О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 442/61 "О Павлодарском городском бюджете на 2020 – 2022 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 8 июля 2020 года № 496/67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 июля 2020 года № 6859
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 442/61 "О Павлодарском городском бюджете на 2020 – 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6684, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский городской бюджет на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 111 689 224 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 73 220 082 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 265 020 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 898 498 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 305 624 тысяч тенге;
2) затраты – 125 848 134 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 153 779 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 154 007 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 228 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 277 059 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 277 059 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 589 748 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 589 748 тысяч тенге.";
2) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5.Учесть, что в Павлодарском городском бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из вышестоящих бюджетов бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел в следующих объемах:
29 828 тысяч тенге – на приобретение автобусов для подвоза учащихся в Кенжекольском сельском округе и поселке Ленинский;
28 800 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
3 493 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;

Павлодар қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 442/61 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2020 жылғы 8 шілдедегі № 496/67 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 шілдеде № 6859 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 442/61 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6684 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджетітиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111 689 224 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 73 220 082 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 265 020 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 898 498 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 305 624 мың теңге;
2) шығындар – 125 848 134 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 153 779 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 154 007 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 228 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 277 059 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 277 059 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 589 748 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –14 589 748 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 5 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5.2020 жылға арналған Павлодар қалалық бюджетінде кент, ауылдық округ және кейбір ауылдар бюджеттеріне жоғары тұрған бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемде қарастырылғаны ескерілсін:
Кенжекөл ауылдық округінде және Ленин кентінде оқушыларды тасымалдау үшін автобустар сатып алуға – 29 828 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға – 28 800 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 3 493 мың теңге;

7 098 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждений;
64 942 тысяч тенге – на средний ремонт 6-ти дорог улиц в селе Жетекши в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
437 717 тысяч тенге – на средний ремонт дорог улиц поселка Ленинский в рамках проекта Дорожной карты занятости.";
3) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в городском бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из Павлодарского городского бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел в следующих объемах:
17 985 тысяч тенге – на организацию водоснабжения в поселке Ленинский, в селах Жетекши и Мойылды, в Кенжекольском сельском округе;
26 500 тысяч тенге – на приобретение и установку детских игровых площадок в Кенжекольском сельском округе, в селах Жетекши, Мойылды, Павлодарское;
9 000 тысяч тенге – на установку уличных тренажеров в Кенжекольском сельском округе, в селах Жетекши и Мойылды;
15 000 тысяч тенге – на приобретение юрт в поселке Ленинский, в Кенжекольском сельском округе, в селах Жетекши, Мойылды, Павлодарское;
19 000 тысяч тенге – на зимнее содержание дорог в поселке Ленинский, в Кенжекольском сельском округе, в селах Жетекши, Мойылды, Павлодарское;
70 341 тысяча тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в селе Жетекши, Кенжекольском сельском округе и поселке Ленинский;
59 608 тысяч тенге – на оплату труда с отчислениями в связи с внедрением системы оплаты труда административных государственных служащих в пилотном режиме;
10 752 тысяч тенге – на освещение улиц в селе Павлодарское;
7 500 тысяч тенге – на устройство мини-футбольного поля в селе Павлодарское;
1 000 тысяча тенге – на оформление документов на земельные участки в селе Павлодарское;
1 000 тысяча тенге – на обеспечение санитарии села Павлодарское;
365 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы села Павлодарское;
5 652 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение села Павлодарское и Кенжекольского сельского округа;
500 тысяч тенге – на приобретение мебели для аппарата акима села Мойылды;
1 683 тысяч тенге – на обеспечение деятельности аппарата акима села Мойылды;
4 176 тысяч тенге – на установку систем видеонаблюдения в селе Мойылды;
6 002 тысячи тенге – на текущий ремонт отопления здания ясли-сада № 20 в Кенжекольском сельском округе;
14 804 тысяч тенге – на освещение улиц в Кенжекольском сельском округе;
1 500 тысяч тенге – на оформление земельных участков в Кенжекольском сельском округе;

мәдениет ұйымдары және мұрағат мекемелерінің басқару және негізгі персоналының ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақысына қосымша төлемақы белгілеуге – 7 098 мың теңге;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Жетекші ауылындағы 6 көшенің жолдарын орташа жөндеуге – 64 942 мың теңге;
Жұмыспен қамту жол картасы жобасы шеңберінде Ленин кенті көшелерінің жолдарын орташа жөндеуге – 437 717 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 6 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте Павлодар қалалық бюджеттен кент, ауылдық округ және кейбір ауылдардың бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
Ленин кентінде, Жетекші және Мойылды ауылдарында, Кенжекөл ауылдық округінде сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 17 985 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде, Жетекші, Мойылды, Павлодар ауылдарында балалар ойын алаңдарын сатып алуға және орнатуға – 26 500 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде, Жетекші және Мойылды ауылдарында көше тренажерларын орнатуға – 9 000 мың теңге;
Ленин кентінде, Кенжекөл ауылдық округінде, Жетекші, Мойылды, Павлодар ауылдарында киіз үйлерді сатып алуға – 15 000 мың теңге;
Ленин кентінде, Кенжекөл ауылдық округінде, Жетекші, Мойылды, Павлодар ауылдарында жолдарды қысқы күтіп ұстауға – 19000 мың теңге;
Жетекші ауылында, Кенжекөл ауылдық округінде және Ленин кентінде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 70 341 мың теңге;
пилоттық режимде әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы аударымдарымен төлеу жүйесін енгізуге байланысты еңбекақы төлеуге – 59 608 мың теңге;
Павлодар ауылында көшелерді жарықтандыруға – 10 752 мың теңге;
Павлодар ауылында шағын-футбол алаңын орнатуға – 7 500 мың теңге;
Павлодар ауылының жер телімдеріне құжаттарды ресімдеуге – 1 000 мың теңге;
Павлодар ауылының санитариясын қамтамасыз етуге – 1 000 мың теңге;
Павлодар ауылының материалдық – техникалық базасын нығайтуға – 365 мың теңге;
Павлодар ауылын және Кенжекөл ауылдық округін абаттандыру мен көгалдандыруға – 5 652 мың теңге;
Мойылды ауылы әкімінің аппараты үшін жиһаз сатып алуға – 500 мың теңге;
Мойылды ауылы әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге – 1 683 мың теңге;
Мойылды ауылында бейнебақылау жүйесін орнатуға – 4 176 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округіндегі № 20 сәбилер бақшасы ғимаратының жылуын ағымдағы жөндеуге – 6 002 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округіндегі көшелерді жарықтандыруға – 14 804 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде жер телімдерін ресімдеуге – 1 500 мың теңге;

3 000 тысяч тенге – на разработку проекта земельно-хозяйственного учета села Жетекши;
7 500 тысяч тенге – на изготовление и установку ограждения сельской свалки в селе Жетекши;
16 074 тысяч тенге – на освещение улиц в селе Жетекши;
19 830 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог селу Павлодарское и селу Жетекши;
1 725 тысяч тенге – на геоботанические исследования кормовых угодий в селе Мойылды и поселке Ленинский;
28 000 тысяч тенге – на текущий ремонт электрооборудования уличного освещения и разработку проектно-сметной документации по устройству освещения с прохождением вневедомственной экспертизы в поселке Ленинский;
1 720 тысяч тенге – на обеспечение деятельности дома культуры в поселке Ленинский;
725 тысяч тенге – на разработку рабочего проекта по установке ограждения кладбищ в поселке Ленинский.";
4) приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Павлодарского
городского маслихата С. Калижанова
Секретарь Павлодарского городского маслихата З. Мукашева
Приложение
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 8 июля 2020 года № 496/67
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата

Жетекші ауылының жер-шаруашылық есебінің жобасын әзірлеуге – 3 000 мың теңге;
Жетекші ауылында ауылдық қоқыс тастайтын жерге қоршау жасауға және орнатуға – 7 500 мың теңге;
Жетекші ауылындағы көшелерді жарықтандыруға – 16 074 мың теңге;
Павлодар ауылы мен Жетекші ауылына автомобиль жолдардың жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 19 830 мың теңге;
Мойылды ауылы мен Ленин кентіндегі жем-шөп алқаптарды геоботаникалық зерттеуге – 1 725 мың теңге;
Ленин кентінде ведомстводан тыс сараптамадан өтумен көше жарығының электр жабдықтарын ағымдағы жөндеуге және жарықтандыруды орнату бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 28 000 мың теңге;
Ленин кентіндегі мәдениет үйінің қызметін қамтамасыз етуге – 1 720 мың теңге;
Ленин кентінде зираттардың қоршауын орнату бойынша жұмыс жобасын әзірлеуге – 725 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының сессия төрағасы С. Калижанова
Павлодар қалалық мәслихатының хатшысы З. Мукашева
Павлодар қалалық
маслихатының
2020 жылғы 8 шілдесі
№ 496/67 шешіміне
қосымша
Павлодар қалалық
мәслихатының

25360
2
Социальная помощь
2838833
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2472960
002
Программа занятости
739843
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4902
006
Оказание жилищной помощи
25863
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
482108
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
17409
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
130618
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
238060
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
759714
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
74443
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
362305
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
362305
464
Отдел образования района (города областного значения)
3568
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3568
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
660370
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
660370
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
149429
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4466
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
41004
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
308859
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6612
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
145500
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)

25360
2
Әлеуметтiк көмек
2838833
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2472960
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
739843
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4902
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
25863
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
482108
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
17409
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
130618
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
238060
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
759714
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
74443
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
362305
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
362305
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3568
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3568
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
660370
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
660370
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
149429
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4466
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
41004
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
308859
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6612
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
145500
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу

374961
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
374961
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
20000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
20000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1205800
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
1030668
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
175132
14
Обслуживание долга
23563
1
Обслуживание долга
23563
452
Отдел финансов района (города областного значения)
23563
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
23563
15
Трансферты
46511436
1
Трансферты
46511436
452
Отдел финансов района (города областного значения)
46511436
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
131316
007
Бюджетные изъятия
45547712
038
Субвенции
829468
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению местных исполнительных органов
2939
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1
3.Чистое бюджетное кредитование
153779
Бюджетные кредиты
154007
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
150000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
150000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
150000
095
Бюджетные кредиты для предоставления жилищных сертификатов как социальная поддержка
150000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
4007
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
4007
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4007
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов

374961
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
374961
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
20000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
20000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1205800
077
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
1030668
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
175132
14
Борышқа қызмет көрсету
23563
1
Борышқа қызмет көрсету
23563
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
23563
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
23563
15
Трансферттер
46511436
1
Трансферттер
46511436
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
46511436
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
131316
007
Бюджеттік алып қоюлар
45547712
038
Субвенциялар
829468
053
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
2939
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
1
3. Таза бюджеттік кредиттеу
153779
Бюджеттік кредиттер
154007
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
150000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
150000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
150000
095
Әлеуметтік қолдау ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру үшін бюджеттік кредиттер
150000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
4007
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
4007
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4007
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер