О внесении изменения в постановление акимата района Биржан сал от 2 мая 2019 года № а-5/100 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата района Биржан сал Акмолинской области от 9 сентября 2020 года № а-8/212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 сентября 2020 года № 8018. Утратило силу постановлением акимата района Биржан сал Акмолинской области от 28 апреля 2021 года № а-4/82
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Биржан сал Акмолинской области от 28.04.2021 № а-4/82 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании совместного постановления акимата Акмолинской области от 13 декабря 2019 года № А-12/623 и решения Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 6С-40-9 "Об изменении административно-территориального устройства района Биржан сал Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7588, опубликовано 23 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), акимат района Биржан сал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Биржан сал "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 2 мая 2019 года № а-5/100 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7178, опубликовано 22 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Нургалиева Р.Н.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Биржан сал Е.Нугманов
Приложение
к постановлению акимата
района Биржан сал
от "9" сентября 2020 года
№ а-8/212
Приложение 1
к постановлению акимата
района Биржан сал

Біржан сал ауданы әкімдігінің 2019 жылдың 2 мамырдағы № а-5/100 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 9 қыркүйектегі № а-8/212 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 қыркүйекте № 8018 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 28 сәуірдегі № а-4/82 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 28.04.2021 № а-4/82 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес және "Ақмола облысы Біржан сал ауданының әкімшілік-аумақтық құрылымын өзгерту туралы" бірлескен Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № A-12/623 қаулысының және Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 6C-40- 9 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7588 тіркелген, 2019 жылғы 23 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) негізінде Біржан сал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Біржан сал ауданы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" 2019 жылдың 2 мамырдағы № а-5/100 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 7178 тіркелген, 2019 жылғы 22 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Р.Н. Нұрғалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданының әкімі Е.Нугманов
Біржан сал ауданы әкімдігінің
2020 жылғы "9" қыркүйектегі
№ а-8/212 қаулысына
қосымша
Біржан сал ауданы әкімдігінің

от "2" мая 2019 года
№ а-5/100
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенных пунктов
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Степняк
улица Биржан сал, 36, информационный щит у здания государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры имени Биржан сал" отдела культуры и развития языков района Биржан сал
2
аул Акбулак
улица Мектеп, 5, информационный щит
3
аул Аксу
улица Желтоксан, 7, информационный щит у здания государственного учреждения "Советская основная школа" отдела образования района Биржан сал
4
аул Актас
улица Коктем, 1, информационный щит
5
село Алга
улица Абылай хана, 11, информационный щит у здания государственного учреждения "Алгинская основная школа" отдела образования района Биржан сал
6
село Ангал батыра
улица Жамбыла, 8, информационный щит у здания государственного учреждения "Амангельдинская средняя школа" отдела образования района Биржан сал
7
село Андыкожа батыра
улица Школьная, 1, информационный щит у здания государственного учреждения "Донская средняя школа" отдела образования района Биржан сал
8
село Баймырза
улица Уалиханова, 22, информационный щит у здания государственного учреждения "Баймырзинская основная школа" отдела образования района Биржан сал
9
село Бирсуат
улица Сатана Нурмаганова, 9, информационный щит у здания государственного учреждения "Бирсуатская средняя школа" отдела образования района Биржан сал
10
село Буланды
улица Бауыржана Момышулы, 28, информационный щит у здания государственного учреждения "Буландинская средняя школа" отдела образования района Биржан сал
11
село Енбекшильдерское
улица Орталык, 24, информационный щит у здания государственного учреждения "Енбекшильдерская средняя школа" отдела образования района Биржан сал
12
село Жаналык
улица Бейбитшилик, 14, информационный щит
13
село Жукей
улица Лесная, 5, информационный щит у здания государственного учреждения "Джукейская начальная школа" отдела образования района Биржан сал
14
село Заозерное
улица Микрорайон, 37, информационный щит у здания государственного учреждения "Заозерновская основная школа" отдела образования района Биржан сал
15
село Заураловка
улица Болашак, 19, информационный щит у здания государственного учреждения "Заураловская основная школа" отдела образования района Биржан сал
16
село Каратал
улица Магжана Жумабаева, 1, информационный щит у здания государственного учреждения "Каратальская начальная школа" отдела образования района Биржан сал
17
село Карловка
улица Приозерная, 13А, информационный щит
18
село Кенащы
улица Акана Серэ, 33, информационный щит у здания государственного учреждения "Кенащинская средняя школа" отдела образования района Биржан сал
19
село Когам
улица Ибрая Алтынсарина, 1, информационный щит у здания государственного учреждения "Когамская средняя школа имени Шаймердена Косшыгулова" отдела образования района Биржан сал
20
село Краснофлотское
улица Мектеп, 26, информационный щит у здания государственного учреждения "Краснофлотская основная школа" отдела образования района Биржан сал
21
село Кудукагаш
улица С. Шарипова, 20, информационный щит у здания государственного учреждения "Кудукагашская средняя школа имени Рамазана Елебаева" отдела образования района Биржан сал
22
село Кызылуюм
улица Орталык, 8, информационный щит у здания государственного учреждения "Кызылуюмская основная школа" отдела образования района Биржан сал
23
село Макинка
улица Валерия Чкалова, 65, информационный щит у здания государственного учреждения "Макинская средняя школа" отдела образования района Биржан сал
24
село Макпал
улица Орталык, 10, информационный щит у здания Макпальского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры имени Биржан сал" отдела культуры и развития языков района Биржан сал
25
село Мамай
улица Шокана Уалиханова, 11, информационный щит у здания государственного учреждения "Мамайская основная школа" отдела образования района Биржан сал
26
село Сауле
улица Акана Серэ, 2Б, информационный щит у здания государственного учреждения "Саулинская средняя школа имени Шарапи Альжанова" отдела образования района Биржан сал
27
село Тасшалкар
улица Школьная, 1, информационный щит у здания государственного учреждения "Невская средняя школа" отдела образования района Биржан сал
28
село Трамбовка
улица Лесная, дом 1, информационный щит
29
село Валиханово
улица Ленина, 2, информационный щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима Валихановского сельского округа" района Биржан сал
30
село Ульги
улица Гарибжана Каримова, 6, информационный щит у здания государственного учреждения "Казгородокская средняя школа" отдела образования района Биржан сал
31
село Уюмшил
улица Базарбек, 13а, информационный щит
32
село Шошкалы
улица Жамбыла, 29, информационный щит
33
село Яблоновка
улица Аталык, 13, информационный щит у здания государственного учреждения "Яблоновская основная школа" отдела образования района Биржан сал

2019 жылғы "2" мамырдағы
№ а-5/100 қаулысына
1 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Степняк қаласы
Біржан сал көшесі, 36, Біржан сал ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Біржан сал атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
2
Ақбұлақ ауылы
Мектеп көшесі, 5, ақпараттық тақта
3
Ақсу ауылы
Желтоқсан көшесі, 7, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Совет негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
4
Ақтас ауылы
Көктем көшесі, 1, ақпараттық тақта
5
Алға ауылы
Абылай хан көшесі, 11, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Алға негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
6
Аңғал батыр ауылы
Жамбыл көшесі, 8, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Амангелді орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
7
Андықожа батыр ауылы
Школьная көшесі, 1, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Донской орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
8
Баймырза ауылы
Уәлиханов көшесі, 22, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Баймырза негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
9
Бірсуат ауылы
Сатан Нұрмағанов көшесі, 9, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Бірсуат орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
10
Бұланды ауылы
Бауыржан Момышұлы көшесі, 28, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Бұланды орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
11
Еңбекшілдер ауылы
Орталық көшесі, 24, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Еңбекшілдер орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
12
Жаңалық ауылы
Бейбітшілік көшесі, 14, ақпараттық тақта
13
Жөкей ауылы
Лесная көшесі, 5, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Жөкей бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
14
Заозерное ауылы
Мөлтек ауданы көшесі, 37, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Заозерный негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
15
Заураловка ауылы
Болашақ көшесі, 19, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Заурал негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
16
Қаратал ауылы
Мағжан Жұмабаев көшесі, 1, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Қаратал бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
17
Карловка ауылы
Приозерная көшесі, 13А, ақпараттық тақта
18
Кеңащы ауылы
Ақан Сері көшесі, 33, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Кенащи орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
19
Қоғам ауылы
Ыбырай Алтынсарин көшесі, 1, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Шәймерден Қосшығұлов атындағы Қоғам орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
20
Краснофлотское ауылы
Мектеп көшесі, 26, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Краснофлот негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында ақпараттық тақта
21
Құдықағаш ауылы
С. Шәріпов көшесі, 20, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Рамазан Елебаев атындағы Құдықағаш орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
22
Қызылұйым ауылы
Орталық көшесі, 8, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Қызылұйм негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
23
Макинка ауылы
Валерий Чкалов көшесі, 65, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Макин орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
24
Мақпал ауылы
Орталық көшесі, 10, Біржан сал ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Біржан сал атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Мақпал ауылдық клубының жанындағы ақпараттық тақта
25
Мамай ауылы
Шоқан Уәлиханов көшесі, 11, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Мамай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
26
Сәуле ауылы
Ақан Сері көшесі, 2Б, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Шәрәпи Әлжанов атындағы Сәуле орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
27
Тасшалқар ауылы
Школьная көшесі, 1, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Невский орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
28
Трамбовка ауылы
Лесная көшесі, 1, ақпараттық тақта
29
Уәлихан ауылы
Ленин көшесі, 2, Біржан сал ауданының "Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
30
Үлгі ауылы
Ғарыбжан Каримов көшесі, 6, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Казгородок орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта
31
Ұйымшыл ауылы
Базарбек көшесі, 13а, ақпараттық тақта
32
Шошқалы ауылы
Жамбыл көшесі, 29, ақпараттық тақта
33
Яблоновка ауылы
Аталық көшесі, 13, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Яблановка негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы ақпараттық тақта