О бюджете сельского округа Оркендеу на 2021-2023 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2020 года № 559. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2020 года № 7991.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Оркендеу на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 58613 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1962 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56651 тысяч тенге;
2) затраты – 58767 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11.11.2021 № 143 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:
1) сфера культуры 1430 тысяч тенге.
2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:
1) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 777 тысяч тенге;
2) сферу культуры 420 тысяч тенге
3) на благоустройство, на освещение 388 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.03.2021 № 40 (вводится в действие с 01.01.2021); с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 20.07.2021 № 79; от 10.09.2021 № 113 (вводится в действие с 01.01.2021).
2-2. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год за счет средств областного бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:
1) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 5218 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 10.09.2021 № 113; с изменением, внесенным решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11.11.2021 № 143 (вводится в действие с 01.01.2021).

2021-2023 жылдарға арналған Өркендеу ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 559 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 7991 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Өркендеу ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58613 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1962 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 56651 мың теңге;
2) шығындар – 58767 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -154 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 154 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 11.11.2021 № 143 шешімімен (01.01.2021 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) мәдениет саласы 1430 мың теңге.
2-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғандығы ескерілсін:
1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 777 мың теңге;
2) мәдениет саласы 420 мың теңге.
3) абаттандыруға, жарықтандыруға 388 мың теңге.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.03.2021 № 40 шешімімен (01.01.2021 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 20.07.2021 № 79; 10.09.2021 № 113 (01.01.2021 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2-2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
"1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 5218 мың теңге.
Ескерту. Шешім 2-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 10.09.2021 № 113 ; өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 11.11.2021 № 143 (01.01.2021 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LXХI сессий
Казалинского районного маслихата
А. ОРЫМБАЕВ
Секретарь Казалинского
районного маслихата
К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "25" декабря 2020 года № 559
Бюджет на 2021 год сельского округа Оркендеу
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11.11.2021 № 143 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен
тыс LXХІ сессиясының төрағасы
А. ОРЫМБАЕВ
Қазалы аудандық
мәслихат хатшысы
К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 559 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Өркендеу ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 11.11.2021 № 143 шешімімен (01.01.2021 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы