О внесении изменения в приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан № 12 от 26 марта 2020 года "Об утверждении Правил приема на обучение в Академию правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан"
Приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 4 мая 2020 года № 14. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 мая 2020 года № 20631. Утратил силу приказом Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 6 мая 2025 года № 1.
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Верховного Суда РК от 06.05.2025 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 11) статьи 20 Конституционного закона Республики Казахстан "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан" от 25 декабря 2000 года, подпунктом 5) статьи 5-2 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года и подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах" от 15 апреля 2013 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан № 12 от 26 марта 2020 года "Об утверждении Правил приема на обучение в Академию правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20197, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов от 3 апреля 2020 года) следующее изменение:
Приложение 6 к Правилам приема на обучение в Академию правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан изложить в новой редакции согласно Приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарату Верховного Суда Республики Казахстан) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Верховного Суда Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Верховного Суда Ж. АСАНОВ
Приложение к приказу
Председателя Верховного Суда
от 4 мая 2020 года № 14
Приложение 6 к Правилам
приема на обучение
в Академию правосудия при
Верховном Суде Республике
Казахстан
Система перевода оценок по 100-балльной шкале оценок*
Баллы
по 100-балльной шкале оценок
Баллы
по 5-балльной шкале оценок

"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясына оқуға қабылдау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Төрағасының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 12 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының Төрағасының 2020 жылғы 4 мамырдағы № 14 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 14 мамырда № 20631 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының төрағасының 2025 жылғы 6 мамырдағы № 1 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Жоғарғы Сотының төрағасының 06.05.2025 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының сот жүйесі мен судьяларының мәртебесі туралы" 2000 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 20-бабының 11) тармақшасына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 5-2-бабының 5) тармақшасына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабынының 1) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясына оқуға қабылдау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Төрағасының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 12 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20197 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 3 ақпанында жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясына оқуға қабылдау қағидаларының 6-қосымшасы осы бұйрыққа Қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппараты):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Жоғарғы Сотының Төрағасы Ж. АСАНОВ
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты Төрағасының
2020 жылғы 4 мамырдағы № 14
бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының жанындағы
Сот төрелігі академиясына оқуға
қабылдау Қағидаларына
6-қосымша
Бағалаудың 100 балдық шкала бойынша бағаларды ауыстыру жүйесі*
Бағалаудың 100 балдық шкала бойынша балдар
Бағалаудың 5 балдық шкала бойынша балдар