Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Прием документов для участия в конкурсе по присуждению образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы "Өркен" для оплаты обучения одаренных детей в автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 апреля 2020 года № 164. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 апреля 2020 года № 20509.
Сноска. Заголовок - в редакции приказа Министра просвещения РК от 30.01.2023 № 21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила оказания государственной услуги "Прием документов для участия в конкурсе по присуждению образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы "Өркен" для оплаты обучения одаренных детей в автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы".
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа Министра просвещения РК от 30.01.2023 № 21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
2. Комитету дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства образования и науки Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра образования и науки Республики Казахстан Каринову Ш.Т.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр образования и науки
Республики Казахстан
А. Аймагамбетов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности Республики Казахстан
Утверждены приказом
Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 27 апреля 2020 года № 164
Правила
оказания государственной услуги "Прием документов для участия в конкурсе по присуждению образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы "Өркен" для оплаты обучения одаренных детей в автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"

"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымында дарынды балалардың оқуына ақы төлеу үшін Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасының "Өркен" білім беру грантын тағайындауға арналған конкурсқа қатысу үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызметін көрсету қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 27 сәуірдегі № 164 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 29 сәуірде № 20509 болып тіркелді.
Ескерту. Бұйрықтың орыс тіліндегі тақырыбына өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі таұырыбы өзгермейді - ҚР Оқу-ағарту министрінің 30.01.2023 № 21 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымында дарынды балалардың оқуына ақы төлеу үшін Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің - Елбасының "Өркен" білім беру грантын тағайындауға арналған конкурсқа қатысу үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызметін көрсету қағидалары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Оқу-ағарту министрінің 30.01.2023 № 21 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім беру комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі Ш.Т. Кариноваға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
А. Аймагамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 27 сәуірдегі
№ 164 бұйрығымен
бекітілген
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымында дарынды балалардың оқуына ақы төлеу үшін Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің - Елбасының "Өркен" білім беру грантын тағайындауға арналған конкурсқа қатысу үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызметін көрсету қағидалары

Сноска. Правила - в редакции приказа Министра просвещения РК от 30.01.2023 № 21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила оказания государственной услуги "Прием документов для участия в конкурсе по присуждению образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы "Өркен" для оплаты обучения одаренных детей в автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" (далее - Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах" (далее - Закон) и определяют порядок приема документов автономной организацией образования "Назарбаев Интеллектуальные школы".
2. Государственная услуга "Прием документов для участия в конкурсе по присуждению образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы "Өркен" для оплаты обучения одаренных детей в автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" (далее - государственная услуга) оказывается автономной организацией образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" (далее - услугодатель).
При внесении изменений и (или) дополнений в Правила уполномоченный орган в области образования в течение 3 (трех) рабочих дней после государственной регистрации нормативного правового акта направляет информацию о внесенных изменениях и (или) дополнениях услугодателям, а также в Единый контакт-центр.
Глава 2. Порядок оказания государственной услуги
3. Для приема документов и организации проведения конкурсного отбора претендентов услугодателем создается приемная комиссия из числа педагогических работников, сотрудников административно-управленческого и учебно-вспомогательного персонала.
В состав приемной комиссии входят: председатель приемной комиссии, технический секретарь, регистраторы, дежурные на внешней и внутренней территории Интеллектуальной школы, дежурные по аудитории, администраторы по аудитории, медицинская сестра, специалист по информационной технологии.
4. Для получения государственной услуги физические лица (далее - услугополучатель) представляют услугодателю заявление с анкетой по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам с приложением перечня документов, указанных в пункте 8 Перечня основных требований к оказанию государственной услуги согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
Услугодатель в день поступления документов выдает расписку с указанием фамилии лица, принявшего документы, и даты принятия документов.

Ескерту. Қағидалар жаңа редакцияда - ҚР Оқу-ағарту министрінің 30.01.2023 № 21 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымында дарынды балалардың оқуына ақы төлеу үшін Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің - Елбасының "Өркен" білім беру грантын тағайындауға арналған конкурсқа қатысу үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызметін көрсету қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі - Заң) 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес әзірленген және "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымдарының құжаттарды қабылдау тәртібін айқындайды.
2. "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымында дарынды балалардың оқуына ақы төлеу үшін Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің - Елбасының "Өркен" білім беру грантын тағайындауға арналған конкурсқа қатысу үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымы (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Қағидаларға өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізілген кезде білім беру саласындағы уәкілетті орган нормативтік құқықтық актіні мемлекеттік тіркегеннен кейін 3 (үш) жұмыс күні ішінде енгізілген өзгерістер және (немесе) толықтырулар туралы ақпаратты көрсетілетін қызметті берушілерге, сондай-ақ Бірыңғай байланыс орталығына жібереді.
2-тарау. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету тәртібі
3. Құжаттарды қабылдау және үміткерлерді конкурстық іріктеуді өткізуді ұйымдастыру үшін педагогикалық қызметкерлер, әкімшілік-басқару және оқу-көмекші қызметкерлер қатарынан қабылдау комиссиясы құрылады
Қабылдау комиссиясының құрамына қабылдау комиссиясының төрағасы, техникалық хатшы, тіркеушілер, Зияткерлік мектептің сыртқы және ішкі аумағындағы кезекшілер, аудитория бойынша кезекшілер, аудитория бойынша әкімшілер, мейіргер, ақпараттық технология бойынша маман кіреді.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін жеке тұлғалар (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті алушы) көрсетілетін қызметті берушіге осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметке қойылатын негізгі талаптар тізбесінің 8-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін қоса бере отырып, осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша сауалнамасы бар өтініш ұсынады.
Көрсетілетін қызметті беруші құжаттар түскен күні құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен құжаттарды қабылдаған күні көрсетілген қолхат береді.

5. При представлении полного пакета документов услугополучателем услугодатель принимает документы претендентов для участия в конкурсном отборе и проверяет их на соответствие требованиям Постановления Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2009 года № 317 "Об утверждении Правил присуждения и размеров образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы "Өркен" (далее - Постановление) для оплаты обучения одаренных детей в автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" и настоящих Правил.
При соответствии документов услугодатель выдает услугополучателю пропуск по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам в течение 1 (одного) дня.
Два экземпляра пропуска для участия в конкурсе и расписка предварительно подписываются регистратором, законным представителем и/или претендентом и заверяются печатью/штампом услугодателя. Пропуск без подписей и печати/штампа является недействительным. Один экземпляр пропуска и расписка подшиваются регистратором в личное дело претендента, второй экземпляр пропуска вручается претенденту либо его законному представителю.
Технический секретарь при приеме документов формирует базу данных претендентов в Единой информационной образовательной среде (далее - ЕИОС) путем внесения сведений на основании документов, представленных в соответствии с настоящими Правилами и распределяет претендентов по аудиториям в ЕИОС.
При несоответствии услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным пунктом 7 Постановления и настоящими Правилами услугодатель отказывает в оказании государственной услуги.
6. Председатель приемной комиссии предоставляет информацию о количестве претендентов в аудиториях тестирования для формирования и упаковки экзаменационного материала не позднее 40 (сорока) календарных дней до проведения конкурса для 7 классов и 10 (десяти) календарных дней до проведения конкурса для 8, 9 и 11 классов.
7. При предоставлении услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 8 Перечня основных требований, и (или) подачи заявления об участии в конкурсном отборе позже установленных сроков, также документов с истекшим сроком действия услугодатель отказывает в приеме заявления и выдает расписку согласно приложению 4 к настоящим Правилам.
8. Услугодатель обеспечивает внесение сведений о стадии оказания государственной услуги в информационную систему мониторинга оказания государственных услуг в порядке, установленном уполномоченным органом в сфере информатизации, согласно подпункту 11) пункта 2 статьи 5 Закона.

5. Көрсетілетін қызметті алушы құжаттардың толық топтамасын ұсынған кезде көрсетілетін қызметті беруші конкурстық іріктеуге қатысу үшін үміткерлердің құжаттарын қабылдайды және оларды "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымында дарынды балалардың оқуына ақы төлеу үшін Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасының "Өркен" білім беру грантын беру қағидаларын және оның мөлшерлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 наурыздағы № 317 қаулысының (бұдан әрі - Қаулы) және осы Қағидалардың талаптарына сәйкестігін тексереді.
Құжаттар сәйкес болған жағдайда көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушыға 1 (бір) күн ішінде Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша рұқсаттама береді.
Конкурсқа қатысуға арналған рұқсаттаманың екі данасына және қолхатқа тіркеуші, заңды өкіл және/немесе үміткер алдын ала қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің мөрімен/мөртабанымен расталады. Қол және мөр/мөртабан қойылмаған рұқсаттама жарамсыз болып табылады. Рұқсаттаманың бір данасы мен қолхатты тіркеуші үміткердің жеке ісіне тігеді, рұқсаттаманың екінші данасы үміткерге не оның заңды өкіліне тапсырылады.
Техникалық хатшы құжаттарды қабылдау кезінде осы Қағидаларға сәйкес ұсынылған құжаттар негізінде мәліметтерді енгізу жолымен Бірыңғай ақпараттық білім беру ортасында (бұдан әрі - БАБО) үміткерлердің деректер базасын қалыптастырады және үміткерлерді БАБО-ға аудиториялар бойынша бөледі.
Көрсетілетін қызметті алушы және (немесе) мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдар, объектілер, деректер мен мәліметтер Қаулының 7-тармағында және осы Қағидалардың белгіленген талаптарына сәйкес келмеген жағдайда көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартады.
6. Қабылдау комиссиясының төрағасы емтихан материалдарын қалыптастыру және буып-түю үшін тестілеу аудиторияларындағы үміткерлердің саны туралы ақпаратты 7-сынып үшін конкурс өткізілгенге дейін күнтізбелік 40 (қырық) күн және 8, 9 және 11-сыныптар үшін конкурс өткізілгенге дейін күнтізбелік 10 (он) күн бұрын ұсынады.
7. Көрсетілетін қызметті алушы Негізгі талаптар тізбесінің 8-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбаған және (немесе) белгіленген мерзімдерден кеш конкурстық іріктеуге қатысу туралы өтініш берген, сондай-ақ қолданылу мерзімі өткен құжаттарды ұсынған кезде көрсетілетін қызметті беруші өтінішті қабылдаудан бас тартады және осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес қолхат береді.
8. Көрсетілетін қызметті беруші Заңның 5-бабы 2-тармағының 11) тармақшасына сәйкес ақпараттандыру саласындағы уәкілетті орган белгілеген тәртіппен мемлекеттік қызметтер көрсету мониторингінің ақпараттық жүйесіне мемлекеттік қызмет көрсету сатысы туралы мәліметтерді енгізуді қамтамасыз етеді.

Глава 3. Порядок обжалования решений, действий услугодателя и (или) его должностных лиц по вопросам оказания государственной услуги
9. Рассмотрение жалобы по вопросам оказания государственной услуги производится вышестоящим административным органом, должностным лицом, уполномоченным органом по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг (далее – орган, рассматривающий жалобу).
Жалоба подается в административный орган, должностному лицу, чьи административный акт, административное действие (бездействие) обжалуются.
Услугодатель, должностное лицо, чье решение, действие (бездействие) обжалуются, не позднее 3 (трех) рабочих дней со дня поступления жалобы направляют ее и административное дело в орган, рассматривающий жалобу.
При этом услугодатель, должностное лицо, чье решение, действие (бездействие) обжалуются, не направляет жалобу в орган, рассматривающий жалобу, если он в течение 3 (трех) рабочих дней примет благоприятное решение, совершит действие, полностью удовлетворяющее требованиям, указанным в жалобе.
10. Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес услугодателя, в соответствии с пунктом 2 статьи 25 Закона "О государственных услугах" подлежит рассмотрению в течение пяти рабочих дней со дня ее регистрации.
11. Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг подлежит рассмотрению в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней со дня ее регистрации.
12. Если иное не предусмотрено законом Республики Казахстан, обжалование в суде допускается после обжалования в административном (досудебном) порядке в соответствии с пунктом 5 статьи 91 Административного процедурного-процессуального кодекса Республики Казахстан.
Приложение 1
к Правилам оказания
государственной услуги "Прием
документов для участия в
конкурсе по присуждению
образовательного гранта
Первого Президента Республики
Казахстан- Елбасы "Өркен" для
оплаты обучения одаренных
детей в автономной организации
образования "Назарбаев
Интеллектуальные школы"
В Приемную комиссию от
родителя (законного
представителя)
Фамилия _______ Имя ________
Отчество _______________
Адрес зарегистрированного
места проживания
____________________________
____________________________
Адрес фактического проживания
____________________________
Телефон ____________________
Удостоверение личности
_____№___________
Выдано (кем и когда)
____________________________
Заявление
Прошу допустить моего ребенка ______________________________________________
(ФИО полностью)
дата рождения __________________ к конкурсному отбору для обучения в ____ классе
Назарбаев Интеллектуальной школы ______________________ направления города
________________ с _________________ языком обучения.
Настоящим подтверждаю, что ознакомлен(а) с требованиями Правил присуждения и
размеров образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы
"Өркен" для оплаты обучения одаренных детей в автономной организации образования
"Назарбаев Интеллектуальные школы" о том, что мой ребенок принимает участие в конкурсе
для обучения в пределах выделенных грантов, в указанной в настоящем заявлении школе.
__________________                   "____"___________________________
(подпись)                               (дата подачи заявления)
Анкета претендента для обучения в филиалах АОО
"Назарбаев Интеллектуальные школы"
_________________________________________________________________________
Фамилия (согласно свидетельства о рождении или удостоверения личности)
__________________________________________________________________________
Имя/Отчество (согласно свидетельства о рождении или удостоверения личности)
Гражданство
Дата рождения
Национальность
Наименование Назарбаев Интеллектуальной школы, выбранной для участия в конкурсе
Класс
____________________________
укажите предполагаемый класс обучения
Язык обучения
____________________________
укажите предполагаемый язык обучения
Из какой школы прибыл
______________________________
полное наименование и местонахождение школы
Контактные данные
домашний телефон _____________
мобильный телефон ____________
e-mail ________________________
___________________
Заңды өкілдің қолы /
Подпись законного представителя
Годовой средний балл табеля
Класс
Средний балл
Сведения о родителях, попечителях:
Степень родства
Отец
Мать
Попечители
ФИО, год рождения
Место работы/учебы, должность
домашний и рабочий телефон, код населенного пункта
Адресные данные*
Полный адрес места проживания (область, город, район, село, улица, дом, квартира)
_____________________________________________
Полный адрес места прописки (область, город, район, село, улица, дом, квартира)
_________________________________________
* При изменении контактных, адресных данных в течение 5 дней необходимо
оповестить членов приемной комиссии.
_____________________________________
Заңды өкілдің қолы / Подпись законного представителя
Я _________________________________________________________________,
Фамилия, имя, отчество родителя/законного представителя
___________________________________________________________________
(далее - претендент) Фамилия, имя отчество претендента
подтверждаю, что вся информация, представленная в данной анкете, является полной
и достоверной.
Мне известно, что предоставление заведомо ложных или неполных данных ведет к
исключению претендента из конкурса, а также к лишению образовательного гранта "Өркен"
в случае его присуждения.
Я ознакомлен(а) с требованиями:
- Правил присуждения и размеров образовательного гранта Первого Президента
Республики Казахстан - Елбасы "Өркен" для оплаты обучения одаренных детей в автономной
организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы";
- Правил организации деятельности общежитий Назарбаев Интеллектуальных школ;
- к единой школьной форме и внешнему виду учащихся, для которых предусмотрен
деловой, классический стиль согласно Правил внутреннего распорядка для учащихся
Интеллектуальных школ.
Я обязуюсь, в случае присуждения претенденту образовательного гранта "Өркен", в
соответствии с законом Республики Казахстан "Об образовании" выполнять все правила,
установленные в Интеллектуальных школах, в том числе гарантирую соблюдение
претендентом требований к внешнему виду и обязанности ношения единой школьной формы.
Мне известно, что в случае несоблюдения вышеперечисленных требований и
обязанностей это может повлечь за собой дисциплинарные меры в отношении учащегося,
предусмотренные правовыми актами Интеллектуальных школ, вплоть до его отчисления из
Интеллектуальной школы.
Я не возражаю против передачи анкетных данных претендента, результатов
конкурсного отбора зарубежным партнерам, государственным органам, экспертам и иным
заинтересованным организациям, а также размещения результатов конкурсного отбора на
интернет-ресурсе АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы".
Я даю согласие на сбор, обработку персональных и биометрических данных
претендента.
Я несу персональную ответственность за явку претендента на конкурсный отбор и
обязуюсь обеспечить соблюдение претендентом всех условий и требований конкурса, а
также непосредственное самостоятельное участие в конкурсе, без участия посредников. При
прохождении претендентом конкурса обязуюсь быть вежливым с сотрудниками
организаций, отвечающих за организацию и проведение конкурсного отбора.
Дата _______________ Подпись________________
Приложение 2
к Правилам оказания
государственной услуги "Прием
документов для участия в
конкурсе по присуждению
образовательного гранта
Первого Президента Республики
Казахстан - Елбасы "Өркен" для
оплаты обучения одаренных
детей в автономной организации
образования "Назарбаев
Интеллектуальные школы"
Перечень основных требований к оказанию государственной услуги "Прием документов для участия в конкурсе по присуждению образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы "Өркен" для оплаты обучения одаренных детей в автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
1
Наименование услугодателя
Автономная организация образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
2
Способы предоставления государственной услуги
Прием заявления и выдача государственной услуги осуществляет услугодатель
3
Срок оказания государственной услуги
Срок оказания с момента сдачи пакета документов услугодателю составляет не более 1 (одного) календарного дня.
Максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов - 20 (двадцать) минут.
Максимально допустимое время обслуживания услугополучателя - 30 (тридцать) минут.
Условия приостановления оказания услуги: представление документов позже установленных сроков (прием документов ежегодно в соответствии с утвержденными сроками приема документов Услугодателя, размещаемыми на интернет-ресурсе www.​nis.​edu.​kz и средствах массовой информации).

3-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекетіне шағымдану тәртібі
9. Мемлекеттік қызмет көрсетуге шағымды қарауды жоғары тұрған әкімшілік орган, лауазымды адам, мемлекеттік қызмет көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті орган (бұдан әрі – шағымды қарайтын орган) жүзеге асырады.
Шағым әкімшілік актісіне, әкімшілік әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым жасалатын әкімшілік органға, лауазымды адамға беріледі.
Көрсетілетін қызметті беруші, шешіміне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым жасалып жатқан лауазымды адам шағым келіп түскен күннен бастап 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірмей оны және әкімшілік істі шағымды қарайтын органға жолдайды.
Бұл ретте көрсетілетін қызметті беруші шешіміне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым жасалып жатқан лауазымды адам, егер ол 3 (үш) жұмыс күні ішінде оң шешім қабылдаған жағдайда шағымда көрсетілген талаптарға толық сәйкес келетін әрекет жасаған шағымды қарайтын органға шағымды жібермейді.
10. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңның 25-бабының 2-тармағына сәйкес көрсетілетін қызметті берушінің атына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде қаралуға жатады.
11. Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бақылау және бағалау жөніндегі уәкілетті органның мекенжайына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде қарауға жатады.
12. Егер Қазақстан Республикасының заңнамасында өзгеше көзделмесе, Қазақстан Республикасы Әкімшілік іс жүргізу және іс жүргізу кодексінің 91-бабының 5-тармағына сәйкес әкімшілік (сотқа дейінгі) тәртіппен шағымданғаннан кейін сотқа шағымдануға жол беріледі.
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымында
дарынды балалардың оқуына ақы төлеу үшін
Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасының
"Өркен" білім беру грантын тағайындауға арналған конкурсқа
қатысу үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызметін көрсету
қағидаларына
1-қосымша
Қабылдау комиссиясына ата-анадан және өзгеде заңды өкілден
Тегі__________ Аты_________ Әкесінің аты ________
Тұрақты тіркелген мекенжайы_______________
Тұрғылықты (нақты) тұратын мекенжайы
__________________________________________
Телефон нөмірі ______________________
Жеке куәлік № _____________________
Берген (кім және қашан) _____________________
Өтініш
Менің балам ___________________________________________________
(Т.А.Ә., толық)
туған жылы________, _____________________қаласындағы _________________ бағыттағы
Назарбаев Зияткерлік мектебінің оқыту __________тілінде жүргізілетін ___ сыныбында оқу
үшін өткізілетін конкурстық іріктеуге қатысуына рұқсат беруіңізді сұраймын.
Осымен менің балам бөлінген гранттар шегінде оқу үшін конкурсқа осы мектепке берген
өтінішпен қатысатыны туралы "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру
ұйымында дарынды балалардың оқуына ақы төлеу үшін Қазақстан Республикасы
Тұңғыш Президентінің - Елбасының "Өркен" білім беру грантын тағайындау қағидаларының
және оның мөлшерлерінің талаптарымен танысқанымды растаймын.
________________ "____" __________________________
(қолы) (өтінішті тапсыру күні)
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ филиалдарында оқуға үміткердің сауалнамасы
____________________________________________________________________
Тегі (туу туралы куәлік немесе жеке куәлік бойынша)
_________________________________________________________________________
Аты/ Әкесінің аты/ (туу туралы куәлік немесе жеке куәлік бойынша)
Азаматтығы
Туған күні
Ұлты
Конкурсқа қатысу үшін таңдаған Назарбаев Зияткерлік мектебі
Сынып
_______________________________
болжанып отырған оқу сыныбын көрсетіңіз
Оқу тілі
_______________________________
болжанып отырған оқу тілін көрсетіңіз
Қай мектептен келді
_______________________________
Мектептің толық атауы мен орналасқан жері
Байланыс деректері
үй телефоны ________________
ұялы телефоны ______________
e-mail ______________________
___________________
Заңды өкілдің қолы/Подпись законного представителя
Табельдердің жылдық орташа балы
Сыныбы
Орташа балы
Ата-аналары, қамқоршылары туралы мәліметтер:
Туысқандық дәрежесі/
Әкесі
Анасы
Қамқоршылары
Аты-жөні, туған жылы
Жұмыс/оқу орны, қызметі
Үй, жұмыс телефоны, жергілікті жер коды
Мекенжай мәліметтері*
Тұрғылықты орнының толық мекенжайы (облыс, қала, аудан, ауыл, көше, үй, пәтер)/
_____________________________________________
Тіркелген орнының толық мекенжайы (облыс, қала, аудан, ауыл, көше, үй, пәтер)/
_____________________________________________
* Байланыс, мекенжай деректеріңіз өзгерген жағдайда 5 күн аралығында қабылдау
комиссиясының мүшелерін ескерту қажет
_____________________________________
Заңды өкілдің қолы/Подпись законного представителя
Мен _____________________________________________________________________,
Ата-анасының/заңды өкілінің тегі, аты, әкесінің аты
______________________________________________________________________________
(бұдан әрі - үміткер) Үміткердің тегі, аты, әкесінің аты
ата-анасы/заңды өкілі осы сауалнамада көрсетілген барлық ақпараттың толық және нақты
болып табылатынын растаймын.
Біле тұра жалған немесе толық емес деректерді беру үміткердің конкурстан шығып
қалуына, сондай-ақ тағайындалған жағдайда "Өркен" білім беру грантынан айыруға әкеп
соғатыны маған мәлім.
Мен төмендегі:
- "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымдарында дарынды балалардың
оқуын төлеу үшін Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің - Елбасының "Өркен"
білім беру грантын тағайындау қағидаларының;
- Назарбаев Зияткерлік мектептері жатақханаларының қызметін ұйымдастыру қағидаларының
талаптарымен;
- Зияткерлік мектептері оқушыларының ішкі тәртіп ережелеріне сәйкес іскерлік, классикалық
болып табылатын бірыңғай мектеп формасы мен оқушылардың сыртқы келбетіне
қойылатын талаптармен таныстым.
Мен, үміткерге Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің - Елбасының "Өркен"
білім беру грантын тағайындаған жағдайда "Білім туралы" Қазақстан Республикасының
Заңына сәйкес Зияткерлік мектептерде белгіленген барлық ережелерді орындауға міндеттене
отырып, оның ішінде үміткердің сыртқы келбеті және бірыңғай мектеп формасын кию
міндеттемесіне қойылатын талаптарды орындауға кепіл беремін.
Жоғарыда көрсетілген талаптар мен міндеттемелер орындалмаған жағдайда оқушының
Зияткерлік мектептердің құқықтық актілерінде көрсетілген тәртіптік шараларға тартылуына
және оның Зияткерлік мектебінен шығарылуына дейін алып келетіні маған мәлім.
Конкурсқа қатысу барысында алған сауалнамалық деректерді, конкурстық іріктеу
нәтижелерін шетелдік әріптестерге, мемлекеттік органдарға, сарапшыларға және өзге де
мүдделі ұйымдарға беруге, сондай-ақ "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ
интернет-ресурсында орналастыруға қарсы емеспін.
Мен үміткердің дербес және биометриялық мәліметтерін жинақтауға, өңдеуге келісемін.
Үміткердің конкурстық іріктеуге қатысуына дербес жауапкершілікте боламын және
үміткердің конкурстың барлық шарттары мен талаптарын сақтауын, сондай-ақ
конкурсқа делдалдардың қатысуынсыз тікелей өз бетінше қатысуын қамтамасыз етуге
міндеттенемін. Үміткердің конкурстан өту кезінде конкурстың кезеңдерін ұйымдастыруға
және өткізуге жауап беретін ұйымдардың қызметкерлерімен ізетті болуға міндеттенемін.
Күні ____________________ Қолы _________________
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымында
дарынды балалардың оқуына ақы төлеу үшін
Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасының
"Өркен" білім беру грантын тағайындауға арналған конкурсқа
қатысу үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызметін көрсету
қағидаларына
2-қосымша
"Өркен" Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасының білім беру грантын тағайындау жөніндегі конкурсқа қатысу үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызметін көрсетуге қойылатын негізгі талаптардың тізбесі
1
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымы
2
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті ұсыну әдістері
Өтінішті қабылдауды және мемлекеттік көрсетілетін қызметті беруді көрсетілетін қызметті беруші жүзеге асырады
3
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі
Көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап көрсету мерзімі күнтізбелік 1 (бір) күннен аспайды.
Құжаттар топтамасын тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 20 (жиырма) минут.
Көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минут.
Қызмет көрсетуді тоқтата тұру шарттары: құжаттарды белгіленген мерзімнен кешіктіріп беру (www.​nis.​edu.​kz интернет-ресурсында орналастырылған Қызмет берушінің құжаттарын қабылдаудың бекітілген мерзімдеріне сәйкес жыл сайын құжаттарды қабылдау және бұқаралық ақпарат құралдары).

Примечание: согласно пункту 7 Постановления Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2009 года № 317 сроки и место приема документов, а также срок проведения конкурса определяются рабочим органом и публикуются в средствах массовой информации, распространяемых на всей территории Республики Казахстан.
4
Форма оказания государственной услуги
Бумажная
5
Результат оказания государственной услуги
Результат оказания государственной услуги - выдача пропуска претенденту для участия в конкурсе на обучение по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам, либо мотивированный отказ в предоставлении государственной услуги по основаниям, предусмотренным пунктом 9 настоящего Перечня основных требований.
Условие выдачи результата оказания государственной услуги - через услугодателя.
6
Размер оплаты, взимаемой с услугополучателя при оказании государственной услуги, и способы ее взимания в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан
Государственная услуга физическим лицам (услугополучателю) оказывается бесплатно.
7
График работы
График работы услугодателя:
с понедельника по пятницу в соответствии с установленным графиком работы с 9:00 до 18:00 часов, в субботу с 10:00 до 15:00 за исключением выходных и праздничных дней, согласно действующему Трудовому кодексу Республики Казахстан с перерывом на обед с 12:30 часов до 13:30 часов.
Государственная услуга оказывается в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
Адреса мест оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсе услугодателя: www.​nis.​edu.​kz, а также на интернет ресурсе Министерства образования и науки РК www.​edu.​gov.​kz (раздел "Государственные услуги").
8
Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги
1) Заявление на участие в конкурсе и заполненная анкета согласно приложению 1 к Правилам;
2) свидетельство о рождении или удостоверения личности (при наличии) либо электронный документ из сервиса цифровых документов претендента (для идентификации), удостоверения личности, либо электронный документ из сервиса цифровых документов законного представителя (для идентификации);
3) копия табеля успеваемости и поведения претендента за предыдущий год обучения, предшествующий классу обучения в Интеллектуальной школе, за первое полугодие, в случае если претендент не закончил текущий учебный год и продолжает обучение. Требуемые документы должны быть заверены подписью руководителя и скреплены печатью соответствующей организации образования.
Претенденты, обучающиеся в 7-9 и 11 классах организаций среднего образования, не вправе претендовать на повторное обучение в аналогичном классе услугодателя в следующем учебном году, за исключением учащихся зарубежных организаций образования и международных школ, классы которых могут отличаться от классов организаций образования Республики Казахстан по причине различия программы обучения и уровня образования;

Ескерту: Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 наурыздағы N 317 қаулысының 7-тармағына сәйкес құжаттарды қабылдау мерзімдері мен орнын, сондай-ақ конкурсты өткізу мерзімін жұмыс органы айқындайды. және Қазақстан Республикасының бүкіл аумағында таратылатын бұқаралық ақпарат құралдарында жарияланады.
4
Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны
Қағаз
5
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі өтініш берушіге осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша оқуға конкурсқа қатысуға рұқсат беру немесе негізгі талаптар тізбесінің 9-тармағында көрсетілген негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден дәлелді бас тарту болып табылады. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру шарттары - көрсетілетін қызметті беруші арқылы жүргізіледі.
6
Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген жағдайларда көрсетілетін қызметті алушыдан мемлекеттік қызмет көрсету кезінде алынатын төлемақы мөлшерін және оны алу тәсілдері
Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (көрсетілетін қызметті алушыға) тегін көрсетіледі.
7
Жұмыс кестесі
Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі:
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексіне (бұдан әрі - Кодекс) сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес дүйсенбі - жұма аралығында сағат 12.30-дан 13.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ға дейін, сенбі күні сағат 10.00-ден 15.00-ге дейін.
Мемлекеттік қызмет алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен көрсетіледі.
Мемлекеттік қызметті көрсету орындарының мекенжайлары көрсетілетін қызметті берушінің www.​nis.​edu.​kz интернет-ресурсында, сондай-ақ Министрліктің www.​edu.​gov.​kz интернет ресурсында ("Мемлекеттік көрсетілетін қызмет" бөлімінде) орнастырылған.
8
Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесі
1) Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес конкурсқа қатысуға өтінім және толтырылған сауалнама;
2) туу туралы куәлік немесе жеке куәлік (болған жағдайда) не үміткердің цифрлық құжаттар сервисінен электрондық құжат (сәйкестендіру үшін), жеке куәлік не заңды өкілдің цифрлық құжаттар сервисінен электрондық құжат (сәйкестендіру үшін);
3) егер талапкер ағымдағы оқу жылын аяқтамаған және жалғастырса, бірінші жартыжылдықтағы Зияткерлік мектепте оқу сыныбының алдындағы алдыңғы оқу жылы үшін өтініш берушінің мінез-құлқы мен есеп картасының көшірмесі. оқу. Қажетті құжаттар басшының қолымен және тиісті білім беру ұйымының мөрімен куәландырылуы тиіс.
Орта білім беру ұйымдарының 7-9 және 11-сыныптарында оқитын талапкерлердің сыныптары келесі оқу жылында көрсетілетін қызметті берушінің ұқсас сыныбында қайта оқуға құқығы жоқ, бұған сыныптары келесі оқу жылында рұқсат етілген шетелдік білім беру ұйымдарының және халықаралық мектептердің білім алушылары жатады. Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының сыныптарынан оқу бағдарламасының және білім деңгейінің айырмашылығының себебі бойынша ерекшеленуі;

4) претенденты, обучающиеся в зарубежных организациях образования или международных школах, образовательная программа и шкала оценок, в которых отличается от программы и шкалы оценок организаций образования Республики Казахстан, прилагают к табелю об успеваемости (транскрипту оценок) официальные письма от школы обучения, разъясняющие содержание программы и шкалу оценок;
5) цифровая фотография претендента размером 3х4 см. в виде графического файла не более 1 МБ (мегабайт) или выполнить фотосъемку претендента в приемной комиссии при подаче документов.
Фотография выполняется строго в анфас на светлом фоне, с нейтральным выражением лица и закрытым ртом, в которой лицо занимает около 75 % общей площади фотографии. Не допускается использование изображений, изготовленных методом компьютерного сканирования, моделирования или ксерокопирования. При фотографировании не допускаются головные уборы и очки. Глаза открыты, четко видны и не закрыты волосами. Размер фотографии должен быть не менее 450 х 600 пикселей с разрешением не ниже 600 пикселей/дюйм (dpi).
9
Основания для отказа в оказании государственной услуги, установленные законодательством Республики Казахстан
1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным Постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2009 года № 317 "Об утверждении Правил присуждения и размеров образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы "Өркен" для оплаты обучения одаренных детей в автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" и настоящими Правилами;
3) отсутствие согласия услугополучателя, предоставляемого в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О персональных данных и их защите", на доступ к персональным данным ограниченного доступа, которые требуются для оказания государственной услуги.
10
Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме и через Государственную корпорацию
Контактные телефоны справочных служб услугодателя размещены на интернет-ресурсе www.​nis.​edu.​kz, телефоны единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 1414,8 800 080 77777.
Приложение 3
к Правилам оказания
государственной услуги "Прием
документов для участия в
конкурсе по присуждению
образовательного гранта
Первого Президента Республики
Казахстан- Елбасы "Өркен" для
оплаты обучения одаренных
детей в автономной организации
образования "Назарбаев
Интеллектуальные школы"
Пропуск
претендента для участия в конкурсе на обучение в ___ классе
наименование школы ___________________________
ФИО:
ИИН:
Дата рождения:
№ удостоверения/свидетельства о рождении:
Класс и язык обучения:
Кабинет:
Этапы конкурса проводятся ______________________.
Для классов с казахским языком обучения:
- регистрация: _________________ (по времени г. Астана)
- инструктаж: _________________ (по времени г. Астана)
- начало тестирования: __________ (по времени г. Астана)
Для классов с русским языком обучения:
- регистрация: _________________ (по времени г. Астана)
- инструктаж: _________________ (по времени г. Астана)
- начало тестирования: _________ (по времени г. Астана)
Подпись регистратора______________________________
Дата ____________________________
Подпись законного представителя__________________________
Подпись претендента_____________________________________
м.п.
Пропуск выводится на цветную печать в 2 экземплярах и
является недействительным без подписей и печати/штампа.
Приложение 4
к Правилам оказания
государственной услуги "Прием
документов для участия в
конкурсе по присуждению
образовательного гранта
Первого Президента Республики
Казахстан - Елбасы "Өркен" для
оплаты обучения одаренных
детей в автономной организации
образования "Назарбаев
Интеллектуальные школы"
Расписка об отказе в приеме заявления
АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" отказывает в приеме заявления ввиду следующих оснований:

4) шетелдiк бiлiм беру ұйымдарында немесе халықаралық мектептерде оқитын үміткерлер Қазақстан Республикасының бiлiм беру ұйымдарының бағдарламасы мен бағалау шәкiлiнен ерекшеленетiн бiлiм беру бағдарламасы мен бағалау шәкiлiн оқу мектебінің бағдарлама мазмұны мен бағалау шәкілін түсiндiретiн оқу үлгерімі туралы табельге ресми хаттарды қоса бередi (баға транскрипті);
5) 1 Мбайттан (мегабайт) аспайтын графикалық файл түріндегі 3х4 см өлшемдегі өтініш берушінің цифрлық фотосуреті немесе құжаттарды тапсыру кезінде қабылдау комиссиясында үміткердің суретін түсіру.
Фотосурет алдыңғы жағынан жеңіл фонда, бейтарап бет әлпетіне және жабық ауызға түсірілген, онда бет фотосуреттің жалпы ауданының шамамен 75% алады. Компьютерлік сканерлеу, модельдеу немесе көшіру арқылы жасалған кескіндерді пайдалануға жол берілмейді. Суретке түсіру кезінде бас киімдер мен көзілдіріктерге жол берілмейді. Көздер ашық, анық көрінеді және шашпен жабылмаған. Фотосурет өлшемі кемінде 450 x 600 пиксель, ажыратымдылығы дюйміне 600 пиксель (дюйм) болуы керек.
9
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздер
1) көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызметті алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігі анықталғанда;
2) көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректердің және мәліметтердің "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымында дарынды балалардың оқуына ақы төлеу үшін Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасының "Өркен" білім беру грантын беру қағидаларын және оның мөлшерлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 наурыздағы № 317 қаулысының және осы Қағидалардың талаптарына сәйкес келмеуі;
3) көрсетілетін қызметті алушының "Дербес деректер және оларды қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес ұсынылған мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті қолжетімділігі шектеулі дербес деректерге қол жеткізуге келісімінің болмауы.
10
Мемлекеттік қызметті, оның ішінде электрондық нысанда және Мемлекеттік корпорация арқылы көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып қойылатын өзге де талаптар
Көрсетілетін қызметті берушінің анықтама қызметтерінің байланыс телефондары www.​nis.​edu.​kz интернет-ресурсында орналастырылған, мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығының телефондары: 1414,8 800 080 77777.
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымында
дарынды балалардың оқуына ақы төлеу үшін
Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасының
"Өркен" білім беру грантын тағайындауға арналған конкурсқа
қатысу үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызметін көрсету
қағидаларына
3-қосымша
Мектептің атауы ___________________________________________ сыныпта білім алу үшін конкурсқа қатысатын үміткердің рұқсаттамасы
ТАӘ:
ЖСН:
Туған күні:
Жеке куәлік/ туу туралы куәлік №:
Сыныбы және оқу тілі:
Кабинет:
Үміткердің суреті
Конкурстың өту кезеңдері __________________.
Қазақ тілінде оқытылатын сыныптар үшін:
- тіркеу: ____________________ (Астана қ. уақыты бойынша)
- нұсқама беру: _______________(Астана қ. уақыты бойынша)
- тестілеудің басталуы: ________ (Астана қ. уақыты бойынша)
Орыс тілінде оқытылатын сыныптар үшін:
- тіркеу: _________________ (Астана қ. уақыты бойынша)
- нұсқама беру: ____________ (Астана қ. уақыты бойынша)
- тестілеудің басталуы:______ (Астана қ. уақыты бойынша)
Тіркеушінің қолы____________________________
Күні _____________________________________
Заңды өкілінің қолы ____________________________________
Үміткердің қолы________________________________________
м.о.
Қол және мөр/мөртабан қойылмаған рұқсаттама жарамсыз болып табылады.
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымында
дарынды балалардың оқуына ақы төлеу үшін
Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасының
"Өркен" білім беру грантын тағайындау конкурсына қатысу үшін
құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызметін көрсету
қағидаларына
4-қосымша
Өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы қолхат
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ өтінішті қабылдаудан мына себептерге байланысты:

1) представление услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 8 Перечня основных требований;
2) представление услугополучателем документов с истекшим сроком действия.
(нужное основание подчеркнуть)
Настоящая расписка составлена в двух экземплярах для каждой стороны.
Исполнитель: Ф.И.О._____________ Телефон __________
Получил: Ф.И.О. /подпись услугополучателя
"___" _________ 20__ год

1) көрсетілетін қызметті алушы негізгі талаптар тізбесінің 8-тармағында көзделген тізбеге сәйкес
құжаттар топтамасын толық ұсынбағанда;
2) көрсетілетін қызметті алушы қолданылу мерзімі өткен құжаттарды ұсынғанда бас тартады.
(қажетті себептің астын сызу)
Осы қолхат әр тарап үшін 2 данада жасалды.
Орындаушы: Т.А.Ә. __________________ Телефоны _____________
Алдым: көрсетілетін қызметті алушының Т.А.Ә. / қолы
"___" ___________ 20___