О признании утратившим силу совместного приказа Министра финансов Республики Казахстан от 20 ноября 2015 года № 576, Министра юстиции Республики Казахстан от 25 января 2016 года № 34, Генерального Прокурора Республики Казахстан от 20 января 2016 года № 6, Министра иностранных дел Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 11-1-2/539, Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 14 января 2016 года № 17 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 ноября 2015 года № 962 "Об утверждении Правил составления и доведения до государственных органов перечня организаций и лиц, связанных с финансированием терроризма и экстремизма"
Совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2020 года № 895, Министра внутренних дел Республики Казахстан от 23 сентября 2020 года № 640, Министра иностранных дел Республики Казахстан от 23 сентября 2020 года № 11-1-4/262, Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 23 сентября 2020 года № 55/қе и Генерального Прокурора Республики Казахстан от 28 сентября 2020 года № 116. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 сентября 2020 года № 21308
Примечание ИЗПИ!
Настоящий совместный приказ вводится в действие с 15 ноября 2020 года.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 ноября 2015 года № 576, Министра юстиции Республики Казахстан от 25 января 2016 года № 34, Генерального Прокурора Республики Казахстан от 20 января 2016 года № 6, Министра иностранных дел Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 11-1-2/539, Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 14 января 2016 года № 17 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 ноября 2015 года № 962 "Об утверждении Правил составления и доведения до государственных органов перечня организаций и лиц, связанных с финансированием терроризма и экстремизма" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13007, опубликован 23 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Комитету по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;

"Терроризмді және экстремизмді қаржыландырумен байланысты ұйымдар мен тұлғалардың тізбесін жасау және оны мемлекеттік органдардың назарына жеткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 20 қарашадағы № 576, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 25 қарашадағы № 962, Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 11-1-2/539, Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 6, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 17, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 34 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 21 қыркүйектегі № 895, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 23 қыркүйектегі № 640, Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2020 жылғы 23 қыркүйектегі № 11-1-4/262, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2020 жылғы 23 қыркүйектегі № 55/қе және Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 116 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылы 29 қыркүйекте № 21308 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бірлескен бұйрық 15.11.2020 бастап қолданысқа енгізіледі
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Терроризмді және экстремизмді қаржыландырумен байланысты ұйымдар мен тұлғалардың тізбесін жасау және оны мемлекеттік органдардың назарына жеткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 20 қарашадағы № 576, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 25 қарашадағы № 962, Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 11-1-2/539, Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 6, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 17, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 34 бірлескен бұйрығының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік реестрінде № 13007 болып тіркелді, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 5 ақпанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қаржы мониторингі комитеті белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бірлескен бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;

3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий совместный приказ вводится в действие с 15 ноября 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Комитета
национальной безопасности РК
__________ К. Масимов
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
__________М. Тілеуберді
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
__________Г. Нурдаулетов
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
__________Е. Тургумбаев
Министр финансов
Республики Казахстан
__________Е. Жамаубаев

3) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрық 2020 жылдың 15 қарашасынан бастап күшіне енеді және ресми жариялануға жатады.
ҚР Ұлттық қауіпсіздік
комитетінің Төрағасы
__________К. Масимов
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрі
__________М. Тілеуберді
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
__________Г. Нурдаулетов
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер Министрі
__________Е. Тургумбаев
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
__________Е. Жамаубаев