О признании утратившими силу некоторых решений Экибастузского городского маслихата
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 21 августа 2020 года № 451/57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 сентября 2020 года № 6942
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании совместного постановления акимата Павлодарской области от 15 июня 2017 года № 7 и решения Павлодарского областного маслихата от 15 июня 2017 года № 127 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве города Экибастуза Павлодарской области", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Экибастузского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по обеспечению прав и законных интересов граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь
Экибастузского городского маслихата Б. Куспеков
Приложение
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 21 августа 2020 года
№ 451/57
Перечень утративших силу некоторых решений Экибастузского городского маслихата
1. Решение Экибастузского городского маслихата от 19 июня 2014 года № 236/30 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Кудайкольского сельского округа города Экибастуза" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3881, опубликованное 05 августа 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Решение Экибастузского городского маслихата от 19 июня 2014 года № 241/30 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села Бескауга города Экибастуза" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3884, опубликованное 05 августа 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Решение Экибастузского городского маслихата от 23 сентября 2014 года № 266/32 "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXX сессия, V созыв) от 19 июня 2014 года № 236/30 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Кудайкольского сельского округа города Экибастуза" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4096, опубликованное 21 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Екібастұз қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 21 тамыздағы № 451/57 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 6942 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар облысы әкімдігінің 2017 жылғы 15 маусымдағы № 7 және Павлодар облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 маусымдағы № 127 "Павлодар облысы Екібастұз қаласының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" бірлескен қаулы мен шешімінің негізінде, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының азаматтардың құқықтарын және заңды мүдделерін қамтамасыз ету жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Екібастұз
қалалық маслихатының хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 21 тамызы
№ 451/57 шешіміне
қосымша
Екібастұз қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 маусымдағы "Екібастұз қаласы Құдайкөл ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 236/30 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3881 болып тіркелген, 2014 жылғы 05 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 маусымдағы "Екібастұз қаласы Бесқауға ауылының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 241/30 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3884 болып тіркелген, 2014 жылғы 05 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 қыркүйектегі "Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XXX сессия) 2014 жылғы 19 маусымдағы "Екібастұз қаласы Құдайкөл ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 236/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 266/32 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4096 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

4. Решение Экибастузского городского маслихата от 23 сентября 2014 года № 269/32 "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXX сессия, V созыв) от 19 июня 2014 года № 241/30 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села Бескауга города Экибастуза" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4094, опубликованное 21 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").

4. Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 қыркүйектегі "Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XXX сессия) 2014 жылғы 19 маусымдағы "Екібастұз қаласы Бесқауға ауылының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 241/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 269/32 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4094 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).