О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 30 апреля 2020 года № 27/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 мая 2020 года № 5820
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение к постановлению
акимата Карагандинской
области
от 30 апреля 2020 года
№ 27/01
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
1. Постановление акимата Карагандинской области от 12 августа 2015 года № 45/07 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектурной деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3406, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 24 сентября 2015 года № 132 (21883) и "Орталық Қазақстан" от 24 сентября 2015 года № 150-151 (22 035), в информационно-правовой системе "Әділет" 25 сентября 2015 года).
2. Постановление акимата Карагандинской области от 31 марта 2016 года № 19/03 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 12 августа 2015 года № 45/07 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектурной деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3775, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 17 мая 2016 года № 60-61 (22005-22006) и "Орталық Қазақстан" от 17 мая 2016 года № 78-79 (22 184), в информационно-правовой системе "Әділет" 16 мая 2016 года).
3. Постановление акимата Карагандинской области от 18 мая 2016 года № 34/04 "Об утверждении регламента государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3860, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 28 июня 2016 года № 81-82 (22026-22027) и "Орталық Қазақстан" от 28 июня 2016 года № 101-102 (22 207), в информационно-правовой системе "Әділет" 24 июня 2016 года).

Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 27/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 мамырда № 5820 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы", 2019 жылғы 25 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші осы қаулыға қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 30 сәуірі
№ 27/01
қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізімі
1. "Сәулет қызметі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 45/07 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3406 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 қыркүйектегі № 150-151 (22 035) "Орталық Қазақстан" және 2015 жылғы 24 қыркүйектегі № 132 (21883) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 25 қыркүйегінде жарияланған).
2. "Сәулет қызметі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 45/07 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 31 наурыздағы № 19/03 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3775 болып тіркелген, 2016 жылғы 17 мамырдағы № 78-79 (22184) "Орталық Қазақстан" және 2016 жылғы 17 мамырдағы № 60-61 (22005-22006) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 16 мамырында жарияланған).
3. "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 34/04 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3860 болып тіркелген, "Индустриальная Караганда" 2016 жылғы 28 маусым № 81-82 (22026-22027) және "Орталық Қазақстан" 2016 жылғы 28 маусым № 101-102 (22207) газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 24 маусымда жарияланған).

4. Постановление акимата Карагандинской области от 29 сентября 2016 года № 71/08 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 12 августа 2015 года № 45/07 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектурной деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4019, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 8 ноября 2016 года № 144 (22089) и "Орталық Қазақстан" от 8 ноября 2016 года № 181 (22 286), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 ноября 2016 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 8 ноября 2016 года).
5. Постановление акимата Карагандинской области от 26 октября 2017 года № 67/02 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 18 мая 2016 года № 34/04 "Об утверждении регламента государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4435, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 11 ноября 2017 года № 127 (22240) и "Орталық Қазақстан" от 11 ноября 2017 года № 126 (22433), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 ноября 2017 года).
6. Постановление акимата Карагандинской области от 31 октября 2017 года № 68/04 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере долевого участия в жилищном строительстве" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4440, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 7 декабря 2017 года № 137 (22250) и "Орталық Қазақстан" от 7 декабря 2017 года № 136 (22443), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 ноября 2017 года).
7. Постановление акимата Карагандинской области от 31 октября 2017 года № 68/05 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 12 августа 2015 года № 45/07 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектурной деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4446, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 25 ноября 2017 года № 133 (22246) и "Орталық Қазақстан" от 25 ноября 2017 года № 132 (22435), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 ноября 2017 года).
8. Постановление акимата Карагандинской области от 22 января 2019 года № 04/05 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 31 октября 2017 года № 68/04 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере долевого участия в жилищном строительстве" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5173, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 9 февраля 2019 года № 15 (22419) и "Орталық Қазақстан" от 9 февраля 2019 года № 15 (22611), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 февраля 2019 года).

4. "Сәулет қызметі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 45/07 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 71/08 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4019 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 қарашадағы № 181 (22286) "Орталық Қазақстан" және 2016 жылғы 8 қарашадағы № 144 (22089) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2016 жылы 11 қарашада, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 8 қарашасында жарияланған).
5. "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 34/04 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 қазандағы № 67/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4435 болып тіркелген, "Индустриальная Караганда" 2017 жылғы 11 қараша № 127 (22240) және "Орталық Қазақстан" 2017 жылғы 11 қараша № 126 (22433) газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2017 жылы 15 қарашада жарияланған).
6. "Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 68/04 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4440 болып тіркелген, "Индустриальная Караганда" 2017 жылғы 7 желтоқсан № 137 (22250) және "Орталық Қазақстан" 2017 жылғы 7 желтоқсан № 136 (22443) газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2017 жылы 21 қарашада жарияланған).
7. "Сәулет қызметі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 45/07 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 68/05 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4446 болып тіркелген, 2017 жылғы 25 қарашадағы № 132 (22435) "Орталық Қазақстан" және 2017 жылғы 25 қарашадағы № 133 (22246) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2017 жылы 24 қарашада жарияланған).
8. "Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 68/04 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 22 қаңтардағы № 04/05 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5173 болып тіркелген, "Индустриальная Караганда" 2019 жылғы 9 ақпан №15 (22419) және "Орталық Қазақстан" 2019 жылғы 9 ақпан № 15 (22611) газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылы 15 ақпанда жарияланған).

9. Постановление акимата Карагандинской области от 25 января 2019 года № 05/04 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 12 августа 2015 года № 45/07 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектурной деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5174, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 12 февраля 2019 года № 16 (22420) и "Орталық Қазақстан" от 12 февраля 2019 года № 16 (22612), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 февраля 2019 года).
10. Постановление акимата Карагандинской области от 13 мая 2019 года № 28/02 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 12 августа 2015 года № 45/07 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектурной деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5337, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 25 мая 2019 года № 55 (22459) и "Орталық Қазақстан" от 25 мая 2019 года № 55 (22 651), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 мая 2019 года).
11. Постановление акимата Карагандинской области от 31 октября 2019 № 61/02 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 31 октября 2017 года № 68/04 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере долевого участия в жилищном строительстве" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5522, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 16 ноября 2019 года № 128 (22532) и "Орталық Қазақстан" от 16 ноября 2019 года № 128 (22 724), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 ноября 2019 года).
12. Постановление акимата Карагандинской области от 31 октября 2019 года № 61/04 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача решения на проведение комплекса работ по постутилизации объектов (снос строений)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5518, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 16 ноября 2019 года № 128 (22532) и "Орталық Қазақстан" от 16 ноября 2019 года № 128 (22 724), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 ноября 2019 года).
13. Постановление акимата Карагандинской области от 31 октября 2019 № 61/05 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 18 мая 2016 года № 34/04 "Об утверждении регламента государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5519, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 16 ноября 2019 года № 128 (22532) и "Орталық Қазақстан" от 16 ноября 2019 года № 128 (22724), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 ноября 2019 года).

9. "Сәулет қызметі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 45/07 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 05/04 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5174 болып тіркелген, 2019 жылғы 12 ақпандағы № 16 (22612) "Орталық Қазақстан" және 2019 жылғы 12 ақпандағы № 16 (22420) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылы 15 ақпанда жарияланған).
10. "Сәулет қызметі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 45/07 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 13 мамырдағы № 28/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5337 болып тіркелген, 2019 жылғы 25 мамырдағы № 55 (22651) "Орталық Қазақстан" және 2019 жылғы 25 мамырдағы № 55 (22459) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылы 27 мамырда жарияланған).
11. "Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 68/04 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 31 қазандағы № 61/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5522 болып тіркелген, "Индустриальная Караганда" 2019 жылғы 16 қараша № 128 (22532) және "Орталық Қазақстан" 2019 жылғы 16 қараша № 128 (22724) газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылы 6 қарашада жарияланған).
12. "Объектілерді кейіннен кәдеге жарату (құрылыстарды бұзу) жөніндегі жұмыстар кешенін жүргізуге рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 31 қазандағы № 61/04 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5518 болып тіркелген, "Индустриальная Караганда" 2019 жылғы 16 қараша № 128 (22532) және "Орталық Қазақстан" 2019 жылғы 16 қараша № 128 (22724) газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылы 5 қарашада жарияланған).
13. "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 34/04 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 31 қазандағы № 61/05 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5519 болып тіркелген, "Индустриальная Караганда" 2019 жылғы 16 қараша № 128 (22532) және "Орталық Қазақстан" 2019 жылғы 16 қараша № 128 (22724) газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылы 6 қарашада жарияланған).

14. Постановление акимата Карагандинской области от 31 октября 2019 № 61/06 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 12 августа 2015 года № 45/07 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектурной деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5520, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 19 ноября 2019 года № 129 (22533) и "Орталық Қазақстан" от 19 ноября 2019 года № 129 (22 725), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 ноября 2019 года).

14. "Сәулет қызметі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 45/07 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 31 қазандағы № 61/06 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5520 болып тіркелген, 2019 жылғы 19 қарашадағы № 129 (22725) "Орталық Қазақстан" және 2019 жылғы 19 қарашадағы № 129 (22533) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылы 6 қарашада жарияланған).