О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 44/354 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 2 декабря 2020 года № 56/451. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 4 декабря 2020 года № 4352
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 20 ноября 2020 года № 38/455 "О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 32/395 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4347), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 44/354 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4100, опубликовано 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 604 548,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 020 823,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 28 380,1 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 34 658,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 520 687,4 тысяч тенге;
2) затраты – 14 510 116,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 82 716,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 139 178,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 56 462,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -988 283,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 988 283,7 тысячи тенге:
поступление займов - 964 389,0 тысяч тенге;
погашение займов - 56 462,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 80 356,7 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции следующего содержания:
"3. Учесть, что из районного бюджета на 2020 год в бюджеты сел и сельского округа выделена субвенция в сумме 1 076 206,6 тысяч тенге, в том числе:

Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 44/354 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 желтоқсандағы № 56/451 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 желтоқсанда № 4352 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 38/455 "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 32/395 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4347 болып тіркелген) сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 44/354 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4100 болып тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 604 548,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 020 823,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 28 380,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 34 658,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 9 520 687,4 мың теңге;
2) шығындар – 14 510 116,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 82 716,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 139 178,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 56 462,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -988 283,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 988 283,7 мың теңге:
қарыздар түсімі - 964 389,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 56 462,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 80 356,7 мың теңге.";
3 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округ және ауылдардың бюджеттеріне 1 076 206,6 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:

села Бейнеу – 681 045,2 тысяч тенге;
села Боранкул – 132 982,5 тысячи тенге;
села Акжигит – 72 557,9 тысяч тенге;
села Есет – 24 743,0 тысячи тенге;
сельский округ Сам – 23 520,0 тысяч тенге;
села Сарга – 50 136,0 тысяч тенге;
села Сынгырлау – 20 649,0 тысяч тенге;
села Тажен – 25 259,0 тысяч тенге;
села Толеп – 27 063,0 тысячи тенге;
села Турыш – 18 251,0 тысяча тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции следующего содержания:
"6. Принять к сведению, выделение из республиканского бюджета по Государственной программе развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек" 1 298 581,0 тысяча тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции следующего содержания:
"7. Принять к сведению, что из республиканского и областного бюджета были выделены следующие текущие целевые трансферты, целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты:
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования – 1 438 057,0 тысяч тенге;
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования – 546 839,0 тысяч тенге;
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования – 131 984,0 тысячи тенге;
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения – 8 794,0 тысячи тенге;
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений – 38 000,0 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 399 536,0 тысяч тенге;
на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан – 46 230,0 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов – 139 178,0 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" – 429 426,0 тысяч тенге;
на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан – 181 500,0 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов – 23 859,0 тысяч тенге;
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта – 10 298,0 тысяч тенге;
из областного бюджета за счет средств внутренних займов - 825 211,0 тысяч тенге;

Бейнеу ауылы – 681 045,2 мың теңге;
Боранқұл ауылы – 132 982,5 мың теңге;
Ақжігіт ауылы – 72 557,9 мың теңге;
Есет ауылы – 24 743,0 мың теңге;
Сам ауылдық округі – 23 520,0 мың теңге;
Сарға ауылы – 50 136,0 мың теңге;
Сыңғырлау ауылы – 20 649,0 мың теңге;
Тәжен ауылы – 25 259,0 мың теңге;
Төлеп ауылы – 27 063,0 мың теңге;
Тұрыш ауылы – 18 251,0 мың теңге.";
6 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Республикалық бюджеттен нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы бойынша 1 298 581,0 мың теңге бөлінгені қаперге алынсын.";
7 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Республикалық және облыстық бюджеттен келесідей ағымдағы нысаналы трансферттер, нысаналы даму трансферттерінің және бюджеттік кредиттердің бөлінгені қаперге алынсын:
мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 1 438 057,0 мың теңге;
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 546 839,0 мың теңге;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 131 984,0 мың теңге;
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 8 794,0 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 38 000,0 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 399 536,0 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 46 230,0 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 139 178,0 мың теңге;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 429 426,0 мың теңге;
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге – 181 500,0 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 23 859,0 мың теңге;
дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайту – 10 298,0 мың теңге;
ішкі қарыздардың қаражаты есебінен облыстық бюджеттен - 825 211,0 мың теңге;

из областного бюджета по текущей бюджетной программе – 603 520,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе развития – 105 228,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (руководитель аппарата Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Бейнеуского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (Таргынов К.Т).

ағымдағы бюджеттік бағдарлама бойынша облыстық бюджеттен – 603 520,0 мың теңге;
даму бюджеттік бағдарламасы бойынша облыстық бюджеттен – 105 228,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3 Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу аудандық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (К.Т.Таргынов).

2. Затраты
14 510 116,2
01
Государственные услуги общего характера
1 151 007,4
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
29 719,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
29 719,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
239 445,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
239 445,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 352,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 352,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
11 714,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
11 714,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65 111,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
34 744,0
013
Капитальные расходы государственного органа
30 367,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
679 814,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
46 173,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
528 413,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
105 228,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
23 300,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии
23 300,7
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
34 769,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
34 769,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
65 782,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
65 782,0
02
Оборона
58 700,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
58 700,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности

2. Шығындар
14 510 116,2
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1 151 007,4
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
29 719,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
29 719,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
239 445,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
239 445,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 352,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 352,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
11 714,7
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 714,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65 111,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 744,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
30 367,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
679 814,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттынқалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 173,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері
528 413,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
105 228,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
23 300,7
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, ауыл шаруашылығы мен ветеринарияны дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 300,7
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
34 769,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 769,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
65 782,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 782,0
02
Қорғаныс
58 700,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
58 700,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар

10 881,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
47 819,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9 639,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 639,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
9 639,0
04
Образование
9 886 406,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 871 131,6
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
291 878,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
53 251,0
003
Общеобразовательное обучение
8 378 038,6
006
Дополнительное образование для детей
147 964,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
117 652,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
117 652,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
228 379,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
34 319,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
162 545,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
17 184,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 331,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
669 244,2
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
669 244,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 099 333,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 090 633,0
004
Программа занятости
198 497,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 272,0
010
Государственная адресная социальная помощь
431 329,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
269 854,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
59 572,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17 364,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

10 881,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
47 819,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9 639,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 639,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
9 639,0
04
Білім беру
9 886 406,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 871 131,6
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
291 878,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
53 251,0
003
Жалпы білім беру
8 378 038,6
006
Балаларға қосымша білім беру
147 964,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
117 652,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
117 652,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
228 379,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 319,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
162 545,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс- шараларды өткiзу
17 184,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14 331,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
669 244,2
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
669 244,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 099 333,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 090 633,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
198 497,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 272,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
431 329,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
269 854,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
59 572,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
17 364,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу