О бюджете сельского округа Аранды на 2021-2023 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2020 года № 547. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2020 года № 7989. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аранды на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 72058 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2423 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69618 тысяч тенге;
2) затраты – 72656,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -598,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 598,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 09.12.2021 № 163 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:
1) социальная помощь 1295 тысяч тенге;
2) сфера культуры 2562 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 19.07.2021 № 69; от 11.11.2021 № 131 (вводится в действие с 01.01.2021).
2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:
1) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 200 тысяч тенге;
2) сфера культуры 557 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.03.2021 № 28; с изменением, внесенным решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 10.09.2021 № 101 (вводится в действие с 01.01.2021).
2-2. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год за счет средств областного бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:

2021-2023 жылдарға арналған Аранды ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 547 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 7989 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Аранды ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72058 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2423 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 69618 мың теңге;
2) шығындар – 72656,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -598,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 598,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 09.12.2021 № 163 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) әлеуметтiк көмек 1295 мың теңге;
2) мәдениет саласы 2562 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 19.07.2021 № 69; 11.11.2021 № 131 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғандығы ескерілсін:
1) әкімі аппаратының қызметің қамтамасыз ету шығындарына 200 мың теңге;
2) мәдениет саласы 557 мың теңге.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.03.2021 № 28; өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 10.09.2021 № 101 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2-2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:

1) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 3169 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 10.09.2021 № 101; с изменением, внесенным решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11.11.2021 № 131 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LXХI сессий Казалинского районного маслихата А. ОРЫМБАЕВ
Секретарь Казалинского районного маслихата К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года № 547
Бюджет на 2021 год сельского округа Аранды

1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 3169 мың теңге.
Ескерту. Шешім 2-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 10.09.2021 № 101; өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 11.11.2021 № 131 (01.01.2021 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен тыс LXХІ сессиясының төрағасы А. ОРЫМБАЕВ
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 547 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Аранды ауылдық округінің бюджеті