О признании утратившими силу некоторых решений Павлодарского городского маслихата
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 16 сентября 2020 года № 520/70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 сентября 2020 года № 6956
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Павлодарского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Павлодарского городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Павлодарского
городского маслихата С. Калижанова
Секретарь Павлодарского городского маслихата З. Мукашева
Приложение
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 16 сентября 2020 года
№ 520/70
Перечень утративших силу некоторых решений Павлодарского городского маслихата
1. Решение Павлодарского городского маслихата от 22 октября 2015 года № 428/58 "Об утверждении регламента Павлодарского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4783, опубликовано 17 ноября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Решение Павлодарского городского маслихата от 15 марта 2017 года № 138/18 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения сотрудникам государственного учреждения "Аппарат Павлодарского городского маслихата" и его описание" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5440, опубликовано 8 апреля 2017 года в газетах "Звезда Прииртышья" и "Сарыарқа самалы").
3. Решение Павлодарского городского маслихата от 17 октября 2017 года № 205/26 "О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 15 марта 2017 года № 138/18 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения сотрудникам государственного учреждения "Аппарат Павлодарского городского маслихата" и его описание" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5667, опубликовано 7 ноября 2017 года в газетах "Звезда Прииртышья" и "Сарыарқа самалы").

Павлодар қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 520/70 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қыркүйекте № 6956 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Павлодар қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар қалалық мәслихаты аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының сессия төрағасы С. Калижанова
Павлодар қалалық мәслихатының хатшысы З. Мукашева
Павлодар қалалық
маслихатының
2020 жылғы 16 қыркүйегі
№ 520/70 шешіміне
қосымша
Павлодар қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 қазандағы "Павлодар қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 428/58 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4783 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы "Павлодар қалалық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлеріне қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 138/18 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5440 болып тіркелген, 2017 жылғы 8 сәуірде "Звезда Прииртышья" және "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланған).
3. Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 қазандағы "Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы "Павлодар қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлеріне қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" №138/18 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 205/26 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5667 болып тіркелген, 2017 жылғы 7 қарашада "Звезда Прииртышья" және "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланған).