О признании утратившим силу решения Буландынского районного маслихата от 11 августа 2016 года № 6С-5/5 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Буландынском районе"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 25 июня 2020 года № 6С-60/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 июня 2020 года № 7918
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Буландынского районного маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Буландынском районе" от 11 августа 2016 года № 6С-5/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5527, опубликовано 23 сентября 2016 года в газете "Бұланды Ақпарат").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Буландынского районного маслихата
К.Рамазанов
Секретарь
Буландынского районного маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Буландынского района

Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 тамыздағы № 6С-5/5 "Бұланды ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 6С-60/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 маусымда № 7918 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "Бұланды ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2016 жылғы 11 тамыздағы № 6С-5/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5527 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 қыркүйекте "Бұланды Ақпарат" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
К.Рамазанов
Бұланды аудандық мәслихат
хатшысы
Ш.Кусаинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімдігі