О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Генерального Прокурора Республики Казахстан от 15 января 2020 года № 10 "Об утверждении формы отчета № 4 "О работе по исполнению судебных актов" и Инструкции по его формированию"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 20 ноября 2020 года № 143. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 ноября 2020 года № 21672. Утратил силу приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 4 января 2023 года № 3.
Сноска. Утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 04.01.2023 № 3 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Генерального Прокурора Республики Казахстан от 15 января 2020 года № 10 "Об утверждении формы отчета № 4 "О работе по исполнению судебных актов" и Инструкции по его формированию" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 19882, опубликован 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
форму отчета № 4 "О работе по исполнению судебных актов", утвержденной указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в Инструкции по формированию формы отчета № 4 "О работе по исполнению судебных актов", утвержденной указанным приказом (далее – Инструкция):
пункт 10 исключить;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Направленный по территориальности, но не поступивший направленному территориальному подразделению МЮ РК исполнительный документ, не снимается с учета до его поступления в соответствующий орган по исполнению судебных актов.
Территориальным подразделением МЮ РК, при направлении исполнительного производства по территориальности, направляется заполненная контрольная карточка формы № 1 "О направлении исполнительного документа для исполнения по территориальности" (далее – карточка № 1) по форме согласно приложению 3 к настоящей Инструкции, а также материалы исполнительного производства (справка, подтверждающая проживание должника на территории соответствующего района, города или области, справка о частичном исполнении исполнительного документа, при наличии такового, постановление судебного исполнителя о направлении исполнительного документа по территориальности).
Территориальным подразделением, принявшим исполнительный документ, заполняется контрольная карточка формы № 2 "О принятии исполнительного документа для исполнения по территориальности" (далее – карточка № 2) по форме, согласно 4 к настоящей Инструкции, которая направляется в соответствующее территориальное подразделение МЮ РК для снятия с учета исполнительного документа.

"Сот актілерін орындау бойынша жұмыс туралы" № 4 есептің нысанын және оны қалыптастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының міндетін атқарушының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 10 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 143 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 24 қарашада № 21672 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2023 жылғы 4 қаңтардағы № 3 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 04.01.2023 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Сот актілерін орындау бойынша жұмыс туралы" № 4 есептің нысанын және оны қалыптастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокуроры міндетін атқарушының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 10 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19882 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 20 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Сот актілерін орындау бойынша жұмыс туралы" № 4 есептің нысаны осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Сот актілерін орындау бойынша жұмыс туралы" № 4 есепті қалыптастыру жөніндегі нұсқаулықта (бұдан әрі - Нұсқаулық):
10-тармақ алып тасталсын;
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Аумақтылығы бойынша жіберілген, бірақ ҚР ӘМ-нің жіберген аумақтық бөлімшесіне келіп түспеген атқарушылық құжат сот актілерін орындау жөніндегі тиісті органға келіп түскенге дейін есептен алынбайды.
ҚР ӘМ-нің аумақтық бөлімшесі атқарушылық іс жүргізуді аумақтылығы бойынша жіберген кезде осы Нұсқаулықтың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша "Атқарушылық құжатты орындау үшін аумақтылығы бойынша жіберу туралы" №1-нысандағы толтырылған бақылау карточкасын (бұдан әрі - №1-карточка), сондай-ақ атқарушылық іс жүргізу материалдарын (борышкердің тиісті ауданның, қаланың немесе облыстың аумағында тұрып жатқанын растайтын анықтама, атқарушылық құжаттың ішінара орындалғаны туралы анықтама, болған жағдайда, сот орындаушысының атқарушылық құжатты аумақтылығы бойынша жолдауы туралы қаулы) жібереді.
Атқарушылық құжатты қабылдаған аумақтық бөлімше осы Нұсқаулықтың 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша "Атқарушылық құжатты орындау үшін аумақтылығы бойынша қабылдау туралы" № 2 нысанды бақылау карточкасын (бұдан әрі - № 2 карточка) толтырады, оны атқарушылық құжатты есептен алу үшін ҚР ӘМ-нің тиісті аумақтық бөлімшесіне жібереді.

Карточки № 1 и № 2 предназначены для учета движения исполнительных документов и проведения сверок с территориальными подразделениями МЮ РК других регионов по каждому направленному и поступившему по территориальности исполнительному документу.";
пункт 21 изложить в следующей редакции:
"21. В графе 6 учитывается количество отмененных постановлений судебного исполнителя в отчетном периоде, в графе 7 - возобновленные после отмены ранее принятого решения исполнительные производства.";
пункт 22 исключить.
пункты 23 -28 изложить в следующей редакции:
"23. В графе 8 учитываются исполнительные документы, направленные в отчетном периоде на исполнение по территориальности.
Направление исполнительных документов по территориальности производится через территориальное подразделение МЮ РК.
24. В графе 9 отражается общее количество исполнительных производств, которые находились на исполнении в отчетном периоде. Без учета исполнительных документов, направленных по территориальности (остаток исполнительных производств на начало года, возбужденные в текущем году и возобновленные после отмены исполнительные производства).
25. В графе 10 указывается общее количество исполнительных документов, производство по которым окончено в отчетном периоде. Исполнительное производство считается оконченным в случаях, предусмотренных статьей 49 Закона.
26. В графе 11 из графы 10 учитывается количество оконченных исполнительных производств по повторно возбужденным исполнительным производствам.
27. В графе 12 учитываются исполнительные документы, по которым судебным исполнителем полностью взысканы с должника денежные средства или выполнены другие действия, предусмотренные в исполнительном документе (передано взыскателю принадлежащее должнику имущество, ответчик выселен или истец вселен, домовладение разделено и другие действия). При этом обязательно отмечается, что исполнительное производство окончено и в требованиях исполнения указывается "судебным исполнителем".
28. В графе 13 из графы 10 отражается количество исполнительных производств исполненных должником до предъявления исполнительного документа.
Графа 14 отражает количество исполнительных документов, возвращенных взыскателю на основании статьи 48 Закона. В графе 15 учитываются исполнительные документы, возвращенные на основании подпункта 3) статьи 49 Закона.";
пункт 32 изложить в следующей редакции:
"32. В графе 19 учитывается остаток неисполненных документов на конец отчетного периода, из них в графе 20 отражаются частично исполненные исполнительные производства.";
пункт 33 исключить;

№ 1 және № 2 карточкалары – атқарушылық құжаттардың қозғалысын есепке алуға және аумақтылығы бойынша жіберілген және келіп түскен әрбір атқарушылық құжат бойынша басқа аймақтардағы ҚР ӘМ-нің аумақтық бөлімшелерімен салыстырып тексеру жүргізуге арналған.";
21-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"21. 6-бағанда – есептік кезеңде сот орындаушысының күші жойылған қаулыларының саны, 7-бағанда бұдан бұрын қабылданған шешім күшін жойғаннан кейін қайта басталған атқарушылық іс жүргізулер есепке алынады.";
22-тармақ алып тасталсын.
23-28-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"23. 8-бағанда есептік кезеңде аумақтылығы бойынша орындауға жіберілген атқарушылық құжаттар есепке алынады.
Атқарушылық құжаттарды аумақтылығы бойынша жіберу ҚР ӘМ-нің аумақтық бөлімшесі арқылы жүргізіледі.
24. 9-бағанда есептік кезеңде орындауда болған атқарушылық іс жүргізулердің жалпы саны көрсетіледі. Аумақтылығы бойынша жіберілген атқарушылық құжаттар есепке алынбайды (ағымдағы жылы қозғалған атқарушылық іс жүргізулердің жыл басындағы қалдығы және күші жойылғаннан кейін қайта басталған атқарушылық іс жүргізулер).
25. 10-бағанда іс жүргізуі есептік кезеңде аяқталған атқарушылық құжаттардың жалпы саны көрсетіледі. Атқарушылық іс жүргізу Заңның 49-бабында көзделген жағдайларда аяқталған болып саналады.
26. 10-бағанның 11-бағанында қайта қозғалған атқарушылық іс жүргізулер бойынша аяқталған атқарушылық іс жүргізулердің саны есепке алынады.
27. 12-бағанда сот орындаушысы борышкерден ақша қаражатын толықтай өндіріп алған немесе атқарушылық құжатта көзделген басқа да әрекеттер орындалған (борышкерге тиесілі мүлік өндіріп алушыға тапсырылды, жауапкер ү-жаңдан шығарып жіберілді немесе оған талап қоюшы кіргізілді, иеліктегі үй бөлінді немесе басқа да әрекеттер) атқарушылық құжаттар есепке алынады. Бұл ретте, атқарушылық іс жүргізудің аяқталғаны міндетті түрде белгіленеді және орындау талаптарында "сот орындаушысы" деп көрсетіледі.
28. 10-бағанның 13-бағанында атқарушылық құжат ұсынылғанға дейін борышкер орындаған атқарушылық іс жүргізулердің саны көрсетіледі.
14-баған Заңның 48-бабы негізінде өндіріп алушыға кері қайтарылған атқарушылық құжаттардың санын көрсетеді. 15-бағанда Заңның 49-бабы 3) тармақшасы негізінде кері қайтарылған атқарушылық құжаттар есепке алынады.";
32-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"32. 19-бағанда есептік кезеңнің соңына орындалмаған құжаттардың қалдығы есепке алынады, олардың ішінде 20-бағанда ішінара орындалған атқарушылық іс жүргізулер көрсетіледі.";
33-тармақ алып тасталсын;

пункты 34-36 изложить в следующей редакции:
"34. В графе 21 указываются исполнительные документы, направленные на периодическое исполнение.
35. В графе 22 указывается количество всего приостановленных исполнительных производств. Из них в графе 23 – в связи с приостановлением в случае вынесения постановления судом или должностным лицом, которому законодательными актами Республики Казахстан предоставлено право приостановления исполнения судебного акта, на основании которого выдан исполнительный документ, а также предоставления судом отсрочки, рассрочки исполнения на определенный срок.
36. В графе 24 указывается количество приостановленных исполнительных производств в случаях реорганизации юридического лица, являющегося должником, или принятия в установленном Законом порядке решения судом о возбуждении производства о несостоятельности (банкротстве), принятия решения судом о принудительной ликвидации.
В графе 25 учитывается общее количество вынесенных постановлений об отказе в возбуждении исполнительного производства в порядке подпунктов 1)-13) пункта 1 статьи 38 Закона.";
пункт 52 изложить в следующей редакции:
"52. Штрафы по постановлениям судов об административных делах отражаются в строке 32, из них в графе 33 учитываются судебные издержки по административным постановлениям суда, штрафы по постановлениям уполномоченного органа учитываются в строке 34.";
пункт 53 исключить;
пункты 54, 55 изложить в следующей редакции:
"54. В строке 35 отражаются исполнительные документы о конфискации имущества по административным делам.
55. В строке 36 отражаются иные исполнительные документы неимущественного характера (исполнительные документы о выселении, вселении, восстановлении на работу, об уничтожении вещественных доказательств, о сносе строения и принуждения должников совершить определенные действия). Из строки 36 в строке 37 выселение (вселение), в строке 38 снос незаконного строения, в строке 39 порядок общения с ребенком.";
дополнить пунктом 55-1 следующего содержания:
"55-1. В строке 40 указывается итоговая сумма исполнительных производств.";
пункты 59-63 изложить в следующей редакции:
"59.  В графе 5 учитываются суммы, принятые по территориальности.
60. В графе 6 учитываются суммы по отмененным постановлениям судебного исполнителя в отчетном периоде, в графе 7 суммы по возобновленным исполнительным производствам после отмены ранее принятого решения.
61. В графе 8 учитываются суммы направленные в отчетном периоде на исполнение по территориальности.
62. В графу 9 входят все суммы, подлежащие взысканию в отчетном периоде, без учета исполнительных документов, направленных по территориальности.
По исполнительным производствам о взыскании алиментов необходимо указывать твердые суммы, а также сумму согласно постановлению об определении задолженности.

34-36 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"34. 21-бағанда кезеңдік орындауға жіберілген атқарушылық құжаттар көрсетіледі.
35. 22-бағанда барлық тоқтата тұрылған атқарушылық іс жүргізулердің саны көрсетіледі. Олардың ішінде 23-бағанда – оның негізінде атқарушылық құжат берілген Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерімен сот актісін орындауды тоқтата тұру құқығы ұсынылған сот немесе лауазымды адам қаулы шығарған, сондай-ақ сот белгілі бір мерзімге орындауды кейінге қалдыруды, мерзімін ұзартуды ұсынған жағдайда тоқтата тұрумен байланысты.
36. 24-бағанда борышкер болып танылған заңды тұлға қайта құрылған немесе заңмен белгіленген тәртіппен сот дәрменсіздігі (банкроттық) туралы іс жүргізуді қозғау туралы шешімді қабылдаған, сот мәжбүрлеп тарату туралы шешім қабылдаған жағдайлардағы тоқтата тұрылған атқарушылық іс жүргізулердің саны көрсетіледі.
25-бағанда Заңның 38-бабы 1-тармағының 1)-13) тармақшалары тәртібінде атқарушылық іс жүргізуді қозғаудан бас тарту туралы шығарылған қаулылардың жалпы саны есепке алынады.";
52-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"52. Соттардың әкімшілік істер туралы қаулылары бойынша айыппұлдар 32-жолда көрсетіледі, олардың ішінде 33-жолда соттың әкімшілік қаулылары бойынша сот шығындары есепке алынады, уәкілетті органның қаулылары бойынша айыппұлдар 34-жолда есепке алынады.";
53-тармақ алып тасталсын;
54, 55-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"54. 35-жолда әкімшілік істер бойынша мүлікті тәркілеу туралы атқарушылық құжаттар көрсетіледі.
55. 36-жолда мүліктік емес сипаттағы өзге де атқарушылық құжаттар (үй-жайдан шығарып жіберу, оған кіргізу, жұмысқа қалпына келтіру туралы, заттық дәлелдемелерді жою туралы, құрылысты бұзу және борышкерлерді белгілі бір әрекеттерді жасауға мәжбүрлеу туралы атқарушылық құжаттар) көрсетіледі. 36-жолдан 37-жолға үй-жайдан шығарып жіберу (оған кіргізу), 38-жолға заңсыз құрылысты бұзу, 39-жолға баламен қарым-қатынас тәртібі көрсетіледі.";
мынадай мазмұндағы 55-1-тармақпен толықтырылсын:
"55-1. 40-жолда атқарушылық іс жүргізулердің қорытынды сомасы көрсетіледі.";
59-63 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"59. 5-бағанда аумақтылығы бойынша қабылданған сомалар есепке алынады.
60. 6-бағанда есептік кезеңде сот орындаушысының күші жойылған қаулылары бойынша сомалар есепке алынады, 7-бағанда бұдан бұрын қабылданған шешім күшін жойғаннан кейін қайта басталған атқарушылық іс жүргізулер бойынша сомалар есепке алынады.
61. 8-бағанда есептік кезеңде аумақтылығы бойынша орындауға жіберілген сомалар есепке алынады.
62. 9-бағанға есептік кезеңде аумақтылығы бойынша жіберілген атқарушылық құжаттарды есепке алмастан, есептік кезеңде өндіріп алуға жататын барлық сомалар кіреді.
Алименттерді өндіріп алу туралы атқарушылық іс жүргізулер бойынша тұрақты сомаларды, сондай-ақ берешектерді анықтау туралы қаулыға сәйкес соманы көрсету қажет.

63. В графе 10 указываются суммы по документам, производство по которым окончено либо прекращено в отчетном периоде, в графе 11 учитывается суммы по повторно возбужденным исполнительным производствам из 10 графы.";
пункт 64 исключить;
пункты 65, 66 изложить в следующей редакции:
"65. В графе 12 из графы 10 отражаются суммы, взысканные непосредственно судебными исполнителями.
При этом, в графу 12 включаются суммы, взысканные судебным исполнителем только по исполнительным документам, исполненным в полном объеме.
66. В графе 13 учитываются суммы по исполнительным документам оплаченные должником до предъявления исполнительного документа, в графе 14 отражаются суммы по документам, возвращенным взыскателю на основании статьи 48 Закона.";
пункты 71, 72 изложить в следующей редакции:
"71. В графе 19 отражается остаток сумм документов на конец отчетного периода, из них в графе 20 указываются взысканные частично суммы.
72. В графе 21 учитываются суммы по исполнительным документам, направленным на периодическое исполнение.
В графе 22 указывается сумма всего приостановленных исполнительных производств. Из них в графе 23 – в связи с приостановлением в случае вынесения постановления судом или должностным лицом, которому законодательными актами Республики Казахстан предоставлено право приостановления исполнения судебного акта, на основании которого выдан исполнительный документ, а также предоставления судом отсрочки, рассрочки исполнения на определенный срок.";
пункт 73 исключить;
пункты 74, 75 изложить в следующей редакции:
"74. В графе 24 указывается количество приостановленных исполнительных производств в случаях реорганизации юридического лица, являющегося должником, или принятия в установленном законодательством порядке решения судом о возбуждении производства о несостоятельности (банкротстве), принятия решения судом о принудительной ликвидации.
75. В графе 25 указываются суммы взысканной 10% исполнительской санкции, уплаченной должником в добровольном порядке.";
дополнить пунктом 75-1 следующего содержания:
"75-1. В графе 26 учитывается сумма по постановлениям об отказе в возбуждении исполнительного производства в порядке подпунктов 1)-13) пункта 1 статьи 38 Закона.";
приложение 1 к указанной Инструкции изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
приложение 5 к указанной Инструкции исключить.
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее – Комитет) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

63. 10-бағанда есептік кезеңде іс жүргізуі аяқталған не тоқтатылған құжаттар бойынша сомалар көрсетіледі, 11-бағанда 10-бағаннан қайта қозғалған атқарушылық іс жүргізулер бойынша сомалар есепке алынады.";
64-тармақ алып тасталсын;
65, 66-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"65. 10-бағанның 12-бағанында тікелей сот орындаушысы өндіріп алған сомалар көрсетіледі.
Бұл ретте, 12-бағанға сот орындаушысы толық көлемде орындалған атқарушылық құжаттар бойынша ғана өндіріп алған сомалар қосылады.
66. 13-бағанда борышкер атқарушылық құжат ұсынылғанға дейін төлеген атқарушылық құжаттар бойынша сомалар есепке алынады, 14-бағанда Заңның 48-бабы негізінде өндіріп алушыға кері қайтарылған құжаттар бойынша сомалар көрсетіледі.";
71, 72-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"71. 19-бағанда есептік кезеңнің соңындағы құжаттардың қалдық сомасы көрсетіледі, олардың ішінде 20-бағанда ішінара өндіріп алынған сомалар көрсетіледі.
72. 21-бағанда кезеңдік орындауға жіберілген атқарушылық құжаттар бойынша сомалар есепке алынады.
22-бағанда барлық тоқтатыла тұрылған атқарушылық іс жүргізулердің сомасы көрсетіледі. Олардың ішінде 23-бағанда – соның негізінде атқарушылық құжат берілген Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерімен сот актісін орындауды тоқтата тұру құқығы ұсынылған лауазымды адам немесе сот қаулы шығарған, сондай-ақ сот белгілі бір мерзімге орындауды кейінге қалдыруды, мерзімін ұзартуды ұсынған жағдайда тоқтата тұрумен байланысты";
73-тармақ алып тасталсын;
74, 75-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"74. 24-бағанда борышкер болып танылған заңды тұлға қайта құрылған немесе заңмен белгіленген тәртіппен сот дәрменсіздігі (банкроттық) туралы іс жүргізуді қозғау жөніндегі шешімді қабылдаған, сот мәжбүрлеп тарату туралы шешім қабылдаған жағдайлардағы тоқтата тұрылған атқарушылық іс жүргізулердің саны көрсетіледі.
75. 25-бағанда борышкер ерікті түрде төлеген атқарушылық санкцияның өндіріп алынған 10% сомалары көрсетіледі.";
мынадай мазмұндағы 75-1 тармағымен толықтырылсын:
"75-1. 26-бағанда Заңның 38-бабы 1-тармағының 1)-13) тармақшалары тәртібінде атқарушылық іс жүргізуді қозғаудан бас тарту туралы қаулылар бойынша сома есепке алынады.";
көрсетілген Нұсқаулықтың 1-қосымшасы осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген Нұсқаулықтың 5-қосымшасы алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі – Комитет):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;

форма 4.0.
Электронный информационный учетный документ по учету исполнительного документа
Сведения о поступлении документа на исполнение:
1. Номер и/листа: __________________________________________________________
дата вынесения судебного акта: "___"______20__года
1.1. Номер гражданского, уголовного, административного дела в суде
(номер административного постановления уполномоченного органа):
_________________________________________________________________________
2. Дата выписки и/листа: "___"______20__года
3. Орган, вынесший исполнительный документ: _________________________________
___________________________________________________________________________
3.1. Истец по гражданскому делу: (по справочнику)
4. Наименование исполнительного документа (статьи 9 Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей" (далее – Закон)): (по справочнику)
5. Отказано в порядке подпунктов 1)-13) пункта 1 статьи 38 Закона: (по справочнику)
5.1. Дата отказа: "___"______20__года
5.2. Наименование органа, лица кому возвращено, в порядке пункта 5 статьи 38 Закона:
____________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) взыскателя, наименование территориального органа):
____________________________________________________________________________
6. Дата возбуждения исполнительного производства: "___"______20__года
6.1. Наименование территориального органа: (по справочнику)
6.2. Сквозной номер исполнительного производства: _______________________________
7. Дата поступления исполнительного документа на исполнение: "___"______20__года
7.1. Исполнительный документ поступил: (по справочнику)
7.2. Способ доставки исполнительного документа: (по справочнику)
8. Категория требований: (по справочнику)
8.1. Дополнение к категории требований: (по справочнику)
9. Сущность требования: _____________________________________________________
___________________________________________________________________________
10. Сумма взыскания: (в тенге) ______________________________________________ __
10.1. В солидарном порядке: по справочнику
10.2 Отменено постановлений о возбуждении исполнительного производства: "___"______20__года *
10.3 Частично взысканная сумма (в тенге)
Сведения о должнике: физическое лицо, юридическое лицо (по справочнику)
Для физического лица
11. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) должника: _________________________
__________________________________________________________________________
Дата рождения: "___"______20__года

4.0-нысан
Атқарушылық құжатты есепке алу жөніндегі электронды ақпараттық есепке алу құжаты
Құжаттың орындауға келіп түскені туралы мәліметтер:
1. Атқару парағының нөмірі: ________________________________________________
Сот актісінің шығарылған күні: 20__жылғы "___"______
1.1. Соттағы азаматтық, қылмыстық, әкімшілік істің нөмірі (уәкілетті органның әкімшілік қаулысының нөмірі): ______________________________________________________
2. Атқару парағының берілген күні: 20__жылғы "___"______
3. Атқарушылық құжатты шығарған орган: _________________________________________
3.1. Азаматтық іс бойынша талапкер: (анықтамалық бойынша)
4. Атқарушылық құжаттың атауы ("Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы (бұдан әрі - Заң): (анықтамалық бойынша)
5. Заңның 38-бабы 1-тармағының 1-13-тармақшасы тәртібінде бас тартылды: (анықтамалық бойынша)
5.1. Бас тартылған күні: 20__жылғы "___"______
5.2. Заңның 38-бабы 5-тармағы тәртібінде кері қайтарылған органның, адамның атауы:
_______________________________________________________________________
(Өндіріп алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), аумақтық органның атауы):
______________________________________________________________________________
6. Атқарушылық іс жүргізу қозғалған күні: 20__жылғы "___"______
6.1. Аумақтық органның атауы: (анықтамалық бойынша)
6.2. Атқарушылық іс жүргізудің толассыз нөмірі: _______________________________
7. Атқарушылық құжаттың орындауға келіп түскен күні: 20__жылғы "___"______
7.1. Атқарушылық құжат келіп түсті: (анықтамалық бойынша)
7.2. Атқарушылық құжатты жеткізу тәртібі: (анықтамалық бойынша)
8. Талаптардың санаты: (анықтамалық бойынша)
8.1. Талаптар санатына қосымша: (анықтамалық бойынша)
9. Талаптың мәні: ________________________________________________________
_______________________________________________________________________
10. Өндіріп алу сомасы: (теңге) ____________________________________________
10.1. Ортақ тәртіпте: (анықтамалық бойынша)
10.2. Атқарушылық іс жүргізуді қозғау туралы қаулылардың күші жойылды:
20__жылғы "___"______
10.3. Ішінара өндіріп алынған сомалар (теңге):___________________________
Борышкер туралы мәліметтер: жеке тұлға, заңды тұлға (анықтамалық бойынша)
Жеке тұлғаға арналған:
11. Борышкердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда): _________________________
________________________________________________________________________
Туған күні: 20__ жылғы "___"______

11.1. Номер удостоверения личности:________, кем выдан: ___________, когда выдан: "___"______20__года
11.2. Индивидуальный идентификационный номер: _____________________________
11.3. Место работы: (по справочнику)
11.4. Занимаемая должность: (по справочнику)
11.5. Иностранное лицо: (по справочнику)
11.6. Страна гражданства для иностранцев: ____________________________________
11.7. Место жительства: ____________________________________________________
11.8. Пол должника: (по справочнику)
Для юридического лица
12. Наименование юридического лица/индивидуального предпринимателя:
__________________________________________________________________________
12.1. Бизнес-идентификационный номер: ______________________________________
12.2. Номер расчетного счета: _______________________________________________
13. Юридический адрес должника: ___________________________________________
Сведения о взыскателе:
14. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) взыскателя: ________________________
14.1. Дата рождения: "___"______20__года
14.2. Индивидуальный идентификационный номер: ______________________________
14.3. Иностранное лицо: (по справочнику)
14.4. Место жительства: _____________________________________________________
Сведения о лицах по исполнительным производствам о взыскании алиментов:
14.5. Взыскание в пользу лица (по справочнику)
14.6 Фамилия
14.7 Имя
14.8 Отчество (при его наличии)
14.9. Дата рождения
14.10. Пол ребенка: (по справочнику)
14.11. Количество детей ____
15. Наименование юридического лица/индивидуального предпринимателя:
__________________________________________________________________________
15.1. Бизнес-идентификационный номер: ______________________________________
16. Юридический адрес взыскателя: __________________________________________
17. Лицо, заполнившее электронный информационный учетный документ (по справочнику)
17.1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) судебного исполнителя:
_________________________________________________________________________
17.2. Индивидуальный идентификационный номер должностного лица заполнившего ЭИУД:
_________________________________________________________________________

11.1. Жеке куәлігінің нөмірі: ________, кім берген:________, қашан берілген:
20__ жылғы "___"______
11.2. Жеке сәйкестендіру нөмірі: ___________________________________________
11.3. Жұмыс орны: (анықтамалық бойынша)
11.4. Атқарып отырған лауазымы: (анықтамалық бойынша)
11.5. Шетелдік адам: (анықтамалық бойынша)
11.6. Шетелдіктер үшін заматтық алған елі: ______________________________________
11.7. Тұрғылықты жері: ________________________________________________________
11.8. Борышкердің жынысы (анықтамалық бойынша)
Заңды тұлға үшін:
12. Заңды тұлғаның/жеке кәсіпкердің атауы: __________________________________
12.1. Бизнес сәйкестендіру нөмірі: ___________________________________________
12.2. Есеп айырысу шотының нөмірі: ________________________________________
13. Борышкердің заңды мекенжайы: _________________________________________
Өндіріп алушы туралы мәліметтер
14. Өндіріп алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда): _____________________
14.1. Туған күні: 20__жылғы "___"______
14.2. Жеке сәйкестендіру нөмірі: ___________________________________________
14.3. Шетелдік адам: (анықтамалық бойынша)
14.4. Тұрғылықты жері:________________________________________________________
Алименттерді өндіріп алу туралы атқарушылық іс жүргізулер бойынша адамдар жөніндегі мәліметтер:
14.5. Адамның пайдасына өндірілген сома (анықтама бойынша)
14.6. (Баланың) тегі
14.7. Аты
14.8. Әкесінің аты (болған жағдайда)
14.9. Туған күні
14.10. Баланың жынысы: (анықтамалық бойынша)
14.11. Балалардың саны ____
15. Заңды тұлғаның/жеке кәсіпкердің атауы: __________________________________
15.1. Бизнес сәйкестендіру нөмірі: ___________________________________________
16. Өндіріп алушының заңды мекенжайы: ____________________________________
17. Электрондық ақпараттық есепке алу құжатын толтырған адам: (анықтамалық бойынша)
17.1. Сот орындаушысының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда): ___________________________________________________________________________
17.2. ЭАЕҚ толтырған лауазымды адамның жеке сәйкестендіру нөмірі: ________________