О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области и структурных элементов некоторых постановлений акимата Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 23 апреля 2020 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 апреля 2020 года № 4202
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления и структурных элементов некоторых постановлений акимата Мангистауской области по перечню согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Мангистауской области" (Хамиев А.Т.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Качакова Б.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области С. Трумов
Приложение к постановлению
акимата Мангистауской области
от 23 апреля 2020 года № 69
Перечень некоторых постановлений и структурных элементов некоторых постановлений акимата Мангистауской области, признаваемых утратившими силу
1. Постановление акимата Мангистауской области от 1 июня 2015 года № 160 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2751, опубликовано 15 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2.  Постановление акимата Мангистауской области от 29 июля 2015 года № 216 "Об утверждении регламента государственной услуги "Постановка на учет и очередность, а также принятие местными исполнительными органами решения о предоставлении жилища гражданам, нуждающимся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2810, опубликовано 15 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының және Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының құрылымдық элементтерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 69 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 сәуірде № 4202 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес тізбе бойынша Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының және кейбір қаулыларының құрылымдық элементтерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі (А.Т. Хамиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Б.А. Қашақовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі С. Трумов
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2020 жылғы 23 сәуірі
№ 69 қаулысына қосымша
Күші жойылды деп танылатын Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының және кейбір қаулыларының құрылымдық элементтерінің тізбесі
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 маусымдағы № 160 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2751 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 216 "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке алу және кезекке қою, сондай-ақ жергілікті атқарушы органдардың тұрғын үй беру туралы шешім қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2810 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

3. Постановление акимата Мангистауской области 29 июля 2015 года № 217 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача справки о наличии (отсутствии) в постоянном пользовании жилища из коммунального жилищного фонда или жилища, арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, гражданам, нуждающимся в жилище из жилищного фонда государственного предприятия либо государственного учреждения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2812, опубликовано 15 сентября 2015 года в информационно – правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Мангистауской области от 13 августа 2015 года № 243 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на медицинскую деятельность" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2826, опубликовано 23 сентября 2015 года в информационно-прововой системе "Әділет").
5. Постановление акимата Мангистауской области от 13 октября 2015 года № 302 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2852, опубликовано 11 ноября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
6. Постановление акимата Мангистауской области от 4 марта 2016 года № 67 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области электроэнергетики" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3002, опубликовано 15 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
7. Постановление акимата Мангистауской области от 4 апреля 2016 года № 87 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 29 июля 2015 года № 216 "Об утверждении регламента государственной услуги "Постановка на учет и очередность, а также принятие местными исполнительными органами решения о предоставлении жилища гражданам, нуждающимся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3038, опубликовано 12 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
8. Постановление акимата Мангистауской области от 15 ноября 2016 года № 345 "О внесении изменений в постановление акимата Магистауской области от 13 августа 2015 года № 243 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на медицинскую деятельность" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3209, опубликовано 23 декабря 2016 года в информационно-прововой системе "Әділет").

3. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 217 "Мемлекеттік кәсіпорынның немесе мемлекеттік мекеменің тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж азаматтарға тұрақты пайдалануында коммуналдық тұрғын үй қорынан берілген тұрғын үйдің немесе жергілікті атқарушы орган жеке тұрғын үй қорынан жалдаған тұрғын үйдің болуы (болмауы) туралы анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2812 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 тамыздағы № 243 "Медициналық қызметке лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2826 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
5. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 қазандағы № 302 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2852 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
6. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 наурыздағы № 67 "Электр энергетикасы саласындағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекiту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3002 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
7. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 сәуірдегі № 87 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 216 "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке алу және кезекке қою, сондай-ақ жергілікті атқарушы органдардың тұрғын үй беру туралы шешім қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3038 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
8. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қарашадағы № 345 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 тамыздағы № 243 "Медициналық қызметке лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3209 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

9. Постановление акимата Мангистауской области от 25 апреля 2017 года № 93 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 1 июня 2015 года № 160 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3362, опубликовано 5 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
10. Постановление акимата Мангистауской области от 10 июля 2017 года № 168 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 13 августа 2015 года № 243 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на медицинскую деятельность" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3403, опубликовано 17 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
11. Постановление акимата Мангистауской области от 29 августа 2017 года № 210 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 4 марта 2016 года № 67 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области электроэнергетики" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3431, опубликовано 2 октября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
12. Постановление акимата Мангистауской области от 28 ноября 2017 года № 283 "Об утверждении регламента государственной услуги Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3484, опубликовано 13 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
13. Постановление акимата Мангистауской области 28 ноября 2017 года № 284 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прохождение предварительных обязательных медицинских осмотров" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3485, опубликовано 13 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
14. Пункты 1 и 2 Перечня постановлений акимата Мангистауской области, в которые вносятся изменения и дополнения, утвержденного постановлением акимата Мангистауской области от 16 апреля 2018 года № 65 "О внесении изменений и дополнений в некоторые постановления акимата Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3599, опубликовано 18 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

9. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 93 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 маусымдағы № 160 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3362 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
10. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № 168 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 тамыздағы № 243 "Медициналық қызметке лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3403 болып тіркелген, 2017 жылғы 17 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
11. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 29 тамыздағы № 210 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 наурыздағы № 67 "Электр энергетикасы саласындағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекiту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3431 болып тіркелген, 2017 жылғы 2 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
12. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 қарашадағы № 283 "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3484 болып тіркелген, 2018 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
13. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 қарашадағы № 284 "Алдын ала міндетті медициналық қарап - тексеруден өту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3485 болып тіркелген, 2018 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
14. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 65 "Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысымен бекітілген Маңғыстау облысы әкімдігінің өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін қаулылары тізбесінің 1 және 2 тармақтары (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3599 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

15. Постановление акимата Мангистауской области от 16 апреля 2018 года № 66 "Об утверждении регламентa государственной услуги "Приватизация жилищ из государственного жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3593, опубликовано 23 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
16. Пункт 1 постановления акимата Мангистауской области от 18 апреля 2018 года № 74 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3601, опубликовано 5 июня 2018 года в в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
17. Постановление акимата Мангистауской области от 28 мая 2018 года № 117 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 4 марта 2016 года № 67 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области электроэнергетики" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3632, опубликовано 13 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
18. Постановление акимата Мангистауской области от 5 декабря 2018 года № 304 "О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 16 апреля 2018 года № 66 "Об утверждении регламентa государственной услуги "Приватизация жилищ из государственного жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3727, опубликовано 14 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
19. Постановление акимата Мангистауской области от 10 декабря 2018 года № 311 "О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 1 июня 2015 года № 160 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3729, опубликовано 14 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
20. Постановление акимата Мангистауской области от 18 января 2019 года № 7 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3815, опубликовано 12 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

15. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 66 "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді жекешелендіру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3593 болып тіркелген, 2018 жылғы 23 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
16. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 74 "Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысының 1 тармағы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3601 болып тіркелген, 2018 жылғы 5 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
17. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 117 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 наурыздағы № 67 "Электр энергетикасы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3632 болып тіркелген, 2018 жылғы 13 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
18. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 304 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 66 "Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді жекешелендiру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3727 болып тіркелген, 2018 жылғы 14 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
19. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 311 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 маусымдағы № 160 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3729 болып тіркелген, 2018 жылғы 14 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
20. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 7 "Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3815 болып тіркелген, 2019 жылғы 12 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

21. Постановление акимата Мангистауской области от 25 апреля 2019 года № 74 "О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 4 марта 2016 года № 67 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области электроэнергетики" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3873, опубликовано 2 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
22. Постановление акимата Мангистауской области от от 9 июля 2019 года № 136 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 13 октября 2015 года № 302 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3952, опубликовано 25 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

21. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 74 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 наурыздағы № 67 "Электр энергетикасы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3873 болып тіркелген, 2019 жылғы 2 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
22. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 9 шілдедегі № 136 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 қазандағы № 302 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3952 болып тіркелген, 2019 жылғы 25 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).