О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 442/61 "О Павлодарском городском бюджете на 2020 – 2022 годы"
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 30 ноября 2020 года № 539/72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 декабря 2020 года № 7063
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 442/61 "О Павлодарском городском бюджете на 2020 – 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6684, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский городской бюджет на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 927 368 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 75 027 347 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 159 958 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 094 716 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 645 347 тысяч тенге;
2) затраты – 124 262 842 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 600 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 828 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 228 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 512 013 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 512 013 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 855 087 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 855 087 тысяч тенге.";
2) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в Павлодарском городском бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из вышестоящих бюджетов бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел в следующих объемах:
29 632 тысяч тенге – на приобретение автобусов для подвоза учащихся в Кенжекольском сельском округе и поселке Ленинский;
28 800 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
3 493 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;

Павлодар қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 442/61 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 539/72 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 желтоқсанда № 7063 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 – бабы 4 – тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 – бабы 1 – тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 442/61 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6684 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110 927 368 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 75 027 347 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 159 958 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 094 716 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 645 347 мың теңге;
2) шығындар – 124 262 842 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 600 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 828 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 228 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 512 013 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 512 013 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 13 855 087 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 855 087 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 5 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2020 жылға арналған Павлодар қалалық бюджетінде кент, ауылдық округ және кейбір ауылдар бюджеттеріне жоғары тұрған бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемде қарастырылғаны ескерілсін:
Кенжекөл ауылдық округінде және Ленин кентінде оқушыларды тасымалдау үшін автобустар сатып алуға – 29 632 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға – 28 800 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 3 493 мың теңге;

6 766 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждений;
72 701 тысяча тенге – на средний ремонт 6-ти дорог улиц в селе Жетекши в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
375 424 тысяч тенге – на средний ремонт дорог улиц поселка Ленинский в рамках проекта "Дорожной карты занятости.";
3) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в городском бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из Павлодарского городского бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел в следующих объемах:
17 985 тысяч тенге – на организацию водоснабжения в поселке Ленинский, в селах Жетекши и Мойылды, в Кенжекольском сельском округе;
23 353 тысяч тенге – на приобретение и установку детских игровых площадок в Кенжекольском сельском округе, в селах Жетекши, Мойылды, Павлодарское;
9 000 тысяч тенге – на установку уличных тренажеров в Кенжекольском сельском округе, в селах Жетекши и Мойылды;
9 000 тысяч тенге – на приобретение юрт в поселке Ленинский, в селах Жетекши, Мойылды;
19 000 тысяч тенге – на зимнее содержание дорог в поселке Ленинский, в Кенжекольском сельском округе, в селах Жетекши, Мойылды, Павлодарское;
199 089 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в Кенжекольском сельском округе, поселке Ленинский, селах Жетекши и Павлодарское, в том числе разработка проектно-сметной документации;
59 076 тысяч тенге – на оплату труда с отчислениями в связи с внедрением системы оплаты труда административных государственных служащих в пилотном режиме;
18 252 тысяч тенге – на установку опор уличного освещения и освещение улиц в селе Павлодарское;
7 500 тысяч тенге – на устройство мини-футбольного поля в селе Павлодарское;
2 000 тысяч тенге – на оформление документов на земельные участки для отвода и установления границ в селе Павлодарское;
1 625 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы села Павлодарское и села Мойылды;
2 025 тысяч тенге – на проведение проектно-изыскательских работ по геоботаническим исследованиям кормовых угодий в поселке Ленинский, селах Мойылды и Павлодарское;
1 300 тысяч тенге – на обеспечение санитарии села Павлодарское и Кенжекольского сельского округа;
5 652 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение села Павлодарское и Кенжекольского сельского округа;
463 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Мойылды и Кенжекольского сельского округа;
500 тысяч тенге – на приобретение мебели для аппарата акима села Мойылды;

мәдениет ұйымдары және мұрағат мекемелерінің басқару және негізгі персоналының ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақысына қосымша төлемақы белгілеуге – 6 766 мың теңге;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Жетекші ауылындағы 6 көшенің жолдарын орташа жөндеуге – 72 701 мың теңге;
"Жұмыспен қамту жол картасы" жобасы шеңберінде Ленин кенті көшелерінің жолдарын орташа жөндеуге – 375 424 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 6 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте Павлодар қалалық бюджеттен кент, ауылдық округ және кейбір ауылдардың бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
Ленин кентінде, Жетекші және Мойылды ауылдарында, Кенжекөл ауылдық округінде сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 17 985 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде, Жетекші, Мойылды, Павлодар ауылдарында балалар ойын алаңдарын сатып алуға және орнатуға – 23 353 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде, Жетекші және Мойылды ауылдарында көше тренажерларын орнатуға – 9 000 мың теңге;
Ленин кентінде, Жетекші, Мойылды ауылдарында киіз үйлерді сатып алуға – 9 000 мың теңге;
Ленин кентінде, Кенжекөл ауылдық округінде, Жетекші, Мойылды, Павлодар ауылдарында жолдарды қысқы күтіп ұстауға – 19 000 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде, Ленин кентінде, Жетекші және Павлодар ауылдарында автомобиль жолдарды күрделі және орташа жөндеуге, соның ішінде жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 199 089 мың теңге;
пилоттық режимде әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы аударымдарымен төлеу жүйесін енгізуге байланысты еңбекақы төлеуге – 59 076 мың теңге;
Павлодар ауылында көше жарығының тіректерін орнатуға және көшелерді жарықтандыруға – 18 252 мың теңге;
Павлодар ауылында шағын-футбол алаңын орнатуға – 7 500 мың теңге;
Павлодар ауылының шекарасын бөлу және белгілеу үшін жер телімдерге құжаттарды ресімдеуге – 2 000 мың теңге;
Павлодар ауылы мен Мойылды ауылының материалдық – техникалық базасын нығайтуға – 1 625 мың теңге;
Ленин кентінде, Мойылды және Павлодар ауылдарында жем-шөп алқаптарды геоботаникалық зерттеу бойынша жобалық – іздестіру жұмыстарын жүргізуге – 2 025 мың теңге;
Павлодар ауылының және Кенжекөл ауылдық округінің санитариясын қамтамасыз етуге – 1 300 мың теңге;
Павлодар ауылын және Кенжекөл ауылдық округін абаттандыру мен көгалдандыруға – 5 652 мың теңге;
Мойылды ауылының және Кенжекөл ауылдық округінің кентішілік жолдарын орташа жөндеуге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 463 мың теңге;
Мойылды ауылы әкімінің аппараты үшін жиһаз сатып алуға – 500 мың теңге;

3 815 тысяч тенге – на обеспечение деятельности аппарата акима сел Мойылды и Жетекши, Кенжекольского сельского округа;
2 928 тысяч тенге – на установку систем видеонаблюдения в селе Мойылды;
6 002 тысяч тенге – на текущий ремонт отопления здания ясли-сада № 20 в Кенжекольском сельском округе;
567 тысяч тенге – на демонтаж детских площадок в Кенжекольском сельском округе;
20 175 тысяч тенге – на освещение улиц и текущий ремонт линий электропередач в Кенжекольском сельском округе;
2 944 тысяч тенге – на оформление земельных участков в Кенжекольском сельском округе;
3 000 тысяч тенге – на разработку проекта земельно-хозяйственного учета села Жетекши;
7 500 тысяч тенге – на изготовление и установку ограждения сельской свалки в селе Жетекши;
16 074 тысяч тенге – на освещение улиц в селе Жетекши;
19 830 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог селу Павлодарское и селу Жетекши;
34 119 тысяч тенге – на оплату поставки электроэнергии в поселке Ленинский и селе Мойылды, а также на текущий ремонт электрооборудования уличного освещения и разработку проектно-сметной документации по устройству освещения с прохождением вневедомственной экспертизы в поселке Ленинский;
1 720 тысяч тенге – на обеспечение деятельности дома культуры в поселке Ленинский;
725 тысяч тенге – на разработку рабочего проекта по установке ограждения кладбищ в поселке Ленинский;
1 120 тысяч тенге – на разработку проекта земельно-хозяйственного устройства территории села Павлодарское;
1 880 тысяч тенге – на приобретение остановок в селе Павлодарское.";
4) приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Павлодарского городского маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Павлодарского городского маслихата В. Кнутас
Секретарь Павлодарского городского маслихата З. Мукашева
Приложение
к решению Павлодарского
городского маслихата

Мойылды және Жетекші ауылдарының, Кенжекөл ауылдық округінің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге – 3 815 мың теңге;
Мойылды ауылында бейнебақылау жүйесін орнатуға – 2 928 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округіндегі № 20 сәбилер бақшасы ғимаратының жылуын ағымдағы жөндеуге – 6 002 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде балалар алаңдарын бөлшектеуге – 567 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде көшелерді жарықтандыруға және электр беру желілерін ағымдағы жөндеуге – 20 175 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде жер телімдерін ресімдеуге – 2 944 мың теңге;
Жетекші ауылының жер-шаруашылық есебінің жобасын әзірлеуге – 3 000 мың теңге;
Жетекші ауылында ауылдық қоқыс тастайтын жерге қоршау жасауға және орнатуға – 7 500 мың теңге;
Жетекші ауылындағы көшелерді жарықтандыруға – 16 074 мың теңге;
Павлодар ауылы мен Жетекші ауылына автомобиль жолдардың жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 19 830 мың теңге;
Ленин кентінде және Мойылды ауылында электр энергиясын жеткізуге ақы төлеуге, сондай-ақ Ленин кентінде ведомстводан тыс сараптамадан өтумен көше жарығының электр жабдықтарын ағымдағы жөндеуге және жарықтандыруды орнату бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 34 119 мың теңге;
Ленин кентіндегі мәдениет үйінің қызметін қамтамасыз етуге – 1 720 мың теңге;
Ленин кентінде зираттардың қоршауын орнату бойынша жұмыс жобасын әзірлеуге – 725 мың теңге;
Павлодар ауылы аумағының жер-шаруашылық орналастыру жобасын әзірлеуге – 1 120 мың теңге;
Павлодар ауылында аялдамалар сатып алуға – 1 880 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының сессия төрағасы В. Кнутас
Павлодар қалалық мәслихатының хатшысы З. Мукашева
Павлодар қалалық
маслихатының

2468913
002
Программа занятости
633194
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4902
006
Оказание жилищной помощи
13763
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
483881
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
17409
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
119225
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
238060
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
880286
1
2
3
4
5
6
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
78193
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
343534
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
343534
464
Отдел образования района (города областного значения)
1074
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1074
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
627374
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
627374
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
149600
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4466
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
73748
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
292239
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15880
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
91326
1
2
3
4
5
6
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
115
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

2468913
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
633194
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4902
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13763
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
483881
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
17409
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
119225
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
238060
1
2
3
4
5
6
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
880286
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
78193
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
343534
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
343534
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1074
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1074
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
627374
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
627374
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
149600
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4466
1
2
3
4
5
6
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
73748
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
292239
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15880
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
91326
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
115
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық