных Министерства образования и науки Республики Казахстан в рамках образовательного мониторинга согласно приложениям 1-132 настоящему приказу";
приложения с 1-138 утвержденные указанным приказом, изложить в редакции согласно приложениям с 1-132 к настоящему приказу.
2. Департаменту цифровой трансформации образования Министерства образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан после официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства образования и науки Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра образования и науки Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр образования и науки
Республики Казахстан
А. Аймагамбетов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство обороны
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Комитет по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство культуры и спорта
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 1 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о сети и контингенте детей дошкольных организаций
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz

"Білім беру мониторингінің шеңберінде әкімшілік деректер нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 570 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 24 ақпандағы № 71 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 28 ақпанда № 20078 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Білім беру мониторингінің шеңберінде әкімшілік деректер нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 570 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8369 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 189 (28128); 2013 жылғы 24 тамыздағы № 259 (27533); 2013 жылғы 28 тамыздағы № 261 (27535); 2013 жылғы 3 қыркүйектегі № 264 (27538); 2013 жылғы 7 қыркүйектегі № 268 (27542); 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 276 (27550); 2013 жылғы 19 қыркүйектегі № 277 (27551); 2013 жылғы 2 қазандағы № 286 (27560) сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы бұйрыққа 1-132-қосымшаларға сәйкес білім беру мониторингінің шеңберінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің әкімшілік деректер нысандары бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген 1-138-қосымшалар осы бұйрыққа 1-132-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Білім беруді цифрлық трансформациялау департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он жұмыс күн ішінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
А. Аймагамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігінің
Статистика комитеті
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және спорт министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
1-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан

Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ДО-1
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование области, города республиканского значения, столицы
код классификатора административно-территориальных объектов
количество дошкольных организаций, единиц
в них мест, единиц
в них детей, единиц
из них с полным днем пребывания
всего детей от 1-6(7) лет, человек
детей от 1-6 (7) лет охваченных дошкольным воспитанием и обучением, человек
всего
%
A
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
Продолжение таблицы
всего детей от 3-6(7) лет, человек
детей от
3-6(7) лет охваченных дошкольным воспитанием и обучением, человек
в том числе
в городской местности
в сельской местности
всего
%
количество дошкольных организаций, единиц
в них детей, человек
количество дошкольных организаций, единиц
в них детей, человек
8
9
10
11
12
13
14
Наименование _____________________________ Адрес ________________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты_________________________________________________________
Исполнитель______________________________________________________ ______________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)                   подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)                   подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о сети и контингенте детей дошкольных организаций"
(Индекс: № ДО-1, периодичность – годовая)
1. Арифметико-логический контроль:
графа 1= ∑ граф 11 и 13;
графа 3= ∑ граф 12 и 14.
2. Контроль между формами:
1) Всего дошкольных организаций:
форма ДО-1 строка 1 графа 1 = форма ДО-8 графа 1 строка 1 = форма ДО-13 графа 1 строка 1
2) Всего дошкольных организаций в городской местности:
форма ДО-1 строка 1 графа 11 = форма ДО-8 графа 1 строка 1.1 = форма ДО-13 графа 1 строка 1.2

Мектепке дейінгі ұйымдардың желісі және балалардың контингенті туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 1-МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
мектепке дейінгі ұйымдардын саны, бірлік
ондағы орындар, бірлік
балалардың саны, адам
оның ішінде толық күн болуымен
барлық 1-6(7) жастағы балалар, адам
мектепке дейінгі тәрбие және білім берумен қамтылған 1-6(7) жастағы балалар, адам
барлығы
%
A
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
барлық 3-6(7) жастағы балалар, адам
мектепке дейінгі тәрбие және білім берумен қамтылған 3-6(7) жастағы балалар, адам
соның ішінде
қалалық жерде
ауылдық жерде
барлығы
%
мектепке дейінгі ұйымдардын саны, бірлік
балалардың саны, адам
мектепке дейінгі ұйымдардың саны, бірлік
балалардың саны, адам
A
Б
В
8
9
10
11
12
13
14
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
______
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
______
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мектепке дейінгі ұйымдардың желісі және балалардың контингенті туралы мәліметтер" (Индекс: № 1-МҰ, кезеңділігі –жылдық)
1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 11 және 13 бағандар;
3 баған = ∑ 12 және 14 бағандар.
2. Нысандар арасын бақылау:
1) Барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-1 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-8 нысан 1 баған = МҰ-13 нысан 1 баған
2) Қалалық жердегі барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-1 нысан 1 жол 11 баған = МҰ-8 нысан 1 баған 1.1 жол = МҰ-13 нысан 1 баған 1.2 жол

3) Всего дошкольных организаций в сельской местности:
форма ДО-1 строка 1 графа 13 = форма ДО-8 графа 1 строка 1.2 = форма ДО-13 графа 1 строка 1.4
4) Всего учащихся:
форма ДО-1 строка 1 графа 3 = форма ДО-3 (1 раздел) графа 3 строка 1 = форма ДО-6 графа 2 строка 1 = форма ДО-13 графа1 строка 1.1
5) Всего учащихся в городской местности:
форма ДО-1 строка 1 графа 12 = форма ДО-6 графа 2 строка 1.1 = форма ДО-13 графа1 строка 1.3
6) Всего учащихся в сельской местности:
форма ДО-1 строка 1 графа 14 = форма ДО-6 графа 2 строка 1.2 = форма ДО-13 графа1 строка 1.5
1) графа 7 - для расчета показателя охвата детей от 1-6(7) лет ДВО необходимо:
от численности детей в возрасте 1-6(7) зарегистрированные в очереди - графа 5 (условное обозначение - D) вычесть детей зарегистрированных в очереди в возрасте от 1 до 6 лет и одновременно посещающие дошкольные организации (условное обозначение - E) и суммировать детей охваченных дошкольным воспитанием и обучением и предшкольными классами школ в возрасте от 1 до 6 лет (условное обозначение - Р):
F = D-E+Р, где F – количество детей от 1-6 лет, которые подлежат охвату ДВО.
2) численность детей от 1-6(7) лет, охваченных ДВО - графа 6 (условное обозначение - G) разделить на количество детей от 1-6(7) лет, которые подлежат охвату ДВО графа 5 (условное обозначение - F):
Формула расчета:
H = G / F * 100%
H – доля детей в возрасте 1-6(7) лет, охваченных дошкольным воспитанием и обучением;
3) графа 10 - для расчета показателя охвата детей от 3-6(7) лет ДВО необходимо:
от численности детей в возрасте 3-6(7) зарегистрированные в очереди - графа 8 (условное обозначение - D) вычесть детей зарегистрированных в очереди в возрасте от 3 до 6 лет и одновременно посещающие дошкольные организации (условное обозначение - E) и суммировать детей охваченных дошкольным воспитанием и обучением и предшкольными классами школ в возрасте от 3 до 6 лет (условное обозначение - P):
F = D-E+P, где F – количество детей от 3-6 лет, которые подлежат охвату ДВО.
4) численность детей от 3-6(7) лет, охваченных ДВО - графа 9 (условное обозначение - G) разделить на количество детей от 3-6(7) лет, которые подлежат охвату ДВО графа 8 (условное обозначение - F):
Формула расчета:
H = G / F * 100%
H – доля детей в возрасте 3-6(7) лет, охваченных дошкольным воспитанием и обучением.
Приложение 2 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 2 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о сети и контингенте детей в дошкольных организациях за исключением мини-центров
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz

3) ауылдық жердегі барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-1 нысан 1 жол 13 баған = МҰ-8 нысан 1 баған 1.2 жол = МҰ-13 нысан 1 баған 1.4 жол
4) Барлық балалар саны:
МҰ-1 нысан 1 жол 3 баған = МҰ-3 нысан (1 бөлім) 3 баған 1 жол = МҰ-6 нысан 2 баған 1 жол = МҰ-13 нысан 1 баған 1.1 жол
5) Қалалық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-1 нысан 1 жол 12 баған = МҰ-6 нысан 2 баған 1.1 жол = МҰ-13 нысан 1 баған 1.3 жол
6) Ауылдық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-1 нысан 1 жол 14 баған = МҰ-6 нысан 2 баған 1.2 жол = МҰ-13 нысан 1 баған 1.5 жол
1) 7 баған – мектепке дейінгі ұйымдарға баратын 1-6(7) жастағы балаларды қамту көрсеткішін есептеу үшін:
кезекте тұрған 1-6(7) жастағы балалардың санынан - 5 баған (шартты белгісі- D) кезекте тұрған және бір мезгілде мектепке дейінгі ұйымдарға баратын 1-6 жастағы балаларды азайтып, оған мектепке дейінгі оқумен қамтылған (шартты белгісі- E) және мектептегі мектепалды даярлық сыныптарына баратын 1-6 жастағы балаларды қосу(шартты белгісі- P).
F = D-E+P, F –МҰ қамтуға жататын 1-6 жастағы балалардың саны.
2) МҰ қамтылған 1-6(7) жастағы балалардың санын – 6 баған (шартты белгісі- G) мектепке дейінгі ұйымдардың қамтылуына жататын 1-6(7) жастағы балалардың санына бөлеміз5 баған (шартты белгісі - F):
Есептеу формуласы:
H = G / F * 100%
H – мектепке дейінгі білім және тәрбиемен қамтылған 1-6(7) жастағы балалардың үлесі;
3) 10 баған - мектепке дейінгі ұйымдарға баратын 3-6(7) жастағы балаларды қамту көрсеткішін есептеу үшін:
кезекте тұрған 3-6(7) жастағы балалардың санынан - 8 баған (шартты белгісі- D) кезекте тұрған және бір мезгілде мектепке дейінгі ұйымдарға баратын 3-6 жастағы балаларды азайтып, оған мектепке дейінгі оқумен қамтылған (шартты белгісі- E) және мектептегі мектепалды даярлық сыныптарына баратын 3-6 жастағы балаларды қосу(шартты белгісі- P).
F = D-E+P, F –МҰ қамтуға жататын 3-6 жастағы балалардың саны.
4) мектепке дейінгі ұйымдарда қамтылған 3-6(7) жастағы балалардың санын – 9 баған (шартты белгісі – G) мектепке дейінгі ұйымдардың қамтылуына жататын 3-6(7) жастағы балалардың санына бөлеміз 8 баған (шартты белгісі - F):
Есептеу формуласы:
H = G / F * 100%
H мектепке дейінгі білім және тәрбиемен қамтылған 3-6(7) жастағы балалардың үлесі
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
2-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан

Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ДО-2
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование области, города республиканского значения, столицы
код классификатора административно-территориальных объектов
всего
в том числе
количество детских садов, единиц
в них
в городской местности
в сельской местности
санаторных детских садов, единиц
в них:
мест, единиц
численность детей, человек
количество детских садов, единиц
численность детей, человек
количество детских садов, единиц
численность детей, человек
групп, единиц
численность детей, человек
A
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о сети и контингенте детей в дошкольных организациях за исключением мини-центров"
(Индекс: № ДО-2, периодичность – годовая)
1. Арифметико-логический контроль:
графа 1= ∑ граф 4 и 6;
графа 3= ∑ граф 5 и 7.
2. Контроль между формами:
1) Всего учащихся:
форма ДО-2 строка 1 графа 3 = форма ДО-3 (1 раздел) графа 3 строка 1.1
2) Всего учащихся в сельской местности:
форма ДО-2 строка 1 графа 7 = форма ДО-3 графа 3 строка 1.2
Приложение 3 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 3 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о возрастном составе детей от 0 до 7 лет, которым на 1 сентября текущего года исполнилось 1, 2, 3, 4 года и 5, 6, 7 лет
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ДО-3
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября

Шағын орталықтардан басқа мектепке дейінгі ұйымдар желісі және ондағы балалардың контингенті туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 2-МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
барлығы
соның ішінде
балабақшалар саны, бірлік
ондағы
қалалық жерде
ауылдық жерде
санаторлық балабақшалар, бірлік
ондағы
орындар, бірлік
балалардың саны, адам
балабақшалар саны, бірлік
балалардың саны, адам
балабақшалар саны, бірлік
балалардың саны, адам
топтар, бірлік
балалардың саны, адам
A
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
______
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
________________________________________
______
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Шағын орталықтардан басқа мектепке дейінгі ұйымдар желісіжәне ондағы балалардың контингенті туралы мәліметтер" (Индекс: № 2-МҰ, кезеңділігі –жылдық)
1. Арифметикалық- логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 4 және 6 бағандар;
3 баған = ∑ 5 және 7 бағандар.
2. Нысандар арасын бақылау:
1) Барлық балалар саны:
МҰ-2 нысан 1 жол 3 баған = МҰ-3 нысан (1 бөлім) 3 баған 1.1 жол
2) Ауылдық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-2 нысан 1 жол 7 баған = МҰ-3 нысан 3 баған 1.2 жол
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
3-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ағымдағы жылдың 1 қыркүйегінде 1, 2, 3 және 4, 5, 6 жасқа толған 0 жастан 7 жасқа дейінгі балалардың жас мөлшері туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 3-МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан

1. Арифметико-логический контроль. Контроль между разделами:
1) раздел 1: графа 1строка 1 = Ʃ граф 5,7,9,11,13 строка 1 + раздел 2 графа 1 строка 1
2) раздел 1: графа 3 = Ʃ строк 1.1 и 1.2 + раздел 2 строки 1.1 и 1.2
3) раздел 2: графа 1 = Ʃ граф 3, 5, 7 для каждой строки.
2. Контроль между формами:
1) Всего учащихся:
форма ДО-3 (1 раздел) графа 3 строка 1 = форма ДО-1 строка 1 графа 3 = форма ДО-6 графа 2 строка 1 = форма ДО-13 графа 1 строка 1.1
2) Всего учащихся в сельской местности:
форма ДО-3 (1 раздел) графа 3 строка 1.1.1, 1.2.1 = форма ДО-1 строка 1 графа 14 = форма ДО-6 графа 2 строка 1.2 = форма ДО-13 графа 1 строка 1.3
3) Численность детей в предшкольных группах дошкольных организаций:
форма ДО-3 (2 раздел) графа 1 строки 1.1-1.2 = форма ДО-12 графы 1-3 строка 1.1
4) Численность детей в предшкольных классах школ:
форма ДО-3 (2 р) графа 1 строка 1.3= форма ДО-12 графы 5 строка 1.1=форма РИК-76 (4 раздел) графа 2 строка 1.1
Примечание: Х – данная позиция не подлежит заполнению.
Приложение 4 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 4 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о дошкольных организациях (группах) по языкам обучения
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ДО-4
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
всего дошкольных организаций на одном языке воспитания и обучения, единиц
на казахском языке
на русском языке
на уйгурском языке
на узбекском языке
на английском языке
А
Б
1
2
3
4
5
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
в них групп
1.2
численность детей
Продолжение таблицы
всего дошкольных организаций на двух языках воспитания и обучения, единиц
в том числе, единиц
на казахском языке
на русском языке
на уйгурском языке
на узбекском языке
на корейском языке
на немецком языке
языки не указанные в графах 7-12
6
7
8
9
10
11
12
13
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о дошкольных организациях (группах) по языкам обучения"
(Индекс: № ДО-4, периодичность – годовая)
Примечание: Х – данная позиция не подлежит заполнению.
Приложение 5 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 5 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о сети и контингенте дошкольных организаций, в которых изучаются иностранные языки
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz

1. Арифметикалық-логикалық бақылау. Тараулар арасында бақылау:
1) 1 бөлім: 1 баған 1 жол = Ʃ 5, 7, 9, 11, 13 бағандар 1 жол + 2 тарау 1 баған 1 жол
2) 1 бөлім: 3 баған = Ʃ 1.1 және 1.2 жолдар + 2 тарау 1.1 және 1.2 жолдар
3) 2 бөлім: 1 баған = Ʃ әрбір жолдар үшін 3, 5, 7 бағандар.
2. Нысандар арасын бақылау:
1) Барлық балалар саны:
МҰ-3 нысан (1 бөлім) 3 баған 1 жол = МҰ-1 нысан 1 жол 3 баған = МҰ-6 нысан 2 баған 1 жол = МҰ-13 нысан 1 баған 1.1 жол
2) Ауылдық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-3 нысан (1 бөлім) 3 баған 1.1.1, 1.2.1 жолдар = МҰ-1 нысан 1 жол 14 баған = МҰ-6 нысан 2 баған 1.2 жол = МҰ-13 нысан 1 баған 1.3 жол
3) Мектепке дейінгі ұйымдарындағы мектепалды топтардағы балалар саны:
МҰ-3 нысан (2 бөлім) 1 баған 1.1-1.2 жол = МҰ-12 нысан 1-3 баған 1.1 жол
4) Мектептегі мектепалды сыныптардағы балалар саны:
МҰ-3 нысан (2 бөлім) 1 баған 1.3 жол = МҰ-12 нысан 5 баған 1.1 жол = РИК-76 нысан (4 бөлім) 2 баған 1.1 жол
Ескерту: Х – берілген айқындама толтырылмайды.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
4-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Оқыту тілі бойынша мектепке дейінгі ұйымдар (топтар) туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 4- МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштердің атауы
бір ғана тілде білім және тәрбие беретін мектепке дейінгі барлық ұйымдар, бірлік
екі тілде білім және тәрбие беретін мектепке дейінгі барлық ұйымдар, бірлік
қазақ тілінде
орыс тілінде
ұйғыр тілінде
өзбек тілінде
ағылшын тілінде
А
Б
1
2
3
4
5
6
1
Облыс/республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
ондағы топ саны
1.2
балалардың саны
Кестенің жалғасы
Көрсеткіштердің атауы
соның ішінде, бірлік
қазақ тілінде
орыс тілінде
ұйғыр тілінде
өзбек тілінде
кәріс тілінде
неміс тілінде
7-12 бағандарда көрсетілмеген тілдер
А
Б
7
8
9
10
11
12
13
1
Облыс/республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1.1
ондағы топ саны
1.2
балалардың саны
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Оқыту тілі бойынша мектепке дейінгі ұйымдар (топтар) туралы мәліметтер" (Индекс: № 4-МҰ, кезеңділігі –жылдық)
Ескерту: Х – берілген айқындама толтырылмайды.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
5-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан

Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ДО-5
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: Министерство образования и науки Республики Казахстан Комитет дошкольного и среднего образования
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
дошкольные организации, имеющие группы с изучением немецкого языка, единиц
число групп с изучением немецкого, единиц
численность детей, человек
дошкольные организации, имеющие группы с изучением английского языка, единиц
число групп с изучением английского, единиц
численность детей, человек
дошкольные организации, имеющие группы с изучением уйгурского языка, единиц
число групп с изучением уйгурского, единиц
численность детей, человек
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
как родной язык
1.2
как иностранный
Продолжение
дошкольные организации, имеющие группы с изучением узбекского языка, единиц
число групп с изучением узбекского, единиц
численность детей, человек
дошкольные организации, имеющие группы с изучением корейского языка, единиц
число групп с изучением корейского, единиц
численность детей, человек
дошкольные организации, имеющие группы с изучением турецкого языка, единиц
10
11
12
13
14
15
16
Продолжение таблицы
число групп с изучением турецкого, единиц
численность детей, человек

Шет тілдер үйретілетін мектепке дейінгі ұйымдардың желісі мен контингенті туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 5- МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштердің атауы
неміс тілінде оқитын топтары бар мектепке дейінгі ұыймдар
неміс тілінде оқитын топтар саны, бірлік
балалардың саны, адам
ағылшын тілінде оқитын топтары бар мектепке дейінгі ұыймдар
ағылшын тілін үйрететін топтар саны, бірлік
балалардың саны, адам
ұйғыр тілінде оқитын топтары бар мектепке дейінгі ұыймдар
ұйғыр тілін үйрететін топтар саны, бірлік
балалардың саны, адам
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Облыс/республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
ана тілі ретінде
1.2
шет тілі ретінде
жалғасы
өзбек тілінде оқитын топтары бар мектепке дейінгі ұыймдар
өзбек тілін үйрететін топтар саны, бірлік
балалардың саны, адам
корей тілінде оқитын топтары бар мектепке дейінгі ұыймдар
корей тілін үйрететін топтар саны, бірлік
балалардың саны, адам
түрік тілінде оқитын топтары бар мектепке дейінгі ұыймдар
түрік тілін үйрететін топтар саны, бірлік
балалардың саны, адам

дошкольные организации, имеющие группы с изучением языков кроме граф 1,4,7,10,13,16, единиц
число групп с изучением языков кроме граф 2,5,8,11, 14,17, единиц
численность детей кроме граф 3,6,9,12,15,18, человек
17
18
19
20
21
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о сети и контингенте дошкольных организаций, в которых изучаются иностранные языки"
(Индекс: № ДО-5, периодичность – годовая)
1. Арифметико-логический контроль:
строка 1=∑ строк 1.1 и 1.2 для каждой графы.
Приложение 6 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 6 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о национальном составе детей в возрасте от 0 до 7 лет
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ДО-6
Периодичность: годовая
Круг лиц предстваляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
всего детей (0-7 лет), человек
количество детей 0-7 лет в дошкольных организациях, человек
из них, человек
казахской национальности
русской национальности

1, 4, 7, 10, 13, 16 бағандарда көрсетілмеген оқыту тілдеріндегі топтары бар мектепке дейінгі ұыймдар, бірлік
2, 5, 8, 11, 14, 17 бағандарда көрсетілмеген оқыту тілдеріндегі топтар саны, бірлік
3, 6, 9, 12, 15, 18 бағандарда көрсетілмеген балалардың саны, адам
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Шет тілдер үйретілетін мектепке дейінгі ұйымдардың желісі мен контингенті туралы мәліметтер" (Индекс: № 5-МҰ, кезеңділігі –жылдық)
1. Арифметикалық - логикалық бақылау
1 жол =∑ 1.1 және 1.2 жолдар, әрбір баған үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
6-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
0 жастан 7 жасқа дейінгі балалардың ұлттық құрамы туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 6 - МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштердің атауы
барлық балалар саны (0-7 жас), адам
мектепке дейінгі ұйымдарында 0-7 жастағы балалар саны, адам
оның ішінде, адам
қазақ ұлтынан
орыс ұлтынан

национальности не указанные в графах 6-36
не указана
35
36
37
38
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о национальном составе детей в возрасте от 0 до 7 лет"
(Индекс: № ДО-6, периодичность – годовая)
1. Арифметико-логический контроль:
графа 2= ∑ граф 3, 4 ,5 для каждой строки;
графа 5= ∑ граф 6-38 для каждой строки;
строка 1= ∑ строк 1.1-1.2 для каждой графы.
2. Контроль между формами:
1) Всего учащихся:
форма ДО-6 графа 2 строка 1 = форма ДО-1 строка 1 графа 3 = форма ДО-3 строка 1 графа 3 = форма ДО-13 строка 1.1 графа 1
2) Всего учащихся в городской местности:
форма ДО-6 графа 2 строка 1.1 = форма ДО-1 строка 1 графа 12 = форма ДО-13 строка 1.3 графа 1
3) Всего учащихся в сельской местности:
форма ДО-6 графа 2 строка 1.2 = форма ДО-1 строка 1 графа 14 = форма ДО-13 строка 1.5 графа 1
Приложение 7 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 7 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о качественном составе педагогических кадров дошкольных организаций
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz

6-36 бағандарда көрсетілмегендер
көрсетілмеген
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "0 жастан 7 жасқа дейінгі балалардың ұлттық құрамы туралы мәліметтер" (Индекс: № 6-МҰ, кезеңділігі –жылдық)
1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 баған = ∑ 3, 4 ,5 бағандар, әрбір жол үшін;
5 баған = ∑ 6-38 бағандар, әрбір жол үшін;
1 жол = ∑ 1.1-1.2 жолдар, әрбір баған үшін.
2. Нысандар арасын бақылау:
1) Барлық балалар саны:
МҰ-6 нысан 2 баған 1 жол = МҰ-1 нысан 1 жол 3 баған = МҰ-3 нысан 1 жол 3 баған = МҰ-13 нысан 1.1 жол 1 баған
2) Қалалық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-6 нысан 2 баған 1.1 жол = МҰ-1 нысан 1 жол 12 баған = МҰ-13 нысан 1.3 жол 1 баған
3) Ауылдық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-6 нысан 2 баған 1.2 жол = МҰ-1 нысан 1 жол 14 баған = МҰ-13 нысан 1.5 жол 1 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
7-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан

1. Арифметико-логический контроль:
графа 1= ∑ граф 2, 3,5,7 = ∑ граф 15, 16, 17, 18 = ∑ граф 23,25,27,29,31 =∑ граф 34,37,40,43 для каждой строки.
Приложение 8 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 8 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о сети и контингенте дошкольных организаций негосударственной формы собственности
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ДО-8
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
всего дошкольных организаций, единиц
из них частных дошкольных организаций, единиц
в них мест, единиц
численность детей, человек
в том числе частных детских садов, единиц
численность детей, человек
в том числе частных мини-центров, единиц
численность детей, человек
от 1 до 3-х лет
от 3-х до 6(7) лет
от 1 до 3-х лет
от 3-х до 6(7) лет
от 1 до 3-х лет
от 3-х до 6(7) лет
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
в городской местности
1.2
в сельской местности
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о сети и контингенте дошкольных организаций негосударственной формы собственности"
(Индекс: № ДО-8, периодичность – годовая)
1. Арифметико-логический контроль:
строка 1= ∑ строке 1.1 и 1.2 для каждой графы;

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2, 3, 5, 7 бағандар = ∑ 15, 16, 17, 18 бағандар = ∑ 23, 25, 27, 29, 31 бағандар =∑ 34, 37, 40, 43 әрбір жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
8-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Мемлекеттік емес меншік түріндегі мектепке дейінгі ұйымдардың желісі мен контингенті туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 8 - МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштердің атауы
мектепке дейінгі ұйымдардың барлығы, бірлік
оның ішінде жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдардар бірлік
ондағы орындар, бірлік
балаладың саны, адам
оның ішінде жеке меншік балабақшалар, бірлік
1 жастан 3 жасқа дейін
3 жастан 6(7) жасқа дейін
А
Б
1
2
3
4
5
6
1
Облыс/республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
қалалық жерде
1.2
ауылдық жерде
Кестенің жалғасы
Көрсеткіштердің атауы
балаладың саны, адам
оның ішінде жеке меншік шағын орталықтар, бірлік
балаладың саны, адам
1 жастан 3 жасқа дейін
3 жастан 6 (7) жасқа дейін
1 жастан 3 жасқа дейін
3 жастан 6 (7) жасқа дейін
А
Б
7
8
9
10
11
1
Облыс/республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
қалалық жерде
1.2
ауылдық жерде
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мемлекеттік емес меншік түріндегі мектепке дейінгі ұйымдардың желісі мен контингенті туралы мәліметтер" (Индекс: № 8-МҰ, кезеңділігі –жылдық)
1. Арифметикалық -логикалық бақылау:
1 жол = ∑ 1.1 – 1.2 жолдар, әрбір бағанда;

графа 2= ∑ граф 6, 9 для каждой строки;
графа 4 = ∑ граф 7, 10 для каждой строки;
графа 5 = ∑ граф 8, 11 для каждой строки.
2. Контроль между формами:
1) Всего дошкольных организаций:
форма ДО-8 строка 1 графа 1 = форма ДО-1 строка 1 графа 1 = форма ДО-13 строка 1 графа 1
2) Всего дошкольных организаций в городской местности:
форма ДО-8 строка 1.1 графа 1 = форма ДО-1 графа 11строка 1 = форма ДО-13 строка 1.2 графа 1
3) Всего дошкольных организаций в сельской местности:
форма ДО-8 строка 1.2 графа 1 = форма ДО-1 графа 13 строка 1 = форма ДО-13 строка 1.4 графа 1
Приложение 9 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 9 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о материальной базе дошкольных организаций
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ДО-9
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
всего дошкольных , ед.
из них расположенных в
аварийные
без горячей воды
с привозной водой
с индивидуальным отоплением
типовых
приспособленных
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
в городской местности
1.2
в сельской местности
Продолжение таблицы
без канализации
с установленным тепло счетчиком
с водомерами
с автономным отоплением
количество дошкольных организаций, имеющих безбарьерный доступ
количество дошкольных организаций, оснащенных ИКТ оборудованием (персональные компьютеры, мультимедийные проекторы, сенсорные интерактивные доски и развивающие компьютерные игры)
количество дошкольных организаций, охваченных государственными услугами через портал электронного Правительства
8
9
10
11
12
13
14
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о материальной базе дошкольных организаций"
(Индекс: № ДО-9, периодичность – годовая)

2 баған = ∑ 6, 9 бағандар, әрбір жолда;
4 баған = ∑ 7, 10 бағандар, әрбір жолда;
5 баған = ∑ 8, 11 бағандар, әрбір жолда.
2. Нысандар арасын бақылау:
1) Барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-8 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-13 нысан 1 жол 1 баған
2) Қалалық жердегі барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-8 нысан 1.1 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 11баған 1 жол = МҰ-13 нысан 1.2 жол 1 баған
3) Ауылдық жердегі барлық мектепке дейінгі ұйымдар::
МҰ-8 нысан 1.2 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 13 баған 1 жол = МҰ-13 нысан 1.4 жол 1 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
9-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Мектепке дейінгі ұйымдардың материалдық базасы туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 9 - МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштердің атауы
барлық мектепке дейінгі ұйымдар, бірлік
оның ішінде орналасқан
апат жағдайындағы
ыстық сусыз
суды шеттен әкелу
жеке жылытумен
канализациясыз
типтік
бейімделген
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
қалалық жерде
1.2
ауылдық жерде
Кестенің жалғасы
Көрсеткіштердің атауы
жылу есептегіші орнатумен
су өлшеуішімен
автономды жылытумен
кедергісіз қол жетімдлікпен қамтылған мектепке дейінгі ұйымдардың саны
АҚТ құрал-жабдықтарымен қамтылған мектепке дейінгі ұйымдардың саны (жеке компьютерлер, мультимедиялық проекторлар, сенсорлы интерактивті тақталар және компьютерлық дамыту ойындары)
электрондық үкімет порталы арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызметтермен қамтылған мектепке дейінгі ұйымдардың саны
А
Б
9
10
11
12
13
14
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
қалалық жерде
1.2
ауылдық жерде
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мектепке дейінгі ұйымдардың материалдық базасы туралы мәліметтер" (Индекс:№ 9-МҰ, кезеңділігі –жылдық)

1. Арифметико-логический контроль:
графа 1= ∑ граф 2 и 3 для каждой строки;
строка 1= ∑ срок 1.1 и 1.2 для каждой графы.
Приложение 10 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 11 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о специальных дошкольных организациях. Сведения о педагогическом составе
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ДО-11
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
1 раздел
Наименование показателей
всего
всего дошкольных организаций для детей с нарушением речи, единиц
всего дошкольных организаций для детей с нарушением слуха, единиц
всего дошкольных организаций для детей с нарушением зрения, единиц
неслышащие
слабослышащие (позднооглохши)
незрячие
слабовидящие
А
Б
1
2
3
4
5
6
1
специальные дошкольные организации, единиц
1.1
из них количество групп, единиц
1.2
из них численность детей, человек
1.3
численность детей охваченных дошкольным воспитанием и обучением, создавших условия для детей с особыми образовательными потребностями, человек
Продолжение таблицы
всего дошкольных организаций для детей с нарушениями функции опорно-двигательного аппарата, единиц
всего дошкольных организаций для детей с умственной отсталостью, единиц
всего дошкольных организаций для детей с задержкой психического развития, единиц
всего дошкольных организаций для детей с расстройством эмоционально-волевой сферы и поведения, единиц
всего дошкольных организаций для детей со сложными нарушениями, в том числе со слепоглухотой
7
8
9
10
11
2 раздел
Наименование показателей
педагогические работники, человек
всего
из них с дефектологическим образованием
из них совместителей
А
В
1
2
3
1
в специальных дошкольных организациях
1.1
в дошкольных организациях, создавших условия для воспитания и обучения детей с особыми образовательными потребностями
Продолжение таблицы
специальные педагоги, человек
специалисты, человек
дефектолог
логопед
тифлопедагог
сурдопедагог
олигофренопедагог
психолог
социальный педагог
из них совместителей
4
5
6
7
8
9
10
11
Продолжение таблицы
потребность в кадрах, человек
дефектолог
логопед
тифлопедагог
сурдопедагог
олигофренопедагог
психолог
социальный педагог
педагогические работники
12
13
14
15
16
17
18
19
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о специальных дошкольных организациях. Сведения о педагогическом составе"
(Индекс: № ДО-11, периодичность – годовая)

1. Арифметикалық -логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2 және 3 бағандар әрбір жол үшін;
1 жол = ∑ 1.1 және 1.2 жолдар әрбір баған үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
10-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
11-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Арнайы мектепке дейінгі ұйымдар туралы мәліметтер. Педагогикалық құрамы туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 11 - МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
1-бөлім
Көрсеткіштердің атауы
барлығы
сөйлеу қабілеті бұзылыстары бар балаларға арналған барлық мектепке дейінгі ұйымдар, бірлік
есту қабілеті бұзылған балаларға арналған барлық мектепке дейінгі ұйымдар, бірлік
көру қабілеті бұзылған балаларға арналған барлық мектепке дейінгі ұйымдар, бірлік
тірек-қозғалыс аппаратының функциялары бұзылған балаларға арналған барлық мектепке дейінгі ұйымдар, бірлік
ақыл-ойының дамуы кенжелеп қалған барлық мектепке дейінгі ұйымдар, бірлік
психологиялық дамуы тежелген балаларға арналған барлық мектепке дейінгі ұйымдар, бірлік
эмоциялық-еркі жіне мінез-құлқы бұзылған барлық мектепке дейінгі ұйымдар, бірлік
күрделі бұзылыстары бар, оның ішінде соқыр-саңырау болып қалған балаларға арналған барлық мектепке дейінгі ұйымдар, бірлік
естімейтін
нашар еститін (кейіннен естімей саңырау болып қалған)
көзі көрмейтін
нашар көретін
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
арнайымектепке дейінгі ұйымдарсаны, бірлік
1.1
оның ішінде топтар саны, бірлік
1.2
оның ішінде балалардың саны, адам
1.3
ерекше білім беру қажеттіліктері бар балаларға жағдай жасаған, мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқытумен қамтылған балалардың саны, адам
2- бөлім
Көрсеткіштердің атауы
педагогикалық қызметкерлер, адам
арнайы педагогтар, адам
мамандар, адам
барлығы
оның ішінде дефектологиялық білімі бар
ондағы қосымша жұмыс істейтіндер
дефектолог
логопед
тифлопедагог
сурдопедагог
олигофренопедагог
психолог
әлеуметтік педагог
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
арнайы мектепке дейінгі ұйымдарында
1.1
ерекше білім беру қажеттіліктері ерекше балаларды тәрбиелеу және оқыту үшін жағдай жасаған мектепке дейінгі ұйымдарында
Кестенің жалғасы
Көрсеткіштердің атауы
мамандар, адам
кадрлар қажеттілігі, адам
ондағы қосымша жұмыс істейтіндер
дефектолог
логопед
тифлопедагог
сурдопедагог
олигофренопедагог
психолог
әлеуметтік педагог
педагогикалық қызметкерлер
А
В
11
12
13
14
15
16
17
18
19
1
арнайы мектепке дейінгі ұйымдарында
1.1
ерекше білім беру қажеттіліктері ерекше балаларды тәрбиелеу және оқыту үшін жағдай жасаған мектепке дейінгі ұйымдарында
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Арнайы мектепке дейінгі ұйымдар туралы мәліметтер. Педагогикалық құрамы туралы мәліметтер" (Индекс: № 11-МҰ, кезеңділігі –жылдық)

1. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административной отчетности:
1) Педагогический работник - лицо, занимающий должность, указанной в перечне должностей педагогических работников и приравненных к ним лиц, утвержденном Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 января 2008 года № 77 "Об утверждении типовых штатов работников государственных организаций образования и перечня должностей педагогических работников и приравненных к ним лиц".
2. Арифметико-логический контроль:
строка 1 = ∑ граф 2 – 11;
строка 1.1 = ∑ граф 2 – 11;
строка 1.2 = ∑ граф 2 – 11;
строка 1.3 = ∑ граф 2 – 11
Приложение 11 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 12 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об охвате детей 5-6(7) возраста обязательной предшкольной подготовкой
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ДО-12
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
количество детских садов с предшкольными группами, единиц
в них предшкольных групп, единиц
количество дошкольных мини-центров с предшкольными группами, единиц
в них предшкольных групп, единиц
количество школ с предшкольными классами, единиц
в них предшкольных классов, единиц
всего детей 5-6(7) лет, человек
всего детей 5-6(7) лет в предшколе, человек
% охвата 5 -6(7) детей предшколой
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
в них, численность детей
человек
х
х
х
1.2
в них, численность педагогов
х
х
х
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об охвате детей пяти-шестилетнего возраста обязательной предшкольной подготовкой"
(Индекс: № ДО-12, периодичность – годовая)

1. Аталған әкімшілік есеп нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
1) Педагог қызметкер - "Мемлекеттік білім беру ұйымдары қызметкерлерінің үлгі штаттарын және педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген адамдар лауазымдарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 қаңтардағы № 77 қаулысымен бекітілген педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген адамдар лауазымдарының тізбесінде көрсетілген лауазымдағы тұлға.
1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 жол = ∑ 2 – 11 бағандар;
1.1 жол = ∑ 2 – 11 бағандар;
1.2 жол = ∑ 2 – 11 бағандар;
1.3 жол = ∑ 2 – 11 бағандар;
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
11-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
12-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
5-6 (7) жастағы балаларды міндетті мектепалды даярлықпен қамту туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 12- МҰ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштердің атауы
мектепалды топтары бар балабақшалардың саны, бірлік
оның ішінде мектепке дейінгі топтар, бірлік
мектепалды топтары бар шағын орталықтар саны, бірлік
оның ішінде мектепке дейінгі топтар, бірлік
мектепалды сыныптары бар мектептер саны, бірлік
оның ішінде мектепке дейінгі сыныптар, бірлік
барлық 5-6 (7) жастағы балалар, адам
мектепалды сыныптардағы 5-6 (7) жастағы балалар саны, адам
мектепалды даярлықпен 5-6 (7) жастағы балаларды қамту %
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
оның ішінде, балалардың саны адам
х
х
х
1.2
оның ішінде педагогтар саны,
х
х
х
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме 5-6 (7) жастағы балаларды міндетті мектепалды даярлықпен қамту туралы мәліметтер (Индекс: № 12-МҰ, кезеңділігі –жылдық)

1. Арифметико-логический контроль:
графа 8= ∑ граф 1, 3 ,5 для строки 1.1.
2. Контроль между формами:
1) Количество предшкольных групп в дошкольных организациях:
форма ДО-12 графы 1-3 строка 1 = форма РИК-76 (4 раздел) графа 1 строка 2
2) Количество предшкольных классов школ:
форма ДО-12 графа 5 строка 1 = форма РИК-76 (4 раздел) графа 2 строка 3
3) Численность детей в предшкольных группах дошкольных организаций:
форма ДО-12 графы 1-3 строка 1.1 = форма ДО-3 (2 раздел) графа 1 строки 1.1-1.3 = форма РИК-76 (4 раздел) графа 2 строка 2
4) Численность детей в предшкольных классах школ:
форма ДО-12 графы 5 строка 1.1 = форма ДО-3 (2 раздел) графа 1 строка 1.5 = форма РИК-76 (4 раздел) графа 2 строка 3. графа 9 – для расчета показателя охвата детей 5-6(7) лет предшкольной подготовкой необходимо:
от численности детей в возрасте 5-7 лет по области – графа 7 (условное обозначение - G) вычесть детей 5-6(7)лет в начальных классах школ. Численность детей от 5-6(7) лет, охваченных предшкольной подготовкой графа 8 (условное обозначение - F) разделить на количество детей 5-6(7) лет, которые подлежат охвату предшкольной подготовкой (условное обозначение - G).
Формула расчета:
H = G/F * 100%
H – доля детей 5-6(7) лет, охваченных предшкольной подготовкой.
Примечание: Х – данная позиция не подлежит заполнению.
Приложение 12 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 13 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о сети и контингенте в дошкольных организациях за исключением детских садов
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
8 баған= ∑ 1, 3 ,5 бағандар, 1.1 жол үшін.
2. Нысандар арасын бақылау:
1) Мектепалды топтары бар мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-12 нысан 1-3 баған 1 жол = РИК-76 нысан (4 бөлім) 1 баған 2 жол
2) Мектепалды сыныптары бар мектептер:
МҰ-12 нысан 5 баған 1 жол = РИК-76 нысан (4 бөлім) 1 баған 3 жол
3) Мектепке дейінгі ұйымдарындағы мектепалды топтардағы балалар саны:
МҰ-12 нысан 1-3 баған 1.1 жол = МҰ-3 нысан (2 бөлім) 1баған 1.1-1.3 жол = РИК-76 нысан (4 бөлім) 2 баған 2 жол
4) Мектептегі мектепалды сыныптардағы балалар саны:
МҰ-12 нысан 5 баған 1.1 жол = МҰ-3 нысан (2 бөлім) 1 баған 1.5 жол = РИК-76 нысан (4 бөлім) 2 баған 3 жол
9 баған – мектепалды даярлықпен 5-6(7) жастағы балаларды қамтуды есептеу үшін:
5-7 жастағы балалардың санынан – 7 баған (шартты белгісі- G) мектептегі бастауыш сыныптарындағы 5-6(7) жастағы балалардың санын аламыз. Мектепалды даярлықпен қамтылған 5-6(7) жастағы балалар санын - 8 баған (шартты белгісі- F) мектепалды даярлық қамтуға жататын 5-6(7) жастағы балалар санына бөлеміз (шартты белгісі- G).
Есептеу формуласы:
H = G / F * 100%
H – мектепалды даярлықпен қамтылған 5-6(7) жастағы балалардың үлесі.
Ескерту: Х – берілген айқындама толтырылмайды.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
12-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
13-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан

1.3.1
численность детей, человек
Х
2
мини-центры с полным днем пребывания, единиц
2.1
численность детей, человек
Х
2.2
в городской местности, единиц
Х
2.2.1
численность детей, человек
Х
2.3
в сельской местности, единиц
Х
2.3.1
численность детей, человек
Х
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о сети и контингенте в дошкольных организациях за исключением детских садов"
(Индекс: № ДО-13, периодичность – годовая)
1. Арифметико-логический контроль:
графа 2= ∑ граф 4, 5, 6, 7 для каждой строки;
строка 1 = ∑ строк 1.2 и 1.3 для каждой графы;
строка 1.1 = ∑ строк 1.2.1 и 1.3.1 для каждой графы;
строка 2 = ∑ строк 2.2 и 2.3 для каждой графы;
строка 2.1 = ∑ строк 2.2.1 и 2.3.1 для каждой графы.
2. Контроль между формами:
1) Всего дошкольных организаций:
форма ДО-13 строка 1 графа 1 = форма ДО-1 строка 1 графа 1 = форма ДО-8 строка 1 графа 1
2) Всего дошкольных организаций в городской местности:
форма ДО-13 строка 1.2 графа 1 = форма ДО-1 строка 11 графа 1 = форма ДО-8 строка 1.1 графа 1
3) Всего дошкольных организаций в сельской местности:
форма ДО-13 строка 1.3 графа 1 = форма ДО-1 строка 13 графа 1 = форма ДО-8 строка 1.2 графа 1
4) Всего детей:
форма ДО-13 строка 1.1 графа 1 = форма ДО-1 строка 1 графа 3 = форма ДО-3 строка 1 графа 3 = форма форма ДО-6 строка 1 графа 2
5) Всего детей в городской местности:
форма ДО-13 строка 1.2.1 графа 1 = форма ДО-1 строка 1 графа 12 = форма ДО-6 строка 1.1 графа 2
6) Всего детей в сельской местности:
форма ДО-13 строка 1.3.1 графа 1 = форма ДО-1 строка 1 графа 14 = форма ДО-6 строка 1.2 графа 2
7) Всего детей в мини-центрах:
форма ДО-13 строка 1.1 графа 2 = форма ДО-3 строка 1.3 графа 3
8) Всего детей в сельской местности:
форма ДО-13 строка 1.3 графа 2 = форма ДО-3 строка 1.4 графа 3
графа 3 – для расчета показателя доля дошкольных мини-центров от общего числа дошкольных организаций необходимо:
количество мини-центров – графа 2 (условное обозначение - G) разделить на общее количество дошкольных организаций – графа 1 строка 1,
графа 1 (условное обозначение - F)
Формула расчета:
H = G / F * 100
H – доля дошкольных мини-центров от общего числа дошкольных организаций.
Примечание: Х – данная позиция не подлежит заполнению.
Приложение 13 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 14 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об очередности детей в государственные дошкольные организации образования
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz

1.3.1
балалардың саны, адам
Х
2
толық күн қатысумен шағын орталықтары, бірлік
2.1
балалардың саны, адам
Х
2.2
қалалық жерде, бірлік
Х
2.2.1
балалардың саны, адам
Х
2.3
ауылдық жерде, бірлік
Х
2.3.1
балалардың саны, адам
Х
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Балабақшалардан басқа балабақшалар желісі және балалардың контингенті туралы мәліметтер" (Индекс: № 13-МҰ, кезеңділігі –жылдық)
1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 баған = ∑ 4, 5, 6, 7 бағандар, әрбір жол үшін;
1 жол = ∑ 1.2 және 1.3 жолдар, әрбір баған үшін;
1.1 жол = ∑ 1.2.1 және 1.3.1 жолдар, әрбір баған үшін;
2 жол = ∑ 2.2 және 2.3 жолдар, әрбір баған үшін;
2.1 жол = ∑ 2.2.1 және 2.3.1 жолдар әрбір баған үшін.
2. Нысандар арасын бақылау:
1) Барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-13 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 1 жол 1 баған = МҰ-8 нысан 1 жол 1 баған
2) Қалалық жердегі барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-13 нысан 1.2 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 11 жол 1 баған = МҰ-8 нысан 1.1 жол 1 баған
3) Ауылдық жердегі барлық мектепке дейінгі ұйымдар:
МҰ-13 нысан 1.3 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 13 жол 1 баған = МҰ-8 нысан 1.2 жол 1 баған
4) Барлық балалар саны:
МҰ-13 нысан 1.1 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 1 жол 3 баған = МҰ-3 нысан 1 жол 3 баған = МҰ-6 нысан 1 жол 2 баған
5) Қалалық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-13 нысан 1.2.1 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 1 жол 12 баған = МҰ-6 нысан 1.1 жол 2 баған
6) Ауылдық жердегі барлық балалар саны:
МҰ-13 нысан 1.3.1 жол 1 баған = МҰ-1 нысан 1 жол 14 баған = МҰ-6 нысан 1.2 жол 2 баған
7) Барлық шағын орталықтардың саны:
МҰ-13 нысан 1.1 жол 2 баған = МҰ-3 нысан 1.3 жол 3 баған
8) Ауылдық жердегі барлық балалар саны::
МҰ-13 нысан 1.3 жол 2 баған = МҰ-3 нысан 1.4 жол 3 баған
3 баған – мектепке дейінгі ұйымдардың жалпы санынан мектепке дейінгі шағын орталықтардың үлесін есептеу үшін қажет:
шағын орталықтар санын – 2 бағанды (шартты белгісі- G) мектепке дейінгі ұйымдардың жалпы санына бөлеміз –1 баған 1 жол;
1 баған (шартты белгісі - F)
Есептеу формуласы:
H = G / F * 100
H – мектепке дейінгі ұйымдардың жалпы санынан мектепке дейінгі шағын орталықтардың үлесі.
Ескерту: Х – берілген айқындама толтырылмайды.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
13-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
14-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан

1. Арифметико-логический контроль:
раздел 1
графа 32=∑ граф 1-31 для каждой строки
строка 1=∑ строк 1.1, 1.2 для каждой графы
раздел 2
строка 1=∑ строк 1.1, 1.2 для каждой графы.
раздел 3
графа 32=∑ граф 1-31 для каждой строки
строка 1=∑ строк 1.1, 1.2 для каждой графы.
строка 1.1=∑ строк 1.1.1-1.1.3 для каждой графы.
строка 1.2=∑ строк 1.2.1-1.2.3 для каждой графы.
2. Контроль между формами:
Численность всего учащихся:
форма ВУ-1 раздел 2 строка 1 графа 32 = форма ВУ-1 раздел 3 строка 1 графа 32 = форма ВУ-2 раздел 2 строка 1 = ∑ граф 1-19 для каждой строки
Приложение 16 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 18 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о ресурсах организаций дополнительного образования для детей. Сведения об объединениях дополнительного образования для детей. Сведения о педагогических кадрах дополнительного образования для детей
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВУ-2
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
раздел 1
Наименование показателей
всего организаций дополнительного образования, единиц
тип здания
техническое состояние здания
количество организаций имеющих турникет, единиц
количество организаций имеющих библиотек, единиц
количество организаций имеющих музей, единиц
количество организаций имеющих лагерь, единиц
типовое
приспособленное
аварийное
требует капитальный ремонт
требует текущего ремонта
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
всего
1.1
из них в сельской местности
1.2
в системе образования
1.2.1
из них в сельской местности
1.3
в системе культуры и спорта
1.3.1
из них в сельской местности
раздел 2
Наименование показателей
кружки (секции, классы)
художественно-эстетические
декоративно-прикладные
технические
экологические
туристско-краеведческие
общественно-гуманитарные
естественно-математические
языковые
волейбольные
баскетбольные
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
всего, единиц
1.1
в них детей, человек

1. Арифметикалық-логикалықбақылау:
1-тарау
32 баған = ∑ 1-31 бағандар, әрбір жол үшін
1 жол = ∑ 1.1, 1.2 жолдар, әрбір баған үшін
2-тарау
1 жол = ∑ 1.1, 1.2 жолдар, әрбір баған үшін.
3-тарау
32 баған = ∑ 1-31 бағандар, әрбір жол үшін
1 жол = ∑ 1.1, 1.2 жолдар, әрбір баған үшін.
1.1 жол = ∑ 1.1.1-1.1.3 жолдар, әрбір баған үшін.
1.2 жол = ∑ 1.2.1-1.2.3 жолдар, әрбір баған үшін.
2. Нысандар арасын бақылау:
Барлық оқушылар саны:
МТМ-1 нысан 2 тарау 1 жол 32 баған = МТМ-1 нысан 3 тарау 1 жол 32 баған = МТМ-2 нысан 2 тарау 1 жол = ∑ 1-19 бағандар, әрбір жол үшін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
16-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
18-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдарының қоры туралы мәліметтер. Балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдарының бірлестіктері туралы мәліметтер. Балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдарының педагогикалық кадрлары туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № МТМ-2 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
1-тарау
Көрсеткіштер атауы
барлық қосымша білім беру ұйымдары, бірлік
ғимарат типі
ғимараттың техникалық жағдайы
типтік
бейімделген
апаттық
күрделі жөндеуді қажет ететін
ағымдық жөндеуді қажет ететін
А
В
1
2
3
4
5
6
1
барлығы
1.1
оның ішінде ауылдық
1.2
білім беру жүйесінде
1.2.1
оның ішінде ауылдық
1.3
мәдениет және спорт жүйесінде
1.3.1
оның ішінде ауылдық
Кестенің жалғасы
Көрсеткіштер атауы
турникеті бар ұйымдардың саны, бірлік
кітапханалары бар ұйымдардың саны, бірлік
мұражайы бар ұйымдардың саны, бірлік
лагері бар ұйымдардың саны, бірлік
А
В
7
8
9
10
1
барлығы
1.1
оның ішінде ауылдық
1.2
білім беру жүйесінде
1.2.1
оның ішінде ауылдық
1.3
мәдениет және спорт жүйесінде
1.3.1
оның ішінде ауылдық
2-тарау
Көрсеткіштер атауы
үйірмелер (секциялар, сыныптар)
көркемөнерлік-эстетикалық
сәндік-қолданбалы
техникалық
экологиялық
туристік-өлкетанулық
қоғамдық-гуманитарлық
жаратылыстану-математикалық
тілдік
волейболдық
баскетболдық
футболдық
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
барлығы , бірлік
1.1
ондағы балалар, адам

1. Арифметико-логический контроль:
раздел 1
строка 1=∑ строк 1.2, 1.3 для каждой графы
строка 1.1=∑ строк 1.2.1, 1.3.1 для каждой графы
графа 1=∑ граф 2, 3 для каждой строки
раздел 1
строка 1=∑ строк 2, 3 для каждой графы
строка 1.1=∑ строк 2.1, 3.1 для каждой графы
строка 1.1.1=∑ строк 2.1.1, 3.1.1 для каждой графы
раздел 3
строка 1=∑ строк 1.2, 1.3 для каждой графы
строка 1.1=∑ строк 1.2.1, 1.3.1 для каждой графы
графа 1=∑ граф 2-7=∑ граф 8-11=∑ граф 12-16 для каждой строки
графа 17=∑ граф 18-22 для каждой строки.
Приложение 17 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 19 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о районных, городских и областных детско-юношеских объединениях организаций образования республики, мероприятиях, проектах, и органах ученического самоуправления
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВУ-3
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование области, города республиканского значения, столицы
республиканская организация "Жас Ұлан"
республиканская организация "Жас Қыран"
организация скаутского движения Казахстана
количество членов, человек
количество руководителей, человек
количество воспитательных проектов, единиц
количество членов, человек
количество руководителей,человек
количество воспитательных проектов, единиц
количество членов, человек
количество руководителей,человек
количество воспитательных проектов, единиц
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
Продолжение таблицы
военно-патриотическое движение "Жас сарбаз"

1. Арифметикалық-логикалықбақылау:
1-тарау
1 жол =∑ 1.2, 1.3 жолдар, әрбір баған үшін
1.1 жол =∑ 1.2.1, 1.3.1 жолдар, әрбір баған үшін
1 баған =∑ 2, 3 бағандар, әрбір жол үшін
2-тарау
1 жол =∑ 2, 3 жолдар, әрбір баған үшін
1.1 жол =∑ 2.1, 3.1 жолдар, әрбір баған үшін
1.1.1 жол =∑ 2.1.1, 3.1.1 жолдар, әрбір баған үшін
3-тарау
1 жол =∑ 1.2, 1.3 жолдар, әрбір баған үшін
1.1 жол =∑ 1.2.1, 1.3.1 жолдар, әрбір баған үшін
1 баған = ∑ 2-7 бағандарының =∑ 8-11 бағандарының = ∑ 12-16 бағандар әрбір жол үшін
17 баған = ∑ 18-22 бағандар әрбір жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
17-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
19-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Республикалық білім беру ұйымдарының аудандық, қалалық және облыстық жасөспірімдер бірлестігі, іс-шаралар, жобалар және оқушылардың өзін-өзі басқару органы туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № МТМ-3 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
"Жас Ұлан" республикалық ұйымы
"Жас Қыран" республикалық ұйымы
Қазақстанның скауттық қозғалысы ұйымы
"Жас сарбаз" әскери-патриоттық қозғалысы
мүшелер саны, адам
жетекшілер саны, адам
тәрбиелік жобалардың саны, бірлік
мүшелер саны, адам
жетекшілер саны, адам
тәрбиелік жобалардың саны, бірлік
мүшелер саны, адам
жетекшілер саны, адам
тәрбиелік жобалардың саны, бірлік
мүшелер саны, адам
жетекшілер саны, адам
тәрбиелік жобалардың саны, бірлік
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы

детско-юношеские общественные объединения неуказанные в графах 1-12
школьные советы профилактики
районные, городские, областные советы старшеклассников, молодежные парламенты, детские маслихаты и другие
количество школьников, принявших участие в мероприятиях в рамках реализации подпрограммы "Тәрбие және білім" программы "Рухани жаңғыру"
количесво школьников, охваченных республиканскими детско-юношескими спортивными турнирами (Спартакиада школьников и др.)
количество членов, человек
количество руководителей, человек
количество воспитательных проектов, единиц
количество членов, человек
количество руководителей, человек
количество воспитательных проектов, единиц
количество советов, единиц
количество членов, человек
количество советов, единиц
количество членов, человек
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о районных, городских и областных детско-юношеских объединениях организаций образования республики, мероприятиях, проектах, и органах ученического самоуправления"
(Индекс: № ВУ-3, периодичность – годовая)
Приложение 18 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 20 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Отчет вечерних (сменных) школ. Общие (отчет) сведения о школах, классах, учащихся. Сведения о ресурсах вечерних школ
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz

1-12 бағандарында көрсетілмеген жасөспірімдербалалардың қоғамдық бірлестіктері
мектептегі профилактикалық кеңестер
жоғары сынып оқушыларының аудандық, қалалық, облыстық кеңестері, жастар парламенті, балалар маслихаты және тағы да басқалары
"Рухани жаңғыру" бағдарламасының "Тәрбиежәне білім" кіші бағдарламасын іске асыру шеңберінде іс-шараларға қатысқан оқушылардың саны
республикалық балалар-жасөспірімдер спорттық жарыстарымен (оқушылар Спартакиадасы және тағы басқа) қамтылған оқушылардың саны
мүшелер саны, адам
жетекшілер саны, адам
тәрбиелік жобалардың саны, бірлік
кеңестер саны, бірлік
мүшелер саны, адам
кеңестер саны, бірлік
мүшелер саны, адам
А
В
13
14
15
16
17
18
19
20
21
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Республикалық білім беру ұйымдарының аудандық, қалалық және облыстық жасөспірімдер бірлестігі, іс-шаралар, жобалар және оқушылардың өзін-өзі басқару органы туралы мәліметтер" (Индекс: № МТМ-3, кезеңділігі –жылдық)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
18-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
20-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан

1. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 5 и 9
графа 2 = ∑ граф 6 и 10
графа 3 = ∑ граф 7 и 11
графа 4 = ∑ граф 8 и 12.
Приложение 21 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 24 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об интернатах при школах (без специальных школ)
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма №Д-5
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
всего
в том числе в городской местности
в том числе в сельской местности
А
Б
1
2
3
1
Число школ, имеющих интернаты, единиц
2
Общая площадь всех помещений интернатов, квадратный метр
2.1
из них площадь спален, квадратный метр
2.2
число интернатов при школах, имеющих столовую
2.2.1
из них арендуемую столовую
2.3
число интернатов при школах, имеющих буфет
2.3.1
из них арендуемый буфет
3.
Численность учащихся, нуждающихся в размещении в интернатах, человек
3.1
из них проживает в интернатах
4
Число школ, в которых обучаются дети, проживающие на расстоянии более 3 км от школы, единиц
4.1
в них учащихся, проживающих на расстоянии более 3 км от школы
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об интернатах при школах (без специальных школ)"
(Индекс: №Д-5, периодичность – годовая)
1. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административной отчетности:
Интернат при общеобразовательной школе – обеспечивает получение общего среднего образования учащимся, проживающим в населенных пунктах, не имеющих соответствующих общеобразовательных школ (приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 17 сентября 2013 года № 375 "Типовые правила деятельности по видам общеобразовательных организаций (начального, основного среднего и общего среднего образования)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8827).

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 5 және 9 бағандар
2 баған = ∑ 6 және 10 бағандар
3 баған = ∑ 7 және 11бағандар
4 баған = ∑ 8 және 12 бағандар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
21-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
24-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Мектеп жанындағы интернаттар туралы мәліметтер (арнайы мектептерден басқа) Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: №Д-5 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштер атауы
барлығы
оның ішінде қалалық жерде
оның ішінде ауылдық жерде
А
Б
1
2
3
1
Интернаты бар мектептер саны, бірлік
2
Интернаттың барлық бөлмелерінің жалпы көлемі, шаршы метр
2.1
оның ішінде жататын бөлме ауданы, шаршы метр
2.2
асханасы бар мектеп-интернаттар саны, бірлік
2.2.1
оның ішінде жалға алынған асханасы бар
2.3
буфеті бар мектеп-интернаттар саны, бірлік
2.3.1
оның ішінде жалға алынған асханасы бар
3.
Интернатта тұруды қажетсінетін оқушы саны, адам
3.1
оның ішінде интернатта тұратыны
4
Мектептен 3 км қашықтықта тұратын оқушылар оқитын мектептер саны, бірлік
4.1
Оның ішінде мектептен 3 км-ден астам қашықтықта тұратын оқушылар саны
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мектеп жанындағы интернаттар туралы мәліметтер (арнайы мектептерден басқа)" (Индекс: № Д-5, кезеңділігі –жылдық)
1. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
Жалпы білім беретін мектеп жанындағы интернат – жалпы білім беретін мектептері жоқ елді мекенде тұратын оқушыларға жалпы орта білім алуын қамтамасыз етеді - "Жалпы білім беру ұйымдарының (бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру) түрлері бойынша қызметінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 17 қыркүйектегі № 375 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8827 болып тіркелген).

1. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27 для каждой строки
графа 2 = ∑ граф 4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28 для каждой строки
Приложение 24 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 30 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о материальной базе специальных организаций образования
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20_-20_ учебный год
Индекс: формы Д-9 раздел III
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
всего, единиц
из них в сельской местности, единиц
А
Б
1
2
1
всего специальных (коррекционных) организации образования, имеющих интернат
2
техническое состояние учебных зданий
2.1
из них требуют капитального ремонта
2.2
из них находятся в аварийном состоянии
2.3
из них расположены в типовых зданиях
2.4
из них расположены в приспособленных зданиях
3
число организаций, имеющих
3.1
физкультурный зал
3.2
столовую
3.3
мастерские
3.4
подсобное сельское хозяйство
3.5
библиотеку
3.6
лечебные кабинеты
3.7
бассейн
3.8
баню
4
обеспеченность компьютерной техникой детей, обучающихся на дому
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о материальной базе специальных общеобразовательных организаций" (Индекс: № Д-9 раздел III, периодичность – годовая)
Приложение 25 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 31 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сеть и контингент малокомплектных школ (МКШ)
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № МКШ-1
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: Министерство образования и науки Республики Казахстан Комитет дошкольного и среднего образования
Срок представления: 31 октября
Виды школ
число малокомплектных школ, единиц
в том числе, единиц
численность учащихся в малокомплектных школах, человек
в том числе, человек
в городской местности
в сельской местности
в городской местности
в городской местности
А
Б
1
2
3
4
5
6
1
Итого по области
1.1
в том числе начальные школы
1.2
в том числе основные школы
1.3
в том числе средние школы
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сеть и контингент малокомплектных школ (МКШ)"
(Индекс: № МКШ – 1, периодичность – годовая)

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 бағандар, әрбір жол үшін.
2 баған = ∑ 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 бағандар, әрбір жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
24-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
30-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Арнайы білім беру ұйымдарының материалдық базасы туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20_-20_ оқу жылы
Индексі: № Д-9 нысан III тарау
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштер атауы
барлығы, бірлік
оның ішінде ауылдық жерде, бірлік
А
Б
1
2
1
интернаты бар барлық арнайы (түзеу) білім беру ұйымдары
2
оқу мекемелерінің техникалық жағдайы
2.1
оның ішінде толық жөндеуді талап етеді
2.2
оның ішінде авариялық жағдайдағылар
2.3
оның ішінде типтік ғимараттарда орналасқандар
2.4
оның ішінде бейімделген мекемелерде орналасқандар
3
ұйымдар саны, қамтылған
3.1
дене шынықтыру залы
3.2
асхана
3.3
шеберхана
3.4
қосалқы ауылшаруашылығы
3.5
кітапхана
3.6
емдеу кабинеттері
3.7
бассейн
3.8
монша
4
үйде оқытылатын балаларды компьютерлік техника мен қамтамасыздандыру
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Арнайы білім беру ұйымдарының материалдық базасы туралы мәліметтер" (Индекс: № Д-9 нысан III тарау , кезеңділігі –жылдық)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
25-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
31-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Шағын жинақты мектептердің (ШЖМ) желісі мен контингенті Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 1- ШЖМ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Мектеп түрлері
шағын жинақты мектептер саны, бірлік
оның ішінде, бірлік
шағын жинақты мектептердегі оқушы саны, адам
оның ішінде, адам
қалалық жерде
ауылды жерде
қалалық жерде
ауылды жерде
А
Б
1
2
3
4
5
6
1
Облыс бойынша барлығы
1.1
оның ішінде бастауыш мектептер
1.2
оның ішінде негізгі мектептер
1.3
оның ішінде орта мектептер
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Шағын жинақты мектептердің (ШЖМ) желісі мен контингенті" (Индекс: № 1- ШЖМ, кезеңділігі –жылдық)

1. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административной отчетности:
НШ, ОШ, СШ – приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 17 сентября 2013 года № 375 "Типовые правила деятельности по видам общеобразовательных организаций (начального, основного среднего и общего среднего образования)" (зарегистрирован Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8827).
1. Арифметико-логический контроль:
графа 1= ∑ граф 2 и 3 для каждой строки;
графа 4= ∑ граф 5 и 6 для каждой строки;
строка 1= ∑ строк 1.1-1.3 для каждой графы.
2. Контроль между формами:
форма МКШ-1 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1 = форма МКШ-3 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1 = форма МКШ-4 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1.
Приложение 26 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 32 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о совмещенных классах и контингенте обучающихся в малокомплектных школах. Начальные, основные и средние школы по числу учащихся
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz

1. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
Орта мектеп, негізгі мектеп, бастауыш мектеп – "Жалпы білім беру ұйымдарының (бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру) түрлері бойынша қызметінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 17 қыркүйектегі № 375 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8827 болып тіркелген).
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2 - 3 бағандар әрбір жол үшін;
4-баған = ∑ 5 - 6 бағандар әрбір жол үшін;
1-жол = ∑ 1.1-1.3 жолдар әрбір баған үшін.
3. Нысандар арасын бақылау:
ШЖМ – 1 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған = ШЖМ – 3 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған = ШЖМ – 4 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
26 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
32 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан

1. Арифметико-логический контроль:
графа 1 раздел 1= ∑ граф 2 и 3 для каждой строки;
графа 3 раздел 1= ∑ граф 4 – 6 для каждой строки;
графа 7 раздел 1 = ∑ граф 9, 11, 13 для каждой строки;
графа 8 раздел 1= ∑ граф 10, 12, 14 для каждой строки;
строка 1 раздел 1= ∑ строк 1.1-1.3 для каждой графы.
графа 1 раздел 2 = ∑ граф 2-13 для каждой строки
графа 14 раздел 2 = ∑ граф 15-21 для каждой строки
графа 22 раздел 2 = ∑ граф 23-32 для каждой строки
строка 1 раздел 2 = ∑ строк 1.1 и 1.2 для каждой графы
Приложение 27 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 33 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о малокомплектных школах (МКШ) по языкам обучения, по классам
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № МКШ-3
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: Министерство образования и науки Республики Казахстан Комитет дошкольного и среднего образования
Срок представления: 31 октября
Виды школ
всего малокомплектных школ, единиц
из них в сельской местности, единиц
из них по языкам обучения, единиц
казахский
русский
уйгурский
узбекский
таджикский
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Итого по области
1.1
в том числе начальные школы
1.2
в том числе основные школы
1.3
в том числе средние школы
Продолжение таблицы
из них по языкам обучения, единиц
с двумя языками обучения, единиц
в том числе количество классов, единиц
языки не указанные в графах 3-14
всего
из них в сельской местности
1-4классы
5-9классы
10-11классы
всего
из них в сельской местности
13
14
15
16
17
18
19
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о малокомплектных школах (МКШ) по языкам обучения, по классам" (Индекс: № МКШ – 3, периодичность – годовая)

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған 1 тарау = ∑ 2 - 3 бағандар әрбір жол үшін;
3 баған 1 тарау = ∑ 4 - 6 бағандар әрбір жол үшін;
7 баған 1 тарау = ∑ 9, 11, 13 бағандар әрбір жол үшін;
8 баған 1 тарау = ∑ 10, 12, 14 бағандар әрбір жол үшін;
1 жол 1 тарау = ∑ 1.1 - 1.3 жолдар әрбір баған үшін.
1 баған 2 тарау = ∑ 2 - 13 бағандар әрбір жол үшін
14 баған 2 тарау = ∑ 15 - 21 бағандар әрбір жол үшін
22 баған 2 тарау = ∑ 23 - 32 бағандар әрбір жол үшін
1 жол 2 тарау = ∑ 1.1 - 1.2 жолдар әрбір баған үшін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
27-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
33-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Оқыту тілі мен сыныптар бойынша шағын жинақты мектептер (ШЖМ) туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 3 - ШЖМ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Мектеп түрлері
барлық шағын жинақталған мектептер, бірлік
оның ішінде ауылды жерде, бірлік
оның ішінде оқыту тіліне қарай, бірлік
қазақ
орыс
ұйғыр
өзбек
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Облыс бойынша барлығы
1.1
оның ішінде бастауыш мектептер
1.2
оның ішінде негізгі мектептер
1.3
оның ішінде орта мектептер
Кестенің жалғасы
Мектеп түрлері
оның ішінде оқыту тіліне қарай, бірлік
2 тілде оқытылатын, бірлік
оның ішінде сынып саны, бірлік
тәжік
3-12 бағандарда көрсетілгеннен басқа
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
1-4 сыныптар
5-9 сыныптар
10-11 сыныптар
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
А
Б
11
12
13
14
15
16
17
18
19
1
Облыс бойынша барлығы
1.1
оның ішінде бастауыш мектептер
1.2
оның ішінде негізгі мектептер
1.3
оның ішінде орта мектептер
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Оқыту тілі мен сыныптар бойынша шағын жинақты мектептер (ШЖМ) туралы мәліметтер" (Индекс: № 3- ШЖМ, кезеңділігі –жылдық)

1. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
графа 2 = ∑ граф 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
строка 1= ∑ строк 1.1- 1.3 для каждой графы.
2. Контроль между формами:
форма МКШ-3 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1 = форма МКШ-1 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1 = форма МКШ-4 строки 1.1, 1.2, 1.3 графа 1.
форма МКШ-3 строка 1 графа 3 = форма П-4 графа 9
форма МКШ-3 строка 1 графа 4 = форма П-4 графа 10
Приложение 28 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 34 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о материальной базе малокомплектных школ (МКШ)
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1-баған = ∑ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 бағандар;
2-баған = ∑ 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 бағандар;
1-жол = ∑ 1.1 - 1.3 жолдар әрбір баған үшін.
2. Нысандар арасын бақылау:
ШЖМ – 3 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған = ШЖМ – 1 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған = = ШЖМ – 4 нысан 1, 1.1, 1.2, 1.3 жолдар 1 баған
ШЖМ – 3 нысан 1 жол 3 баған = П-4 нысан 9 баған
ШЖМ – 3 нысан 1 жол 4 баған = П-4 нысан 10 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
28 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
34 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан

Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № МКШ-10
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: Министерство образования и науки Республики Казахстан Комитет дошкольного и среднего образования
Срок представления: 31 октября
всего опорных школ (ресурсных центров), единиц
в том числе, единиц
всего магнитных школ закрепленных к ресурсному центру, единиц
в том числе, единиц
количество учащихся в магнитных школах, человек
из них учащиеся в закрепленных классах к опорным школам (ресурсным центрам), человек
с интернатами
с подвозом
основная
школа
средняя школа
А
1
2
3
4
5
6
7
8
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сеть ресурсных центров"
(Индекс: № МКШ – 10, периодичность – годовая)
1. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административной отчетности:
1) Опорная школа (ресурсный центр) создается постановлением районного (городского) акимата на базе общеобразовательной школы при наличии материально-технической, научно-методической базы и кадровых ресурсов.
2) Магнитные МКШ закрепляются за опорной школой (ресурсным центром) приказом районного (городского) отдела образования. (приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 17 сентября 2013 года № 375 "Типовые правила деятельности по видам общеобразовательных организаций (начального, основного среднего и общего среднего образования)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8827).
2. Арифметико-логический контроль:
графа 4= ∑ граф 5 и 6.
Приложение 31 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 41 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Отчет об основных показателях среднего образования
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz

Ресурс орталықтарының желісі Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 10-ШЖМ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Барлық тірек мектептер (ресурстық орталықтар), бірлік
соның ішінде, бірлік
ресурстық орталықтарға бекітілген магниттік мектептер, барлығы, бірлік
соның ішінде, бірлік
магниттік мектептердегі барлық оқушылар, адам
оның ішінде тірек мектептерге (ресурстық орталықтарға) бекітілген сыныптардағы оқушылар (адам)
интернаттарымен
тасымалдау мен
негізгі мектеп
орта мектеп
А
1
2
3
4
5
6
7
8
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Ресурстық орталық желісі" (Индекс: № 10- ШЖМ, кезеңділігі –жылдық)
1. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
1) Тірек мектептері (ресурстық орталығы) материалдық-техникалық, ғылыми-әдістемелік базалары және кадрлық ресурстары бар жалпы білім беру ұйымдары базасында аудандық (қалалық) әкімнің қаулысымен құрылады.
2) Магнитті ШЖМ аудандық (қалалық) білім беру бөлімінің ұйымының бұйрығымен тірек мектептеріне (ресурсты орталықтарға) бекітілген. ("Жалпы білім беру ұйымдарының (бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру) түрлері бойынша қызметінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 17 қыркүйектегі № 375 бұйрығы. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8827 болып тіркелген).
2. Арифметикалық-логикалық бақылау 4 баған = ∑ 5 - 6 бағандар.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
31 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
41- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан

Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма № СТ -1
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
20 предыдущий учебный год
20 текущий учебный год
А
Б
1
2
1
Всего организаций среднего образования, единиц
1.1
из них в сельской местности
1.2
в них численность учащихся, человек

Орта білім жүйесінің негізгі көрсеткіштерінің есебі Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: № 1-СК нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштер атауы
20__ алдыңғы оқу жылы
20__ ағымдағы оқу жылы
А
Б
1
2
1
Барлық орта білім беру ұйымдары, бірлік
1.1
оның ішінде ауылдық жерде
1.2
ондағы оқушылар саны, адам

49.1
из них в сельской местности
49.2
в них численность учащихся, человек
49.2.1
из них в сельской местности
50
всего педагогов в организациях среднего образования, человек
50.1
из них в сельской местности
50.2
из них учителей, человек
50.2.1
из них в сельской местности
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Отчет об основных показателях среднего образования"
(Индекс: № СТ -1, периодичность – годовая)
1. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административной отчетности:
2. Методика расчета (строка 46):
Р * С – К = дефицит ученических мест
Р – Проектная мощность
С – Коэффициент сменности
К – Контингент учащихся 0-11(12) классы
Коэффициент сменности:
Ввод школы в эксплуатацию до 2003 г. - на 1 учащегося 1,5
Ввод школы в эксплуатацию с 2003 г. - на 1 учащегося 2
(1 и 3 сменные школы не рассчитывает)
3. Контроль между формами:
1) Всего организаций среднего образования:
форма СТ-1 строка 1 графа 2= форма П-1 строка 1 графа 1
2) Всего организаций среднего образования в сельской местности:
форма СТ-1 строка 1.1 графа 2 = форма П-1 строка 1 графа 3
3) Численность учащихся:
форма СТ-1 строка 1.2 графа 2 = форма П-1 строка 2 графа 1
4) Численность учащихся в сельской местности:
форма СТ-1 строка 1.2.1 графа 2 = форма П-1 строка 2 графа 3
Приложение 32 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 42 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Общее число школ и численность учащихся
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-1
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, Автономные организации образования "Назарбаев интеллектуальные школы", организации подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно-территориальных объектов
наименование показателей
общее число школ, единиц
всего
из них в городской местности
из них в сельской местности
А
Б
В
Г
Д
1
2
3
всего школ, единиц
в них численность учащихся, человек
из них девочек, человек
Продолжение таблицы
из них число дневных государственных общеобразовательных школ, единиц
из них, единиц:
начальных школ
основных средних школ
общеобразовательных школ
всего
из них в городской местности
из них в сельской местности
всего
из них в городской местности
из них в сельской местности
всего
из них в городской местности
из них в сельской местности
всего
из них в городской местности
из них в сельской местности
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Общее число школ и численность учащихся"
(Индекс: № П-1, периодичность – годовая)

49.1
оның ішінде ауылдық жерде
49.2
ондағы оқушылар саны, адам
49.2.1
оның ішінде ауылдық жерде
50
орта білім беру ұйымдардағы барлық педагогтар, адам
50.1
оның ішінде ауылдық жерде
50.2
оның ішінде мұғалімдер, адам
50.2.1
оның ішінде ауылдық жерде
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме № 1-СК "Орта білім жүйесінің негізгі көрсеткіштерінің есебі" (Индекс: № 1-СК, кезеңділігі - жылдық)
1. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
2. Есеп айырысу (46 жол):
Р * С – К = оқушы орнының тапшылығы
Р – Жобалық қуаты
С – Ауысым коэффиценті
К – 0-11(12) сыныптардың оқушыларының контингенті
Ауысым коэффиценті:
2003 жылға дейін мектептің эксплуатацияға кіруі . - 1 оқушыға келетін 1,5
2003 жылдан бастап мектептің эксплуатацияға кіруі - 1 оқушыға келетін 2
(1 және 3 ауысым мектептер есептемейді)
3. Нысандар арасындағы бақылау:
1) Орта білім беру ұйымдары:
СК-1 нысан 1 жол 2 баған = П-1 нысан 1 жол 1 баған
2) Ауылдық жердегі орта білім беру ұйымдары:
СК-1 нысан 1.1 жол 2 баған = П-1 нысан 1 жол 3 баған
3) Оқушылардың саны:
СК-1 нысан 1.2 жол 2 баған = П-1 нысан 2 жол 1 баған
4) Ауылдық жердегі оқушылардың саны:
СК-1 нысан 1.2.1 жол 2 баған = П-1 нысан 2 жол 3 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
32- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
42 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Мектептердің жалпы саны және оқушылар саны Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-1 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымдары, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік ұйымдар
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
көрсеткіштердің атауы
мектептердің жалпы саны, бірлік
оның ішінде күндізгі мемлекеттік жалпы орта білім беретін мектептер саны, бірлік
оның ішінде, бірлік:
бастауыш мектептер
барлығы
оның ішінде қалалық жерде
оның ішінде ауылдық жерде
барлығы
оның ішінде қалалық жерде
оның ішінде ауылдық жерде
барлығы
оның ішінде қалалық жерде
А
Б
В
Г
Д
1
2
3
4
5
6
7
8
барлық мектептер, бірлік
оның ішінде оқушылар саны, адам
оның ішінде қыздар, адам
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
көрсеткіштердің атауы
оның ішінде, бірлік:
бастауыш мектептер
негізгі орта мектептер
жалпы орта мектептер
оның ішінде ауылдық жерде
барлыы
оның ішінде қалалық жерде
оның ішінде ауылдық жерде
барлығы
оның ішінде қалалық жерде
оның ішінде ауылдық жерде
А
Б
В
Г
Д
9
10
11
12
13
14
15
барлық мектептер, бірлік
оның ішінде оқушылар саны, адам
оның ішінде қыздар, адам
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мектептердің жалпы саны және оқушылар саны" (Индекс: № П-1, кезеңділігі –жылдық)

1. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-3 для каждой строки
графа 4 = ∑ граф 5-6 для каждой строки = ∑ граф 7, 10 и 13 для каждой строки
графа 5 = ∑ граф 8, 11 и 14 для каждой строки
графа 6 = ∑ граф 9, 12 и 15 для каждой строки
графа 7 = ∑ граф 8-9 для каждой строки
графа 10 = ∑ граф 11-12 для каждой строки
графа 13 = ∑ граф 14-15 для каждой строки
2. Контроль между формами:
1) Всего школ:
форма П-1 строка 1 графа 4 = форма П-3 (1 раздел) графа 2 = форма П-4 графа 1 = форма П-11 графа 1 = форма П-13 (раздел 1) графа 1 = форма П-13 (раздел 2) графа 1 = форма К-1 строка 3 графа 1
2) Всего учащихся:
форма П-1 строка 2 графа 4 = форма П-3 (2 раздел) графа 2 = форма П-4 графа 3 = форма П-11 графа 4 = форма П-13 (раздел 1) графа 2 = форма П-18 графа 1 = форма П-22 графа 7 = форма К-1 строка 3 графа 2
3) Всего начальных школ:
форма П-1 строка 1 графа 7
Графа 7 – начальная школа – организация образования, реализующая общеобразовательные учебные программы начального образования, а также учебные программы дополнительного образования обучающихся и воспитанников.
4) Всего основных средних школ:
форма П-1 строка 1 графа 10
Графа 10 – основная школа - организация образования, реализующая общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего образования, а также учебные программы дополнительного образования обучающихся и воспитанников.
5) Всего общеобразовательных школ:
форма П-1 строка 1 графа 13
Графа 13 – общеобразовательная школа – учебное заведение, реализующее общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего и общего среднего образования, а также образовательные программы дополнительного образования обучающихся и воспитанников.
6) Всего начальных школ в городской местности:
форма П-1 строка 1 графа 8
7) Всего основных средних школ в городской местности:
форма П-1 строка 1 графа 11
8) Всего общеобразовательных школ в городской местности:
форма П-1 строка 1 графа 14
9) Всего начальных школ в сельской местности:
форма П-1 строка 1 графа 9
10) Всего основных средних школ в сельской местности:
форма П-1 строка 1 графа 12
11) Всего общеобразовательных школ в сельской местности:
форма П-1 строка 1 графа 15
Приложение 33 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 43 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о комплексах "школа-ясли-сад"
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2 - 3 бағандар әрбір жол үшін
4 баған = ∑ 5 - 6 бағандар әрбір жол үшін = ∑ 7, 10 и 13 бағандар әрбір жол үшін
5 баған = ∑ 8, 11 и 14 бағандар әрбір жол үшін
6 баған = ∑ 9, 12 и 15 бағандар әрбір жол үшін
7 баған = ∑ 8 - 9 бағандар әрбір жол үшін
10 баған = ∑ 11 - 12 бағандар әрбір жол үшін
13 баған = ∑ 14 - 15 бағандар әрбір жол үшін
2. Нысандар арасын бақылау:
1) Мектептердің барлығы:
П-1 нысан 1 жол 4 баған = П-3 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-4 нысан 1 баған = П-11 нысан 1 баған = П-13 нысан (1 бөлім) 1 баған = П-13 нысан (2 бөлім) 1 баған = К-1 нысан 3 жол 1 баған
2) Оқушылардың барлығы:
П-1 нысан 2 жол 4 баған = П-3 нысан (2 бөлім) 2 баған = П-4 нысан 3 баған = П-11 нысан 4 баған = П-13 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-18 нысан 1 баған = П-22 нысан 7 баған = К-1 нысан 3 жол 2 баған
3) Бастауыш мектептердің барлығы:
П-1 нысан 1 жол 7 баған
7 баған - бастауыш мектеп – бастауыш білім беретін оқу бағдарламаларын, сондай-ақ оқушылар мен тәрбиеленушілерге қосымша білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын оқу орны;
4) Негізгі орта мектептердің барлығы:
П-1 нысан 1 жол 10 баған
10 баған - негізгі орта мектеп – бастауыш және негізгі орта білім беретін оқу бағдарламаларын, сондай-ақ оқушылар мен тәрбиеленушілерге қосымша білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын оқу орны;
5) Жалпы білім беретін мектептердің барлығы:
П-1 нысан 1 жол 13 баған
13 баған - жалпы білім беретін мектеп – бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын, сондай-ақ білім алушылар мен тәрбиеленушілерге қосымша білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын оқу орны.
6) Қалалық жердегі бастауыш мектептердің барлығы:
П-1 нысан 1 жол 8 баған
7) Қалалық жердегі негізгі орта мектептердің барлығы:
П-1 нысан 1 жол 11 баған
8) Қалалық жердегі жалпы білім беретін мектептердің барлығы:
П-1 нысан 1 жол 14 баған
9) Ауылдық жердегі бастауыш мектептердің барлығы:
П-1 нысан 1 жол 9 баған
10) Ауылдық жердегі негізгі орта мектептердің барлығы:
П-1 нысан 1 жол 12 баған
11) Ауылдық жердегі жалпы білім беретін мектептердің барлығы:
П-1 нысан 1 жол 15 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
33- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
43 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан

Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-2
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
наименование комплекса
"школа-ясли-сад"
наименование населенного пункта
полный адрес комплекса "школа-детский сад"
язык обучения
число классов, единиц
численность учащихся по классам, человек
0 класс
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Продолжение таблицы
численность учащихся по классам, человек
число дошкольных групп, единиц
в них численность детей, человек
численность педагогических работников, человек
5 класс
6 класс
7 класс
8 класс
9 класс
10 класс
11(12) класс
из них в школе
из них в детском саду
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о комплексах "школа-ясли-сад"" № П-2 (Индекс: № П-2, периодичность – годовая)

"Мектеп-бөбекжай" кешендері туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-2 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
мектеп-бөбекжай атауы
елді мекеннің атауы
мектеп-балабақшаның толық мекен-жайы
оқыту тілі
сыныптардың саны, бірлік
сыныптар бойынша оқушылардың саны, адам
0-сынып
1-сынып
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
сыныптар бойынша оқушылардың саны, адам
2-сынып
3-сынып
4-сынып
5-сынып
6-сынып
7-сынып
8-сынып
А
Б
В
8
9
10
11
12
13
14
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
сыныптар бойынша оқушылардың саны, адам
мектепке дейінгі топтардың саны, бірлік
ондағы балаларсаны, адам
педагогикалық қызметкерлер саны, адам
9-сынып
10-сынып
11(12)-сынып
оның ішінде мектепте
оның ішінде балабақшада
А
Б
В
15
16
17
18
19
20
21
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мектеп-бөбекжай" кешендері туралы мәліметтер" (Индекс: № П-2, кезеңділігі –жылдық)

1. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административной отчетности:
Комплекс "школа-ясли-сад" - воспитательно-образовательная организация, реализующая общеобразовательные учебные программы дошкольного воспитания и обучения, предшкольной подготовки, начального, основного среднего и общего среднего образования для детей с трех до семнадцати лет. (приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 мая 2013 года № 206 "Типовые правила деятельности видов дошкольных организаций" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8520).
Приложение 34 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 44 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о распределении школ и обучающихся по языкам обучения в сравнении с предыдущим годом
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-3
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
раздел 1
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
общее число школ, единиц
в том числе на:
казахском
русском
смешанном
школа развивается
в сторону казахского языка
в сторону русского языка
20_
20_
20_
20_
20_
20_
20_
20_
20_
20_
20_
20_
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Продолжение таблицы
в том числе на:
уйгурском
узбекском
таджикском
20_
20_
20_
20_
20_
20_
13
14
15
16
17
18
раздел 2
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
численность учащихся всего, человек
из общего числа обучающихся на:
казахском
дети русской и другой национальности, обучающиеся на казахском языке, человек
20__
20__
20__
20__
20__
20__
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Продолжение таблицы
из общего числа обучающихся на:
русском
в том числе детей казахской национальности, обучающиеся на русском языке, человек
уйгурском
узбекском
таджикском
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о распределении школ и обучающихся по языкам обучения в сравнении с предыдущим годом" (Индекс: № П-3, периодичность – годовая)

1. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
"Мектеп-бөбекжай" кешені– мектепке дейінгі білім беру оқу бағдарламаларын орындайтын тәрбие – білім беру ұжымы,үш жастан он жеті жасқа дейінгі балаларға негізгі орта және жалпы орта білім беретін ұжым. (Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 29 мамырдағы "Мектепке дейінгі ұжымдар шығармашылығы типтік Ережелері" туралы № 206 бұйрық (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8520 болып тіркелген).
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
34- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
44 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Алдыңғы оқу жылымен салыстырғанда мектептердің және оқушылардың оқыту тіліне қарай бөлінуі туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-3 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
1-бөлім
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
мектептердің жалпы саны, бірлік
оның ішінде
қазақ
орыс
аралас
мектеп дамиды
қазақ тіліне қарай
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
оның ішінде
мектеп дамиды
ұйғыр
өзбек
тәжік
орыс тіліне қарай
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
А
Б
В
11
12
13
14
15
16
17
18
2-бөлім
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
барлық оқушылар саны, адам
оқитындардың жалпы санынан:
қазақ
қазақ тілінде оқитын орыс
және басқа ұлт балалары, адам
орыс
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
оқитындардың жалпы санынан:
оның ішінде орыс тілінде оқитын қазақ ұлты балалары, адам
ұйғыр
өзбек
тәжік
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
20__
А
Б
В
9
10
11
12
13
14
15
16
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Алдыңғы оқу жылымен салыстырғанда мектептердің және оқушылардың оқыту тіліне қарай бөлінуі туралы мәліметтер" (Индекс: № П-3, кезеңділігі –жылдық)

1. Арифметико-логический контроль:
Раздел 1
графа 1 = ∑ граф 3, 5, 7, 13, 15, 17 для каждой строки
графа 2 = ∑ граф 4, 6, 8, 14, 16, 18 для каждой строки
Раздел 2
графа 1 = ∑ граф 3, 7, 11, 13, 15 для каждой строки
графа 2 = ∑ граф 4, 8, 12, 14, 16 для каждой строки
2. Контроль между формами:
1) Всего школ:
форма П-3 (1 раздел) графа 2 = форма П-1 строка 1 графа 4 = форма П-4 графа 1 = форма П-11 графа 1 = форма П-13 (раздел 1) графа 1 = форма П-13 (раздел 2) графа 1 = форма К-1 строка 3 графа 1
2) Всего учащихся:
форма П-3 (2 раздел) графа 2 = форма П-1 строка 2 графа 4 = форма П-4 графа 3 = форма П-11 графа 4 = форма П-13 (раздел 1) графа 2 = форма П-18 графа 1 = форма П-22 графа 7 = = форма К-1 строка 3 графа 2
3) Всего школ с казахским языком обучения:
форма П-3 (1 раздел) графа 4 = форма П-4 графа 5
4) Всего школ с русским языком обучения:
форма П-3 (1 раздел) графа 6 = форма П-5 графа 1
5) Всего школ со смешанными языками обучения:
форма П-3 (1 раздел) графа 8 = форма П-5 графа 9 = форма П-9 строка 1 графа 1
6) Всего учащихся на казахском языке:
форма П-3 (2 раздел) графа 4 = форма П-4 графа 7
7) Всего учащихся на русском языке:
форма П-3 (2 раздел) графа 8 = форма П-5 графа 3
8) Всего учащихся на уйгурском языке:
форма П-3 (2 раздел) графа 12 = форма П-7 строка 2.2 ∑ граф 1-11
9) Всего учащихся на узбекском языке:
форма П-3 (2 раздел) графа 14 = форма П-7 строка 1.2 ∑ граф 1-11
10) Всего учащихся на таджикском языке:
форма П-3 (2 раздел) графа 16 = форма П-7 строка 3.2 ∑ граф 1-11
Приложение 35 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 45 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о школах с казахским языком обучения
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-4
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
число школ, единиц
в них численность учащихся, человек
из них школ с казахским языком обучения, единиц
в них численность учащихся, человек
малокомплектные школы с казахским языком обучения, единиц
в них численность учащихся, человек
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
всего (из графы 1)
из них в сельской местности (из графы 2)
всего
из них в сельской местности
всего (из графы 1)
из них в сельской местности (из графы 2)
всего
из них в сельской местности
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о школах с казахским языком обучения" (Индекс: № П-4, периодичность – годовая)

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 бөлім
1 баған = ∑ 3, 5, 7, 13, 15, 17 бағандар, әрбір жол үшін
2 баған = ∑ 4, 6, 8, 14, 16, 18 бағандар, әрбір жол үшін
2 бөлім
1 баған = ∑ 3, 7, 11, 13, 15 бағандар, әрбір жол үшін
2 баған= ∑ 4, 8, 12, 14, 16 бағандар, әрбір жол үшін
2. Нысандар арасын бақылау:
1) Мектептердің барлығы:
П-3 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-1 нысан 1 жол 4 баған = П-4 нысан 1 баған = П-11 нысан 1 баған = П-13 нысан (1 бөлім) 1 баған = П-13 нысан (2 бөлім) 1 баған = К-1 нысан 3 жол 1 баған
2) Оқушылардың барлығы:
П-3 нысан (2 бөлім) 2 баған = П-1 нысан 2 жол 4 баған = П-4 нысан 3 баған = П-11 нысан 4 баған = П-13 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-18 нысан 1 баған = П-22 нысан 7 баған = К-1 нысан 3 жол 2 баған
3) Қазақ тілінде оқытатын барлық мектептер:
П-3 нысан (1 бөлім) 4 баған = П-4 нысан 5 баған
4) Орыс тілінде оқытатын барлық мектептер:
П-3 нысан (1 бөлім) 6 баған = П-5 нысан 1 баған
5) Аралас тілде оқытатын барлық мектептер:
П-3 (1 бөлім) нысан 8 баған = П-5 нысан 9 баған = П-9 нысан 1 жол 1 баған
6) Қазақ тілінде оқитын барлық оқушылар:
П-3 нысан (2 бөлім) 4 баған = П-4 нысан 7 баған
7) Орыс тілінде оқитын барлық оқушылар:
П-3 нысан (2 бөлім) 8 баған = П-5 нысан 3 баған
8) Ұйғыр тілінде оқитын мектеп оқушыларының барлығы:
П-3 (2 бөлім) нысан 12 баған = П-7 нысан 2.2 жол ∑1 -11 бағандар
9) Өзбек тілінде оқитын мектеп оқушыларының барлығы:
П-3 (2 бөлім) нысан 14 баған = П-7 нысан 1.2 жол ∑1-11бағандар
10) Тәжік тілінде оқитын мектеп оқушыларының барлығы:
П-3 (2 бөлім) нысан 16 баған = П-7 нысан 3.2 жол ∑1-11 бағандар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
35- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
45 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Қазақ тілінде оқытатын мектептер туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-4 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
мектептер саны, бірлік
ондағы оқушылар саны, адам
оның ішінде қазақ тілінде оқытатын мектептер, бірлік
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
барлығы (1-бағаннан)
оның ішінде ауылды жерде (2- бағаннан)
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
ондағы оқушылар саны, адам
қазақ тілінде оқытылатын шағын комплектілі мектептер, бірлік
ондағы оқушылар саны, адам
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
барлығы (1- бағаннан)
оның ішінде ауылды жерде (2- бағаннан)
барлығы
оның ішінде ауылды жерде
А
Б
В
7
8
9
10
11
12
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Казақ тілінде оқытатын мектептер туралы мәліметтер" (Индекс: № П-4, кезеңділігі –жылдық)

1. Контроль между формами:
1) Всего школ:
форма П-4 графа 1 = форма П-3 (1 раздел) графа 2 = форма П-1 строка 1 графа 4 = форма П-11 графа 1 = форма П-13 (раздел 1) графа 1 = форма П-13 (раздел 2) графа 1 = форма К-1 строка 3 графа 1
2) Всего учащихся:
форма П-4 графа 3 = форма П-3 (2 раздел) графа 2 = форма П-1 строка 2 графа 4 = форма П-11 графа 4 = форма П-13 (раздел 1) графа 2 = форма П-18 графа 1 = форма П-22 графа 7 = форма К-1 строка 3 графа 2
3) Всего школ с казахским языком обучения:
форма П-4 графа 5 = форма П-3 (1 раздел) графа 4
4) Всего малокомплектных школ с казахским языком обучения:
форма П-4 графа 9 = форма МКШ-3 строка 1 графа 3
5) Всего малокомплектных школ с казахским языком обучения в сельской местности:
форма П-4 графа 10 = форма МКШ-3 строка 1 графа 4
Приложение 36 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 47 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об изучении казахского языка в школах с русским и смешанными языками обучения
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-5
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно- территориальных объектов
школы с русским языком обучения
число школ единиц
в них число класс-комплектов, единиц
в них численность учащихся, человек
из них по национальности, человек
число школ, где изучается казахский язык, единиц
в них численность учащихся, человек
казахи
русские

1. Нысан арасын бақылау:
1) Мектептердің барлығы:
П-4 нысан 1 баған = П-1 нысан 1 жол 4 баған = П-3 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-11 нысан 1 баған = П-13 нысан (1 бөлім) 1 баған = П-13 нысан (2 бөлім) 1 баған = К-1 нысан 9 жол 1 баған
2) Оқушылардың барлығы:
П-4 нысан 3 баған = П-1 нысан 2 жол 4 баған = П-3 нысан (2 бөлім) 2 баған = П-11 нысан 4 баған = П-13 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-18 нысан 1 баған = П-22 нысан 7 баған = К-1 нысан 3 жол 2 баған
3) Қазақ тілінде оқытатын барлық мектептер:
П-4 нысан 5 баған = П-3 нысан (1 бөлім) 4 баған
4) Қазақ тілінде оқытатын барлықшағын жинақты мектептер:
П-4 нысан 9 баған = №3-ШЖМ нысан 1жол 3 баған
5) Ауылдық жердегі қазақ тілінде оқытатын барлықшағын жинақты мектептер:
П-4 нысан 10 баған = №3-ШЖМ нысан 1 жол 4 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
36- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
46 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Орыс тілінде және аралас тілдерінде оқытатын мектептердегі қазақ тілінің оқытылуы туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-5 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
орыс тілінде оқытатын мектептер
мектептер саны, бірлік
оның ішінде сынып-комплектілер саны, бірлік
ондағыоқушылар саны, адам
оның ішінде ұлты бойынша, адам
қазақ тілі оқытылатын мектептер саны, бірлік
ондағы оқушылар саны, адам
қазақтар
орыстар

1. Арифметико-логический контроль:
графа 3 = ∑ граф 4-6 для каждой строки
графа 11 = ∑ граф 12-14 для каждой строки
2. Контроль между формами:
1) Всего школ с русским языком обучения:
форма П-5 графа 1 = форма П-3 (1 раздел) графа 6
2) Всего школ со смешанными языками обучения:
форма П-5 графа 9 = форма П-3 (1 раздел) графа 8 = форма П-9 строка 1 графа 1
Приложение 37 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 47 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о школах республики с преподаванием предметов естественно-математического цикла на английском языке
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20_-20_ учебный год
Индекс: форма № П-6
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, Автономная организация образования "Назарбаев интеллектуальные школы"
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно-территориальных единиц
наименование школы с указанием полного адреса
наименование предметов, преподаваемых на английском языке
из них:
в каких классах внедрено полиязычное обучение, класс
количество классов, в которых внедрено полиязычное обучение, единиц
в них количество учащихся, человек
количество учителей, преподающих предметы естественно- математического цикла на английском языке, человек
с полным погружением предмета (за счет инварианта)
частичным погружением предмета (за счет вариатива факультатива)
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
Продолжение таблицы
из них:
имеют образование, человек
имеют категорию, человек
послевузовское
высшее
техническое и профессиональное
общее среднее
высшая
первая
вторая
педагог
педагог-модератор
педагог-эксперт
педагог-исследователь
педагог-мастер
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о полиязычных школах республики с преподаванием предметов естественно-математического цикла на английском языке"
(Индекс: № П-6, периодичность – годовая)

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
3 баған= ∑ 4- 6 бағандар әрбір жол үшін
11 баған= ∑ 12-14 бағандар әрбір жол үшін
2. Нысандар арасындағы бақылау:
1) Орыс тілінде оқытатын барлық мектептер:
П-5 нысан 1 баған = П-3 нысан (1 бөлім) 6 баған
2) Аралас тілде оқытатын барлық мектептер:
П-5 нысан 9 баған = П-3 (1 бөлім) нысан 8 баған = П-9 нысан 1 жол 1 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
37 қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
47 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жаратылыстану-математикалық пәндер ағылшын тілінде жүргізілетін республиканың мектептері туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20_-20_ оқу жылы
Индексі: № П-6 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
мектеп атауы, толық мекен-жайы
ағылшын тілінде жүргізілетін пәндер атауы
оның ішінде:
қандай сыныптарда көп тілді оқыту енгізілген, сынып
көп тілді оқыту енгізілген сыныптар саны, бірлік
пәнді толық енгізу (инвариант есебінен)
пәнді ішінара енгізу (вариатив /факультатив есебінен)
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
ондағы оқушылар саны, адам
жаратылыстану-математикалық пәндерді ағылшын тілінде жүргізетін мұғалімдер саны, адам
оның ішінде:
білімі бар, адам
жоғары оқу орнынаң кейінгі
жоғары
техникалық және кәсіби
жалпы орта
А
Б
В
Г
7
8
9
10
11
12
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
оның ішінде:
санаты бар, адам
жоғары
бірінші
екінші
педагог
педагог-модератор
педагог –сарапшы
педагог-зерттеуші
педагог-шебер
А
Б
В
Г
13
14
15
16
17
18
19
20
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме Жаратылыстану-математикалық пәндер ағылшын тілінде жүргізілетін республиканың көп тілді мектептері туралы мәліметтер" (Индекс: № П-6, кезеңділігі –жылдық)

1. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административной отчетности:
категория - уровень требований к квалификации работника, отражающий результативность выполнения работ (приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 83 "Об утверждении Правил и условий проведения аттестации педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих общеобразовательные учебные программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего и общего среднего образования, образовательные программы технического и профессионального, послесреднего, дополнительного образования и специальные учебные программы, и иных гражданских служащих в области образования и науки") (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13317).
2. Арифметико-логический контроль:
графа 8 = ∑ граф 9 - 12
графа 8 = ∑ граф 13- 20.
Приложение 38 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 48 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о школах с узбекским, уйгурским и таджикским языками обучения
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-7
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
численность учащихся, человек
0 класс
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
5 класс
6 класс
7 класс
8 класс
9 класс
10 класс

1. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
Көптілдік оқыту - үш не одан да көп тілде оқыту.
Жаратылыстану-математикалық пәндер- математика, физика, химия, география, информатика, биология
Санат – атқарылған жұмыс нәтижесін көрсеткен қызметкердің біліктілік деңгейіне талап қою.
(Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 83 бұйрығы "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуды, бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, қосымша білімнің білім беру бағдарламаларын және арнайы оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген тұлғаларды және білім және ғылым саласындағы басқа да азаматтық қызметшілерді аттестаттаудан өткізу қағидалары мен шарттарын бекіту туралы" бұйрығы). (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13317 болып тіркелген).
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
8 баған = ∑ 9 - 12 бағандар
8 баған = ∑ 13 -20 бағандар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
38- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
48 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Өзбек, ұйғыр, тәжік тілдерінде оқытатын мектептер туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-7 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштердің атауы
оқушылар саны, адам
0-сынып
1-сынып
2-сынып
3-сынып
4-сынып
5 -сынып
6 -сынып
7 -сынып
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
өзбек тілінде оқытатын мектептерде
1.1
аралас мектептердегі өзбек тілінде оқытылатын сыныптарда
1.2
Барлығы
2
ұйғыр тілінде оқытатын мектептерде
2.1
аралас мектептердегі ұйғыр тілінде оқытылатын сыныптарда
2.2
Барлығы
3
тәжік тілінде оқытатын мектептерде
3.1
аралас мектептердегі тәжік тілінде оқытылатын сыныптарда
3.2
Барлығы
Кестенің жалғасы
Көрсеткіштердің атауы
оқушылар саны, адам
барлық педагогикалық кадрлар саны, адам
білімі бойынша, адам
8-сынып
9-сынып
10-сынып

1. Арифметико-логический контроль:
графа 13 = ∑ граф 14-16 для каждой строки = ∑ граф 17-24 для каждой строки
строка 1.2 = ∑ строк 1-1.1 для каждой графы
строка 2.2 = ∑ строк 2-2.1 для каждой графы
строка 3.2 = ∑ строк 3-3.1 для каждой графы
2. Контроль между формами:
1) Всего учащихся на уйгурском языке:
форма П-7 строка 2.2 ∑ граф 1-12 = форма П-3 (2 раздел) графа 12
2) Всего учащихся на узбекском языке:
форма П-7 строка 1.2 ∑ граф 1-12 = форма П-3 (2 раздел) графа 14
3) Всего учащихся на таджикском языке:
форма П-7 строка 3.2 ∑ граф 1-12 = форма П-3 (2 раздел) графа 16
Приложение 39 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 49 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о выпускниках школ с узбекским, уйгурским, таджикским языками обучения
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
13 баған = ∑ 14 - 16 бағандар әрбір жол үшін = ∑ 17 - 24 бағандар әрбір жол үшін
1.2 жол = ∑ 1-1.1 жолдар әрбір баған үшін
2.2 жол= ∑ 2-2.1 жолдар әрбір баған үшін
3.2 жол= ∑ 3-3.1 жолдар әрбір баған үшін
2. Нысандар арасындағы бақылау:
1) Ұйғыр тілінде оқитын мектеп оқушыларының барлығы:
П-7 нысан 2.2 жол ∑1 -12 бағандар = П-3 нысан (2 бөлім) 12 баған
2) Өзбек тілінде оқитын мектеп оқушыларының барлығы:
П-7 нысан 1.2 жол ∑1-12 бағандар = П-3 нысан (2 бөлім) 14 баған
3) Тәжік тілінде оқитын мектеп оқушыларының барлығы:
П-7 нысан 3.2 жол ∑1-12 бағандар = П-3 нысан (2 бөлім) 16 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
39 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
49 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан

Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-10
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Учебные годы
всего учащихся казахской национальности, человек
из них, человек:
обучающиеся в школах с казахским языком обучения
обучающиеся на казахском языке в школах со смешанным языком обучения
обучающиеся в школах с русским языком обучения
обучающиеся на русском языке в школах со смешанным языком обучения

Ұлты қазақ оқушылар туралы мәліметтер (алдыңғы оқу жылы мен салыстырғанда) Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-10 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Оқу жылдары
барлығы ұлты қазақ оқушылары, адам
оның ішінде,адам:
қазақ тілінде оқытатын мектептерде оқитын
аралас тілде оқытатын мектептерде қазақ тілінде оқитын
орыс тілінде оқытатын мектептерде оқитын
аралас тілде оқытатын мектептерде орыс тілінде оқитын

1. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 3, 5, 7, 9, 11 для каждой строки
графа 2 = ∑ граф 4, 6, 8, 10, 12 для каждой строки
Приложение 42 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 52 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об изучении национальных (родных) языков в общеобразовательных и воскресных школах
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-11
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
раздел 1
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно- территориальных объектов
всего школ, единиц
число школ с родным языком обучения, единиц
численность всех учащихся, человек
из них по языкам обучения, человек
немецкий язык
языки не указанные в графе 2 (указать какой)
немецкий язык
языки не указанные в графе 5 (указать какой)
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
Продолжение таблицы
всего воскресных школ по языкам обучения, единиц
всего учащихся, посещающих воскресные школы по языкам обучения, человек
корейский язык
иврит
украинский язык
татарский язык
немецкий язык

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 3, 5, 7, 9, 11 бағандар әрбір жол үшін
2 баған = ∑ 4, 6, 8, 10, 12 бағандар әрбір жол үшін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
42- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
52 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жалпы білім беретін және жексенбілік мектептерде ұлттық (ана) тілдерінің оқытылуы туралы мәлімет Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-11 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
1- бөлім
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
барлығы мектептер, бірлік
ана тілінде оқытатын мектептер саны, бірлік
барлық оқушылар саны, адам
оның ішінде оқыту тілі бойынша, адам
оқыту тілі бойынша жексенбілік мектептер, бірлік
неміс тілі
2 бағанда көрсетілгеннен басқа тіл (қандай екенін көрсету қажет)
неміс тілі
5 бағанда көрсетілгеннен басқа (қандай екенін көрсету қажет)
кәріс тілі
еврей тілі
украин тілі
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
оқыту тілі бойынша жексенбілік мектептер, бірлік
оқыту тілі бойынша жексенбілік мектептерге баратын барлық оқушылар саны, адам
татар тілі
неміс тілі

1. Арифметико-логический контроль:
графа 2= ∑ граф 3-6
графа 2= ∑ граф 7-14.
2. Контроль между формами:
1) Всего школ:
форма П-11 графа 1 = форма П-3 (1 раздел) графа 2 = форма П-1 строка 1 графа 4 = форма П-4 графа 1 = форма П-13 (раздел 2) графа 1 = форма К-1 строка 3 графа 1
2) Всего учащихся:
форма П-11 графа 4 = форма П-3 (2 раздел) графа 2 = форма П-1 строка 2 графа 4 = форма П-4 графа 3 = форма П-13 (раздел 1) графа 1 = форма П-18 графа 1 = форма П-22 графа 7 = форма К-1 строка 3 графа 2
Приложение 43 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 54 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об учащихся, изучающих иностранные языки и учителях, преподающих иностранные языки
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-13
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
раздел 1
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатор административно-территориальных объектов
всего школ, единиц
всего учащихся, человек
количество учащихся, изучающих иностранный язык, человек
английский
как І иностранный язык
как ІІ иностранный язык
с казахским языком обучения
с русским языком обучения
с языками обучения не указанными в графах 3,4
с казахским языком обучения
с русским языком обучения
с языками обучения не указанными в графах 6,7
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
Продолжение таблицы
количество учащихся, изучающих иностранный язык, человек
немецкий
французский
как І иностранный язык
как ІІ иностранный язык
как І иностранный язык
как ІІ иностранный язык
с казахским языком обучения
с русским языком обучения

1. Арифметико-логикалық бақылау:
2 баған= ∑ 3-6 бағандардың;
2 баған= ∑ 7-14 бағандардың.
2. Нысандар арасын бақылау:
1) Мектептердің барлығы:
П-11 нысан 1 баған = П-3 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-1 нысан 1 жол 4 баған = П-4 нысан 1баған = П-13 (1 бөлім) 1 баған = П-13 нысан (2 бөлім) 1 баған = К-1 нысан 3 жол 1 баған
2) Оқушылардың барлығы:
П-11 нысан 4 баған = П-3 нысан (2 бөлім) 2 баған = П-1 нысан 2 жол 4 баған = П-4 нысан 3 баған = П-13 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-18 нысан 1 баған = П-22 нысан 7 баған = К-1 нысан 3 жол 2 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
43- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
54 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Шет тілін оқитын оқушылар туралы және шет тілдерін оқытатын мұғалімдер туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-13 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
1-бөлім
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
барлық мектептер саны, бірлік
барлық оқушылар саны, адам
шет тілін оқитын оқушылар саны, адам
ағылшын
І шет тілі ретінде
ІІ шет тілі ретінде
ІІ шет тілі ретінде
қазақ тілінде оқыту
орыс тілінде оқыту
3-4 бағандарда көрсетілмеген тілде оқыту
қазақ тілінде оқыту
орыс тілінде оқыту
6-7 бағандарда көрсетілмеген тілде оқыту
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
шет тілін оқитын оқушылар саны, адам
неміс
І шет тілі ретінде
ІІ шет тілі ретінде
қазақ тілінде оқыту
орыс тілінде оқыту

с языками не указанные в графе 6 и 7
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
Продолжение таблицы
численность учителей, преподающих иностранный язык, человек
французский
арабский
иностранные языки, не указанные в графах 3-14
с казахским языком обучения
с русским языком обучения
с языками не указанные в графе 9 и 10
с казахским языком обучения
с русским языком обучения
с языками не указанные в графе 12 и 13
с казахским языком обучения
с русским языком обучения
с языками не указанные в графе 15 и 16
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об учащихся, изучающих иностранные языки и учителях, преподающих иностранные языки"
(Индекс: № П-13, периодичность – годовая)

6-7 бағандарда өрсетілмеген тілдер
қазақ тілінде оқыту
орыс тілінде оқыту
9-10 бағандарда өрсетілмеген тілдер
А
Б
В
Г
6
7
8
9
10
11
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
шет тілін оқытатын мұғалімдердің саны, адам
араб
3-14 бағандарда көрсетілмеген тілдер
қазақ тілінде оқыту
орыс тілінде оқыту
12-13 бағандарда өрсетілмеген тілдер
қазақ тілінде оқыту
орыс тілінде оқыту
15-16 бағандарда өрсетілмеген тілдер
А
Б
В
Г
12
13
14
15
16
17
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Шет тілін оқитын оқушылар туралы және шет тілдерін оқытатын мұғалімдер туралы мәліметтер" (Индекс: № П-13, кезеңділігі –жылдық)

1. Контроль между формами:
1) Всего школ:
форма П-13 (разделы 1) графа 1 = форма П-13 (разделы 2) графа 1 = форма П-1 строка 1 графа 4 = форма П-3 (1 раздел) графа 2 = форма П-4 графа 1 = форма П-11 графа 1 = форма К-1 строка 3 графа 1
2) Всего учащихся:
форма П-13 (раздел 1) графа 2 = форма П-3 (2 раздел) графа 2 = форма П-1 строка 2 графа 4 = форма П-4 графа 3 = форма П-11 графа 4 = форма П-18 графа 1 = форма П-22 графа 7 = форма К-1 строка 3 графа 2
Приложение 44 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 56 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о школах с классами углубленного изучения предметов
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-15
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно-территориальных объектов
наименование школ с классами углубленного изучения предметов
наименование показателей
математика
физика
прикладная экономика
химия
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
А
Б
В
Г
Д
Е
1
2
3
4
5
6
7
8
количество классов, единиц
численность учащихся,
человек
Продолжение таблицы
биология
русский язык и литература
английский язык
история
немецкий язык
французский язык
всего
из них с казахски м языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
всего
из них с казахским языком обучения
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Продолжение таблицы
казахский язык
информатика
всего
из них с казахским языком обучения
из них в школах и классах с рус яз обуч-я
всего
из них с казахским языком обучения
21
22
23
24
25
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о школах с классами углубленного изучения предметов"
(Индекс: № П-15, периодичность – годовая)
Приложение 45 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 57 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Данные об отличниках и хорошистах в общеобразовательных школах
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-16
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно-территориальных объектов
учащиеся, человек
всего учащихся, человек
А
Б
В
Г
Д
1
отличники, человек
хорошисты, человек
Продолжение таблицы
всего учащихся, человек
в том числе по классам, человек
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
5 класс
6 класс
7 класс
8 класс
9 класс
10 класс
11 класс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Данные об отличниках и хорошистах в общеобразовательных школах" (Индекс: № П-16, периодичность – годовая)

1. Нысан арасын бақылау:
1) Мектептердің барлығы:
П-13 нысан (1 бөлім) 1 баған = П-3 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-1 нысан 1 жол 4 баған = П-4 нысан 1баған = П-11 нысан 1 баған = П-13 нысан (2 бөлім) 1 баған = К-1 нысан 3 жол 1 баған
2) Оқушылардың барлығы:
П-13 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-3 нысан (2 бөлім) 2 баған = П-1 нысан 2 жол 4 баған = П-4 нысан 3 баған = П-11 нысан 4 баған = П-18 нысан 1 баған = П-22 нысан 7 баған = К-1 нысан 3 жол 2 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
44- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
56 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Пәндерді тереңдетіп оқытатын сыныптары бар мектептер туралы мәлімет Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-15 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
пәндерді тереңдетіп оқытатын сыныптары бар мектептер туралы атауы
көрсеткіштер атауы
математика
физика
қолданбалы экономика
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
А
Б
В
Г
Д
Е
1
2
3
4
5
6
сыныптар саны, бірлік
оқушылар саны, адам
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
пәндерді тереңдетіп оқытатын сыныптары бар мектептер туралы атауы
көрсеткіштер атауы
химия
биология
орыс тілі және әдебиеті
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
А
Б
В
Г
Д
Е
7
8
9
10
11
12
сыныптар саны, бірлік
оқушылар саны, адам
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
пәндерді тереңдетіп оқытатын сыныптары бар мектептер туралы атауы
көрсеткіштер атауы
ағылшын тілі
тарих
неміс тілі
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
А
Б
В
Г
Д
Е
13
14
15
16
17
18
сыныптар саны, бірлік
оқушылар саны, адам
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
пәндерді тереңдетіп оқытатын сыныптары бар мектептер туралы атауы
көрсеткіштер атауы
француз тілі
қазақ тілі
информатика
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын
А
Б
В
Г
Д
Е
19
20
21
22
23
24
25
сыныптар саны, бірлік
оқушылар саны, адам
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Пәндерді тереңдетіп оқытатын сыныптары бар мектептер туралы мәлімет" (Индекс: № П-15, кезеңділігі –жылдық)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
45 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
57 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жалпы білім беретін мектептердегі үздік және жақсы оқитын оқушылар туралы деректер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-16 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
оқушылар,адам
барлығы оқушылар, адам
оның ішінде сыныптар бойынша,адам
1-сынып
2-сынып
3-сынып
4-сынып
5-сынып
А
Б
В
Г
Д
1
2
3
4
5
6
үздік оқушылар, адам
жақсы оқитын оқушылар,адам
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
оқушылар,адам
оның ішінде сыныптар бойынша,адам
6-сынып
7-сынып
8-сынып
9-сынып
10-сынып
11-сынып
А
Б
В
Г
Д
7
8
9
10
11
12
үздік оқушылар, адам
жақсы оқитын оқушылар,адам
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жалпы білім беретін мектептердегі үздік және жақсы оқитын оқушылар туралы деректер" (Индекс: № П-16, кезеңділігі –жылдық)

Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-18
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно- территориальных объектов
всего учащихся, человек
из них оставленные на повторный курс, человек
не освоившие программу
по болезни
в связи со сменой места жительства
по причинам не указанным в графах 2-4 (указать какие)
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
Продолжение таблицы
учащиеся, не освоившие программу, по классам (из графы 2), человек
1 класс
2 класс
3 класс
4 класс
5 класс
6 класс
7 класс
8 класс
9 класс
10 класс
11 класс
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Данные об учащихся, проходящих повторный курс в одном классе (второгодники)"
(Индекс: № П-18, периодичность – годовая)
1. Арифметико-логический контроль:
графа 2 = ∑ граф 6-16
2. Контроль между формами:
1) Всего учащихся:
форма П-18 графа 1 = форма П-1 строка 2 графа 4 = форма П-3 (2 раздел) графа 2 = форма П-4 графа 3 = форма П-11 графа 4 = форма П-13 (раздел 1) графа 2 = форма П-22 графа 7 =форма К-1 строка 3 графа 2
Приложение 48 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 60 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о награжденных знаком "Алтын белгі"
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-19
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно- территориальных объектов
наименование школы
количество претендентов на награждение знаком "Алтын белгі", человек
в том, человек
количество претендентов, подтвердивших знак "Алтын белгі", человек
с казахским языком обучения
с русским языком обучения
с узбекским языком обучения
с уйгурским языком обучения
таджикским языком обучения
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
Продолжение таблицы
в том, человек
с казахским языком обучения
с русским языком обучения
с узбекским языком обучения
с уйгурским языком обучения
таджикским языком обучения
9
10
11
12
13
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о награжденных знаком "Алтын белгі"
(Индекс: № П-19, периодичность – годовая)

Бір сыныпта курсты қайта оқып жатқан оқушылар (қайта оқу жылына қалдырылған оқушылар) туралы деректер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-18 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
барлығы оқушылар, адам
оның ішінде оқу курсына қайта қалдырылғандар, адам
бағдарламаны меңгермеген оқушылар саны, сынып бойынша (2-графадан), адам
бағдарламаны меңгермеген
ауыру себебімен
мекен-жайы өзгеруіне байланысты
2-4 бағандарда көрсетілмеген себептер (көрсету керек)
1-сынып
2-сынып
3-сынып
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
бағдарламаны меңгермеген оқушылар саны, сынып бойынша (2-графадан), адам
4-сынып
5-сынып
6-сынып
7-сынып
8-сынып
9-сынып
10-сынып
11-сынып
А
Б
В
Г
9
10
11
12
13
14
15
16
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Бір сыныпта курсты қайта оқып жатқан оқушылар (қайта оқу жылына қалдырылған оқушылар) туралы деректер" (Индекс: № П-18, кезеңділігі –жылдық)
1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 баған = ∑ 6-16 бағандар
2. Нысан арасын бақылау:
1) Оқушылардың барлығы:
П-18 нысан 1 баған = П-1 нысан 2 жол 4 баған = П-3 нысан (2 бөлім) 2 баған = П-4 нысан 3 баған = П-11 нысан 4 баған = П-13 нысан (1 бөлім) 2 баған = П-22 нысан 7 баған = К-1 нысан 3 жол 2 баған
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
48- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
60 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
"Алтын белгі" белгісімен марапатталғандар туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-19 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
мектептің атауы
"Алтын белгі" белгісімен марапатталатын үміткерлердің саны, адам
оның ішінде, адам
қазақ тілінде оқитындар
орыс тілінде оқитындар
өзбек тілінде оқитындар
ұйғыр тілінде оқитындар
тәжік тілінде оқитындар
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
"Алтын белгі" белгісін растаған үміткерлердің саны, адам
оның ішінде, адам
қазақ тілінде оқитындар
орыс тілінде оқитындар
өзбек тілінде оқитындар
ұйғыр тілінде оқитындар
тәжік тілінде оқитындар
А
Б
В
Г
8
9
10
11
12
13
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Алтын белгі" белгісімен марапатталғандар туралы мәліметтер" (Индекс: № П-19, кезеңділігі –жылдық)

1. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административной отчетности:
Знаком "Алтын белгі" награждаются ученики показавшие примерное поведение и имеющие годовые и итоговые оценки "5" по всем предметам учебного плана в соответствии с образовательными учебными программами основного среднего и общего среднего образования или образовательными учебными программами автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" в период учебы на основном среднем и общем среднем уровнях образования, прошедшие итоговую аттестацию общего среднего образования на оценку "отлично" (приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 532. (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10115).
2. Арифметико-логический контроль:
графа 2 = ∑ граф 3-7
графа 8 = ∑ граф 9-13
Приложение 49 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 63 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Список государственных дневных общеобразовательных школ на 1 сентября
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-22
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
наименование населенного пункта
наименование школы
адрес школы (улица, дом)
тип местности (городская, сельская)
проектная мощность (количество ученических мест, единиц)
полезная площадь (площадь классных комнат, включая учебные кабинеты и лаборатории) кв.м.
дефицит ученических мест (количество ученических мест, единиц)
в аварийном состоянии (да, нет)
численность учащихся, человек
количество смен единиц
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Продолжение таблицы
число учащихся по сменам, человек
наличие пришкольного интерната
1
2
3
проектная мощность (количество ученических мест, единиц)
численность проживающих, человек
10
11
12
13
14
продолжение
язык обучения (казахский, русский, уйгурский, узбекский, таджикский, смешанные
год ввода здания школы, год
тип здания школы (типовое, приспособленное)
тип строения
вид отопления (центральное, автономная котельная, индивидуальное (на твердом, жидком, газовом топливе) электрокотел)
тип школы
вид школы
фамилия, имя и отчество руководителя
телефоны: служебный (код+номер телефона), домашний, сотовый
E-mail и сайт школы
число заместителей директора, человек
число единиц заместителей директора, человек
скорость интернета
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Продолжение таблицы
наличие попечительского совета, зарегистрированного как юридическое лицо
имеют кабинеты новой модификации, количество кабинетов, единиц
потребность в кабинетах новой модификации, количество кабинетов, единиц
физики
химии
биологии
физики
химии
биологии
28
29
30
31
32
33
34
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Список государственных дневных общеобразовательных школ на 1 сентября"
(Индекс: № П-22, периодичность - годовая)

1. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
"Алтын белгi" белгiсiмен үлгілі мінез-құлық көрсеткен және негізгі орта және жалпы орта білім беруді оқу бағдарламаларына немесе "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымының білім беру оқу бағдарламаларына сәйкес оқу жоспарының барлық пәндері бойынша оқу кезеңінде білім берудің негізгі орта және жалпы орта деңгейлерінде "5" деген жылдық және қорытынды бағалары бар, жалпы орта білім берудің қорытынды аттестаттауынан "өте жақсы" деген бағамен өткен білім алушылар марапатталады (Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 532 "Алтын белгі" белгісі туралы ережені бекіту туралы" бұйрығы) (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10115 болып тіркелген).
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 баған = ∑ 3-7 бағандар
8 баған = ∑ 9-13 бағандар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
49 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
63 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
1 қыркүйекке мемлекеттік күндізгі жалпы білім беретін мектептердің тізімі Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-22 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
елді мекеннің атауы
мектеп атауы
мектептің мекен-жайы (көше, үй)
орналасқан жері бойынша (қалалық, ауылдық)
жобалық қуаты (оқушылар орнынын саны, бірлік)
пайдалы алаң (сынып бөлмелерінің ауданы, оқу кабинеттері мен зертханаларды қоса алғанда) шаршы метр
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
Кестенің жалғасы
оқу орнының тапшылығы (оқушылар орнының саны, бірлік)
апатты жағдайда (иә, жоқ)
оқушылар саны, адам
ауысым саны, бірлік
ауысымдар бойынша оқушылардың саны, адам
мектеп жанындағы интернаттың болуы
1
2
3
жобалық қуаты (оқушылар орнынын саны, бірлік)
тұрғындардың саны, адам
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Кестенің жалғасы
оқыту тілі (қазақ, орыс, ұйғыр, өзбек, тәжік, аралас
мектеп ғиматарын енгізу жылы, жыл
мектеп ғимаратының типі (типтік, бейімделген)
салыну типі
жылыту түрі (орталық, автономды қазандық, жеке (қатты, сұйық, газ отынында), электрлі қазандық
мектептің типі
мектептің түрі
жетекшінің аты-жөні
телефондары: қызметтік (код+телефон нөмірі), үй, ұялы
мектептің E-mail-ы және сайты
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Кестенің жалғасы
директордың орынбасарларының саны, адам
директордың орынбасарларының бірлік саны, адам
ғаламтордың жылдамдығы
заңды тұлға ретінде тіркелген, қамқоршылық кеңестің бар болуы
жаңа үлгідегі кабинеттері бар, кабинеттер саны, бірлік
жаңа үлгідегі кабинеттерге деген қажеттілік,кабинеттер саны, бірлік
физика
химия
биология
физика
химия
биология
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандарды толтыру бойынша түсініктеме "1 қыркүйекке мемлекеттік күндізгі жалпы білім беретін мектептердің тізімі" (индекс: № П-22, кезеңділігі - жылдық)

1. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административной отчетности:
интернатные организации - организации образования, обеспечивающие государственные гарантии прав на образование определенных категорий лиц с предоставлением места проживания; военная школа-интернат - обеспечивает получение общего среднего образования и дополнительные образовательные программы углубленной допризывной и физической подготовки, возможность продолжения обучения по военно-техническим специальностям на последующих уровнях образования; интернат при общеобразовательной школе - обеспечивает получение общего среднего образования учащимся, проживающим в населенных пунктах, не имеющих соответствующих общеобразовательных школ; школа-интернат для детей из многодетных и малообеспеченных семей - обеспечивает получение общего среднего образования, детям из семей, получающих государственное пособие, детям из семей, не получающих государственную социальную помощь, детям из семей с доходом ниже прожиточного минимума, с оказанием помощи семье по условиям жизни, труда, состояния здоровья родителей или лиц, их заменяющих; школа-интернат - обеспечивает получение общего среднего образования детей, проживающих в населенных пунктах с малой численностью жителей; санаторная школа-интернат - обеспечивает получение общего среднего образования с соблюдением установленного режима, восстановительное лечение, проведение медицинской реабилитации и отдыха, лечебно-профилактических противотуберкулезных мероприятий; интернат при опорной школе (ресурсный центр) - обеспечивает доступ к образовательным ресурсам качественного образования учащимися близлежащих малокомплектных школ с проживанием в период сессионных занятий и промежуточной и итоговой аттестации обучающихся; специальные организации образования, реализуют специальные учебные программы, разработанные на основе общеобразовательных учебных программ дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего образования, образовательных программ технического и профессионального, послесреднего образования в соответствии с государственным общеобязательным стандартом образования (приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 17 сентября 2013 года № 375 "Типовые правила деятельности по видам общеобразовательных организаций (начального, основного среднего и общего среднего образования)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8827).
2. Арифметико-логический контроль:

1. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады: интернаттық ұйымдар — тұратын орын беріле отырып, белгілі бір санаттағы адамдардың білім алу құқықтарына мемлекеттік кепілдіктерді қамтамасыз ететін білім беру ұйымдары; әскери мектеп-интернат – жалпы орта білім алуды және тереңдетілген әскер қатарына шақыруға дейінгі және физикалық дайындығының қосымша білім беру бағдарламаларын, білім берудің кейінгі деңгейлерінде әскери-техникалық мамандықтар бойынша оқытуды жалғастыру мүмкіндігін қамтамасыз етеді; жалпы білім беретін мектеп жанындағы интернат - тиісті білім беретін мектептері жоқ елді мекендерде тұратын оқушылардың жалпы орта білім алуын қамтамасыз етеді; көп балалы және аз қамтамасыз етілген отбасылардың балаларына арналған мектеп-интернат - мемлекеттік жәрдемақы алатын отбасылардан шыққан балалардың, мемлекеттік әлеуметтік көмек алмайтын отбасылардан шыққан балалардың, өмір сүру, еңбек жағдайлары бойынша отбасыларға көмек беріле отырып, ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасынан төмен отбасылардан шыққан балалардың орта білім алуын қамтамасыз етеді; мектеп-интернат – аз тұрғыны бар елді мекендерде тұратын балалардың жалпы орта білім алуын қамтамасыз етеді; санаториялық мектеп-интернат – белгіленген режимді сақтаумен қоса жалпы орта білім алуды, емдеуді, медициналық оңалту мен демалуды, емдеу-профилактикалық туберкулезға қарсы іс-шаралар өткізуді қамтамасыз етеді; тірек мектеп (ресурстық орталық) жанындағы интернат – білім беру ресурстарына сессиялық сабақтар және білім алушыларды аралық және қорытынды аттестаттау кезеңінде тұрумен қоса жақын орналасқан шағын жинақты мектептер оқушыларының сапалы білім алуын қолжеткізуді қамтамасыз етеді. Арнайы білім беру ұйымдары - мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандартына сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларының негізінде әзірленген арнайы оқу бағдарламаларын, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдары ("Жалпы білім беру ұйымдарының (бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру) түрлері бойынша қызметінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 17 қыркүйектегі № 375 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8827 болып тіркелген).
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:

от 2 до 3 лет
от 3 до 5 лет
с 5 до 7 лет
с 7 до 9 лет
с 9 до 11 лет
с 11 до 14 лет
с 14 до 17 лет
с 17 до 20 лет
свыше 20 лет
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
продолжение
из них специалисты, человек
медицинские кадры, человек
логопед
психолог
социальный педагог
дефектолог
тифлопедагог
сурдопедагог
олигофренолог
дәрігер
врач
медбике
медсестра
тіс дәрігері
стоматолог
всего
потребность в кадрах
всего
потребность в кадрах
всего
потребность в кадрах
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о педагогических кадрах интернатных организаций образования"
(Индекс: № П-25, периодичность – годовая)
1. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административной отчетности:
интернатные организации - организации образования, обеспечивающие государственные гарантии прав на образование определенных категорий лиц с предоставлением места проживания; военная школа-интернат - обеспечивает получение общего среднего образования и дополнительные образовательные программы углубленной допризывной и физической подготовки, возможность продолжения обучения по военно-техническим специальностям на последующих уровнях образования; интернат при общеобразовательной школе - обеспечивает получение общего среднего образования учащимся, проживающим в населенных пунктах, не имеющих соответствующих общеобразовательных школ; школа-интернат для детей из многодетных и малообеспеченных семей - обеспечивает получение общего среднего образования, детям из семей, получающих государственное пособие, детям из семей, не получающих государственную социальную помощь, детям из семей с доходом ниже прожиточного минимума, с оказанием помощи семье по условиям жизни, труда, состояния здоровья родителей или лиц, их заменяющих; школа-интернат - обеспечивает получение общего среднего образования детей, проживающих в населенных пунктах с малой численностью жителей; санаторная школа-интернат - обеспечивает получение общего среднего образования с соблюдением установленного режима, восстановительное лечение, проведение медицинской реабилитации и отдыха, лечебно-профилактических противотуберкулезных мероприятий; интернат при опорной школе (ресурсный центр) - обеспечивает доступ к образовательным ресурсам качественного образования учащимися близлежащих малокомплектных школ с проживанием в период сессионных занятий и промежуточной и итоговой аттестации обучающихся; специальные организации образования, реализуют специальные учебные программы, разработанные на основе общеобразовательных учебных программ дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего образования, образовательных программ технического и профессионального, послесреднего образования в соответствии с государственным общеобязательным стандартом образования (приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 17 сентября 2013 года № 375 "Типовые правила деятельности по видам общеобразовательных организаций (начального, основного среднего и общего среднего образования)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8827).

2 жылдан 3 жылға дейін
3 жылдан 5 жылға дейін
5 жылдан 7 жылға дейін жоғары
7 жылдан 9 жылға дейін
9 жылдан 11 жылға дейін
11 жылдан 14 жылға дейін
14 жылдан 17 жылға дейін
17 жылдан 20 жылға дейін
20 жылдан жоғары
А
Б
10
11
12
13
14
15
16
17
18
1
интернаттық ұйымдар
1.1
онын ішінде мектеп-интернат
1.2
онын ішінде әскеримектеп-интернат
1.3
онын ішінде мектеп жанындағы интернаттар
1.3
онын ішінде дарынды балаларға арналған
мектеп-интернаты
1.4
онын ішінде тірек мектеп жанындағы интернат
1.5
онын ішінде көпбалалы және әлеуметтік тұрмыс жағдайы төмен отбасыларға арналған мектеп- интернат
1.6
санаториялық типтегі мектеп-интернаттар
2
мамандырылған білім беру ұйымдары
3
арнайы түзету білім беру ұйымдары
4
жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған білім беру ұйымдары
5
девиантты мінез-құлықты балаларға арналған білім беру ұйымдары
6
барлығы
жалғасы
оның ішінде мамандар, адам
медицина кадрлары, адам
логопед
психолог
әлеуметтік педагог
дефектолог
тифлопедагог
сурдопедагог
олигофренолог
дәрігер
медбике
тісдәрігері
барлығы
кадрлар қажеттілігі
барлығы
кадрлар қажеттілігі
барлығы
кадрлар қажеттілігі
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Интернатты білім беру ұйымдарының педагог кадрлары туралы мәліметтер" (Индекс: № П-25, кезеңділігі – жылдық)
1. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады: әскери мектеп-интернат – жалпы орта білім алуды және тереңдетілген әскер қатарына шақыруға дейінгі және физикалық дайындығының қосымша білім беру бағдарламаларын, білім берудің кейінгі деңгейлерінде әскери-техникалық мамандықтар бойынша оқытуды жалғастыру мүмкіндігін қамтамасыз етеді; жалпы білім беретін мектеп жанындағы интернат - тиісті білім беретін мектептері жоқ елді мекендерде тұратын оқушылардың жалпы орта білім алуын қамтамасыз етеді; көп балалы және аз қамтамасыз етілген отбасылардың балаларына арналған мектеп-интернат - мемлекеттік жәрдемақы алатын отбасылардан шыққан балалардың, мемлекеттік әлеуметтік көмек алмайтын отбасылардан шыққан балалардың, өмір сүру, еңбек жағдайлары бойынша отбасыларға көмек беріле отырып, ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасынан төмен отбасылардан шыққан балалардың орта білім алуын қамтамасыз етеді; мектеп-интернат – аз тұрғыны бар елді мекендерде тұратын балалардың жалпы орта білім алуын қамтамасыз етеді; санаториялық мектеп-интернат – белгіленген режимді сақтаумен қоса жалпы орта білім алуды, емдеуді, медициналық оңалту мен демалуды, емдеу-профилактикалық туберкулезға қарсы іс-шаралар өткізуді қамтамасыз етеді; тірек мектеп (ресурстық орталық) жанындағы интернат– білім беру ресурстарына сессиялық сабақтар және білім алушыларды аралық және қорытынды аттестаттау кезеңінде тұрумен қоса жақын орналасқан шағын жинақты мектептер оқушыларының сапалы білім алуын қолжеткізуді қамтамасыз етеді. Арнайы білім беру ұйымдары - мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандартына сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларының негізінде әзірленген арнайы оқу бағдарламаларын, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдары ("Жалпы білім беру ұйымдарының (бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру) түрлері бойынша қызметінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 17 қыркүйектегі № 375 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8827 болып тіркелген).

2. Арифметико-логический контроль:
графа 2 = ∑ граф 4-7
графа 2 = ∑ граф 8-18
строка 1 = ∑ строк 1.1 - 1.6.
Приложение 53 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 67 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о специальных организациях образования
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20_- 20_ учебный год
Индекс: форма П-26
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование организаций
число организаций, единиц
количество детей, человек
материальная база, единиц
наличие кабинетов, единиц
собственное здание
арендуемое здание
проектная мощность (количество ученических мест)
типовое здание
приспособленное здание
сурдолога
офтальмолога
логопеда
психиатра
педагога- психолога
диагностики
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
Психолого-медико-педагогическая консультация
2
Кабинет психолого-педагогической коррекции
3
Реабилитационный центр
4
Всего логопедических пунктов
4.1
из них в организациях среднего образования
4.2
из них в дошкольных организациях
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о специальных организациях образования" (Индекс: № П-26, периодичность – годовая)
1. Специальные организации образования - организации, созданные для диагностики и консультирования, обучения и воспитания детей с особыми образовательными потребностями: психолого-медико-педагогические консультации, реабилитационные центры, кабинеты психолого-педагогической коррекции, логопедические пункты при школах;
психолого-медико-педагогические консультации (ПМПК) являются государственными учреждениями, осуществляющими проведение диагностики и психолого-медико-педагогического обследования детей с особыми образовательными потребностями в целях установления показаний на социальную и медико-педагогическую коррекционную поддержку, определения вида и формы образования, составления индивидуальной программы реабилитации (приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 14 февраля 2017 года № 66 "Типовые правила деятельности видов специальных организаций образования") (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14995).

2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 баған = ∑ 4-7 бағандар
2 баған = ∑ 8-18 бағандар
1 жол = ∑ 1.1 - 1.6. жолдар.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
53 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
67 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Арнайы білім беру ұйымдары туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20_- 20_ оқу жылы
Индексі: № П-26 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Ұйымдардың атауы
ұйымдар саны, бірлік
балалар саны, адам
материалдық база, бірлік
кабинеттердің бар болуы, бірлік
меншікті ғимарат
жалданбалы ғимарат
жобалық қуаты (оқушылар орнының саны)
типтік ғимарат
бейімделген ғимарат
сурдолог
офтальмолог
логопед
психиатр
педагог-психолог
диагностика
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
Психологиялық-медициналық-педагогикалық
кеңес беру
2
Психологиялық - педагогикалық түзеу кабинеті
3
Оңалту орталығы
4
Барлық логопедиялық пунктар
4.1
оның ішінде орта білім беру ұйымдарында
4.2
оның ішінде мектепке дейінгі ұйымдарда
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Арнайы білім беру ұйымдары туралы мәліметтер" (Индекс: № П-26, кезеңділігі –жылдық)
1. Арнайы білім беру ұйымдары - арнайы білім беру қажеттіліктері бар балалар білім және тәрбие беру ұйымы: психологиялық-медико-педагогикалық кеңестер, реабилитациялық орталықтар, психологиялық-педагогикалық коррекция кабинеттері, мектептегі логопедиялық пункттер;
психологиялық - медико-педагогикалық кеңестер (ПМПК) әлеуметтік және балаларды медициналық - педагогикалық тексерістен өткізетін, білім берудің түрлері мен формаларын анықтайтын, жеке реабилитация жұмыстарын құрастыратын ұжым болып саналады (Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2017 жылғы 14 ақпандағы № 66 "Арнайы білім беру ұйымдары түрлерінің қызметінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14995 болып тіркелген).

2. Арифметико-логический контроль:
строка 4 = ∑ строк 4.1, 4.2
Приложение 54 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 69 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о трудоустройстве выпускников 9 классов общеобразовательных школ
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-28
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
всего выпускников, человек
из них
поступили в колледжи, человек
продолжили обучение в школе, человек
выехали за пределы страны, человек
трудоустроенные, человек
нетрудоустроенные, человек
в дневных общеобразовательных школах
в вечерних школах
в негосударственных школах
в специальных (коррекционных) организациях образования
всего
в т.ч. поступившие в учебные заведения
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
из них в сельской местности
1.2
из них девочек (из строки 1), человек
1.3
из них в дневных государственных общеобразовательных школах(из строки 1), человек
1.3.1
из них в сельской местности
1.3.2
из них девочек (из строки 1.3), человек
Продолжение таблицы
не подлежат обучению, человек
Всего
по причине смерти
по болезни
12
13
14
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о трудоустройстве выпускников 9 классов общеобразовательных школ"
(Индекс: № П-28, периодичность – годовая)

2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
4 жол = ∑4.1, 4.2 жолдар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
54- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
69 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жағдай бойынша жалпы білім беретін мектептердің 9-сынып бітірушілерін жұмысқа орналастыру туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-28 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштердің атауы
бітірушілер, барлығы, адам
оның ішінде
колледждерге оқуға түсті, адам
оқуды мектепте жалғастырғандар, адам
күндізгі білім беретін мектептерде
кешкі мектептерде
мемлекеттік емес мектептерде
арнайы (түзеу) білім беру ұйымдарында
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
оның ішінде ауылдық жерде
1.2
оның ішінде қыздар (1 жолдан), адам
1.3
оның ішінде күндізгі мемлекеттік жалпы білім беру мектептерінде (1 жолдан), адам
1.3.1
оның ішінде ауылдық жерде
1.3.2
оның ішінде қыздар (1.3-жолдан),адам
Кестенің жалғасы
Көрсеткіштердің атауы
елден сыртқа кеткендер, адам
жұмысқа орналасқандар, адам
жұмысқа орналаспағандар, адам
оқуға жарамайтындар (адам)
барлығы
соның ішінде оқу орындарға түскендер
барлығы
өлім себебімен
ауыр себебімен
А
Б
8
9
10
11
12
13
14
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
оның ішінде ауылдық жерде
1.2
оның ішінде қыздар
(1 жолдан), адам
1.3
оның ішінде күндізгі мемлекеттік жалпы білім беру мектептерінде
(1 жолдан), адам
1.3.1
оның ішінде ауылдық жерде
1.3.2
оның ішінде қыздар (1.3-жолдан),адам
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жалпы білім беретін мектептердің 9-сынып бітірушілерін жұмысқа орналастыру туралы мәліметтер" (Индекс: № П-28, кезеңділігі –жылдық)

1. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административной отчетности:
Выпускник – учащийся, оканчивающий учебное заведение, находящийся в последнем классе, на последнем курсе.
Общеобразовательные, вечерние школы - приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 17 сентября 2013 года № 375 "Типовые правила деятельности по видам общеобразовательных организаций (начального, основного среднего и общего среднего образования)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8827).
Специальных общеобразовательных организаций – приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 14 февраля 2017 года № 66 "Типовые правила деятельности видов специальных организаций образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14995).
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-5 = ∑ граф 6, 7, 8, 10, 11, 12 для каждой строки
графа 12 = ∑ граф 13-14 для каждой строки
Приложение 55 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 70 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о трудоустройстве выпускников 11 классов общеобразовательных школ
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № П-29
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
всего окончили школу, человек
из них
поступили на учебу, человек
в дневных общеобразовательных школах
в вечерних школах
в негосударственных школах
в специальных (коррекционных) организациях образования
экстернат
всего
в колледж
в высшые учебные заведения
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
из них в сельской местности
1.2
из них девочек (из строки 1), человек
1.3
из них в дневных государственных общеобразовательных школах (из строки 1), человек

1. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
Мектеп бітіруші түлек – соңғы сыныпта, соңғы курста оқитын, оқу мекемесін аяқтаушы оқушы.
Жалпы білім беретін кешкі мектептер - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 17 қыркүйектегі № 375 "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік жалпы міндетті білім беру стандарты (бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім)" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8827 болып тіркелген).
Арнайы жалпы білім беретін ұжымдар - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2017 жылғы 14 ақпандағы № 66 "Арнайы білім беру ұйымдары түрлерінің қызметінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14995 болып тіркелген).
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-5 бағандар әрбір жол үшін = ∑ 6, 7, 8, 10, 11, 12 бағандар әрбір жол үшін
12 баған = ∑ 13-14 бағандар әрбір жол үшін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
55- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
70 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жалпы білім беретін мектептердің 11-сынып бітірушілерін жұмысқа орналастыру туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № П-29 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштердің атауы
мектеп бітіргендер барлығы, адам
оның ішінде
оқуға түскендер, адам
күндізгі білім беретін мектептерде
кешкі мектептерде
мемлекеттік емес мектептерде
арнайы (түзеу) білім беру ұйымдарында
экстернаттық
барлығы
колледжге
жоғарғы оқу орына
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
оның ішінде ауылдық жерде
1.2
оның ішінде қыздар (1-жолдан), адам
1.3
оның ішінде күндізгі мемлекеттік жалпы білім беру мектептерінде (1жолдан), адам

1. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административной отчетности:
Аттестация педагогических работников - процедура, проводимая с целью определения соответствия уровня квалификации педагогического работника, квалификационным требованиям (приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 83 "Об утверждении Правил и условий проведения аттестации педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих общеобразовательные учебные программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего и общего среднего образования, образовательные программы технического и профессионального, послесреднего, дополнительного образования и специальные учебные программы, и иных гражданских служащих в области образования и науки") (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13317).
Категория – уровень требований к квалификации работника, отражающий результативность выполнения работ
Язык обучения – язык, на котором ведется преподавание предмета
Педагогические кадры - лица, занимающие должности, указанные в перечне должностей педагогических работников и приравненных к ним лиц (Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января
2008 года № 77 "Об утверждении Типовых штатов работников государственных организаций образования и перечня должностей педагогических работников и приравненных к ним лиц").
2. Арифметико-логический контроль:
Раздел 1
графа 1 = ∑ графы 2, 3, 5, 6, 8, 9;
строка 1 = ∑ строки 1.1, 1.2;
строка 2 = ∑ строки 2.1, 2.2;
строка 3 = ∑ строки 3.1, 3.2;
строка 4 = ∑ строки 4.1, 4.2;
строка 5 = ∑ строки 5.1, 5.2;
строка 6 = ∑ строки 6.1, 6.2;
раздел 2
графа 1 = ∑ граф 2, 3, 5, 6, 8, 9; 11,12;
строка 1 = ∑ строк 1.1,1.2;
строка 2 = ∑ строк 2.1,2.2;
строка 3 = ∑ строк 3.1,3.2;
строка 4 = ∑ строк 4.1, 4.2;
строка 5 = ∑ строк 5.1, 5.2;
строка 6 = ∑ строк 6.1, 6.2;
Приложение 57 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 72 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об учителях, имеющих степень магистр, работающих в школах
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20_-20_ учебный год
Индекс: форма № П-31
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: Министерство образования и науки Республики Казахстан Комитет дошкольного и среднего образования
Срок представления: 31 октября
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно- территориальных объектов
количество учителей-магистрантов, человек
из них по предметам, человек
казахский язык и литература
русский язык и литература
немецкий язык
английский язык
французский язык
физика
математика
химия
А
Б
В
Г
Д
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
республиканского значения, столице
1.1
из них в сельской местности
1.2
из них женщин (из строки 1)
Продолжение таблицы
из них по предметам, человек
биология
география
изобразительное исскуство и черчение
история
самопознание
психология
экология
музыка
информатика
валеология
трудовое обучение
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Продолжение таблицы
из них по предметам, человек
начальные классы
основы безопасности и жизнедеятельности и начальная военная подготовка
технология
физическая культура
предметы не указанные в графах 2-24
21
22
23
24
25
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об учителях, имеющих степень магистр, работающих в школах"
(Индекс: № П-31, периодичность – годовая)

1. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
Педагогикалық қызметкерлерін аттестаттау – педагогика қызметкерінің біліктілік деңгейіне сәйкестігін анықтайтын процедура болып саналады. (Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 83 "Білім және ғылым саласындағы азаматтық қызметшілерді аттестаттаудан өткізу қағидалары мен шарттарын, сондай-ақ Мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген тұлғаларды аттестаттаудан өткізу қағидалары мен шарттарын бекіту туралы" бұйрығы) Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13317 болып тіркелген.
Санат – орындалған жұмыстың нәтижелілігі , қызметкердің біліктілік деңгейін көрсетеді.
Оқыту тілі – пән жүргізілетін тіл.
Педагогикалық кадрлары - педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген адамдар лауазымдарының тізбесі. (Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 қаңтардағы № 77 "Мемлекеттік білім беру ұйымдары қызметкерлерінің үлгі штаттарын және педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген адамдар лауазымдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысы).
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 тарау
баған 1 = ∑ баған 2, 3, 5, 6, 8, 9;
жол 1 = ∑ жолдар 1.1, 1.2;
жол 2 = ∑ жолдар 2.1, 2.2;
жол 3 = ∑ жолдар 3.1, 3.2;
жол 4 = ∑ жолдар 4.1, 4.2;
жол 5 = ∑ жолдар 5.1, 5.2;
жол 6 = ∑ жолдар 6.1, 6.2;
2 тарау
баған 1 = ∑ баған 2, 3, 5, 6, 8, 9; 11,12;
жол 1 = ∑ жолдар 1.1, 1.2;
жол 2 = ∑ жолдар 2.1, 2.2;
жол 3 = ∑ жолдар 3.1, 3.2;
жол 4 = ∑ жолдар 4.1, 4.2;
жол 5 = ∑ жолдар 5.1, 5.2;
жол 6 = ∑ жолдар 6.1, 6.2;
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
57- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
72 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Мектептерде жұмыс істейтін магистр дәрежесі бар мұғалімдер туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20_-20_ оқу жылы
Индексі: № П-31 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Магистрант-мұғалімдер саны, адам
оның ішінде пәндер бойынша, адам
қазақ тілім ен әдебиеті
орыс тілі мен әдебиет
неміс тілі
ағылшын тілі
француз тілі
физика
математика
химия
А
Б
В
Г
Д
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Облыс/ республикалықмаңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
оның ішінде ауылдық жерде
1.2
оның ішінде әйелдер (1 жолдан)
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Магистрант-мұғалімдер саны, адам
оның ішінде пәндер бойынша, адам
биология
география
бейнелеу өнері жәнесызу
тарих
өзін-өзітану
психология
экология
музыка
А
Б
В
Г
Д
1
10
11
12
13
14
15
16
17
1
Облыс/ республикалықмаңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
оның ішінде ауылдық жерде
1.2
оның ішінде әйелдер
(1 жолдан)
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
Магистрант-мұғалімдер саны, адам
оның ішінде пәндер бойынша, адам
бастауыш сыныптар
информатика
валеология
еңбекке баулу
өмір қауіпсіздігі негіздері және алғашқы әскери дайындық
технология
дене шынықтыру
2-23 бағандарда көрсетілмеген пәндер
А
Б
В
Г
Д
1
18
19
20
21
22
23
24
25
1
Облыс/ республикалықмаңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
оның ішінде ауылдық жерде
1.2
оның ішінде әйелдер
(1 жолдан)
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мектептерде жұмыс істейтін магистр дәрежесі бар мұғалімдер туралы мәліметтер" (Индекс: № П-31, кезеңділігі –жылдық)

1. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административной отчетности:
магистрант – лицо, обучающееся по профессиональной образовательной учебной программе послевузовского образования, направленная на подготовку научных и педагогических кадров с присуждением академической степени "магистр" по соответствующей специальности;
В общем количестве учителей учитываются все педагогические работники и лица, приравненные к ним согласно постановлению Правительства Республики Казахстан от 30 января 2008 года №77 "Об утверждении Типовых штатов работников государственных организаций образования и перечня должностей педагогических работников и приравненных к ним лиц". Закон Республики Казахстан от 27 июля 2007 года № 319-III "Об образовании".
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-25 для каждой строки.
Приложение 58 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от24 февраля 2020 года № 71
Приложение 73 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о приеме на работу молодых специалистов (выпускников организаций высшего и послевузовского образования, технического и профессионального образования) общеобразовательных школ
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20_-20_ учебный год
Индекс: форма П-32
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: Министерство образования и науки Республики Казахстан Комитет дошкольного и среднего образования
Срок представления: 31 октября
Молодые специалисты
всего прибыло, человек
из них по предметам, человек
казахский язык и литература
русский язык и литература
немецкий язык
английский язык
французский язык
физика
математика
химия
биология
география
А
В
С
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
из организаций высшего и послесреднего образования
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
из них в сельской местности
адамдар
из них женщин
2
из организаций технического и профессионального образования
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
из них в сельской местности
из них женщин
Продолжение таблицы
из них по предметам, человек
изобразительное исскуство и черчение
история
экология
музыка
информатика
валеология
трудовое обучение
12
13
14
15
16
17
18
Продолжение таблицы
из них по предметам, человек
начальные классы
основы безопасности и жизнедеятельности и начальная военная подготовка
технология
физическая культура

1. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
магистрант – жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік оқу бағдарламасы бойынша білім алушы, "магистр" академиялық дәрежесіне сәйкес бағытталған маман;
Мұғалімдердің жалпы санында Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 қаңтардағы "Мемлекеттік білім беру ұйымдары қызметкерлерінің үлгі штаттарын және педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген адамдар лауазымдарының тізбесін бекіту туралы" № 77 қаулысына сәйкес барлық педагогика қызметкерлері ескеріледі. Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі № 319-III "Білім туралы" Заңы.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-25 бағандар, әрбір жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
58 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
73 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жас мамандарды (жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі ұйымдарының, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының түлектері) жалпы білім беру мектептерге жұмысқа қабылдау жөніндегі мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20_-20_ оқу жылы
Индексі: № П-32 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Жас мамандар
барлығы келгендер, адам
оның ішінде пәндер бойыша,адам
қазақ тілі мен әдебиеті
орыс тілі мен әдебиеті
неміс тілі
ағылшынтілі
французтілі
физика
математика
А
В
С
1
2
3
4
5
6
7
8
1
жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі ұйымдарынан
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
оның ішінде әйел адамдар
2
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарынаң
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
оның ішінде әйел адамдар
Кестенің жалғасы
Жас мамандар
оның ішінде пәндер бойыша,адам
химия
биология
география
бейнелеу өнері және сызу
тарих
экология
музыка
информатика
А
В
С
9
10
11
12
13
14
15
16
1
жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі ұйымдарынан
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
оның ішінде әйел адамдар
2
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарынаң
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
оның ішінде әйел адамдар
Кестенің жалғасы
Жас мамандар
оның ішінде пәндер бойыша,адам
бастауыш сыныптар
валеология
еңбекке баулу
өмір қауіпсіздігі негіздері және алғашқы әскери дайындық
технология
дене шынықтыру

предметы не указанные в графах 2-21
19
20
21
22
23
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о приеме на работу молодых специалистов (выпускников организаций высшего и послевузовского, технического и профессионального образования) в общеобразовательные школы"
(Индекс: № П-32, периодичность – годовая)
1. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-23 для каждой строки.
Приложение 59 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 74 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о качественном составе учителей казахского языка и литературы в школах с казахским и неказахским (русским, узбекским, уйгурским и таджикским) языками обучения
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20_-20_ учебный год
Индекс: форма № П-33
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
1 раздел
с казахским языком обучения, человек
Наименование области, города республиканского значения, столицы
наименование района
код классификатора административно территориальных объектов
учителя казахского языка и литературы, человек
из них
окончившие казахскую филологию
учителя казахского языка с высшим образованием для русских школ
специалисты русского языка и литературы
не специалисты
20 год
20 год
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
Продолжение таблицы
с казахским языком обучения, человек
из них
учителя неказахской национальности
потребность в кадрах
учителя без педагогического образования
учителя казахского языка и литературы с техническим и профессиональным образованием
учителя с общим средним образованием
окончившие ускоренные обучающие курсы по казахскому языку
7
8
9
10
11
12
2 раздел
в школах с неказахским (русским, узбекским, уйгурским и таджикским) языками обучения, человек
Наименование области, города республиканского значения, столицы
Наименование района
код классификатора административно территориальных объектов
,учителя казахского языка и литературы
20_ год
20 год
А
Б
В
Г
13
14
Продолжение таблицы
в школах с неказахским (русским, узбекским, уйгурским и таджикским) языками обучения, человек
из них:
учителя неказахской национальности
потребность в кадрах
учителя казахского языка с высшим образованием
для русских школ
окончившие казахскую филологию
специалисты русского языка и литературы
не специалисты
учителя без педагогического образования
учителя казахского языка с техническим и профессиональным образованием
учителя с общим средним образованием
окончившие ускоренные обучающие
курсы по казахскому языку
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Приложение 60 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 76 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Данные о закрытых, открытых и реорганизованных организаций образования
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма №П-35
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование области, города республиканского значения, столицы
код классификатора административно-территориальных объектов
наименование показателей
всего организаций образования, единиц
число общеобразовательных организаций, единиц
в них с казахским языком обучения, единиц
в том числе
начальная школа
основная школа
всего, единиц
количество ученических мест, единиц
в них численность учащихся, человек
из них малокомплектных школ, единиц
всего, единиц
количество ученических мест, единиц
в них численность учащихся, человек
из них малокомплектных школ, единиц
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
число закрытых организаций
2
число открытых организаций
3
число реорганизо ваных организаций
Продолжение таблицы
в том числе
число вечерних школ, единиц
в них численность учащихся, человек
число внешкольных организаций, единиц
средняя школа
всего, единиц
количество ученических мест, единиц
в них численность учащихся, человек
из них малокомплектных школ, единиц
12
13
14
15
16
17
18
продолжение
Наименование области, города республиканского значения, столицы
код классификатора административно- территориальных объектов
наименование показателей
число специальных организаций
число детских домов
интернаты при школах
всего, единиц
количество ученических мест, единиц
в них численность учащихся, человек
всего, единиц
количество ученических мест, единиц
в них численность учащихся, человек
всего, единиц
количество ученических мест, единиц
в них численность учащихся, человек
А
Б
В
Г
19
20
21
22
23
24
25
26
27
1
число закрытых организаций
2
число открытых организаций
3
число реорганизованых организаций
Продолжение таблицы
число домов юношества
число детских деревень

2-21 бағандарда көрсетілмеген пәндер
А
В
С
17
18
19
20
21
22
23
1
жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі ұйымдарынан
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
оның ішінде әйел адамдар
2
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарынаң
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
оның ішінде әйел адамдар
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жас мамандарды (жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының түлектері) жалпы білім беру мектептерге жұмысқа қабылдау жөніндегі мәліметтер" (Индекс: № П-32, кезеңділігі –жылдық)
Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-23 бағандар әрбір жол үшін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
59 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
74 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Қазақ тілінде және қазақ тілінен басқа тілде (орыс, өзбек,ұйғыр жән етәжік) оқытатын мектептердегі қазақ тілімен әдебиеті мұғалімдерінің сапалық құрамы туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20_-20_ оқу жылы
Индексі: № П-33 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
1 - бөлім
қазақ тілінде оқытылатын, адам
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімдер, адам
оның ішінде
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
қазақ филологиясын бітіргендер
орыс мектебіндегі қазақтілінен кәсіптік жоғары білім бар мұғалімдер
орыс тілі мен әдебиет мамандары
қазақ тілі маманы емес
20_жыл
20 жыл
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
Кестенің жалғасы
қазақ тілінде оқытылатын, адам
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
оның ішінде
ұлты қазақ емес мұғалімдер
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
педагогикалық білімі жоқ мұғалімдер
техникалық және кәсіптік білімі бар қазақ тілі және әдебиет пәнінің мұғалімдері
орта білімі бар мұғалімдер
қазақ тілінен жеделдете оқыту курсын бітіргендер
мұғалімдерге қажеттілік
А
Б
В
Г
7
8
9
10
11
12
2 - бөлім
қазақ тілінен басқа тілде (орыс, өзбек, ұйғыр және тәжік) тілінде оқытатын мектептерде, адам
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімдер, адам
оның ішінде:
орыс мектебіндегі қазақ тілінен кәсіптік жоғары білім бар мұғалімдер
қазақ филологиясын бітіргендер
орыс тілі мен әдебиет мамандары
қазақ тілі маманы емес
20_ жыл
20_ жыл
А
Б
В
Г
13
14
15
16
17
18
Кестенің жалғасы
қазақ тілінен басқа тілде (орыс, өзбек, ұйғыр және тәжік) тілінде оқытатын мектептерде, адам
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
ауданның атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
оның ішінде:
ұлты қазақ емес мұғалімдер
педагогикалық білімі жоқ мұғалімдер
техникалық және кәсіптік білімі бар қазақ тілі пәнінің мұғалімдері
орта білімі бар мұғалімдер
қазақ тілінен жеделдете оқыту курсын бітіргендер
мұғалімдерге қажеттілік
А
Б
В
Г
19
20
21
22
23
24
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Қазақ тілінде және қазақ тілінен басқа тілде (орыс, өзбек, ұйғыр жән етәжік) оқытатын мектептердегі қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімдерінің сапалық құрамы туралы мәліметтер" әкімшілік есеп нысанын толтыру бойынша түсініктеме (Индекс: № П-33, кезеңділігі –жылдық)
1. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
Оқыту тілі – пән оқытылатын тіл.
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 баған = ∑ 3-10 бағандар
14 баған = ∑ 15-22 бағандар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
60 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
76 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жабылған, ашылған және қайта құрылған білім беру ұйымдары жөніндегі мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__- 20__ оқу жылы
Индексі: №П-35 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
көрсеткіштердің атауы
барлық білім беру ұйымдары, бірлік
жалпы білім беру ұйымдарының саны, бірлік
ондағы қазақ тілінде оқытатын, бірлік
оның ішінде
бастауыш мектеп
негізгі мектеп
барлығы, бірлік
оқушылар орнынын саны, бірлік
оның ішіндегі оқушылар саны, адам
оның ішінде шағын жинақты мектептердің саны, бірлік
барлығы, бірлік
оқушылар орнынын саны, бірлік
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
жабылған ұйымдар саны
2
ашылған
ұйымдар саны
3
қайта ұйымдастырылған ұйымдар саны
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
көрсеткіштердің атауы
оның ішінде
кешкі мектептер саны, бірлік
оның ішіндегі оқушылар саны, адам
мектептен тыс ұйымдар саны, бірлік
негізгі мектеп
орта мектеп
оның ішіндегі оқушыларсаны, адам
оның ішінде шағын жинақты мектептердің саны, бірлік
барлығы, бірлік
оқушылар орнынын саны, бірлік
оның ішіндегі оқушылар саны, адам
оның ішінде шағын жинақты мектептердің саны, бірлік
А
Б
В
Г
10
11
12
13
14
15
16
17
18
1
жабылған ұйымдар саны
2
ашылған
ұйымдар саны
3
қайта ұйымдастырылған ұйымдар саны
жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
көрсеткіштер атауы
арнайы ұйымдардың саны
балалар үйінің саны
мектеп жанындағы интернаттың саны
барлығы, бірлік
оқушылар орнынын саны, бірлік
оның ішіндегі оқушылар саны, адам
барлығы, бірлік
оқушылар орнының саны, бірлік
оның ішіндегі оқушылар саны, адам
барлығы, бірлік
оқушылар орнының саны, бірлік
оның ішіндегі оқушылар саны, адам
А
Б
В
Г
19
20
21
22
23
24
25
26
27
1
жабылған ұйымдар саны
2
ашылған
ұйымдар саны
3
қайта ұйымдастырылған ұйымдар саны
Кестенің жалғасы
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші коды
көрсеткіштер атауы
жасөспірімдер үйінің саны
балалар ауылының саны

1. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административной отчетности:
Код КАТО заполняется согласно Классификатору административно-территориальных обьектов, расположенный на интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан -http://www.stat.kz/klassifikacii/Pages/default.aspx;
2. Арифметико-логический контроль:
Графа 1=∑ 2, 16, 18, 19, 22, 25, 28, 31, 34
Графа 2=∑ 4, 8, 12
Приложение 61 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 77 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Информация по вводу объектов образования по пятилеткам
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма №П-36
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование области, города республиканского значения, столицы
введены
до 1930 года, единиц

1. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі статистика комитеті интернет-ресурсының http://www.stat.gov.kz/faces/classificatorsPage мекен-жайында орналасқан;
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған =∑ 2, 16, 18, 19, 22, 25, 28, 31, 34
2 баған =∑ 4, 8, 12.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
61 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
77 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Бес жылдықтар бойынша білім беру объектілерін енгізу жөніндегі ақпарат Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: №П-36 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
енгізілген
1930 жылға дейін, бірлік

2022-2023 годы, единиц
2023-2024 годы, единиц
2024-2025 годы, единиц
25
26
27
28
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Информация по вводу объектов образования по пятилеткам"
Индекс: №П-36, периодичность – годовая)
1. Арифметико-логический контроль:
графа 28=∑ 1-27.
Приложение 62 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 79 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Список аварийных школ (имеющих подтверждающие документы) в 20__-20__ учебном году и сведения о мерах, предпринимаемых для решения проблемы аварийности общеобразовательных школ
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма №П-38
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
№ строки
Наименование школы
полный адрес
проектная мощность, единиц
численность учащихся, человек
год постройки здания
тип здания
вид отопления
предложение Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан по виду необходимых работ (техническое задание)
А
1
2
3
4
5
6
7
8
Продолжение таблицы
строительство за счет республиканского бюджета
строительство за счет местного бюджета
ведется строительство
необходимо строительство
ведется строительство
необходимо строительство
проектная мощность, единиц
год ввода
проектная мощность, единиц
предложение внесено (да, нет)
20_
20_
20_
проектная мощность
дата ввода
проектная мощность
предложение внесено (да, нет)
20_
20_
20_
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Продолжение таблицы
капитальный ремонт,
реконструкция
ведется реконструкция
необходим капитальный ремонт
күрделі жөндеу қарастырылған предусмотрен капитальный ремонт
проектная мощность
дата ввода
проектная мощность
предложение внесено (да, нет)
20__
20__
20__
23
24
25
26
27
28
29
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных

2022-2023 жылдар, бірлік
2023-2024 жылдар, бірлік
2024-2025 жылдар, бірлік
А
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Бес жылдықтар бойынша білім беру объектілерін енгізу жөніндегі ақпарат" (Индекс: №П-36, кезеңділігі –жылдық)
1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
28 баған =∑ 1-27.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
62 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
79 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
20__-20__ оқу жылындағы апаттық мектептердің тізімі (растайтын құжаттары бар) және жалпы білім беретін мектептердегі апаттылық мәселелерді шешу үшін қолданған шаралар туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № П-38 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің
білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Жол №
мектептің атауы
толық мекен-жайы
жобалық қуаты, бірлік
оқушылар саны, адам
ғимаратты салу жылы
ғимараттың типі
жылыту түрі
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитетінің қажетті жұмыстар бойынша ұсынысы (техникалық тапсырма)
республикалық бюджет есебінен құрылыс
құрылыс жүргізіліп жатыр
жобалық қуаты , бірлік
енгізу жылы
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кестенің жалғасы
Жол №
республикалық бюджет есебінен құрылыс
жергілікті бюджет есебінен құрылыс
құрылыс қажет
құрылыс жүргізіліп жатыр
жобалық қуаты, бірлік
ұсыныс енгізілді (иә, жоқ)
20__
20__
20__
жобалық қуаты
енгізу жылы
жобалық қуаты
ұсыныс енгізілді (иә, жоқ)
А
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Кестенің жалғасы
Жол №
жергілікті бюджет есебінен құрылыс
күрделі жөндеу, қайта құру
құрылыс қажет
қайта құру жүргізіліп жатыр
күрделі жөндеу
қажет
күрделі жөндеу қарастырылған
20__
20__
20__
жобалық қуаты
енгізу жылы
жобалық қуаты
ұсыныс енгізілді (иә, жоқ)
20__
20__
20__
А
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы

1. Арифметико-логический контроль:
раздел 1
графа 1 = ∑ граф 2-11 для каждой строки
графа 12 = ∑ граф 13-21 для каждой строки.
раздел 2
графа 1 = ∑ граф 2-6 для каждой строки
Приложение 64 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 81 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о классах, классах-комплектах
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма № РИК - 76 (раздел ІІ)
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, Автономная организация образования "Назарбаев интеллектуальные школы", организации подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
всего
в том числе в городской местности
в том числе в сельской местности
в начальных школах
в основных средних школах
в общих средних школах
в начальных школах
в основных средних школах
в общих средних школах
в начальных школах
в основных средних школах
в общих средних школах
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
число 0 классов, единиц
1.1
в них учащихся, человек
2
число 0 класс-комплектов, единиц
2.1
в них учащихся, человек
3
число 1-4 классов, единиц
3.1
в них учащихся, человек
4
число 1-4 класс-комплектов, единиц
4.1
в них учащихся, человек
5
количество классов с менее 15 учащихся, единиц
6
число 5-9 классов, единиц
6.1
в них учащихся, человек
7
число 5-9 класс-комплектов, единиц
7.1
в них учащихся, человек
8
число 10-12 классов, единиц
8.1
в них учащихся, человек
9
число 10-12 класс-комплектов, единиц
9.1
в них учащихся, человек
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о классах, класс - комплектах"
(Индекс: № РИК - 76 (раздел ІІ), периодичность – годовая)

1. Арифметико-логикалық бақылау:
1-тарау
1 баған = ∑ 2-11 бағандар, әрбір жол үшін
12 баған = ∑ 13-21 бағандар, әрбір жол үшін.
2-тарау
1 баған = ∑ 2-6 бағандар, әрбір жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
64 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
81 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Сыныптар, сынып-комплектілер туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: № РИК-76 (ІІ тарау) нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымы, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік ұйымдар
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштер атауы
барлығы
оның ішінде қалалық жерде
оның ішінде ауылды жерде
бастауыш мектептерде
негізгі орта мектептерде
жалпы орта мектептерде
бастауыш мектептерде
негізгі орта мектептерде
жалпы орта мектептерде
бастауыш мектептерде
негізгі орта мектептерде
жалпы орта мектептерде
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
0-сыныптар саны, бірлік
1.1
оның ішінде оқушылар, адам
2
0-сынып-комплектілер саны, бірлік
2.1
оның ішінде оқушылар, адам
3
1-4 сыныптар саны, бірлік
3.1
оның ішінде оқушылар, адам
4
1-4 сынып-комплектілер саны, бірлік
4.1
оның ішінде оқушылар, адам
5
оқушылар саны 15-тен аз сыныптар саны, бірлік
6
5-9 сыныптар саны, бірлік
6.1
оның ішінде оқушылар, адам
7
5-9 сынып-комплектілер саны, бірлік
7.1
оның ішінде оқушылар, адам
8
10-12 сыныптар саны, бірлік
8.1
оның ішінде оқушылар, адам
9
10-12 сынып-комплектілер саны, бірлік
9.1
оның ішінде оқушылар, адам
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Сыныптар, сынып – комплектілері туралы мәлімет" (Индекс: № РИК-76 (ІІ тарау), кезеңділігі – жылдық)

1. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 4, 7 для каждой строке;
графа 2 = ∑ граф 5, 8 для каждой строке;
графа 3 = ∑ граф 6, 9 для каждой строке.
Приложение 65 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 82 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об учащихся, окончивших данные классы и переведенных в следующие классы в 20___ году
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма № РИК-76 (раздел ІІІ)
Периодичность: годовая
Круг лиц предстваляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, Автономная организация образования "Назарбаев интеллектуальные школы", организации подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
всего
в том числе в городской местности
в том числе в сельской местности
А
Б
1
2
3
1
численность учащихся, человек:
2

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 4, 7 бағандар әрбір жол үшін;
2 баған = ∑ 5, 8 бағандар әрбір жол үшін;
3 баған = ∑ 6, 9 бағандар әрбір жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
65 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
82 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
20 ___жылы аталған сыныптарды бітірген және келесі сыныптарға көшірілген оқушылар туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: № РИК-76 (ІІІ тарау) нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымы, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік ұйымдар
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштер атауы
барлығы
оның ішінде қалалық жерде
оның ішінде ауылды жерде
А
Б
1
2
3
1
оқушылар саны, адам:
2

численность учащихся, получивших образование в форме экстерната по всем классам (кроме 9, 11 и 12), человек
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об учащихся, окончивших данные классы и переведенных в следующие классы в 20___ году"
(Индекс: № РИК - 76 (раздел ІІІ), периодичность – годовая)
1. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2, 3 для каждой строке;
Приложение 66 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 83 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о распределении учащихся по классам и предшкольной подготовке
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма № РИК-76 (раздел ІV)
Периодичность: годовая
Круг лиц предстваляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, Автономная организация образования "Назарбаев интеллектуальные школы", организации подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
всего
в том числе в городской местности
в том числе в сельской местности
число классов, единиц
численность учащихся, человек
из них, человек:
число классов, единиц
численность учащихся, человек
оның ішінде, адам
из них, человек:
число классов, единиц
численность учащихся, человек
оның ішінде, адам
из них, человек:
обучается в форме экстерната
девочек
обучается в форме экстерната
девочек
обучается в форме экстерната
девочек
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
2
0 класс
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3
1-4 классы
3.1
в том числе 1 класс
3.2
из них посещали дошкольные организации:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.3
1 год и меньше
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.4
2 года
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.5
3 года и больше
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.6
в том числе 2 класс
3.7
в том числе 3 класс
3.8
в том числе 4 класс
4

барлық сыныптар бойынша (9, 11 және 12 сыныптарды алмағанда) экстернат түрінде білім алған оқушылар саны, адам
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "20 ___жылы аталған сыныптарды бітірген және келесі сыныптарға көшірілген оқушылар туралы мәліметтер" (Индекс: № РИК-76 (ІІІ тарау), кезеңділігі –жылдық)
1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2, 3 бағандар әрбір жол үшін;
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
66 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
83 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Оқушыларды сыныптар және мектепалды даярлық бойынша бөлу туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: № РИК-76 (ІV тарау) нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымы, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік ұйымдар
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштер атауы
барлығы
оның ішінде қалалық жерде
оның ішінде ауылды жерде
сыныптар саны, бірлік
оқушылар саны, адам
оның ішінде, адам
сыныптар саны, бірлік
оқушылар саны, адам
оның ішінде, адам
сыныптар саны, бірлік
оқушылар саны, адам
оның ішінде, адам
экстернат нысанында оқитындар
қыздар
экстернат нысанында оқитындар
қыздар
экстернат нысанында оқитындар
қыздар
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
2
0 -сынып
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3
1-4 сыныптар
3.1
оның ішінде 1 сынып
3.2
оның ішінде мектепке дейінгі ұйымдарға барды:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.3
1 жылдан кем және 1 жыл
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.4
2 жыл
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.5
3 жыл және оданда көп
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.6
оның ішінде 2 сынып
3.7
оның ішінде 3 сынып
3.8
оның ішінде 4 сынып
4

педагогический работник – лицо, занимающий должность, указанной в перечне должностей педагогических работников и приравненных к ним лиц, (постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 января 2008 года № 77 "Об утверждении Типовых штатов работников государственных организаций образования и перечня должностей педагогических работников и приравненных к ним лиц".
штатный сотрудник - работник, занимающий штатную единицу
совместительство – выполнение работником другой регулярной оплачиваемой работы на условиях трудового договора в свободное от основной работы время;
2. Арифметико-логический контроль:
графа 1= ∑ граф 3,5,9, 11, 13, 15, 17, 19также в таблицах по городской, сельской местности;
графа 2= ∑ граф 4. 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 также в таблицах по городской, сельской местности;
строка 1= ∑ строк 2, 3, 4 также в таблицах по городской, сельской местности;
строка 2= ∑ строк 2.1-2.8 также в таблицах по городской, сельской местности;
строка 3= ∑ строк 3.1-3.10 также в таблицах по городской, сельской местности;
строка 4= ∑ строк 4.1-4.4 также в таблицах по городской, сельской местности;
строка 6= ∑ строк 6.1-6.3 также в таблицах по городской, сельской местности;
строка 8= ∑ строк 8.1-8.2 также в таблицах по городской, сельской местности;
таблица итого = ∑ таблиц по городской и сельской местности.
3. Контроль между формами:
строка 1 графа 1= строке 1 графы 1 формы РИК 83 раздел I
строка 2 графа 1= строке 2 графы 1 формы РИК 83 раздел I
строка 3 графа 1=строке 3 графы 1 формы РИК 83 раздел I
строка 4 графа 1=строке 4 графы 1 формы РИК 83 раздел I
строка 6 графа 1=строке 6 графы 1 формы РИК 83 раздел I
строка 8 графа 1=строке 8 графы 1 формы РИК 83 раздел I
строка 1 графа 1=строке 5 графы 1 формы РИК 83 раздел IV
Приложение 72 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 90 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о распределении школ по языку обучения
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма Приложение № 1 РИК-76 (раздел І)
Периодичность: годовая
Круг лиц предстваляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, Автономная организация образования "Назарбаев интеллектуальные школы", организации подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
школы по языкам обучения, единиц
всего
из них в сельской местности
на казахском языке
на русском языке
на уйгурском языке
на узбекском языке
на таджикском языке
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
всего школ, в то числе:
1.1
начальные школы
1.2
основные средние школы
1.3
общеобразователные школы
Продолжение таблицы
школы по языкам обучения, единиц
на языках обучения не указанных в графах
3-12,15-16
на смешанных языках
всего
из них в сельской местности
всего
из них в сельской местности
13
14
15
16
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о распределении школ по языку обучения" (Индекс: Приложение № 1 РИК-76 (раздел І), периодичность – годовая)

Педагогикалық қызметкерлер - педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген адамдар лауазымдарының тізбесі. (Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008ж. 30 қаңтардағы №77 "Мемлекеттік білім беру ұйымдары қызметкерлерінің үлгі штаттарын және педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген адамдар лауазымдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысы).
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған= ∑ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 бағандардың, сондай-ақ кестеде қалалық және ауылдық жерлер бойынша;
1 баған = ∑ 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 бағандардың да кестеде қалалық және ауылдық жерлер бойынша;
1 жол= ∑ 2, 3, 4 бағандардың сондай-ақ кестеде қалалық және ауылдық жерлер бойынша;
2 жол= ∑ 2.1-2.8 бағандардың сондай-ақ кестеде қалалық және ауылдық жерлер бойынша;
3 жол= ∑ 3.1-3.10 бағандардың сондай-ақ кестеде қалалық және ауылдық жерлер бойынша;
4 жол= ∑ 4.1-4.4 бағандардың сондай-ақ кестеде қалалық және ауылдық жерлер бойынша;
6 жол= ∑ 6.1-6.3 бағандардың сондай-ақ кестеде қалалық және ауылдық жерлер бойынша;
8 жол= ∑ 8.1-8.2 бағандардың сондай-ақ кестеде қалалық және ауылдық жерлер бойынша;
қорытынды кесте = ∑ қалалық және ауылдық жерлер бойынша кестелер.
3. Нысан аралығындағы бақылау:
1 баған 1 жол = РИК 83 нысан I тарау 1 баған 1 жол
1 баған 2 жол = РИК 83 нысан I тарау 1 баған 2 жол
1 баған 3 жол = РИК 83 нысан I тарау 1 баған 3 жол
1 баған 4 жол = РИК 83 нысан I тарау 1 баған 4 жол
1 баған 6 жол = РИК 83 нысан I тарау 1 баған 6 жол
1 баған 8 жол = РИК 83 нысан I тарау 1 баған 8 жол
1 баған 1 жол = РИК 83 нысан IV тарау 1 баған 5 жол
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
72 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
90 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Оқыту тілі бойынша мектептерді бөлу туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: № РИК-76 Қосымша (І тарау) нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымы, басқа ведомствоға қарасты мемлекеттік ұйымдар
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштер атауы
оқыту тілі бойынша мектептер, бірлік
барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
қазақ тілінде
орыс тілінде
ұйғыр тілінде
барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
А
Б
1
2
3
4
5
6
9
10
1
барлығы мектепте, оның ішінде:
1.1
бастауыш мектептер
1.2
негізгі мектептер
1.3
орта мектептер
Кестенің жалғасы
Көрсеткіштер атауы
оқыту тілі бойынша мектептер, бірлік
өзбек тілінде
тәжік тілінде
3-14, 17-18 бағандарда көрсетілмеген тілде
аралас тілде
барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
барлығы
оның ішінде ауылдық жерде
А
Б
11
12
13
14
15
16
17
18
1
барлығы мектепте, оның ішінде:
1.1
бастауыш мектептер
1.2
негізгі мектептер
1.3
орта мектептер
Атауы
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Оқыту тілі бойынша мектепке дейін ұйымдар (топтар) туралы деректер" (Индекс: № РИК-76 Қосымша (І тарау), кезеңділігі-жылдық)

1. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 для каждой строки;
графа 2 = ∑ граф 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 для каждой строки;
Приложение 73 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 91 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о распределении учащихся по языку обучения
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 бағандар әр жол үшін;
2 баған= ∑ 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 бағандар әр жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
73 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
91 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Оқыту тілі бойынша оқушыларды бөлу туралы мәліметтер
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады

(Индекс: Приложение 2 № РИК-76, периодичность-годовая)
1. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 8, 10, 12 для каждой строке;
графа 2 = ∑ граф 9, 11, 13 для каждой строке;
строка 1 = ∑ строк 2-68 для каждой графе.
Приложение 75 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 93 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения по школьным библиотекам области (города) на начало 20__- 20__ учебного года
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № У-0
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, АОО "НИШ", организации, подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
всего школьных библиотек, единиц
количество книг (включая школьные учебники, художественную литературу, брошюры, журналы), тысяч экземпляров
из них школьных учебников, тысяч экземпляров
рост фонда тысяч экземпляров
численность читателей, человек
количество книг на казахском языке, тысяч экземпляров
количество читальных залов единиц
количество посадочных мест в читальных залах, единиц
площадь библиотеки, квадрат метр
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
из них в сельской местности
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения по школьным библиотекам области (города) на начало 20__- 20__ учебного года"
(Индекс: № У-0, периодичность – годовая)
1. Арифметико-логический контроль:
Рост фонда = библиотечный фонд за прошлый год - (минус) библиотечный фонд за текущий год

Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Оқушылардың ұлттық құрамы туралы мәлімет" (Индекс: РИК-76 № 2 Қосымша, кезеңділігі – жылдық)
1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 8, 10, 12 бағандар әрбір жол үшін;
2 баған = ∑ 9, 11,13 бағандар әрбір жол үшін;
1 жол = ∑ 2-68 жол әр баған үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
75 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
93 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
20__- 20__ оқу жылы басындағы мектеп кітапханалары бойынша мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № О-0 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, "Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымы, басқа мемлекеттік органдарға қарасты ведомстволық ұйымдар
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштер атауы
мектеп кітапханаларының саны, бірлік
Кітаптар саны (мектеп оқулықтары, көркем әдебиеттер, кітапшалар, журналдарды қосқанда), мың дана
оның ішінде мектеп оқулықтары, мың дана
қордың өсуі, мын дана
оқырмандар саны, адам
қазақ тіліндегі кітаптар саны, мың дана
оқу залдарының саны, бірлік
оқу залдарындағы отыратын орын саны, бірлік
кітапхана ауданы, ш.м
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
оның ішінде ауылдық жерде
Атауы
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Оқу жылы басындағы мектеп кітапханалары бойынша мәліметтер" (Индекс: № О-0, кезеңділігі –жылдық)
1. Қордың өсуі көрсетілген формуламен есептеледі:

Если значение "рост фонда" отрицательное, либо равно 0, то в графе 4 указывается "0".
Приложение 76 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 94 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Данные по специалистам школьных библиотек
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__- 20__ учебный год
Индекс: форма № У-1
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, АОО "НИШ", организации, подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Комитет дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
общая численность специалистов, человек
из них специалисты с библиотечным образованием, человек
распределение по возрасту, человек
распределение по нагрузке, человек
Специалисты до 30 лет
специалисты до 40 лет
специалисты до 50 лет
специалисты после 50 лет
на полную ставку

Қордың өсуі = Өткен жылғы кітапхана қоры - ағымдағы жылғы кітапхана қоры "Қордың өсуі" теріс немесе "0" тең болса, онда 4-бағанда "0" көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
76 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
94 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Мектеп кітапханалары мамандары бойынша деректер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № О-1 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, Назарбаев зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымы, басқа мемлекеттік органдарға қарасты ведомстволық ұйымдар
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және ортабілім департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштер атауы
мамандардың жалпы саны, адам
оның ішінде кітапханалық білімі бар мамандар, адам
жас ерекшелігі бойынша бөлу, адам
жүктеме бойынша бөлу, адам
30 жасқа дейінгі мамандар
40 жасқа дейінгі мамандар
50 жасқа дейінгі мамандар
50 жастан кейінгі мамандар
толық жүктемемен

графа 1=∑ 3-6
графа 1=∑ 7-10.
Приложение 77 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 95 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Обеспеченность учащихся учебниками на 20__-20__ учебный год с учетом поступлений 20__года
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № У-2
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: Министерство образования и науки Республики Казахстан Комитет дошкольного и среднего образования
Срок представления: 31 октября
№ строки
Классы
всего учащихся, человек
из них учащиеся, человек
учащиеся коррекционных школ
с казахским языком обучения
с русским языком обучения
с узбекским языком обучения
численность
обеспеченные учебниками
численность
обеспеченные учебниками
численность
обеспеченные учебниками
численность
обеспеченные учебниками
численность
обеспеченные учебниками
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
1 класс
1.2
2 класс
1.3
3 класс
1.4
4 класс
1.5
5 класс
1.6
6 класс
1.7
7 класс
Продолжение таблицы
из них учащиеся, человек
с таджикским языком обучения
с уйгурским языком обучения

1 баған=∑ 3-6 бағандар
1 баған =∑7-10 бағандар.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
77 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
95 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
20__жылы алынған оқулықтарды қосқанда 20__-20__оқу жылында оқушылардың оқулықтармен қамтамасыз етілуі Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__- 20__ оқу жылы
Индексі: № О-2 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Жол №
Сыныптар
барлық оқушылар, адам
оның ішінде оқушылар саны, адам
түзету мектептерінде
қазақ тілінде
орыс тілінде
саны
окулықпен қамтамасыз етілген
саны
окулықпен қамтамасыз етілген
саны
окулықпен қамтамасызетілген
саны
окулықпен қамтамасыз етілген
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
1-сынып
1.2
2-сынып
1.3
3-сынып
1.4
4-сынып
1.5
5-сынып
1.6
6-сынып
1.7
7-сынып
1.8
8-сынып
1.9
9-сынып
1.10
10-сынып
1.11
11-сынып
1.12
12-сынып
Кестенің жалғасы
Жол №
Сыныптар
оның ішінде оқушылар саны, адам
өзбек тілінде
тәжік тілінде
ұйғыр тілінде

1. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-23 для каждой строке;
Приложение 81 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 99 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о сети и контингенте организаций технического и профессионального образования, по формам собственности
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма № ТП - 1
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Департамент технического и профессионального образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
всего сеть, единиц
всего обучающихся, человек
всего
в том числе обучаются
на государственном языке
по государственному заказу
на базе общего среднего образования
на базе основного среднего образования
всего
на государственном языке
по государственному заказу
всего
на государственном языке.
по государственному заказу
А
B
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
всего организаций
х
х
х
х
х
х
х
х
х
1.1
из них государственных
х
х
х
х
х
х
х
х
х
2
контингент
х
2.1
из них в государственных организациях
х
3
прием
х
3.1
из них в государственных организациях
х
4
прием по рабочим квалификациям
4.1
из них в государственных организациях
5
выпуск
х
5.1
из них в государственных организациях
х
Продолжение
в том числе:
очное обучение, человек
всего
в том числе
на государственном языке
по государственному заказу
на базе общего среднего образования
на базе основного среднего образования
всего
на государственном языке
по государственному заказу
всего
на государственном языке
по государственному заказу
11
12
13
14
15
16
17
18
19
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
Продолжение таблицы
в том числе:
заочное обучение, человек
всего
в том числе
на государственном языке
по государственному заказу
на базе общего среднего образования
на базе основного среднего образования
всего
на государственном языке
по государственному заказу
всего
на государственном языке
по государственному заказу
20
21
22
23
24
25
26
27
28
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
Продолжение таблицы
в том числе:
вечернее обучение, человек
всего
в том числе
на государственном языке
по государственному заказу
на базе общего среднего образования
на базе основного среднего образования
всего
на государственном языке.
по государственному заказу
всего
на государственном языке
по государственному заказу
29
30
31
32
33
34
35
36
37
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о сети и контингенте организаций технического и профессионального образования, по формам собственности" (Индекс: № ТП - 1 периодичность-годовая)

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2-23 бағандар әрбір жол үшін;
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
81- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
99- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының желісі және контингенті туралы мәліметтер, меншік нысаны бойынша Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: № 1- ТК нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштер атауы
барлық желі, бірлік
барлық білім алушылар, адам
барлығы
оның ішінде оқитындар
мемлекеттік тілде
мемлекеттік тапсырыспен
жалпы орта білім беру негізінде
негізгі орта білім беру негізінде
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік тапсырыспен
А
B
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
барлық ұйымдар
х
х
х
х
х
х
х
х
х
1.1
соның ішінде мемлекеттік
х
х
х
х
х
х
х
х
х
2
контингент
х
2.1
соның ішінде мемлекеттік ұйымдарында
х
3
қабылдау
х
3.1
соның ішінде мемлекеттік ұйымдарында
х
4
жұмыс квалификациясы бойынша қабылдау
4.1
соның ішінде мемлекеттік ұйымдарында
5
бітірушілер
х
5.1
соның ішінде мемлекеттік ұйымдарында
х
жалғасы
оның ішінде
күндізгі оқыту, адам
барлығы
оның ішінде
мемлекеттік тілде
мемлекеттік тапсырыспен
жалпы орта білім беру негізінде
негізгі орта білім беру негізінде
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік тапсырыспен
11
12
13
14
15
16
17
18
19
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
Кестенің жалғасы
оның ішінде
сырттай оқыту, адам
барлығы, адам
оның ішінде
мемлекеттік тілде
мемлекеттік тапсырыспен
жалпы орта білім беру негізінде
негізгі орта білім беру негізінде
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік тапсырыспен
20
21
22
23
24
25
26
27
28
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
Кестенің жалғасы
оның ішінде
кешкі оқыту, адам
барлығы
оның ішінде
мемлекеттік тілде
мемлекеттік тапсырыспен
жалпы орта білім беру негізінде
негізгі орта білім беру негізінде
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
мемлекеттік тілде
мемлекеттік тапсырыспен
29
30
31
32
33
34
35
36
37
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Кәсіптік-техникалық білім ұйымдарының желісі және контингенті, меншік нысаны бойынша" (Индекс: №1-ТК, кезеңділігі-жылдық)

1. Арифметико-логический контроль:
графа 2 = ∑ граф 5, 8 для 3-8 строк, = ∑ граф 11, 20, 29 для 3-8 строк;
графа 3 = ∑ граф 6, 9 для 3-8 строк, = ∑ граф 12, 21, 30 для 3-8 строк;
графа 4 = ∑ граф 7, 10 для 3-8 строк, = ∑ граф 13, 22, 31 для 3-8 строк;
графа 5 = ∑ граф 14, 23, 32 для 3-8 строк;
графа 6 = ∑ граф 15, 24, 33 для 3-8 строк;
графа 7 = ∑ граф 16, 25, 34 для 3-8 строк;
графа 8 = ∑ граф 17, 26, 35 для 3-8 строк;
графа 9 = ∑ граф 18, 27, 36 для 3-8 строк;
графа 10 = ∑ граф 19, 28, 37 для 3-8 строк;
графа 11 = ∑ граф 14, 17 для 3-8 строк;
графа 12 = ∑ граф 15, 18 для 3-8 строк;
графа 13 = ∑ граф 16, 19 для 3-8 строк;
графа 20 = ∑ граф 23, 26 для 3-8 строк;
графа 21 = ∑ граф 24, 27 для 3-8 строк;
графа 22 = ∑ граф 25, 28 для 3-8 строк;
графа 29 = ∑ граф 32, 35 для 3-8 строк;
графа 30 = ∑ граф 33, 36 для 3-8 строк;
графа 31 = ∑ граф 34, 37 для 3-8 строк;
Приложение 82 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 101 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о трудоустройстве и занятости выпускников очной формы обучения организаций технического и профессионального образования по формам собственности
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма № ТП - 3
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Департамент технического и профессионального образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
1 раздел (всего государственные и частные)
Наименование показателей
наименование специальности и квалификации, код
количество выпускников
трудоустроены
заняты
в том числе:
поступили в высшие учебные заведения
поступили в организации технического и профессионального образования
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
всего по области
Продолжение таблицы
в том числе:
не трудоустроены
призваны на воинскую службу
выбыли за пределы Республики Казахстан
находятся в декретном отпуске
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
11
12
13
14
15
16
17
18
раздел 2 (государственные организации)
Наименование показателей
наименование специальности и квалификации, код
количество выпускников
трудоустроены
заняты
в том числе:
поступили в высшие учебные заведения
поступили в организации технического и профессионального образования
всего
о из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
всего по области
Продолжение таблицы
в том числе:
призваны на воинскую службу
выбыли за пределы Республики Казахстан
находятся в декретном отпуске
не трудоустроенных
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
всего
из них по государственному заказу
11
12
13
14
15
16
17
18
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о трудоустройстве выпускников очной формы обучения организаций технического и профессионального образования по формам собственности"
(Индекс: № ТП - 3 периодичность-годовая)

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 баған = ∑ баған 5, 8 үшін 3-8 жол, = ∑ баған 11, 20, 29 үшін 3-8 жол;
3 баған = ∑ баған 6, 9 үшін 3-8 жол, = ∑ баған 12, 21, 30 үшін 3-8 жол;
4 баған = ∑ баған 7, 10 үшін 3-8 жол, = ∑ баған 13, 22, 31 үшін 3-8 жол;
5 баған = ∑ баған 14, 23, 32 үшін 3-8 жол;
6 баған = ∑ баған 15, 24, 33 үшін 3-8 жол;
7 баған = ∑ баған 16, 25, 34 үшін 3-8 жол;
8 баған = ∑ баған 17, 26, 35 үшін 3-8 жол;
9 баған = ∑ баған 18, 27, 36 үшін 3-8 жол;
10 баған = ∑ баған 19, 28, 37 үшін 3-8 жол;
11 баған = ∑ баған 14, 17 үшін 3-8 жол;
12 баған = ∑ баған 15, 18 үшін 3-8 жол;
13 баған = ∑ баған 16, 19 үшін 3-8 жол;
20 баған = ∑ баған 23, 26 үшін 3-8 жол;
21 баған = ∑ баған 24, 27 үшін 3-8 жол;
22 баған = ∑ баған 25, 28 үшін 3-8 жол;
29 баған = ∑ баған 32, 35 үшін 3-8 жол;
30 баған = ∑ баған 33, 36 үшін 3-8 жол;
31 баған = ∑ баған 34, 37 үшін 3-8 жол.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
82 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
101- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының күндізгі оқу бөлімін бітіруші түлектердің жұмысқа орналасқандары және жұмыспен қамтылу туралы мәліметтер, меншік нысаны бойынша Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: № 3- ТК нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
1 - тарау (барлығы мемлекеттік және жеке меншік)
Көрсеткіштер атауы
мамандық және біліктілік коды, атауы
жұмысқа орналасқандар
оның ішінде
бітіруші түлектердің саны
Жұмыспен қамтылғандар
жоғары оқу орнында оқитындар
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
1
барлығы облыс бойынша
Кестенің жалғасы
Көрсеткіштер атауы
мамандық және біліктілік коды, атауы
оның ішінде
жұмыспен қамтылмағандар
техникалық және кәсіптік білім ұйымдарында оқитындар
әскери қызмет ету қатарына шақырылғандар
Қазақстан Республикасынан тыс жерге кеткендер
бала күтімі бойынша демалыс
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның іш інде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
А
Б
В
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
1
барлығы облыс бойынша
2 - тарау (мемлекеттік ұйымдары)
Көрсеткіштер атауы
мамандық және біліктілік коды, атауы
жұмысқа орналасқандар
оның ішінде
бітіруші түлектердің саны
жұмыспен қамтылғандар
жоғары оқу орнында оқитындар
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
1
барлығы облыс бойынша
Кестенің жалғасы
Көрсеткіштер атауы
мамандық және біліктілік коды, атауы
оның ішінде
техникалық және кәсіптік білім ұйымдарында оқитындар
әскери қызмет ету қатрына шақырылғандар
Қазақстан Республикасынан тыс жрге кеткендер
бала күтімі бойынша демалыс
жұмыспен қамтылмағандар
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның іш інде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыспен
А
Б
В
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
1
барлығы облыс бойынша
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме № 3-ТК "Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының күндізгі оқу бөлімін бітіруші түлектердің жұмысқа орналасқандары туралы мәліметтер, меншік нысаны бойынша" (Индекс: № 3-ТК, кезеңділігі-жылдық)

1. Арифметико-логический контроль:
строка 20, раздел 1 = ∑ строк 1-16 для каждой графы, кроме 12.1.
2 раздел заполняется аналогично 1 разделу только для государственных организаций образования.
Приложение 84 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 103 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о повышения квалификации инженерно-педагогических работников организаций технического и профессионального образования, по формам собственности
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма № ТП - 5
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Департамент технического и профессионального образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Должность
количество работников заявленных на прохождении курсов повышения квалификации, человек (за отчетный период)
из них прошли курсы повышения квалификации в отчетный период, человек
в том числе прошли
количество руководителей организаций технического и профессионального образования, прошедших повышения квалификации
в области менеджмента
Акционерное общество "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу" Министерство Образования и Науки Республики Казахстан, человек
Некоммерческое акционерное общество "Холдинг "Кәсіпқор", человек
зарубежных центрах, человек
в рамках международных проектов выездные курсы, человек
стажировка на базе предприяти, человек

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
20 жол, 1 бөлім = ∑ 1-16 жолдары әрбір жол үшін, 12.1 бағанды алмағанда
2 бөлім 1 бөлімге ұқсас тек мемлекеттік ұйымдар үшін толтырылады.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
84 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
103- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының инженерлік-педагогикалық қызметкерлерінің біліктіліктерін арттыруды ұйымдастыру туралы мәліметтер, меншік нысаны бойынша Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: № 5- ТК нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Қызмет
барлық, біліктілікті арттыруға өтініш білдірген қызметкерлер саны, адам (есепті кезеңде)
оның ішінде есеп кезеңінде біліктілік арттыру курсынан өткендері, адам
.
оның ішінде өткендері
менеджмент саласында біліктілікті арттырудан өткен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары басшыларының саны
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Өрлеу" Біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" акционерлік қоғамы, адам
"Кәсіпқор" холдингі" коммерциялық емес акционерлік қоғамы, адам
шетелдік орталықтарда,
халықаралық жобалар аясындағы көшпелі курстар, адам
кәсiпорындар базасында тағылымдамадан өту, адам

1. Арифметико-логический контроль:
графа 10, раздел 1 = ∑ 11-12 граф для каждой строки;
графа 20, раздел 1 = ∑ 21-28 граф для каждой строки;
графа 29, раздел 1 = ∑ 30-37 граф для каждой строки;
графа 7, раздел 2 = ∑ граф 8-10 для каждой строки.
Приложение 86 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 105 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о развитии партнерства организаций технического и профессионального образования с предприятиями, по формам собственности
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма № ТП -7
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Департамент технического и профессионального образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
всего сеть
всего колледжей внедривших дуальное обучение, единиц
в том числе обучающихся в рамках дуального обучения
Всего предприятий, компаний, с которыми заключены договоры на подготовку кадров
в том числе в рамках дуального обучения, единиц
количество заключенных договоров с предприятиями, компаниями о сотрудничестве в подготовке кадров, единиц
в том числе в рамках дуального обучения, единиц
общее количество обучающихся
в том числе обучающихся, в рамках дуального обучения
общее количество обучающихся по госзаказу
в том числе технических, технологических и сельскохозяйственных колледжей внедривших дуальное обучение, единиц
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
всего по области
1.1
государственных организациях
1.2
негосударственных организациях
2
Республиканские
Продолжение таблицы
об оказании содействия предприятием, компанией, организацией в материально-техническом оснащении учебных заведений
об оказании содействия предприятием, компанией в оплате за обучение обучающихся по заказу предприятия
количество единиц установленного оборудования, единиц
в том числе в рамках дуального обучения, единиц
всего обучено за счет предприятий, человек
в том числе в рамках дуального обучения, единиц
12
13
14
15
Продолжение
присуждены стипендии обучающиеся в ТиПО
количество преподавателей и мастеров производственного обучения учебных заведений ТиПО, прошедших стажировку на предприятии, человек
в том числе в рамках дуального обучения, единиц
количество обучающихся учебных заведений ТиПО, прошедших практику на предприятии, человек
в том числе в рамках дуального обучения, человек
выпуск обучившихся по системе дуального обучения
из них трудоустроенных выпускников
количество организаций технического и профессионального образования, в которых созданы попечительские советы, единиц
количество обучающихся
в том числе всего обучающихся в рамках дуального обучения, человек
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о развитии партнерства организаций технического и профессионального образования с предприятиями, по формам собственности"
(Индекс:№ ТП - 7 периодичность-годовая)
Приложение 87 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 106 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения по воспитательной работе организаций технического и профессионального образования, по формам собственности
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма № ТП - 8
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Департамент технического и профессионального образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
всего сеть
из них количество колледжей, принявших участие в мероприятиях в рамках реализации подпрограммы "Тәрбие және білім" программы "Рухани жаңғыру"
количество обучающихся посещаюших дополнительные кружки, человек
всего
из них
общее количество спортивных секций
танцевальный
технического творчества
театр моды
художественная самодеятельность.

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
10 баған, 1 бөлім = ∑ баған 11-12 әрбір жол үшін;
20 баған, 1 бөлім = ∑ баған 21-28 әрбір жол үшін;
29 баған, 1 бөлім = ∑ баған 30-37 әрбір жол үшін;
7 баған, 2 бөлім = ∑ баған 8-10 әрбір жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
86 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
105- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Кәсіпорынның техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының әріптестігін дамыту туралы мәліметтер, меншік нысаны бойынша Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: № 7- ТК нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштер атауы
барлық желі
дуалды оқытуды енгізген барлық колледждер, бірлік
дуалды оқытуды енгізген техникалық, технологиялық және ауылшаруашылық бойынша колледждер,
Кадрларды дайындау келісім шарт жасалған кәсіпорындары мен компаниялардың саны
оның ішінде дуалды оқыту шеңберінде, бірлік
Кадрларды дайындау бойынша кәсіпорындар, компаниялармен жасалған келісім-шарттардың саны, бірлік
оның ішінде дуалды оқыту шеңберінде, бірлік
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
1
барлығы облыс бойынша
1.1
мемлекеттік ұйымдарда
1.2
мемлекеттік емес ұйымдарда
2
республикалық
Кестенің жалғасы
Көрсеткіштер атауы
Білім алушылардың жалпы саны
оның ішінде дуалды оқыту шеңберінде, бірлік
мемлекеттік тапсырыспен оқитын білім алушылардың жалпы саны
оның ішінде дуалды оқыту шеңберінде, бірлік
кәсіпорын, компания, ұйым техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының материалдық-техникалық жабдықтауға көмек көрсетілуі
кәсіпорын, компания, ұйым кәсіпорын тапсырысы бойынша білім алушыларды оқытуға көмек көрсетілуі
қойылған жабдық бірліктерінің саны, бірлік
соның ішінде дуальды оқыту шеңберінде, бірлік
барлық кәсіпорындар бойынша оқытылды саны, адам
соның ішінде дуальды оқыту шеңберінде, адам
А
Б
8
9
10
11
12
13
14
15
1
барлығы облыс бойынша
1.1
мемлекеттік ұйымдарда
1.2
мемлекеттік емес ұйымдарда
2
республикалық
жалғасы
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының білім алушыларына шәкіртақы тағайындалуы
кәсіпорында тағылымдамадан өткен техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындары оқытушыларының және өндірістік оқыту шеберлерінің саны, адам
соның ішінде дуальды оқыту шеңберінде, адам
кәсіпорында практикадан өткен техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындары білім алушылар саны, адам
соның ішінде дуальды оқыту шеңберінде, адам
дуалды оқыту шеңберінде бітірушілердің саны,
оның ішінде жұмысқа орналысқан түлектердің саны
қамқоршылық кеңестері құрылған техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының саны, бірлік
білім алушылар саны
соның ішінде дуальды оқыту шеңберінде білім алушылар, адам
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Кәсіпорынның техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының әріптестігін дамыту туралы мәліметтер, меншік нысаны бойынша" (Индекс: № 7-ТК, кезеңділігі-жылдық)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
87- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
106- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының тәрбие жұмыстары бойынша мәліметтер, меншік нысаны бойынша Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: № 8- ТК нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштер атауы
барлық желі
оның ішінде"Рухани жаңғыру" бағдарламасының "Тәрбие және білім" кіші бағдарламасын іске асыру шеңберінде іс-шараларға қатысқан колледждердің саны
қосымша үйірмелерге қатысатын білім алушылар саны, адам
барлығы
оның ішінде
спорт клубтарының жалпы саны
би үйірмесі
техникалық шығармашылық
сәнтеатры
көркемдік шығармашылық

спорт секции не указанные в столбцах 11-15
10
11
12
13
14
15
16
17
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения по воспитательной работе организаций технического и профессионального образования, по формам собственности"
(Индекс:№ ТП - 8 периодичность-годовая)
Приложение 88 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 92 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "08" августа 2017 года № 398
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о состоянии обеспечения безбарьерного доступа для контингента с особыми образовательными потребностями в организациях технического и профессионального образования
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма № ТП – 9
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Департамент технического и профессионального образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
раздел 1
Наименование показателей
общая численность обучающихся
принято в отчетном году
выпущено в отчетном году
всего
из них женщин
всего
из них женщин
всего
из них женщин
А
Б
1
2
3
4
5
6
контингент с особыми образовательными потребностями, человек
1

11-15 бағандарда көрсетілмеген спорт секциялары
А
B
10
11
12
13
14
15
16
17
1
облыс бойынша
1.1
соның ішінде мемлекеттік ұйымдарда
1.2
соның ішінде ауылды жерде (барлық санынан)
2
республикалық
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының тәрбие жұмыстары бойынша мәліметтер, меншік нысаны бойынша" (Индекс: № 8-ТК, кезеңділігі-жылдық)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
88- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2017 жылғы 08 тамыздағы
№ 398 бұйрығына
92- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ерекше білім беру қажеттілігі бар контингентке техникалық және кәсіптік білім беру мекемелерінде кедергісіз қол жеткізуді қамтамасыз ету туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: № 9-ТК нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
1 – тарау
Көрсеткіштер атауы
білім алушылардың жалпы саны
есепті жылы қабылданды
есепті жылы бітіргендер
барлық
оның ішінде әйел адамдар
барлық
оның ішінде әйел адамдар
барлық
оның ішінде әйел адамдар
А
Б
1
2
3
4
5
6
ерекше білім беру қажеттіліктері бар контингент, адам
1

Отчетный период 20 ___ - 20 ___ учебный год
Индекс: форма № ТП - 10
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Департамент технического и профессионального образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
колледжи, прошедшие процедуру аккредитации (единиц)
колледжи, внедряющих опыт НАО "Холдинг Касипкор", в том числе ТОО "Высшая техническая школа APEC Petrotechnic" (Апэк Петротехник) (единиц)
выпускники колледжей, прошедшие независимую сертификацию (человек)
А
Б
1
2
3
1
Итого по области/ по городу республиканского значения, столице
1.1
в государственных организациях
1.2
в негосударственных организациях
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения по аккредитации и сертификации организаций технического и профессионального образования"
(Индекс:№ ТП - 10 периодичность-годовая)
1. Арифметико-логический контроль:
строка 1 = ∑ 2-3 строк для каждой графы
Приложение 90 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 129 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об информатизации организаций технического и профессионального образования
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № К-2
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования
Куда представляется: в Департамент технического и профессионального образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
общее количество колледжей, единиц
всего студентов, человек
всего педагогических кадров, человек
всего преподавателей информатики, человек
количество педагогических кадров, прошедших повышение квалификации по применению информационно-коммуникационные технологии в обучении, человек
общее количество компьютерной техники в колледжах, используемых в учебном процессе, единиц
количество компьютерной техники в колледжах, приобретенных за последние 5 лет
количество списанных компьютеров, единиц
количество студентов на 1 компьютер, человек (по формуле)
количество интерактивных досок, единиц
количество колледжей, имеющих доступ к интернету, единиц
из них количество колледжей, подключенных к сети интернет со скоростью до 4 Мбит/с, единиц
из них количество колледжей, подключенных к сети интернет со скоростью 4 Мбит/с и выше, единиц
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
итого по области
1.1
в сельской местности
1.2
коммунальные
1.2.1
в сельской местности
1.3
республиканские колледжи
1.3.1
в сельской местности
1.4
негосударственные
1.4.1
в сельской местности
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об информатизации организаций технического и профессионального образования"
(Индекс: № К-2, периодичность-годовая)

Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының аккредитациясы және сертификациясы туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 ___ - 20___ оқу жылы
Индексі: № 10-ТК нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштер атауы
аккредитация рәсімінен өткен колледждер (бірлік)
"Кәсіпқор" холдингі" коммерциялық емес акционерлік қоғамы тәжірибесін енгізіп жатқан колледждер, оның ішінде "APEC PetroTechnic жоғары колледжі" (Апэк Петротехник) (бірлік)
тәуелсіз сертификациядан өткен колледждер түлектері (адам)
А
Б
1
2
3
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
мемлекетекеттік ұйымдарында
1.2
мемлекеттік емес ұйымдарында
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының аккредитациясы және сертификациясы туралы мәліметтер" (Индекс: № 10-ТК, кезеңділігі-жылдық)
1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1-ші жол = ∑ 2-3 жолдар әрбір баған үшін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
90- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
129 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарын ақпараттандыру туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № К-2 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштер атауы
колледждердің жалпы саны, бірлік
барлық студенттер, адам
барлық педагог кадрлар, адам
барлық информатика оқытушылары, адам
ақпараттық-коммуникациялық технологияларды оқытуда пайдалану бойынша біліктілігін арттырудан өткен педагог кадрлар саны, адам
колледждерде оқу үрдісінде қолданылатын компьютерлік техниканың жалпы саны, бірлік
соңғы 5 жылда сатып алынған колледждердегі компьютерлік техниканың саны
А
В
1
2
3
4
5
6
7
1
облыс бойынша барлығы
1.1
ауылдық жерде
1.2
коммуналдық
1.2.1
ауылдық жерде
1.3
республикалық колледждер
1.3.1
ауылдық жерде
1.4
жеке меншік
1.4.1
ауылдық жерде
Кестенің жалғасы
Көрсеткіштер атауы
есептен шығарылған компьютерлердің саны, бірлік
1 компьютерге келетін студенттер саны, адам (формула бойынша)
интерактивтік тақталардың саны, бірлік
интернетке кіру мүмкіндігі бар колледждердің саны, бірлік
оныңішінде жылдамдығы 4 Мбит/с дейіни нтернет желісіне қосылған колледждердің саны, бірлік
оныңішінде жылдамдығы 4 Мбит/с және одан жоғары интернет желісіне қосылған колледждердің саны, бірлік
А
В
8
9
10
11
12
13
1
облыс бойынша барлығы
1.1
ауылдық жерде
1.2
коммуналдық
1.2.1
ауылдық жерде
1.3
республикалық колледждер
1.3.1
ауылдық жерде
1.4
жеке меншік
1.4.1
ауылдық жерде
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарын ақпараттандыру туралы мәліметтер" (Индекс: № К-2, кезеңділігі-жылдық)

1. Арифметико-логический контроль:
строка 1 = ∑ 1.2, 1.3, 1.4 строки, для каждой графы
графа 9 = графа 2/6 для каждой строки
графа 11 = ∑ граф 12, 13 для каждой строки.
Приложение 91 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 107 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Контингент студентов очной формы обучения в организациях образования, реализующих образовательные программы высшего образования
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-1
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Куда представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 жол = ∑ 1.2, 1.3, 1.4 жолдар, әрбір баған үшін
9 баған =2/6 баған әрбір жол үшін
11 баған = ∑ 12, 13 бағандар, әрбір жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
91 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
107 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жоғары білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында күндізгі оқунысанында оқитын студенттердің контингенті Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 1-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне

1. Арифметико-логический контроль:
графа 2 = ∑ граф 3, 4
графа 5 = ∑ граф 6, 7
графа 5 = ∑ граф 8-10
графа 11 = ∑ граф 12, 13
графа 11 = ∑ граф 14, 15
графа 16 = ∑ граф 17, 18
графа 16 = ∑ граф 19, 20
Приложение 95 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 112 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о повышении квалификации преподавателей в организациях образования,
реализующих образовательные программы высшего и послевузовского образования
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-6
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Куда представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 баған = ∑ 3, 4 бағандар
5 баған = ∑ 6, 7 бағандар
5 баған = ∑ 8-10 бағандар
11 баған = ∑ 12, 13 бағандар
11 баған = ∑ 14, 15 бағандар
16 баған = ∑ 17, 18 бағандар
16 баған = ∑ 19, 20 бағандар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
95 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
112- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдары оқытушыларының біліктілігін арттыру туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 6-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан

1. Арифметико-логический контроль:
графа 9 = ∑ граф 10, 11
Приложение 99 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 116 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о трудоустройстве выпускников высших учебных заведений
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-10
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Куда представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
№ строки
наименование специальности/направление подготовки
выпуск в текущем году, человек
трудоустроены
из них трудоустроены в первый год после окончания вуза, человек
заняты
всего
в том числе обучавшихся по государственный заказу
всего
в том числе обучавшихся по государственный заказу
всего
в том числе обучавшихся по государственный заказу
всего
в том числе обучавшихся по государственный заказу
по специальности
не по специальности
по специальности
не по специальности
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
всего
Продолжение таблицы
в том числе:
не трудоустроены
продолжают обучение
уход в декретный отпуск
выезд за рубеж на обучение (работа)
призыв в армию
инвалиды I и II группы
в поисках места работы
всего
в том числе обучавшихся по государственный заказу
магистратура
докторантура
резидентура
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о трудоустройстве выпускников высших учебных заведений"
(Индекс: № ВП-10, периодичность-годовая)
Приложение 100 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 118 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения по информатизации организаций образования, реализующих образовательные программы высшего образования
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-12
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Куда представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
наименование высшего учебного заведения
количество компьютеров
доступ к республиканской межвузовской электронной библиотеке
подключение к Интернет
количество точек
скорость подключения к сети Интернет
до 10 Мбит/с
от 10 Мбит/с
А
1
2
3
4
5
6
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения по информатизации организаций образования, реализующих образовательные программы высшего образования"
(Индекс: № ВП-12, периодичность-годовая)
Приложение 101 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 119 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Участие высшего учебного заведения, реализующего образовательные программы высшего и послевузовского образования, в национальных академических рейтингах
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-13
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Куда представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
наименование высшего учебного заведения
наименование организации составляющей рейтинг
наименование образовательной программы
место в рейтинге
А
1
2
3
4
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Участие высшего учебного заведения, реализующего образовательные программы высшего и послевузовского образования, в национальных академических рейтингах"
(Индекс: № ВП-13, периодичность-годовая)
Приложение 102 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 120 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о зарубежных преподавателях, привлекаемых в вузы, реализующие образовательные программы высшего и послевузовского образования
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-14
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Куда представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
наименование высшего учебного заведения
общая численность профессорско-преподавательского состава
количество зарубежных преподавателей
фамилия, имя и отчество зарубежного преподавателя или консультанта
гражданство
наименование отрасли образования по которой проведены лекции и занятия
ученая степень (академическая степень)
сроки пребывания
начало
окончание
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о зарубежных преподавателях, привлекаемых в вузы, реализующие образовательные программы высшего и послевузовского образования"
(Индекс: № ВП-14, периодичность-годовая)
Приложение 103 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 121 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о студентах, обучающихся за счет средств работодателей и иностранных инвесторов
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-15
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Куда представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
9 баған = ∑ 10, 11 бағандар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
99 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
116 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жоғары оқу орындары бітірушілерінің жұмысқа орналасуы туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 10-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
жолдың №
мамандық атауы/оқыту бағыты
ағымдағы жылғы бітірушілер, адам
жұмысқа орналасқандар
оның ішінде жұмысқа орналасқандары, адам
жұмыспен қамтылғандар
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыс бойынша
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыс бойынша
барлығы
оның ішінде мемлекеттіктапсырыс
бойынша
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыс бойынша
мамандық бойынша
мамандық бойынша емес
мамандық бойынша
мамандық бойынша емес
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
барлығы
Кестенің жалғасы
жолдың №
оның ішінде
жұмыспен қамтылмағандар
оқу жалғастыруда
бала күтіміне байланысты
шетелге шығумен байланысты (жұгмыс)
әскерге шақырту
I және II топтағы мүгедектер
жұмыс орнын іздеуде
барлығы
оның ішінде мемлекеттік тапсырыс бойынша
магистратура
докторантура
резидентура
А
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
1
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жоғары оқу орындары бітірушілерінің жұмысқа орналасуы туралы мәліметтер" (Индекс: № 10-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
100 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
118 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жоғары білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарын ақпараттандыру туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 12-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
жоғары оқу орнының атауы
компьютерлер саны
республикалық жоғарғы оқу орны аралық электронды кітапханаға кіру мүмкіндігі
интернетке қосылу
желілер саны
интернетке қосылу жүйесінің жылдамдығы
10 мбит/с дейін
10 мбит/с жоғары
А
1
2
3
4
5
6
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жоғары білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарын ақпараттандыру туралы мәліметтер" (Индекс: № 12-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
101 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
119 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын жоғары оқу орындарының ұлттық академиялық рейтингтерге қатысуы Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 13-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
жоғары оқу орнының атауы
рейтинг құратын мекеме атауы
білім беру бағдарламасының атауы
рейтингідегі орны
А
1
2
3
4
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын жоғары оқу орындарының ұлттық академиялық рейтингтерге қатысуы" (Индекс: № 13-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
102 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
120 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын жоғарғы оқу орындарына шақырылатын шетелдік оқытушылар туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 14-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы:Жоғары оқу орындары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
жоғары оқу орнының атауы
профессор-оқытушы құрамның жалпы саны
шетелдік оқытушылар мен кеңесшілер саны
шетелдік оқытушы немесе кеңесшінің тегі, аты және әкесінің аты
азаматтығы
лекциялар мен сабақтар жүргізілген білім саласының атауы
ғылыми дәреже (академиялық дәреже)
келу мерзімі
басталуы
аяқталуы
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын жоғарғы оқу орындарына шақырылатын шетелдік оқытушылар туралы мәліметтер" (Индекс: № 14-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
103 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
121 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жұмысберушілер мен шетелдік инвесторлардың қаражаты есебінен білім алатын студенттер туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 15-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан

1. Арифметико-логический контроль:
графа 4 = ∑ граф 5-16
Приложение 104 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 123 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об инновационной деятельности путем интеграции образования и науки на основе трансферта результатов научных исследований в производство
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-17
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Куда представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
№ строки
место деятельности
наименование места деятельности
наименования инновационных проектов, результаты которых внедрены в производство
количество профессорско-преподавательского состава, участвующих в выполнении фундаментальных и прикладных исследований, человек
А
1
2
3
4
1
научная лаборатория
2
технопарк
3
научный центр
4
научно-исследовательский институт
5
бизнес-инкубатор
6
офис коммерциализации
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об инновационной деятельности путем интеграции образования и науки на основе трансферта результатов научных исследований в производство"
(Индекс: № ВП-17, периодичность-годовая)
Приложение 105 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 124 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о профессорско-преподавательском составе, имеющих публикации в научных журналах с импакт-фактором в организациях образования, реализующих образовательные программы высшего и послевузовского образования
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-18
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Куда представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
№ строки
фамилия, имя и отчество преподавателей и/или научных сотрудников, опубликовавших научные статьи
отрасль науки
количество опубликованных научных статей
наименование изданий, имеющих импакт-фактор
год издания публикаций, имеющих импакт-фактор
А
1
2
3
4
5
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о профессорско-преподавательском составе, имеющих публикациив научных журналах с импакт-фактором в организациях образования реализующих образовательные программы высшего, послевузовского образования"
(Индекс: № ВП-18, периодичность-годовая)

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
4 баған = ∑ 5-16 бағандар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
104 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
123 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ғылыми зерттеулердің нәтижелерін өндіріске трансферттеу негізінде білім және ғылымды интеграциялау арқылы инновациялық қызмет туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 17-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
жол №
жұмыс орны
жұмыс орнының атауы
нәтижелері өндіріске енгізілген инновациялық жобалардың атауы
іргелі және қолданбалы зерттеулерді орындауға қатысқан профессорлық-оқытушылық құрам саны, адам
А
1
2
3
4
1
ғылыми зертхана
2
технопарк
3
ғылыми орталық
4
ғылыми-зерттеу институт
5
бизнес-инкубатор
6
коммерцияландыру кеңсесі
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Ғылыми зерттеулердің нәтижелерін өндіріске трансферттеу негізінде білім және ғылымды интеграциялау арқылы инновациялық қызмет туралы мәліметтер" (Индекс: № 17-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
105 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
124 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарындағы импакт-факторы бар басылымдарда ғылыми мақалалары бар профессорлық-оқытушылық құрамы туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 18-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
жолдың №
ғылыми мақаланы жариялаған оқытушының және немесе ғылыми қызметкердің аты,жөні,тегі
ғылым саласы
жарияланған ғылыми мақалалардың саны
импакт-факторы бар басылымдардың атауы
импакт-факторы бар басылымдардың шыққан жылы
А
1
2
3
4
5
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын импакт-факторы бар басылымдарда ғылыми мақалалары бар профессор-оқытушылар құрамы туралы мәліметтер" (Индекс: № 18-ЖО, кезеңділігі – жылдық)

1. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административной отчетности:
Импакт-фактор – численный показатель важности научного журнала.
Приложение 106 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 125 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о доходах от реализации результатов научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-19
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Куда представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
наименование высшего учебного заведения
доходы от реализации результатов, тысяч тенге.
общий объем грантового финансирования высших учебных заведений, тысяч тенге
доля доходов от реализации результатов опытно-конструкторских работ от общего объема грантового финансирования высших учебных заведений
научно- исследовательских
работ
опытно-конструкторских работ
А
1
2
3
4
5
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о доходах от реализации результатов научно-исследовательскихи опытно-конструкторских работ"
(Индекс: № ВП-19, периодичность-годовая)
Приложение 107 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 126 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о прохождении аккредитации высшим учебным заведением
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-20
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Куда представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Сведения о прохождении институциональной аккредитации

1. Әкімшілік есептілік нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
Импакт-фактор - ғылыми журналдың маңыздылығының сандық көрсеткіші.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
106 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
125 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың нәтижелерін іске асырудан тапқан кірістері туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 19-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
жоғары оқу орнының атауы
нәтижелерді іске асырудан тапқан кірістер, мың теңге
жоғары оқу орнының гранттық
қаржыландырылудың жалпы көлемі, мың теңге
жоғарғы оқу орындарының гранттық қаржыландырылуының жалпы көлемінен тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың нәтижелерін іске асырудан тапқан кірістердің үлесі
ғылыми-зерттеу жұмыстарынан
тәжірибелік-конструкторлық жұмыстарынан
А
1
2
3
4
5
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың нәтижелерін іске асырудан тапқан кірістері туралы мәліметтер" (Индекс: № 19-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
107– қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
126 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жоғары оқу орнының аккредиттеуден өту мәліметтері Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 20-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Қайда ұсынылады:Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Институционалдық аккредиттеуден өту туралы мәлімет

Раздел 1
наименование высшего учебного заведения
название аккредитационного органа, входящего в национальный реестр
сроки действия аккредитации
начало
окончание
А
1
2
3
4
Сведения о прохождении специализированной аккредитации
Раздел 2
наименование высшего учебного заведения
код и наименование образовательной программы
название аккредитационного органа, входящего в национальный реестр
сроки действия аккредитации
начало
окончание
А
1
2
3
4
5
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о прохождении аккредитации высшим учебным заведением"
(Индекс: № ВП-20, периодичность-годовая)
1. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административной отчетности:
Аккредитация - это процесс, посредством которого аккредитационный орган оценивает качество деятельности вуза в целом или отдельных образовательных программ вуза с целью признания их соответствия определенным стандартам и критериям.
Институциональная аккредитация - аккредитация организации образования в целом.
Приложение 108 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 127 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о финансировании деятельности гражданских вузов за счет государственно-частного предпринимательства
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-21
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Куда представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
наименование высшего учебного заведения
доля финансирования образовательной деятельности вуза за счет государственно-частного партнерства от общего объема
финансирования вышего учебного заведения, %
финансирование образовательной деятельности организаций высшего образования, тысяч тенге
доля финансирования научной и инновационной деятельности вуза за счет государственно-частного партнерства от общего объема финансирования высших учебных заведений, %
финансирование научной и инновационной деятельности организаций высшего образования, тысяч тенге
за счет республиканского бюджета
за счет государственно-частного партнерства
за счет республиканского бюджета
за счет государственно - частного партнерства
А
1
2
3
4
5
6
7
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о финансировании деятельности гражданских вузов за счет государственно-частного предпринимательства"
(Индекс: № ВП-21, периодичность-годовая)
Приложение 109 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 147 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Контингент студентов, обучающихся в рамках трехязычного обучения в организациях образования реализующих образовательные программы высшего образования
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-23
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Куда представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан

1-бөлім
жоғары оқу орнының атауы
ұлттық тізілімге енгізілген аккредиттеу органының атауы
аккредиттеудің қолданылу мерзімі
басталуы
аяқталуы
А
1
2
3
4
Мамандандырылған аккредиттеуден өту туралы мәлімет
2-бөлім
жоғары оқу орнының атауы
білім беру бағдарламасының атауы және коды
ұлттық тізілімге енгізілген аккредиттеу органының атауы
аккредиттеудің қолданылу мерзімі
басталуы
аяқталуы
А
1
2
3
4
5
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жоғарыоқуорнының аккредиттеуден өтумәліметтері" (Индекс: № 20-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
1. Әкімшілік есептілік нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
Аккредиттеу - Жоғары оқу орнының жеке білім беру бағдарламаларының немесе жоғары оқу орнының қызметінің сапасын белгіленген стандарттар мен критерийлердің талаптарына сәйкестілігін жалпы бағалайтын аккредитациялық органдары арқылы жүргізілетін үрдіс.
Институционалды аккредиттеу- білім беру ұйымның жалпы аккредиттеуі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
108 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
127 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік есебінен азаматтық жоғары оқу орнының қызметін қаржыландыру туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 21-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
жоғары оқу орнының атауы
жоғары оқу орының білім беру қызметін жалпы қаржыландырудың көлемінен мемлекеттік-жекешелік әріптестік есебінен қаржыландыру үлесі, %
жоғары оқу орнының білім беру қызметін қаржыландыру, мың теңге
жоғары оқу орының ғылыми және инновациялық қызметін мемлекеттік-жекешелік әріптестік есебінен қаржыландыру үлесі, %
жоғары оқу орнының ғылыми және инновациялық қызметің қаржыландыру,
мың тенге
республикалық бюджет есебінен қаржыландыру
мемлекеттік-жеке кәсіпкерлік есебінен қаржыландыру
республикалық бюджет есебінен қаржыландыру
мемлекеттік-жекешелік әріптестік есебінен қаржыландыру
А
1
2
3
4
5
6
7
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік есебінен азаматтық жоғары оқу орнының қызметін қаржыландыру туралы мәліметтер" (Индекс: № 21-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
109 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
147- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жоғары білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының көптілде білім алатын студенттердің контингенті Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № ЖО-23 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне

1. Арифметико-логический контроль:
17 графа = ∑ граф 5-16;
Приложение 110 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 147 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о профессорско-преподавательском составе ведущих занятия на английском языке в рамках трехъязычного обучения
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-24
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Куда представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 март, 31 октября
наименование высшего учебного заведения
всего преподавателей ведущих занятия на английском языке
из них по уровню владения английским языком
А1
A2
B1
B2
C1
C2
А
1
2
3
4
5
6
7
8
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о профессорско-преподавательском составе ведущих занятия на английском языке в рамках трехъязычного обучения"
(Индекс: № ВП-24, периодичность-годовая)
1. Арифметико-логический контроль:
1графа = ∑ граф 3-8;
Приложение 111 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 147 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Количество высших учебных заведений, участвующих в Национальной студенческой лиге
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-25
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Куда представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
№ строки
наименование высшего учебного заведения
количество студентов
количество студентов, участвующих в национальной студенческой лиге
количество студентов, участвующих во всемирной зимней Универсиаде
количество студентов, участвующих во всемирной летней Универсиаде
количество студентов, участвующих в зимней Универсиаде Республики Казахстан
количество студентов, участвующих в летней Универсиаде Республики Казахстан
А
1
2
3
4
5
6
7
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Количество высших учебных заведений, участвующих в Национальной студенческой лиге"
(Индекс: № ВП-25, периодичность-годовая)
Приложение 112 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 147 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Количество вузов, внедряющих опыт Назарбаев университета
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-26
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Куда представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
№ строки
наименование высшего учебного заведения, внедряющего опыт Назарбаев университета
А
1
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Количество вузов, внедряющих опыт Назарбаев университета"
(Индекс: № ВП-26, периодичность-годовая)
Приложение 113 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 147 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Количество вузов, в которых функционируют органы корпоративного управления
(наблюдательные советы, попечительские советы и советы директоров), от общего числа вузов
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-27
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Куда представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
№ строки
наименование высшего учебного заведения, в котором функционируют органы корпоративного управления
наблюдательный совет
попечительский совет
совет директоров
А
1
2
3
4
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Количество вузов, в которых функционируют органы корпоративного управления (наблюдательные советы, попечительские советы и советы директоров), от общего числа вузов"
(Индекс: № ВП-27, периодичность-годовая)
Приложение 114 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 147 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сеть, контингент высших учебных заведений, создавших равные условия и безбарьерный доступ для обучения студентов с особыми образовательными потребностями
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-28
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Куда представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
№ строки
наименование высшего учебного заведения
количество студентов
количество студентов с особыми образовательными потребностями
из них, имеют инвалидность
количество пандусов
количество подъемников
количество лифтов
количество учебных программ и учебно-методического комплекса дисциплин
(наименование специальности или образовательной программы)
всего
I группа
II группа
III группа
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сеть, контингент высших учебных заведений, создавших равные условия и безбарьерный доступ для обучения студентов с особыми образовательными потребностями"
(Индекс: № ВП-28, периодичность-годовая)

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
17 бағана= ∑ граф 5-16 бағандар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
110 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
147- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Көптілде беретін білім аясында ағылшын тілде беретін профессорлық-оқытушылық құрамы туралы мәлімет Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 24-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы:Жоғары оқу орындары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 наурыз, 31 қазан
жоғары оқу орнының атауы
ағылшын тілінде сабақ жүргізетін барлық оқытушылар
оның ішінде ағылшын тілін меңгеру деңгейі бойынша
А1
A2
B1
B2
C1
C2
А
1
2
3
4
5
6
7
8
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Көптілде беретін білім аясында ағылшын тілде беретін профессорлық-оқытушылық құрамы туралы мәлімет" (Индекс: № 24-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 бағана= ∑ граф 3-8 бағандар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
111 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
147- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ұлттық студенттік лига қатысатын жоғары оқу орындарының саны Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 25-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
жолдың №
жоғары оқу орнының атауы
студенттер саны
ұлттық студенттік лига қатысатын студенттер саны
дүниежүзілік қысқы Универсиадада қатысатын студенттер саны
дүниежүзілік жазғы Универсиадада қатысатын студенттер саны
Қазақстан Республикасының қысқы Универсиадада қатысатын студенттер саны
Қазақстан Республикасының жазғы Универсиадада қатысатын студенттер саны
А
1
2
3
4
5
6
7
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Ұлттық студенттік лига қатысатын жоғары оқу орындарының саны" (Индекс: № 25-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
112 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
147- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Назарбаев Университетінің тәжірибесін енгізетін ЖОО-лардың саны Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 26-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы:Жоғары оқу орындары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
жолдың №
Назарбаев университетінің тәжірибесін енгізетін жоғары оқу орнының атауы
А
1
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Назарбаев Университетінің тәжірибесін енгізетін ЖОО-лардың саны" (Индекс: № 26-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
113 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
147- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
ЖОО-лардың жалпы санынан корпоративтік басқару органдары (байқау кеңестері, қамқоршылық кеңестер және директорлар кеңесі) жұмыс істейтін ЖОО-лардың саны Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 27-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы:Жоғары оқу орындары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
жолдың №
корпоративтік басқару органдары жұмыс істейтін жоғары оқу орнының атауы
байқау кеңесі
қамқоршылық кеңесі
директорлар кеңесі
А
1
2
3
4
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "ЖОО-лардың жалпы санынан корпоративтік басқару органдары (байқау кеңестері, қамқоршылық кеңестер және директорлар кеңесі) жұмыс істейтін ЖОО-лардың саны" (Индекс: № 27-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
114 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
147- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Білім беру қажеттіліктері ерекше студенттерді оқыту үшін тең жағдайлар мен кедергісіз қолжетімділік жасаған жоғары оқу орындарының желісі, контингенті Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 28-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы:Жоғары оқу орындары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
жолдың №
жоғары оқу орнының атауы
студенттер
саны
білім беру қажеттіліктері ерекше студенттердің саны
оның ішінде мүгедектер
пандустар саны
арнайы жабдықтау саны
лифтілер саны
оқу бағдарламаларының және пәннің оқу-әдістемелік кешенінің саны (мамандықтың немесе білім беру бағдарламасының атауы)
барлығы
I топ
II топ
III топ
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Білім беру қажеттіліктері ерекше студенттерді оқыту үшін тең жағдайлар мен кедергісіз қолжетімділік жасаған жоғары оқу орындарының желісі, контингенті" (Индекс: № 28-ЖО, кезеңділігі – жылдық)

1. Арифметико-логический контроль:
графа 4 = ∑ граф 5-7
Приложение 115 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 147 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения по образовательным программам, разработанных на основе отраслевых рамок и профессиональных стандартов
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-29
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Куда представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
№ строки
наименование высшего учебного заведения
наименование специальности/
направление подготовки
наименование образовательной программы, разработанной на основе отраслевой рамки или профессиоанльного стандарта
наименование утвержденной отраслевой рамки квалификации или профессионального стандарта
№ приказа
дата приказа
А
1
2
3
4
5
6
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения по образовательным программам, разработанных на основе отраслевых рамок и профессиональных стандартов"
(Индекс: № ВП-29, периодичность-годовая)
Приложение 116 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Форма предназначена для сбора административных данных
Контингент студентов вечерней формы обучения в организациях образования, реализующих образовательные программы высшего образования
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20__-20__ учебный год
Индекс: форма № ВП-31
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Высшие учебные заведения
Куда представляется: в Департамент высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
№ строки
наименование специальности/
направление подготовки
язык обучения
прием в текущем году, человек
обучающиеся, человек
выпуск в текущем году, человек
ожидаемый выпуск, человек
А
1
2
3
4
5
6
1
всего
1.1
всего по специальности

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
4 баған = ∑ 5-7 бағандар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
115 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
147- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Салалық шеңберлер мен кәсіптік стандарттар негізінде әзірленген білім беру бағдарламалар туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 29-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
жолдың №
жоғары оқу орнының атауы
мамандық атауы/
оқыту бағыты
салалық шеңберлер мен кәсіптік стандарттар негізінде әзірленген білім беру бағдарламаның атауы
бекітілген салалық біліктілік шеңбері немесе кәсіптік стандарт атауы
бұйрық №
бұйрық бекітілген күні
А
1
2
3
4
5
6
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Салалық шеңберлер мен кәсіптік стандарттар негізінде әзірленген білім беру бағдарламалар туралы мәліметтер" (Индекс: № 29-ЖО, кезеңділігі – жылдық)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
116– қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жоғары білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында кешкі оқу нысанында білім алатын студенттердің контингенті Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20__-20__ оқу жылы
Индексі: № 31-ЖО нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
жолдың №
мамандық атауы/ оқыту бағыты
оқыту тілі
ағымдағы жылдағы қабылдау, адам
оқитындар, адам
ағымдағы жылғы бітірушілер, адам
күтілетін бітірушілердің саны, адам
А
1
2
3
4
5
6
1
барлығы
1.1
мамандықтар бойынша барлығы

1. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-3
графа 4 = ∑ граф 5-6
графа 7 = ∑ граф 8-9
графа 10 = ∑ граф 11-12.
Приложение 119 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 133 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о расходах по фонду всеобуча общего среднего образования
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ год
Индекс: форма № Ф-2
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Департамент бюджетного планирования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 января
Всего
городская местность
сельская местность
за счет средств бюджета, тысяч тенге
за счет внебюджетных средств, тысяч тенге
за счет средств бюджета, тысяч тенге
за счет внебюджетных средств, тысяч тенге
А
1
2
3
4
5
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о расходах по фонду всеобуча общего среднего образования"
(Индекс: № Ф-2, периодичность – годовая)
1. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 2-5.
Приложение 120 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года №71
Приложение 134 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об объемах затрат капитального характера на государственные организации образования
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ год
Индекс: форма № Ф-3
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Департамент бюджетного планирования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 января
Наименование показателей
на дошкольное образование
на общее среднее образование
на дополнительное образование
на организации технического и профессионального образования
за счет средств бюджета, тысяч тенге
за счет внебюджетных средств, тысяч тенге
за счет средств бюджета, тысяч тенге
за счет внебюджетных средств, тысяч тенге
за счет средств бюджета, тысяч тенге
за счет внебюджетных средств, тысяч тенге
за счет средств бюджета, тысяч тенге
за счет внебюджетных средств, тысяч тенге
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Итого по области/ городов Нур-Султан, Алматы и Шымкент
2
Капитальный ремонт
3
приобретение основных средств
4
строительство
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об объемах затрат капитального характера на государственные организации образования"
(Индекс: № Ф-3, периодичность – годовая)

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2 - 3 бағандар;
4 баған = ∑ 5 - 6 бағандар;
7 баған = ∑ 8 - 9 бағандар;
10 баған = ∑ 11 - 12 бағандар.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
119- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
133- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жалпы орта білімнің жаппай оқыту қоры бойынша жұмсалатын шығындар туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ жыл
Индексі: № Қ-2 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Бюджеттік жоспарлау департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қаңтар
Барлығы
қалалық жер
ауылдық жер
бюджет қаражаты есебінен, мың теңге
бюджеттен тыс қаражат есебінен, мың теңге
Бюджет қаражаты есебінен, мың теңге
бюджеттен тыс қаражат есебінен, мың теңге
А
1
2
3
4
5
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жалпы орта білімнің жаппай оқыту қоры бойынша жұмсалатын шығындар туралы мәліметтер" (Индекс: № Қ-2, кезеңділігі –жылдық)
1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 2 - 5 бағандар.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
120- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
134- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Білім беру ұйымдарына жұмсалатын күрделі сипаттағы шығындардың көлемі туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ жыл
Индексі: № Қ-3 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Бюджеттік жоспарлау департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қаңтар
Көрсеткіштердің атауы
мектепке дейінгі білімге
жалпы орта білімге
қосымша білім беруге
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарына
бюджет қаражаты есебінен, мың теңге
бюджеттен тыс қаражат есебінен, мың теңге
бюджет қаражаты есебінен, мың теңге
бюджеттен тыс қаражат есебінен, мың теңге
бюджет қаражаты есебінен, мың теңге
бюджеттен тыс қаражат есебінен, мың теңге
бюджет қаражаты есебінен, мың теңге
бюджеттен тыс қаражат есебінен, мың теңге
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Облыс/ Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары, бойынша барлығы
2
Күрделі жөндеу
3
Негізгі қаражатты иемдену
4
Кұрылыс
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Білім беру ұйымдарына жұмсалатын күрделі сипаттағы шығындардың көлемі туралы мәліметтер" (Индекс: № Қ-3, кезеңділігі –жылдық)

1. Арифметико-логический контроль:
строка 1 = ∑ строк 2-4 для каждой графы.
Приложение 121 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 135 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об объеме платных услуг в организациях образования
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ год
Индекс: форма № Ф-4
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Департамент бюджетного планирования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 января
Наименование показателей
в организациях дошкольного образования
в организациях общего среднего образования
в организациях дополнительного образования
в организациях технического и профессионального образования
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
образовательные услуги, тысяч тенге
2
родительская плата, тысяч тенге
3
средний размер родительской платы, тысяч тенге
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об объеме платных услуг в государственных организациях образования"
(Индекс: № Ф-4, периодичность – годовая)
Приложение 122 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 136 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о среднемесячной заработной плате педагогического работника в организациях образования
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ год
Индекс: форма № Ф-5
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Департамент бюджетного планирования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 января
Наименование показателей
в организациях дошкольного образования
в организациях общего среднего образования
в организациях дополнительного образования
в организациях технического и профессионального образования
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
в государственных организациях
в частных организациях
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
количество ставок (воспитатели, педагоги), единиц
2
месячный фонд оплаты труда (воспитатели, педагоги), тысяч тенге
3
среднемесячная заработная плата (воспитатели, педагоги), тысяч тенге
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о среднемесячной заработной плате педагогического работника в организациях образования"
(Индекс: № Ф-5, периодичность – годовая)

1. Арифметикалық –логикалық бақылау:
1 жол = ∑ 2-4 жолдар, әрбір бағандар үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
121- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
135- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Білім беру ұйымдағы жұмсалатын ақылы қызметтердің көлемі туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ жыл
Индексі: № Қ-4 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Бюджеттік жоспарлау департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қаңтар
Көрсеткіштердің атауы
мектепке дейінгі ұйымдарда
жалпы орта білім беру ұйымдарында
қосымша білім беру ұйымдарында
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Білім беру қызметі, мың теңге
2
Ата-ана төлемі, мың теңге
3
Ата-ана төлемінің орташа өлшемі, мың теңге
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мемлекеттік білім беруұйымдағы жұмсалатын ақылы қызметтердің көлемі туралы мәліметтер" (Индекс: № Қ-4, кезеңділігі –жылдық)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
122- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
136- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкерлердің орташа айлық жалақысы туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ жыл
Индексі: № Қ-5 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Бюджеттік жоспарлау департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қаңтар
Көрсеткіштердің атауы
мектепке дейінгі ұйымдарда
жалпы орта білім беру ұйымдарында
қосымша білім беру ұйымдарында
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
мемлекеттік ұйымдарда
жеке меншік ұйымдарда
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Мөлшерлеме саны (тәрбиешілер, педагогтар), бірлік
2
Айлық еңбекақы төлеу қоры (тәрбиешілер, педагогтар), мың теңге
3
Бір айдағы орташа айлық мөлшері (тәрбиешілер, педагогтар), мың теңге
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Білім беру ұйымдарындағы педагог қызметкерлердің орташа айлық жалақысы туралы мәліметтер" (Индекс: № Қ-5, кезеңділігі –жылдық)

1. Арифметико-логический контроль:
Средний расход на 1-го обучающегося= расходы на воспитание и обучение 2 строка / контингент 1 строка
графа 1 = ∑ граф 2-5 для каждой строки
графа 6 = ∑ граф 7-10 для каждой строки
графа 11 = ∑ граф 12-15 для каждой строки
графа 16 = ∑ граф 17-20 для каждой строки.
Приложение 124 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 139 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о расходах на высшее и послевузовское образование в государственных высших учебных заведениях
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ год
Индекс: форма № Ф-7
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы, республиканские организации образования, организации образования подведомственные другим государственным органам
Куда представляется: в Департамент бюджетного планирования Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 января
Финансово-экономические показатели
всего
в том числе, по источникам
бюджетные
внебюджетные
А
Б
1
2
3
1
расходы на высшее и послевузовское образование в государственных высших учебных заведениях, тысяч тенге, из них:
1.1
расходы на материально-техническое оснащение
1.2
расходы по фонду оплаты труда
1.3
среднегодовой контингент обучающихся по программам бакалавриата, человек
1.4
среднегодовой контингент обучающихся по программам магистратуры,
человек
1.5
среднегодовой контингент обучающихся по программам докторантуры,
человек
х
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о расходах на высшее и послевузовское образование в государственных высших учебных заведениях"
(Индекс: № Ф-7, периодичность – годовая)
1. Арифметико-логический контроль:

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 оқушыға кететінорташа шығыс = оқу және тәрбиеге жұмсалатын шығыс 2 жол / контингент 1 жол
1 баған = ∑ 2-5 бағандар, әрбір жол үшін
6 баған = ∑ 7-10 бағандар
11 баған = ∑ 12-15 бағандар
16 баған = ∑ 17-20 бағандар.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
124- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
139- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Мемлекеттік жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімге жұмсалатын шығыстар туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ жыл
Индексі: № Қ-7 нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары, республикалық білім беру ұйымдары, басқа мемлекеттік органдарға ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Бюджеттік жоспарлау департаментіне
Тапсыру мерзімі: 31 қаңтар
Қаржы-экономикалық көрсеткіштер
барлығы
соның ішінде, дереккөзі бойынша
бюджет қаражаты
бюджеттен тыс қаражат
А
Б
1
2
3
1
мемлекеттік жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімге жұмсалатын шығыстар, мың теңге, оның ішінде:
1.1
материалдық-техникалық жабдықтауға кеткен шығындар
1.2
еңбек ақысын төлеу қоры бойынша шығындар
2
бакалавриат бағдарламасы бойынша оқитындардың орташа жылдық контингенті, адам
3
магистратура бағдарламасы бойынша оқитындардың орташа жылдық контингенті, адам
4
докторантура бағдарламасы бойынша оқитындардың орташа жылдық контингенті, адам
х
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Мемлекеттік жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімге жұмсалатын шығыстар туралы мәліметтер" (Индекс: № Қ-7, кезеңділігі –жылдық)
1. Арифметикалық-логикалық бақылау:

графа 1 = ∑ граф 2-3 для каждой строки.
Приложение 125 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 141 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о трудоустройстве и занятости выпускников организаций образования из числа детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей. Сведения о детях, находящихся в трудной жизненной ситуации, охваченных летним отдыхом и оздоровлением
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ОП – 2
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
всего выпускники, человек
в том числе, человек
трудоустройство выпускников 9 класса, человек
продолжают обучение

1 баған = ∑ 2-3 бағандар, әрбір жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
125- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
141- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар есебінен білім беру ұйымдары бітірушілерінің жұмысқа орналасу мен қамту туралы мәліметтер. Жазғы демалыс және сауықтырумен қамтылған қиын өмір жағдайындағы балалар туралы мәліметтер. Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 2 - ҚҚ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштердің атауы
барлық бітірушілер, адам
соның ішінде,адам
9-сынып бітірушілерінің жұмысқа орналасуы, адам
оқуларын жалғастыруда

1. Арифметико-логический контроль:
1 раздел
графа 1 = ∑ граф 2-3
графа 2 = ∑ граф 4-12,23
графа 3 = ∑ граф 13-21,24
графа 22 = ∑ граф 23-24
строка 1 = ∑ строк 1.1-1.4.
2 раздел
графа 18 = ∑ граф 4,6,8,10,12,14,16
графа 19 = ∑ граф 5,7,9,11,13,15,17
Приложение 126 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 142 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Сведения по обеспечению жильем детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ год
Индекс: форма № ОП-3
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 января
Наименование показателей
всего детей, человек
имеют закреплен ное жилье, человек
из них, единиц:
количество воспитанников, нуждающихся в жилье, человек
на праве собственности
на праве общей совместной либо долевой собственности
Барлық всего
в том числе
из числа имеющих общую совместную либо долевую собственность
из числа не имеющих жилья
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
1
под опекой и попечительством
2
на патронатном воспитании
3
в приемных семьях
4
в детских домах семейного типа на базе семьи
5
в организациях системы образования
6
в организациях системы здравоохранения
7
в организациях системы социальной защиты населения
8
итого
продолжение
поставлены на учет для получения жилья из государственного жилищного фонда из числа нуждающихся, человек
Всего получили жилье за отчетный период, человек
в том числе совершеннолетние, человек
всего
в том числе
из числа имеющих общую совместную либо долевую собственность
из числа не имеющих жилья
8
9
10
11
12
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения по обеспечению жильем детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей"
(Индекс: № ОП-3, периодичность – годовая)

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 бөлім
1 баған = ∑ 2-3 бағандар;
2 баған = ∑ 4-12, 23 бағандар;
3 баған = ∑ 13-21, 24 бағандар;
22 баған = ∑ 23-24 бағандар;
1 жол = ∑ 1.1-1.5 жолдар.
2 бөлім
18 баған = ∑ 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 бағандар;
19 баған = ∑ 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 бағандар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
126 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
142- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды тұрғын үй мен қамтамасыз ету туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ жыл
Индексі: № 3-ҚҚ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қаңтар
Көрсеткіштердің атауы
барлық балалар, адам
бекітілген тұрғын үйлері бар, адам
оның ішінде, бірлік:
тұрғын үйге мұқтаж балалар үйлері тәрбиеленушілерінің саны, адам
меншікқұқығы бойынша
жалпыменшікне үлестікменшік құқығында
барлық
соның ішінде
жалпы меншікне үлестік меншік құқығы есебінен
тұрғынүйіжоқтар есебінен
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
1
қамқоршылықта және қорғаншылықта
2
патронаттық тәрбиедегілер
3
баланы қабылдайтын отбасында
4
отбасы негізіндегі отбасы үлгісіндегі балалар үйлерінде
5
білім беру жүйесіндегі ұйымдардағы
6
денсаулық сақтау ұйымдарындағы
7
халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарындағы
8
барлығы
жалғасы
мұқтаждар санынан мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үй алу үшін кезекке қойылды, адам
есепті кезеңде тұрғын үй алғандар, адам
соның ішінде кәмелетке толғандар, адам
барлық
соның ішінде
жалпы меншікне үлестік меншік құқығы есебінен
тұрғын үйі жоқтар есебінен
8
9
10
11
12
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды тұрғын үй мен қамтамасыз ету бойынша мәліметтер" (Индекс: №3-ҚҚ, кезеңділігі - жылдық)

1. Следующие определения применяются в целях заполнения данной формы административной отчетности:
Имущество может находиться в общей собственности с определением доли каждого из собственников в праве собственности (долевая собственность) или без определения таких долей (совместная собственность).
Гражданский кодекс Республики Казахстан, статья 209 "Понятие и основания возникновения общей собственности" (зарегистрированный в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под номером 879, опубликованный Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1994 г., N 23-24).
2. Арифметико-логический контроль:
графа 2 = ∑ граф 3-4, для каждой строки
графа 5 = ∑ граф 6-7, для каждой строки
графа 8 = ∑ граф 9-10, для каждой строки.
Приложение 127 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 143 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об организации подвоза обучающихся, проживающих в сельских населенных пунктах, где отсутствуют организации образования
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ОП-4
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Всего населенных пунктов без школ на расстоянии от 3 километров и более или при наличии между населенными пунктами естественных преград, единиц
в них численность детей школьного возраста, человек
из них, человек
количество автотранспортов на которых осуществляется подвоз данных учащихся, единиц
из них, единиц
количество детей проживающих и обучающихся в пришкольном интернате
количество детей проживающих у родственников
количество детей, проживающих на квартирах
количество детей, добирающихся самостоятельно в школу
количество детей, охваченных ежедневным подвозом
на балансе акимата
на балансе школы
привлечен поставщик услуги
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
продолжение
количество приобретенного автотранспорта в отчетном году, единиц
всего потребность в автотранспортах, единиц
из них, единиц
для замены устаревшего автотранспорта
в связи с нехваткой автотранспорта
12
13
14
15
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об организации подвоза обучающихся, проживающих в сельских населенных пунктах, где отсутствуют организации образования"
(Индекс: № ОП-4, периодичность - годовая)

1. Әкімшілік есептілік нысанын толтыру мақсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
Мүлiк меншiк иелерiнiң әрқайсысының меншiк құқығындағы үлестерi белгiлене отырып (үлестiк меншiк) немесе ондай үлестер белгiленбей (бiрлескен меншiк) ортақ меншiкте болуы мүмкiн. "Ортақ меншiк ұғымы мен оның пайда болу негiздерi" Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің 209-бабы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізіміндегі актінің тіркеу нөмірі 879, Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесi Жаршысының 1994 жылғы 23-24 номерлерiнiң жеке қосымшасы)
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 баған = ∑ 3-4 бағандар әрбір жол үшін;
5 баған = ∑ 6-7 бағандар әрбір жол үшін;
8 баған = ∑ 9-10 бағандар әрбір жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
127- қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
143- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Білім ұйымдары жоқ ауылдық елді мекендерде тұратын оқушыларды тасымалдауды ұйымдастыру туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 4-ҚҚ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Балалардың құқығын қорғау комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
3 км қашықтықтан алыс немесе елді мекендер арасында табиғи кедергілер бар мектептері жоқ барлық елді мекендер, бірлік
ондағы мектеп жасындағы балалар саны, адам
ондағы, адам
көрсетілген оқушыларды тасымалдайтын автокөліктерсаны, бірлік
оның ішінде, бірлік
мектеп маңындағы интернатта тұратын және оқитын балалар саны
туыстарының үйінде тұратын балалар саны
пәтерлерде тұратын балалар саны
мектепке өздігімен баратын балалар саны
күнделікті тасымалдаумен қамтамасыз етілген балалар саны
әкімдіктің балансында
мектептің балансында
қызмет жеткізуші қатыстырыл ған
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
жалғасы
есептік жылда сатып алынған автокөлік саны, бірлік
барлық автокөліктердің қажеттілігі, бірлік
оның ішінде, бірлік
ескірген автокөлікті ауыстыру үшін
автокөліктің жетіспеуіне байланысты
12
13
14
15
Атауы
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Білім ұйымдары жоқ ауылдық елді мекендерде тұратын оқушыларға тасымалдауды ұйымдастыру туралы мәліметтер" (Индекс: № 4 –ҚҚ, кезеңділігі - жылдық)

1. Арифметико-логический контроль:
графа 2 = ∑ граф 3-7;
графа 8 = ∑ граф 9-11;
графа 13 = ∑ граф 14-15.
Приложение 128 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 144 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об организации горячего и буфетного питания обучающихся общеобразовательных школ
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: форма № ОП -5
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 октября
Наименование показателей
Количество школ без интернатных учреждений, единиц
в них количество обучающихся, человек
всего отдельных категорий обучающихся, имеющих право на бесплатное питание, человек (Согласно Постановлению Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 №64 "Правила формирования, направления расходования и учета средств, выделяемых на оказание финансовой и материальной помощи обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования из семей, имеющих право на получение государственной адресной социальной помощи, а также из семей, не получающих государственную адресную социальную помощь, в которых среднедушевой доход ниже величины прожиточного минимума, и детям - сиротам, детям, оставшимся без попечения родителей, проживающим в семьях, детям из семей, требующих экстренной помощи в результате чрезвычайных ситуаций, и иным категориям обучающихся и воспитанников")
количество
школ, где организовано горячее питание, ед
в них количество обучающихся, человек
количество обучающихся, охваченных бесплатным питанием, человек
А
Б
1
2
3
4
5
6
1
по городу республиканского значения, столице
1.1
в том числе в сельской местности
продолжение
всего отдельных категорий обучающихся, имеющих право на бесплатное питание, человек (Согласно Постановлению Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 № 64 "Правила
формирования, направления расходования и учета средств, выделяемых на оказание финансовой и материальной помощи обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования из семей, имеющих право на получение государственной адресной социальной помощи, а также из семей, не получающих государственную адресную социальную помощь, в которых среднедушевой доход ниже величины прожиточного минимума, и детям - сиротам, детям, оставшимся без попечения родителей, проживающим в семьях, детям из семей, требующих экстренной помощи в результате чрезвычайных ситуаций, и иным категориям обучающихся и воспитанников")
из них охваченных бесплатным горячим питанием, человек

1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
2 баған = ∑ 3-7 бағандар;
8 баған = ∑ 9-11 бағандар;
13 баған = ∑ 14-15 бағандар.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
128 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
144- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Жалпы білім беретін мектептерде білім алушыларға ыстық және буфеттік тамақ ұйымдастыру жөніндегі мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № 5-ҚҚ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Балалардың құқығын қорғау комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қазан
Көрсеткіштердің атауы
Интернаттық мекемелерсіз мектеп саны, бірлік
ондағы оқушылардың саны, адам
тегін тамақтану құқығына ие жеке санаттағы барлық балалар, адам
(Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 64 "Мемлекеттік білім беру мекемелерінің мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға құқығы бар отбасылардан, сондай-ақ мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алмайтын, жан басына шаққандағы табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасынан төмен отбасылардан шыққан білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне және жетім балаларға, ата-анасының қамқорлығынсыз қалып, отбасыларда тұратын балаларға, төтенше жағдайлардың салдарынан шұғыл жәрдемді талап ететін отбасылардан шыққан балаларға және өзге де санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге қаржылай және материалдық көмек көрсетуге бөлінетін қаражатты қалыптастыру, жұмсау бағыты мен оларды есепке алу қағидалары" Қаулысына сәйкес)
ыстық тамақ ұйымдастырылған мектеп саны, бірлік
ондағы оқушылардың саны, адам
тегін ыстық тамақтандырумен қамтылған оқушылар саны, адам.
А
Б
1
2
3
4
5
6
1
Облыс/ республикалық маңызы бар қала, астана бойынша барлығы
1.1
оның ішіңде ауылдық жерде
жалғасы
тегін тамақтану құқығына ие жеке санаттағы барлық балалар, адам
(Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 64 "Мемлекеттік білім беру мекемелерінің мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға құқығы бар отбасылардан, сондай-ақ мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алмайтын, жан басына шаққандағы табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасынан төмен отбасылардан шыққан білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне және жетім балаларға, ата-анасының қамқорлығынсыз қалып, отбасыларда тұратын балаларға, төтенше жағдайлардың салдарынан шұғыл жәрдемді талап ететін отбасылардан шыққан балаларға және өзге де санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге қаржылай және материалдық көмек көрсетуге бөлінетін қаражатты қалыптастыру, жұмсау бағыты мен оларды есепке алу қағидалары" Қаулысына сәйкес)
оның ішінде тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілгені, адам

количество обучающихся 1-4 классов, человек
из них охваченных бесплатным горячим питанием, человек
всего отдельных категорий обучающихся, имеющих право на бесплатное питание, человек (Согласно Постановлению Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 № 64 "Правила формирования, направления расходования и учета средств, выделяемых на оказание финансовой и материальной помощи обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования из семей, имеющих право на получение государственной адресной социальной помощи, а также из семей, не получающих государственную адресную социальную помощь, в которых среднедушевой доход ниже величины прожиточного минимума, и детям - сиротам, детям, оставшимся без попечения родителей, проживающим в семьях, детям из семей, требующих экстренной помощи в результате чрезвычайных ситуаций, и иным категориям обучающихся и воспитанников")
из них охваченных бесплатным горячим питанием, человек
А
7
8
9
10
11
12
1
1.1
количество обучающихся 1 классов, человек
из них числе охваченных бесплатным горячим питанием, человек
всего отдельных категорий обучающихся, имеющих право на бесплатное питание, человек (Согласно Постановлению Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 № 64 "Правила формирования, направления расходования и учета средств, выделяемых на оказание финансовой и материальной помощи обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования из семей, имеющих право на получение государственной адресной социальной помощи, а также из семей, не получающих государственную адресную социальную помощь, в которых среднедушевой доход ниже величины прожиточного минимума, и детям - сиротам, детям, оставшимся без попечения родителей, проживающим в семьях, детям из семей, требующих экстренной помощи в результате чрезвычайных ситуаций, и иным категориям обучающихся и воспитанников")
из них охваченных бесплатным горячим питанием, человек
количество школ, где организовано буфетное питание, единиц
количество обучающихся, охваченных буфетным питанием, человек
из них охваченных бесплатным буфетным питанием, человек
всего отдельных категорий обучающихся, имеющих право на бесплатное питание, человек (Согласно Постановлению Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 № 64 "Правила формирования, направления расходования и учета средств, выделяемых на оказание финансовой и материальной помощи обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования из семей, имеющих право на получение государственной адресной социальной помощи, а также из семей, не получающих государственную адресную социальную помощь, в которых среднедушевой доход ниже величины прожиточного минимума, и детям - сиротам, детям, оставшимся без попечения родителей, проживающим в семьях, детям из семей, требующих экстренной помощи в результате чрезвычайных ситуаций, и иным категориям обучающихся и воспитанников")
из них охваченных бесплатным буфетным питанием
А
13
14
15
16
17
18
19
20
21
1
1.1
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения об организации горячего и буфетного питания обучающихся общеобразовательных школ"
(Индекс: № ОП-5, периодичность- годовая)
Приложение 129 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 147 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о работниках организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz

1-4 сыныпта оқитындар саны, адам
оның ішінде тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілгендер, адам
тегін тамақтану құқығына ие жеке санаттағы барлық балалар, адам
(Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 64 "Мемлекеттік білім беру мекемелерінің мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға құқығы бар отбасылардан, сондай-ақ мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алмайтын, жан басына шаққандағы табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасынан төмен отбасылардан шыққан білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне және жетім балаларға, ата-анасының қамқорлығынсыз қалып, отбасыларда тұратын балаларға, төтенше жағдайлардың салдарынан шұғыл жәрдемді талап ететін отбасылардан шыққан балаларға және өзге де санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге қаржылай және материалдық көмек көрсетуге бөлінетін қаражатты қалыптастыру, жұмсау бағыты мен оларды есепке алу қағидалары" Қаулысына сәйкес)
оның ішінде тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілгені, адам
А
7
8
9
10
11
12
1
1.1
жалғасы
1-сыныпта оқитындар саны, адам
оның ішінде тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілгендер, адам
тегін тамақтану құқығына ие жеке санаттағы барлық балалар, адам
(Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 64 "Мемлекеттік білім беру мекемелерінің мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға құқығы бар отбасылардан, сондай-ақ
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алмайтын, жан басына
шаққандағы табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасынан төмен отбасылардан шыққан білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне және жетім балаларға, ата-анасының қамқорлығынсыз қалып, отбасыларда тұратын балаларға, төтенше жағдайлардың салдарынан шұғыл жәрдемді талап ететін отбасылардан шыққан балаларға және өзге де санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге қаржылай және материалдық көмек көрсетуге бөлінетін қаражатты қалыптастыру, жұмсау
бағыты мен оларды есепке алу қағидалары" Қаулысына сәйкес)
оның ішінде тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілгені, адам
буфеттік тамақтандыру ұйымдастырылған мектептер саны, бірлік
буфеттік тамақтандырумен қамтылған оқушыла рсаны, адам
оның ішінде тегін буфеттік тамақпен қамтамасыз етілгендер, адам
тегін тамақтану құқығына ие жеке санаттағы барлық балалар, адам
(Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 64 "Мемлекеттік білім беру мекемелерінің мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға құқығы бар отбасылардан, сондай-ақ мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алмайтын, жан басына шаққандағы табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасынан төмен отбасылардан шыққан білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне және жетім балаларға, ата-анасының қамқорлығынсыз қалып, отбасыларда тұратын балаларға, төтенше жағдайлардың салдарынан шұғыл жәрдемді талап ететін отбасылардан шыққан балаларға және өзге де санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге қаржылай және материалдық көмек көрсетуге бөлінетін қаражатты қалыптастыру, жұмсау бағыты мен оларды есепке алу қағидалары" Қаулысына сәйкес)
оның ішінде тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілгені, адам
А
13
14
15
16
17
18
19
20
21
1
1.1
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жалпы білім беретін мектептерде білім алушыларға ыстық және буфеттік тамақ ұйымдастыру туралы мәліметтер" (Индекс: № 5-ҚҚ, кезеңділігі – жылдық)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
129 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
147- қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан

1.10
педагогические работники, единиц
1.11
не занятых педагогической деятельностью, единиц
Продолжение таблицы
в том числе в данном учреждении, человек
категория, человек
до 3 лет
от 3 до 8 лет
от 8 до 13 лет
от 13 до18 лет
от 18 лет и более
высшая
первая
вторая
без категории
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о работниках организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей"
(Индекс: № ОП – 8, периодичность - годовая)
1. Арифметико-логический контроль:
графа 1 = ∑ граф 3-5; ∑ граф 6-10; ∑ граф 11-15; ∑ граф 16-19.
Приложение 130 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 140 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "1" сентября 2016 года № 541
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения об усыновлении детей, являющихся гражданами Республики Казахстан. Сведения о детях, находящихся в трудной жизненной ситуации. Сведения о движении детей-сирот, детей оставшихся без попечения родителей в организациях Министерства образования и науки Республики Казахстан, Министерства здравохранения Республики Казахстан, Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Форма, предназначенная для сбора административных данных, осуществляется в информационной системе "Национальная образовательная база данных", размещенной на сайте nobd.iac.kz
Отчетный период 20 __ год
Индекс: форма № ОП-14
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: Управления образования акиматов областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: в Комитет по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 31 января
Наименование показателей
всего
в том числе
мужчины
всего

1.10
педагогикалық қызметкерлер, адам
1.11
педагогикалық қызметпен айналыспағандар, адам
жалғасы
соның ішінде аталған мекемеде, адам
санаты, адам
3 жылға дейін
3-тен 8 жылға дейін
8-ден13 жылға дейін
13-тен18 жылға дейін
18 жылдан және одан жоғары
жоғары
бірінші
екінші
санаты жоқ
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Атауы
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған білім беру ұйымдарының қызметкерлері туралы мәліметтер" (Индекс: №8-ҚҚ, кезеңділігі – жылдық)
1. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 баған = ∑ 3-5 бағандар; ∑ 6-10 бағандар; ∑ 11-15 бағандар; ∑ 16-19 бағандар.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
130 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2016 жылғы 1 қыркүйектегі
№ 541 бұйрығына
140 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Қазақстан Республикасының азаматы болып табылатын, асырап алынған балалар туралы мәліметтер. Қиын өмір жағдайындағы балалар туралы мәліметтер. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі, ұйымдарындағы жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалардың қозғалысы туралы мәліметтер Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның көрсеткіштерін енгізу nobd.iac.kz сайтында орналастырылған "Ұлттық білім беру деректер қоры" ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады Есепті кезең 20 __ жыл
Индексі: № 14-ҚҚ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдіктерінің білім басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Балалардың құқығын қорғау комитетіне
Тапсыру мерзімі: 31 қаңтар
Көрсеткіштердің атауы
барлығы
соның ішінде
ерлер
барлығы

1. Арифметико-логический контроль:
1 раздел
графа 1 = ∑ граф 2, 11
графа 2 = ∑ граф 3-5, 6-8, 9-10
графа 11 = ∑ граф 12-14, 15-17, 18-19
строка 1 = ∑ строк 1.1, 1.2, 1.3
строка 2 = ∑ строк 2.1, 2.2, 2.3
2 раздел
графа 2 = ∑ граф 3-12
3 раздел
графа 2 = ∑ граф 3-11;
графа 12 = ∑ граф 13-24;
на конец отчетного периода, человек
графа 25 = ∑ граф (1+2) – 12 графа для каждой строки.
Приложение 131 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 161 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о сотрудничестве университетов и бизнеса в сфере НИОКР
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: формы № Н-1
Периодичность: годовая
Круг лиц предстваляющих информацию: Высшие учебные заведения, научно-исследовательские институты
Куда представляется: в Комитет науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 30 июнь, 31 декабрь
Показатели
значение
А
Б
1
1
Доля дохода от инновационной и научной деятельности от валового дохода научных организаций,%
2
Количество офисов коммерциализации, технопарков и бизнес-инкубаторов, единиц
3
Доля ученых, занимающихся научной деятельностью в сотрудничестве с бизнесом, %
4
Доля коммерциализированных проектов в общем количестве прикладных научно-исследовательских работ, %
5
Количество внедренческих подразделений в организациях высшего образования и научно-исследовательских институтах, единиц
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о сотрудничестве университетов и бизнеса в сфере НИОКР"
(Индекс:№ Н-1, периодичность-годовая)
1. Форма заполняется следующим образом:
В графе 1 строки 1 доля дохода от инновационной и научной деятельности от валового дохода научных организаций,%.
В графе 1 строки 2 количество офисов коммерциализации, технопарков и бизнес-инкубаторов, единиц
В графе 1 строки 3 доля ученых, занимающихся научной деятельностью в сотрудничестве с бизнесом, %

1. Аталған әкімшілік есеп беру нысанын толтыру маұсатында төмендегідей анықтамалар қолданылады:
2. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1 бөлім
1 баған = ∑2,11 бағандар
2 баған = ∑3-5, 6-8, 9-10 бағандар
11 баған = ∑12-14, 15-17, 18-19 бағандар
1 жол = ∑ 1.1, 1.2, 1.3 жолдар
2 жол = ∑ 2.1, 2.2, 2.3 жолдар
2 бөлім
2 баған = ∑3-12 бағандар
3 бөлім
2 баған= ∑ 3-11 бағандар
12 баған= ∑ 13-24 бағандар
Есепті кезеңнің соңында, адам
25 баған = ∑ (1+2) – 12 бағандар, әрбір жол үшін.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
131 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
161 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Университеттер мен бизнестің ҒЗТКЖ саласындағы ынтымақтастығы туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № Ғ-1 нысаны
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары, ғылыми зерттеу институттары
Қайда ұсыныслады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитетіне
Тапсыру мерзімі: 30 маусым, 31 желтоқсан
Көрсеткіштер
мәні
А
Б
1
1
Ғылыми ұйымдардың жалпы табысындағы инновациялық және ғылыми қызметтің табыс үлесі, %
2
Коммерцияландыру офистер, технопарктер, бизнес-инкубаторлардың саны, бірлік
3
Бизнеспен ынтымақтастықта ғылыми қызметпен айналысатын ғалымдардың үлесі, %
4
Қолданбалы ғылыми-зерттеу жұмыстар жалпы санында коммерциаландырылған жобалар үлесі, %
5
Жоғары оқу орындардың және ғылыми-зерттеу институттардың ішінде еңгізу бөлімшелердің саны, %
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме № Ғ-1 "Университеттер мен бизнестің ҒЗТКЖ саласындағы ынтымақтастығы туралы мәліметтер" (Индекс: №8-ҚҚ, кезеңділігі – жылдық)
1. Нысан келесі бойынша толтырылады:
1 жолдың 1 бағанада ғылыми ұйымдардың жалпы табысындағы инновациялық және ғылыми қызметтің табыс үлесі, %
1 жолдың 2 бағанада коммерцияландыру офистер, технопарктер, бизнес-инкубаторлардың саны, бірлік
1 жолдың 3 бағанада бизнеспен ынтымақтастықта ғылыми қызметпен айналысатын ғалымдардың үлесі, %

В графе 1 строки 4 доля коммерциализированных проектов в общем количестве прикладных научно-исследовательских работ, %
В графе 1 строки 5 количество внедренческих подразделений в организациях высшего образования и научно-исследовательских институтах, единиц
Примечание: НИОКР - Научно-исследовательские и опытно-конструкторские работы.
Приложение 132 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 24 февраля 2020 года № 71
Приложение 162 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от "27" декабря 2012 года № 570
Форма предназначена для сбора административных данных
Сведения о качестве научно-исследовательских институтов
Отчетный период 20 __ - 20__ учебный год
Индекс: формы № Н-2
Периодичность: годовая
Круг лиц предстваляющих информацию: Высшие учебные заведения, научно-исследовательские институты
Куда представляется:в Комитет науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
Срок представления: 30 июнь, 31 декабрь
Показатели
значение
А
Б
1
1
прирост исследователей от общего количества исследователей, %
2
доля специалистов-исследователей, выполняющих научные исследования и разработки в возрасте до 35 лет от общего количества исследователей , %
3
прирост публикаций в международных журналах от общего количества публикаций по данным ThomsonReuters (ТомсонРеутерс) и Scopus (Скопус), %
4
коэффицент обновления научного оборудования государственных вузов и научно-исследовательских институтах, %
5
рост эффективности деятельности научных организаций в соответствии с рейтинговой оценкой научно-технической деятельности научных организаций и ученых, %
Наименование _________________________ Адрес _____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты__________________________________
Исполнитель_________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о качестве научно-исследовательских институтов"
(Индекс:№ Н-2, периодичность-годовая)
1. Scopus (Скопус) - библиографическая и реферативная база данных и инструмент для отслеживания цитируемости статей, опубликованных в научных изданиях.
Thomson Reuters (Томсон Реутерс) - медиакомпания, образованная в результате приобретения медиакорпорацией Thomson (Томсон).
Форма заполняется следующим образом:

1 жолдың 4 бағанадақолданбалы ғылыми-зерттеу жұмыстар жалпы санында коммерциаландырылған жобалар үлесі, %
1 жолдың 5 бағанада ғылыми ұйымдар мен ғалымдар қызметінің рейтингтік бағалауы бойынша ғылыми ұйымдар қызметінің тиімділігін арттыруы, %
Ескерту: ҒЗТКЖ – Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 71 бұйрығына
132 - қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 570 бұйрығына
162 - қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ғылыми-зерттеу институттарының сапасы туралы мәліметтер Есепті кезең 20 __ - 20__ оқу жылы
Индексі: № Ғ-2 нысаны
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жоғары оқу орындары, ғылыми зерттеу институтары
Қайда ұсыныслады: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитетіне
Тапсыру мерзімі: 30 маусым, 31 желтоқсан
Көрсеткіштер
мәні
А
Б
1
1
зерттеушілердің жалпы санынан зерттеушілер санының өсуі, %
2
ғылыми зерттеулер мен әзірлемелер жүргізетін 35 жасқа дейінгі маман-зерттеушілердің жалпы санынан зерттеушілер санының үлесі, %
3
Thomson Reuters (Томсон Реутерс) и Scopus (Скопус) мәлісеттері бойынша жарияланымдардың жалпы санынан халықаралық журналдардағы жариялымдар санының өсуі, %
4
Ғылыми-зерттеу институттары мен мемлекеттік жоғары оқу орындарында ғылыми жабдықтарының жаңару коэффициенті, %
5
Ғылыми ұйымдар мен ғалымдар қызметінің рейтингтік бағалауы бойынша ғылыми ұйымдар қызметінің тиімділігін арттыруы, %
Атауы ___________________________________
Мекен-жайы _____________________________
Телефон _________________________________
Электронды почта мекен-жайы ______________________________________
Орындаған
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________
_____
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
қолы
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме "Ғылыми-зерттеу институттарының сапасы туралы мәліметтер" (Индекс: № Ғ-2, кезеңділігі – жылдық)
1. Нысан келесі бойынша толтырылады:

В графе 1 строки 1 указывается прирост исследователей от общего количества исследователей.
В графе 1 строки 2 указывается доля специалистов-исследователей, выполняющих научные исследования и разработки в возрасте до 35 лет от общего количества исследователей.
В графе 1 строки 3 указывается прирост публикаций в международных журналах от общего количества публикаций по данным Thomson Reuters (Томсон Реутерс) и Scopus (Скопус).
В графе 1 строки 4 указывается коэффицент обновления научного оборудования государственных вузов и научно-исследовательских институтах.
В графе 1 строки 5 указывается рост эффективности деятельности научных организаций в соответствии с рейтинговой оценкой научно-технической деятельности научных организаций и ученых.

1 жолдың 1 бағанада зертеушілердің санынан жалпы зерттеушілердің өсуі көрсетіледі .
1 жолдың 2 бағанада ғылыми зерттеу және әзірлеуді орындайтын 35 жас шамасына дейін жалпы зерттеушілердің санынан зерттеу мамандарының үлесі көрсетіледі.
1 жолдың 3 бағанада Thomson Reuters (Томсон Реутерс) и Scopus (Скопус) халықаралық журналында жалпы жариялау санынан жариялаудың өсуі көрсетіледі.
1 жолдың 4 бағанада мемлекеттік жоғары оқу орнының ғылыми жабдықтау және ғылыми зерттеу институттарында жаңарту коэффициенті көрсетіледі.
1 жолдың 5 бағанада ғылыми техникалық ұйымның және ғалымдардың рейтйнгтік бағасына сәйкес ғылыми ұйым қызметінің өсу тиімділігі көрсетіледі.