О признании утратившими силу некоторых решений Таразского городского маслихата
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 27 марта 2020 года № 55-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 апреля 2020 года № 4544
В соотвестствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Таразского городского маслихата, согласно приложению к данному решению.
2. Конроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Таразского городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Таразского городского маслихата М. Смаилов
Секретарь
Таразского городского маслихата Б. Кулекеев
Приложение к решению
Таразского городского маслихата
от 27 марта 2020 года № 55-6
Перечень утратившими силу некоторых решений Таразского городского маслихата
1. Решение Таразского городского маслихата от 28 ноября 2016 года № 11-4 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по городу Тараз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3252 от 12 декабря 2016 года, опубликовано 27 декабря 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
2. Решение Таразского городского маслихата от 24 мая 2018 года № 31-5 "О повышении ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3852 от 6 июня 2018 года, опубликовано 18 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
3. Решение Таразского городского маслихата от 10 августа 2018 года № 34-4 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Тараз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3930 от 22 августа 2018 года, опубликовано 29 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

Тараз қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 55-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 сәуірде № 4544 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Тараз қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қалалық мәслихатының бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
Мәслихаты сессиясының төрағасы М. Смаилов
Тараз қалалық
мәслихатының хатшысы Б. Кулекеев
Тараз қалалық мәслихатының
2020 жылғы 27 наурыздағы
№ 55-6 шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдердің тізбесі
1. "Тараз қаласы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрын үй көмегін көрсету Қағидаларын бекіту туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 қарашадағы № 11-4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 12 желтоқсанда № 3252 болып тіркелген, электрондық түрде 2016 жылдың 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 31-5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 6 маусымда № 3852 болып тіркелген, электрондық түрде 2018 жылдың 18 маусымында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. "Тараз қаласы бойынша біріңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 10 тамыздағы № 34-4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 22 тамызда № 3930 болып тіркелген, электрондық түрде 2018 жылдың 29 тамызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).