О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 17 июля 2020 года № 44/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 июля 2020 года № 5957
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение
к постановлению
акимата Карагандинской
области
от 17 июля 2020 года
№ 44/03
Перечень утративших силу постановлений акимата Карагандинской области
1. Постановление акимата Карагандинской области от 2 апреля 2015 года № 14/01 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 01 июля 2014 года № 33/05 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3177, опубликовано 12 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", в газете "Индустриальная Караганда" от 14 мая 2015 года № 68-69 (21819-21820), в газете "Орталық Қазақстан" от 14 мая 2015 года № 78-79 (21964)).
2. Постановление акимата Карагандинской области от 29 марта 2018 года № 13/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4700, опубликовано 19 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, в газете "Индустриальная Караганда" от 12 мая 2018 года № 50 (22309), в газете "Орталық Қазақстан" от 12 мая 2018 года № 50 (22502)).
3. Постановление акимата Карагандинской области от 2 июля 2019 года № 40/02 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 29 марта 2018 года № 13/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5407, опубликовано 19 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, в газете "Индустриальная Караганда" от 20 июля 2019 года № 78(22482), в газете "Орталық Қазақстан" от 20 июля 2019 года № 78 (22674)).

Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 17 шілдедегі № 44/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 шілдеде № 5957 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2019 жылғы 25 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші осы қаулының қосымшасына сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 17 шілдесі
№ 44/03
қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізімі
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 14/01 "Жер қатынастары саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 01 шілдедегі № 33/05 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3177 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 12 мамырдағы, 2015 жылғы 14 мамырдағы № 68-69 (21819-21820) "Индустриальная Караганда", 2015 жылғы 14 мамырдағы № 78-79 (21964) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
2. Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 29 наурыздағы № 13/01 "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4700 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 сәуірдегі электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2018 жылғы 12 мамырдағы № 50 (22309) "Индустриальная Караганда", 2018 жылғы 12 мамырдағы № 50 (22502) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
3. Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 2 шілдедегі № 40/02 "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 29 наурыздағы № 13/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5407 болып тіркелген, 2019 жылғы 19 шілдедегі электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2019 жылғы 20 шілдедегі № 78 (22482) "Индустриальная Караганда", 2019 жылғы 20 шілдедегі № 78 (22674) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).

4. Постановление акимата Карагандинской области от 28 ноября 2019 года № 68/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5550, опубликовано 6 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, в газете "Индустриальная Караганда" от 12 декабря 2019 года № 138 (22542), в газете "Орталық Қазақстан" от 12 декабря 2019 года № 138 (22734)).
5. Постановление акимата Карагандинской области от 30 ноября 2016 года № 87/01 "Об утверждении регламента государственной услуги "Приобретение прав на земельные участки, которые находятся в государственной собственности, не требующие проведение торгов (конкурсов, аукционов)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4059, опубликовано 5 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, в газете "Индустриальная Караганда" от 29 декабря 2016 года № 165-166 (22120-22111), в газете "Орталық Қазақстан" от 29 декабря 2016 года № 201 (22306), в информационно-правовой системе "Әділет" 28 декабря 2016 года).
6. Постановление акимата Карагандинской области от 20 апреля 2017 года № 24/01 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 30 ноября 2016 года № 87/01 "Об утверждении регламента государственной услуги "Приобретение прав на земельные участки, которые находятся в государственной собственности, не требующее проведения торгов (конкурсов, аукционов)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4261, опубликовано 30 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, в газете "Индустриальная Караганда" от 30 мая 2017 года № 59 (22172), в газете "Орталық Қазақстан" от 30 мая 2017 года № 58 (22365)).
7. Постановление акимата Карагандинской области от 7 июля 2015 года № 37/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений, геодезии и картографии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3361, опубликовано в газете "Индустриальная Караганда" от 20 августа 2015 года № 117-118 (21868-21869), в газете "Орталық Қазақстан" от 20 августа 2015 года № 131 (22016), в информационно-правовой системе "Әділет" 20 августа 2015 года).
8. Постановление акимата Карагандинской области от 18 апреля 2016 года № 27/01 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 07 июля 2015 года № 37/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений, геодезии и картографии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3790, опубликовано 02 июня 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, в газете "Индустриальная Караганда" от 26 мая 2016 года № 65-66 (22010-22011), в газете "Орталық Қазақстан" от 26 мая 2016 года № 83-84 (22189), в информационно-правовой системе "Әділет" 27 мая 2016 года).

4. Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 28 қарашадағы № 68/01 "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5550 болып тіркелген, 2019 жылғы 06 желтоқсандағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 138 (22542) "Индустриальная Караганда", 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 138 (22734) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
5. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 30 қарашадағы № 87/01 "Сауда-саттықты (конкурстарды, аукциондарды) өткізуді талап етпейтін мемлекет меншігіндегі жер учаскелеріне құқықтарды алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4059 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 28 желтоқсандағы, 2017 жылғы 05 қаңтардағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 165-166 (22120-22111) "Индустриальная Караганда", 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 201 (22306) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
6. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 20 сәуірдегі № 24/01 "Сауда-саттықты (конкурстарды, аукциондарды) өткізуді талап етпейтін мемлекет меншігіндегі жер учаскелеріне құқықтарды алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 30 қарашадағы № 87/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4261 болып тіркелген, 2017 жылғы 30 мамырдағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 30 мамырдағы № 59 (22172) "Индустриальная Караганда", 2017 жылғы 30 мамырдағы № 58 (22365) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
7. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 07 шілдедегі № 37/01 "Жер қатынастары, геодезия және картография саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3361 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 20 тамыздағы, 2015 жылғы 20 тамыздағы № 117-118 (21868-21869) "Индустриальная Караганда", 2015 жылғы 20 тамыздағы № 131 (22016) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
8. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 27/01 "Жер қатынастары, геодезия және картография саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 07 шілдедегі № 37/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3790 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 27 мамырдағы, 2016 жылғы 02 маусымдағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2016 жылғы 26 мамырдағы № 65-66 (22010-22011) "Индустриальная Караганда", 2016 жылғы 26 мамырдағы № 83-84 (22189) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).

9. Постановление акимата Карагандинской области от 27 июня 2017 года № 37/09 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 07 июля 2015 года № 37/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений, геодезии и картографии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4335, опубликовано 15 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, в газете "Индустриальная Караганда" от 12 августа 2017 года № 90 (22203), в газете "Орталық Қазақстан" от 12 августа 2017 года № 89 (22396)).
10. Постановление акимата Карагандинской области от 25 ноября 2019 года № 67/02 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 07 июля 2015 года № 37/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений, геодезии и картографии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5540, опубликовано 3 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, в газете "Индустриальная Караганда" от 14 декабря 2019 года № 139 (22543), в газете "Орталық Қазақстан" от 14 декабря 2019 года № 139 (22735)).

9. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 маусымдағы № 37/09 "Жер қатынастары, геодезия және картография саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 07 шілдедегі № 37/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4335 болып тіркелген, 2017 жылғы 15 тамыздағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 12 тамыздағы № 90 (22203) "Индустриальная Караганда", 2017 жылғы 12 тамыздағы № 89 (22396) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
10. Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қарашадағы № 67/02 "Жер қатынастары, геодезия және картография саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 шілдедегі № 37/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5540 болып тіркелген, 2019 жылғы 03 желтоқсандағы электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2019 жылғы 14 желтоқсандағы № 139 (22543) "Индустриальная Караганда", 2019 жылғы 14 желтоқсандағы № 139 (22735) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).