Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Бейнеускому району
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 2 декабря 2020 года № 56/454. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 декабря 2020 года № 4366. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 22 декабря 2022 года № 28/251.
Сноска. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 22.12.2022 № 28/251 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1, подпунктом 3) статьи 20-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Бейнеускому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Бейнеуского районного маслихата от 5 февраля 2019 года № 32/267 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по селу Бейнеу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3820, опубликовано 14 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (руководитель аппарата Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на комиссию Бейнеуского районного маслихата по социальным вопросам и по вопросам законности и правопорядка (Ш.Азанов).
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б.Колдасбаев
Секретарь Бейнеуского районного маслихата А.Улукбанов
Приложение
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 2 декабря 2020 года № 56/454
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Бейнеускому району
Наименование объекта
Расчетная единица
Стоимость, в тенге (без учета НДС)
1.
Тариф на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов для жителей благоустроенных домовладений
1 человек/ в месяц

Бейнеу ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекітуге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 желтоқсандағы № 56/454 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 желтоқсанда № 4366 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы мәслихатының 22 желтоқсанда 2022 жылғы № 28/251 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы мәслихатының 22.12.2022 № 28/251 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына, 20–1 бабының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бейнеу ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер бекітілсін.
2. "Бейнеу ауылы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету және көму тарифтерін бекіту туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 ақпандағы № 32/267 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3820 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер жөніндегі және заңдылық пен құқық тәртібі мәселелері жөніндегі комиссиясына (Ш.Азанов) жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.ҚолдасбаевБейнеу аудандық мәслихатының хатшысы       А.Ұлұқбанов
Бейнеу аудандық мәслихатының
2020 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 56/454 шешіміне қосымша
Бейнеу ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер
Объектінің атауы
Есептік бірлік
Құны, теңгемен (ҚҚС есептемегенде)
1.
Жайлы үйлердің тұрғындары үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тариф
1 адам/ айына

258,07 теңге
2.
Тариф на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов для жителей неблагоустроенных домовладений
1 человек/ в месяц
284,14 теңге
Примечание:
Расшифровка аббревиатуры:
НДС – налог на добавленную стоимость.

258,07 теңге
2.
Жайсыз үйлердің тұрғындары үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тариф
1 адам/ айына
284,14 теңге
Ескерту:
Аббревиатураның ажыратып жазылуы:
ҚҚС – қосылған құн салығы.