О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 25 августа 2016 года № 6/3 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Сандыктауском районе"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 13 марта 2020 года № 39/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 марта 2020 года № 7739. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 3 августа 2020 года № 46/2
Сноска. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 03.08.2020 № 46/2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Сандыктауском районе" от 25 августа 2016 года № 6/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5541, опубликовано 25 сентября 2016 года в районной газете "Сандыктауские вести") следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Определить местом проведения собраний и митингов:
1) село Балкашино, улица Абылай хана, центральная площадь возле районного акимата;
2) село Балкашино, улица Абылай хана, площадь перед зданием районного Дома культуры.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Определить маршрут проведения шествий и демонстраций:
1) село Балкашино, от пересечения улицы Абылай хана и переулка Калинина по улице Абылай хана до центральной площади, расположенной возле районного акимата;
2) от пересечения улицы Абылай хана и переулка Розы Люксембург по улице Абылай хана до здания районного Дома культуры.".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Ш.Докаев
Секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского
района
А.Уисимбаев

Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 тамыздағы № 6/3 "Сандықтау ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 39/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 наурызда № 7739 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 тамыздағы № 46/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 03.08.2020 № 46/2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10-бабына сәйкес Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "Сандықтау ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2016 жылғы 25 тамыздағы № 6/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5541 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 қыркүйекте "Сандыктауские вести" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Жиналыстар мен митингілер өткізу орындары белгіленсін:
1) Балкашино ауылы, Абылай хан көшесі, аудандық әкімдігінің жанындағы орталық алаңы;
2) Балкашино ауылы, Абылай хан көшесі, аудандық Мәдениет үйі ғимаратының алдыңдағы алаң.";
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Шерулер мен демонстрациялар өткізу маршруты белгіленсін:
1) Балкашино ауылы, Абылай хан көшесі және Калинин тұйык көшесінің қиылысынан бастап Абылай хан көшесі бойынша аудандық әкімдігінің жанындағы орналасқан орталық алаңға дейін;
2) Абылай хан көшесі және Роза Люксембург тұйык көшесінің қиылысынан бастап Абылай хан көшесі бойынша аудандық Мәдениет үйінің ғимаратына дейін.".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш.Докаев
Аудандық мәслихатының
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының
әкімі
А.Үисімбаев