О признании утратившим силу решение и структурных элементов некоторых решений Каракиянского районного маслихата
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 13 марта 2020 года № 38/394. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 1 апреля 2020 года № 4166
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления департамента юстиции Мангистауской области от 20 января 2020 года № 10-15-127, Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения и структурных элементов некоторых решений Каракиянского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата законности, по полномочиям депутатов и социальным вопросам (Б.Куандык).
3. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Осуществляющий полномочия председателя сессии,
секретарь районного маслихата А.Мееров
Приложение
к решению Каракиянского районного
маслихата от 13 марта 2020 года №38/394
Перечень утратившими силу решения и структурных элементов некоторых решений Каракиянского районного маслихата
1. Решение Каракиянского районного маслихата от 6 февраля 2009 года №13/107 "Біріңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11-4-77, опубликовано от 25 марта 2009 года в газете "Қарақия").
2. Пункт 2 Перечня изменений в некоторые решения Каракиянского районного маслихата, являющегося приложением к решению Каракиянского районного маслихата от 28 октября 2015 года №29/298 "О внесении изменений в некоторые решения маслихата Каракиянского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2905, опубликовано 21 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Пункт 2 изменения, которые вносятся в некоторые решения Каракиянского районного маслихата, являющегося приложением к решению Каракиянского районного маслихата от 7 марта 2018 года №16/184 "О внесении изменений в некоторые решения Каракиянского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3553, опубликовано 9 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

Қарақия аудандық мәслихатының шешімінің және кейбір шешімдерінің құрылымдық элементтерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурызда № 38/394 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 сәуірде № 4166 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңына және Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2020 жылғы 20 қаңтардағы №10-15-127 ұсынысының негізінде Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қарақия аудандық мәслихатының шешімінің және кейбір шешімдерінің құрылымдық элементтерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының заңдылық, депутаттар өкілеттілігі және әлеуметтік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына (Б.Қуандық) жүктелсін.
3. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының өкілеттігін жүзеге асырушы,
аудандық мәслихат хатшысы А.Мееров
Қарақия аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 наурыздағы №38/394
шешіміне қосымша
Күші жойылды деп танылатын Қарақия аудандық мәслихатының шешімінің және кейбір шешімдерінің құрылымдық элеметтерінің тізбесі
1. "Біріңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2009 жылғы 6 ақпандағы №13/107 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №11-4-77 болып тіркелген, 2009 жылғы 25 наурызда "Қарақия" газетінде жарияланған).
2. "Қарақия аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы №29/298 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2905 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған) қосымша болып табылатын Қарақия аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің тізбесінің 2-тармағы.
3. "Қарақия аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 наурыздағы №16/184 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3553 болып тіркелген, 2018 жылғы 9 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) қосымша болып табылатын Қарақия аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы.