О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата города Нур-Султана от 25 июня 2020 года № 205-1283. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 30 июня 2020 года № 1274
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 16) пункта 31 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг", акимат города Нур-Султана ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление охраны окружающей среды и природопользования города Нур-Султан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Нур-Султана;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Нур-Султана после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в территориальный орган юстиции сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2), 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нур-Султана Қайсағалиева А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким А. Кульгинов
Приложение
к постановлению акимата
города Нур-Султана
от 25 июня 2020 года № 205-1283
Перечень утративших силу постановлений акимата
1. Постановление акимата города Астаны от 8 августа 2016 года № 205-1418 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области охраны окружающей среды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1055, опубликовано 20 сентября 2016 года в газетах "Астана ақшамы" № 109 (3461), "Вечерняя Астана" № 109 (3479).
2. Постановление акимата города Астаны от 8 августа 2016 года № 205-1419 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере геологии в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1053, опубликовано 20 сентября 2016 года в газетах "Астана ақшамы" № 109 (3461), "Вечерняя Астана" № 109 (3479).

Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 25 маусымдағы № 205-1283 қаулысы. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 маусымда № 1274 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 37-бабының 1-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңы 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 25 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңы 1-бабы 31-тармағының 16) тармақшасына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Нұр-Сұлтан қаласының Қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Нұр-Сұлтан қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберуді;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде аумақтық әділет органына осы тармақтың 2), 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары А.К. Қайсағалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Кульгинов
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 25 маусымы
№ 205-1283 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің күші жойылған қаулылардың тізбесі
1. "Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 8 тамыздағы № 205-1418 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1055 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 қыркүйекте № 109 (3461) "Астана ақшамы", № 109 (3479) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланды).
2. "Астана қаласында геология саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 8 тамыздағы № 205-1419 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1053 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 қыркүйекте № 109 (3461) "Астана ақшамы", № 109 (3479) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланды).

3. Постановление акимата города Астаны от 8 августа 2016 года № 205-1420 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области регулирования использования водного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1056, опубликовано 20 сентября 2016 года в газетах "Астана ақшамы" № 109 (3461), "Вечерняя Астана" № 109 (3479).
4. Постановление акимата города Астаны от 8 августа 2016 года № 205-1421 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области лесного хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1052, опубликовано 20 сентября 2016 года в газетах "Астана ақшамы" № 109 (3461), "Вечерняя Астана" № 109 (3479).
5. Постановление акимата города Астаны от 2 мая 2018 года № 205-701 "Об утверждении Регламента государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1175, опубликовано 26 мая 2018 года в газетах "Астана ақшамы" № 62 (3722), "Вечерняя Астана" № 62 (3740).

3. "Су қорын пайдалануды реттеу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 8 тамыздағы № 205-1420 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1056 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 қыркүйекте № 109 (3461) "Астана ақшамы", № 109 (3479) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланды).
4. "Орман шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 8 тамыздағы № 205-1421 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1052 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 қыркүйекте № 109 (3461) "Астана ақшамы", № 109 (3479) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланды).
5. "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 2 мамырдағы № 205-701 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1175 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 мамырда № 62 (3722) "Астана ақшамы", № 62 (3740) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланды).