О некоторых вопросах проведения мирных собраний
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27 октября 2020 года № 6С-67/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 октября 2020 года № 8098.
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 13.09.2022 № 7С-27/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 8 Закона Республики Казахстан от 25 мая 2020 года "О порядке организации и проведения мирных собраний в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить специализированные места для организации и проведения мирных собраний согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Определить порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Определить границы прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования согласно приложению 3 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель LXVІІ
(внеочередной) сессии
Бурабайского районного
маслихата
К.Умуртаева
Секретарь Бурабайского
районного маслихата
У.Бейсенов
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 27 октября
2020 года № 6С-67/8
Специализированные места для организации и проведения мирных собраний мирных собраний
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 13.09.2022 № 7С-27/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменением, внесенным решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 20.06.2024 № 8С-17/14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Специализированные места для организации и проведения мирных собраний в Бурабайском районе:
1. Центральная городская площадь города Щучинска, расположенная по улице Абылайхана.
2. Площадь города Щучинска, расположенная по улице Бауыржан Момышұлы.

Бейбіт жиналыстар өткізудің кейбір мәселелері туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қазандағы № 6С-67/8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қазанда № 8098 болып тіркелді.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 13.09.2022 № 7С-27/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 25 мамырдағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Заңының 8-бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібі, олардың шекті толу нормалары, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес айқындалсын.
3. Пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекаралары осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес айқындалсын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық
мәслихаттың LXVІІ
(кезектен тыс)
сессиясының төрайымы
К.Умуртаева
Бурабай аудандық
мәслихат хатшысы
У.Бейсенов
Бурабай аудандық мәслихатының
2020 жылғы 27 қазандағы
№ 6С-67/8 шешіміне
1-қосымша
Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 13.09.2022 № 7С-27/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 20.06.2024 № 8С-17/14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бурабай ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар:
1. Щучинск қаласының Абылайхан көшесі бойынша орналасқан орталық қалалық алаңы.
2. Щучинск қаласының Бауыржан Момышұлы көшесі бойынша орналасқан алаңы.

3. Маршрут следования для проведения мирных собраний в городе Щучинске: улица Абылайхана города Щучинска от пересечения с улицей Тургайская до пересечения с улицей Байтерек.
4. Центральная площадь поселка Бурабай, расположенная по улице Кенесары.
5. Маршрут следования для проведения мирных собраний в поселке Бурабай: с 4 линии до улицы Алимусиных.
6. Центральная площадь села Кызылагаш, расположенная по улице Мектеп.
7. Маршрут следования для проведения мирных собраний в Абылайханском сельском округе: с центральной площади села Кызылагаш по улице Мектеп до мечети.
8. Центральная площадь села Веденовка, расположенная по улице Октябрьская.
9. Маршрут следования для проведения мирных собраний в Веденовском сельском округе: с центральной площади села Веденовка до врачебной амбулатории по улице Октябрьская.
10. Центральная площадь села Златополье, расположенная по улице Центральная.
11. Маршрут следования для проведения мирных собраний в Златопольском сельском округе: с центральной площади села Златополье до отделения Акционерного общества "Казпочта" по улице Центральная.
12. Площадь перед Домом культуры села Зеленый Бор, расположенная по улице Цоя.
13. Маршрут следования для проведения мирных собраний в Зеленоборском сельском округе: с Дома культуры села Зеленый Бор до спортивного комплекса по улице Цоя.
14. Центральная площадь села Катарколь, расположенная по улице Ленина.
15. Маршрут следования для проведения мирных собраний в Катаркольском сельском округе: с центральной площади села Катарколь до магазина "Пингвин" по улице Ленина.
16. Центральная площадь села Кенесары, расположенная по улице Ташенева.
17. Маршрут следования для проведения мирных собраний в Кенесаринском сельском округе: с центральной площади села Кенесары до магазина "Дастархан" по улице Ташенева.
18. Центральная площадь аула Атамекен, расположенная по улице Школьная.
19. Маршрут следования для проведения мирных собраний в сельском округе Атамекен: с центральной площади аула Атамекен до врачебной амбулатории по улице Школьная.
20. Центральная площадь села Урумкай, расположенная по улице Ленина.
21. Маршрут следования для проведения мирных собраний в Урумкайском сельском округе: с центральной площади села Урумкай до магазина "Камилла" по улице Ленина.
22. Центральная площадь села Успеноюрьевка, расположенная по улице Мира.
23. Маршрут следования для проведения мирных собраний в Успеноюрьевском сельском округе: с центральной площади села Успеноюрьевка до средней школы по улице Мира.
Приложение 2 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 27 октября
2020 года № 6С-67/8
Порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний

3. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруты: Щучинск қаласының Абылайхан көшесі, Тургайская көшесінің қиылысынан Бәйтерек көшесінің қиылысына дейін.
4. Бурабай кентінің Кенесары көшесінде орналасқан орталық алаңы.
5. Бурабай кентінде бейбіт жиналыстар өткізу үшін жүру маршруты: 4 желіден Алимусин көшесіне дейін.
6. Қызылағаш ауылының Мектеп көшесінде орналасқан орталық алаңы.
7. Абылайхан ауылдық округінде бейбіт жиналыстар өткізу үшін жүру маршруты: Мектеп көшесіндегі Қызылағаш орталық алаңынан мешітке дейін.
8. Веденовка ауылының Октябрьская көшесінде орналасқан орталық алаңы.
9. Веденов ауылдық округінде бейбіт жиналыстар өткізу үшін жүру маршруты: Веденовка ауылының орталық алаңынан Октябрьская көшесіндегі дәрігерлік амбулаторияға дейін.
10. Златополье ауылының Центральная көшесінде орналасқан орталық алаңы.
11. Златополье ауылдық округінде бейбіт жиналыстар өткізуге арналған жол жүру маршруты: Златополье ауылының орталық алаңынан Центральная көшесіндегі "Қазпошта" Акционерлік қоғамы бөлімшесіне дейін.
12. Зеленый Бор ауылының Цой көшесінде орналасқан Мәдениет үйінің алдындағы алаң.
13. Зеленобор ауылдық округінде бейбіт жиналыстар өткізу үшін жүру маршруты: Зеленый Бор ауылының Мәдениет үйінен Цой көшесіндегі спорт кешеніне дейін.
14. Қатаркөл ауылының Ленин көшесінде орналасқан орталық алаң.
15. Қатаркөл ауылдық округінде бейбіт жиналыстар өткізу үшін жүру маршруты: Қатаркөл ауылының орталық алаңынан Ленин көшесіндегі "Пингвин" дүкеніне дейін.
16. Кенесары ауылының Тәшенев көшесінде орналасқан орталық алаң.
17. Кенесары ауылдық округінде бейбіт жиналыстар өткізу үшін жүру маршруты: Кенесары ауылының орталық алаңынан Тәшенев көшесіндегі "Дастархан" дүкеніне дейін.
18. Атамекен ауылының Школьная көшесінде орналасқан орталық алаң.
19. Атамекен ауылдық округінде бейбіт жиналыстар өткізу үшін жүру маршруты: Атамекен ауылының орталық алаңынан Школьная көшесіндегі дәрігерлік амбулаторияға дейін.
20. Ұрымқай ауылының Ленин көшесінде орналасқан орталық алаң.
21. Ұрымқай ауылдық округінде бейбіт жиналыстар өткізу үшін жүру маршруты: Ұрымқай ауылының орталық алаңынан Ленин көшесіндегі "Камилла" дүкеніне дейін.
22. Успеноюрьевка ауылының Мир көшесінде орналасқан орталық алаң.
23. Успеноюрьев ауылдық округінде бейбіт жиналыстар өткізу үшін жүру маршруты: Успеноюрьев ауылының орталық алаңынан Мир көшесіндегі орта мектепке дейін.
Бурабай аудандық мәслихатының
2020 жылғы 27 қазандағы
№ 6С-67/8 шешіміне
2-қосымша
Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібі, олардың шекті толу нормалары, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар

Сноска. Приложение 2 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 13.09.2022 № 7С-27/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменением, внесенным решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 20.06.2024 № 8С-17/14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Настоящий порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в Бурабайском районе разработан в соответствии с Законом Республики Казахстан "О порядке организации и проведения мирных собраний в Республике Казахстан" (далее – Закон).
2. Специализированные места используются с соблюдением санитарных норм и правил пожарной безопасности. Допускается проведение мирных собраний в случае отсутствия информации о проведении в специализированных местах других запланированных официальных, культурных, зрелищных культурно-массовых, физкультурно-оздоровительных, спортивных и иных мероприятий, осуществлении строительно-монтажных работ.
3. Материально-техническое и организационное обеспечение проведения мирных собраний осуществляется их организатором и участниками за счет собственных средств, а также за счет средств и имущества, собранных и (или) переданных для проведения данных мирных собраний, если Законом и иными законами Республики Казахстан не установлено иное.
4. Нормы предельной заполняемости специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в Бурабайском районе:
1) центральная городская площадь города Щучинска, расположенная по улице Абылайхана, норма предельной заполняемости 100 человек;
2) площадь города Щучинска, расположенная по улице Бауыржан Момышұлы, норма предельной заполняемости 30 человек;
3) маршрут следования для проведения мирных собраний в городе Щучинск: улица Абылайхана города Щучинска от пересечения с улицей Тургайская до пересечения с улицей Байтерек, норма предельной заполняемости 50 человек;
4) Центральная площадь поселка Бурабай, расположенная по улице Кенесары, норма предельной заполняемости 50 человек;
5) Маршрут следования для проведения мирных собраний в поселке Бурабай: с 4 линии до улицы Алимусиных, норма предельной заполняемости 30 человек;
6) Центральная площадь села Кызылагаш, расположенная по улице Мектеп, норма предельной заполняемости 50 человек;

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 13.09.2022 № 7С-27/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 20.06.2024 № 8С-17/14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Осы Бурабай ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібі, олардың шекті толу нормалары, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Заңына (бұдан әрі – Заң) сәйкес әзірленді.
2. Арнайы орындар санитарлық нормалар мен өрт қауіпсіздігі ережелерін сақтай отырып пайдаланылады. Мамандандырылған орындарда жоспарланған басқа да ресми, мәдени, ойын-сауық, мәдени-бұқаралық, дене шынықтыру-сауықтыру, спорттық және өзге де іс-шараларды өткізу, құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүзеге асыру туралы ақпарат болмаған жағдайда бейбіт жиналыстар өткізуге жол беріледі.
3. Бейбіт жиналыстар өткізуді материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуді оларды ұйымдастырушы мен оларға қатысушылар өз қаражаты есебінен, сондай-ақ осы бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жиналған және (немесе) берілген қаражат пен мүлік есебінен, егер Заңда және Қазақстан Республикасының өзге де заңдарында өзгеше белгіленбесе, жүзеге асырады.
4. Бурабай ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін мамандандырылған орындарды шекті толтыру нормалары:
1) Щучинск қаласының Абылайхан көшесінде орналасқан орталық қалалық алаң, шекті толу нормасы 100 адам;
2) Щучинск қаласының Бауыржан Момышұлы көшесінде орналасқан алаң, шекті толу нормасы 30 адам;
3) Щучинск қаласында бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру маршруты: Щучинск қаласының Абылайхан көшесі Торғай көшесінің қиылысынан Бәйтерек көшесінің қиылысына дейін, шекті толу нормасы 50 адам;
4) Бурабай кентінің Кенесары көшесінде орналасқан орталық алаң, шекті толу нормасы 50 адам;
5) Бурабай кентінде бейбіт жиналыстар өткізу үшін жүру маршруты: 4 желіден Алимусин көшесіне дейін, шекті толу нормасы 30 адам;
6) Қызылағаш ауылының Мектеп көшесінде орналасқан орталық алаңы, шекті толу нормасы 50 адам;

7) Маршрут следования для проведения мирных собраний в Абылайханском сельский округе: с центральной площади села Кызылагаш по улице Мектеп до мечети, норма предельной заполняемости 30 человек;
8) Центральная площадь села Веденовка, расположенная по улице Октябрьская, норма предельной заполняемости 50 человек;
9) Маршрут следования для проведения мирных собраний в Веденовском сельском округе: с центральной площади села Веденовка до врачебной амбулатории по улице Октябрьской, норма предельной заполняемости 30 человек;
10) Центральная площадь села Златополье, расположенная по улице Центральная, норма предельной заполняемости 50 человек;
11) Маршрут следования для проведения мирных собраний в Златопольском сельском округе: с центральной площади села Златополье до отделения Акционерного общества "Казпочта" по улице Центральная, норма предельной заполняемости 30 человек;
12) Площадь перед Домом культуры села Зеленый Бор, расположенная по улице Цоя, норма предельной заполняемости 50 человек;
13) Маршрут следования для проведения мирных собраний в Зеленоборском сельском округе: с Дома культуры села Зеленый Бор до спортивного комплекса по улице Цоя, норма предельной заполняемости 30 человек;
14) Центральная площадь села Катарколь, расположенная по улице Ленина, норма предельной заполняемости 50 человек;
15) Маршрут следования для проведения мирных собраний в Катаркольском сельском округе: с центральной площади села Катарколь до магазина "Пингвин" по улице Ленина, норма предельной заполняемости 30 человек;
16) Центральная площадь села Кенесары, расположенная по улице Ташенева, норма предельной заполняемости 50 человек;
17) Маршрут следования для проведения мирных собраний в Кенесаринском сельском округе: с центральной площади села Кенесары до магазина "Дастархан" по улице Ташенева, норма предельной заполняемости 30 человек;
18) Центральная площадь аула Атамекен, расположенная по улице Школьная, норма предельной заполняемости 50 человек;
19) Маршрут следования для проведения мирных собраний в сельском округе Атамекен: с центральной площади аула Атамекен до врачебной амбулатории по улице Школьная, норма предельной заполняемости 30 человек;
20) Центральная площадь села Урумкай, расположенная по улице Ленина, норма предельной заполняемости 50 человек;
21) Маршрут следования для проведения мирных собраний в Урумкайском сельском округе: с центральной площади села Урумкай до магазина "Камилла" по улице Ленина, норма предельной заполняемости 30 человек;
22) Центральная площадь села Успеноюрьевка, расположенная по улице Мира, норма предельной заполняемости 50 человек;

7) Абылайхан ауылдық округінде бейбіт жиналыстар өткізу үшін жүру маршруты: Мектеп көшесіндегі Қызылағаш орталық алаңынан мешітке дейін, шекті толу нормасы 30 адам;
8) Веденовка ауылының Октябрьская көшесінде орналасқан орталық алаңы, шекті толу нормасы 50 адам;
9) Веденов ауылдық округінде бейбіт жиналыстар өткізу үшін жүру маршруты: Веденовка ауылының орталық алаңынан Октябрьская көшесіндегі дәрігерлік амбулаторияға дейін, шекті толу нормасы 30 адам;
10) Златополье ауылының Центральная көшесінде орналасқан орталық алаңы, шекті толу нормасы 50 адам;
11) Златополье ауылдық округінде бейбіт жиналыстар өткізуге арналған жүру маршруты: Златополье ауылының орталық алаңынан Центральная көшесі бойынша "Қазпошта" Акционерлік қоғамы бөлімшесіне дейін, шекті толу нормасы 30 адам;
12) Цой көшесінде орналасқан Зеленый Бор ауылының Мәдениет үйінің алдындағы алаң, шекті толу нормасы 50 адам;
13) Зеленобор ауылдық округінде бейбіт жиналыстар өткізу үшін жүру маршруты: Зеленый Бор ауылының Мәдениет үйінен Цой көшесіндегі спорт кешеніне дейін, шекті толу нормасы 30 адам;
14) Қатаркөл ауылының Ленин көшесінде орналасқан орталық алаңы, шекті толу нормасы 50 адам;
15) Қатаркөл ауылдық округінде бейбіт жиналыстар өткізуге арналған жүру маршруты: Қатаркөл ауылының орталық алаңынан Ленин көшесі бойынша "Пингвин" дүкеніне дейін, шекті толу нормасы 30 адам;
16) Ташенев көшесінде орналасқан Кенесары ауылының орталық алаңы, шекті толымдылық нормасы 50 адам;
17) Кенесары ауылдық округінде бейбіт жиналыстар өткізу үшін жүру маршруты: Кенесары ауылының орталық алаңынан Тәшенев көшесі бойынша "Дастархан" дүкеніне дейін, шекті толу нормасы 30 адам;
18) Школьная көшесінде орналасқан Атамекен ауылының орталық алаңы, шекті толу нормасы 50 адам;
19) Атамекен ауылдық округінде бейбіт жиналыстар өткізу үшін жүру маршруты: Атамекен ауылының орталық алаңынан Школьная көшесіндегі дәрігерлік амбулаторияға дейін, шекті толу нормасы 30 адам;
20) Ленин көшесінде орналасқан Ұрымқай ауылының орталық алаңы, шекті толу нормасы 50 адам;
21) Ұрымқай ауылдық округінде бейбіт жиналыстар өткізу үшін жүру маршруты: Ұрымқай ауылының орталық алаңынан Ленин көшесі бойынша "Камилла" дүкеніне дейін, шекті толу нормасы 30 адам.
22) Мир көшесінде орналасқан Успеноюрьевка ауылының орталық алаңы, шекті толу нормасы 50 адам;

23) Маршрут следования для проведения мирных собраний в Успеноюрьевском сельском округе: с центральной площади села Успеноюрьевка до средней школы по улице Мира, норма предельной заполняемости 30 человек.
5. Не допускается установление юрт, палаток, иных сооружений в специализированных местах для организации и проведения мирных собраний без согласия местного исполнительного органа.
6. В случае, если на проведение мирного собрания в одном и том же месте и (или) по одному и тому же маршруту следования либо в одно и то же время одновременно претендует несколько организаторов мирных собраний, очередность использования указанного места определяется местным исполнительным органом исходя из времени получения им соответствующего уведомления или заявления от организатора мирных собраний.
7. Минимальное допустимое расстояние между лицами, принимающими участие в мирном собрании, кроме пикетирования, составляет не менее 2 метров, в целях сохранения социальной дистанции.
8. Минимальное допустимое расстояние между лицами, осуществляющими пикетирование, проводимое одним участником, составляет не менее 100 метров.
9. Мирные собрания не могут начинаться ранее 9 часов и заканчиваться позднее 20 часов по местному времени Бурабайского района в день проведения мирных собраний.
Приложение 3 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 27 октября
2020 года № 6С-67/8
Границы прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования
Сноска. Приложение 3 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 13.09.2022 № 7С-27/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На территории Бурабайского района не допускается проведение пикетирования ближе 400 метров от границы прилегающих территорий:
1) в местах массовых захоронений;
2) на объектах железнодорожного, водного, воздушного и автомобильного транспорта и прилегающих к ним территориях;
3) на территориях, прилегающих к организациям, обеспечивающим обороноспособность, безопасность государства и жизнедеятельность населения;
4) на территориях, прилегающих к опасным производственным объектам и иным объектам, эксплуатация которых требует соблюдения специальных правил техники безопасности;
5) на магистральных железнодорожных сетях, магистральных трубопроводах, национальной электрической сети, магистральных линиях связи и прилегающих к ним территориях.

23) Успеноюрьев ауылдық округінде бейбіт жиналыстар өткізу үшін жүру маршруты: Успеноюрьевка ауылының орталық алаңынан Мир көшесі бойынша орта мектепке дейін, шекті толу нормасы 30 адам.
5. Жергілікті атқарушы органның келісімінсіз бейбіт жиналыстар ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарда киіз үйлер, шатырлар, өзге де құрылысжайлар орнатуға тыйым салынады.
6. Дәл сол бір жерде және (немесе) дәл сол бір жүру маршруты бойынша не дәл сол бір уақытта бейбіт жиналыс өткізуге бір мезгілде бірнеше бейбіт жиналыстарды ұйымдастырушы үміткер болған жағдайда, көрсетілген орынды пайдаланукезектілігін жергілікті атқарушы орган бейбіт жиналыстарды ұйымдастырушыдан тиісті хабарламаны немесе өтінішті алған уақытын негізге ала отырып айқындайды.
7. Әлеуметтік қашықтықты сақтау мақсатында, пикеттеуден басқа, бейбіт жиналысқа қатысатын адамдардың арасындағы ең аз жол берілетін қашықтық кемінде 2 метрді құрайды.
8. Пикеттеуді жүзеге асыратын тұлғалар арасындағы бір қатысушы өткізетін ең аз рұқсат етілген қашықтық кемінде 100 метрді құрайды.
9. Бейбіт жиналыстарды бейбіт жиналыстар өткізілетін күні Бурабай ауданының жергілікті уақыты бойынша сағат 9-дан ерте бастауға және сағат 20-дан кеш аяқтауға болмайды.
Бурабай аудандық мәслихатының
2020 жылғы 27 қазандағы
№ 6С-67/8 шешіміне
3-қосымша
Пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекаралары
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 13.09.2022 № 7С-27/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бурабай ауданының келесі объектілерінің іргелес аумақтарының шекараларынан 400 метр қашықтықта пикеттеуді өткізуге жол берілмейді:
1) жаппай жерлеу орындарында;
2) теміржол, су, әуе және автомобиль көлігі объектілерінде және оларға іргелес жатқан аумақтарда;
3) мемлекеттің қорғаныс қабілетін, қауіпсіздігін және халықтың тыныс-тіршілігін қамтамасыз ететін ұйымдарға іргелес жатқан аумақтарда;
4) қауіпті өндірістік объектілерге және пайдалануы арнайы қауіпсіздік техникасы қағидаларын сақтауды талап ететін өзге де объектілерге іргелес жатқан аумақтарда;
5) магистральдық теміржол желілерінде, магистральдық құбыржолдарда, ұлттық электр желісінде, магистральдық байланыс желілерінде және оларға іргелес жатқан аумақтарда.