Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении ставок земельного налога Железинского района
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 30 ноября 2020 года № 499/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 декабря 2020 года № 7081.
Сноска. Вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением пункта 2, который вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии со статьей 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Железинского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Повысить ставки земельного налога от базовых ставок земельного налога на основании проекта (схемы) зонирования земель Железинского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Железинского районного маслихата по аграрным вопросам и экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением пункта 2, который вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии, секретарь
Железинского районного маслихата П. Лампартер
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
от 30 ноября 2020 года
№ 499/6
Проект (схема) зонирования земель Железинского района
Приложение 2
к решению Железинского
районного маслихата
от 30 ноября 2020 года
№ 499/6
Ставки земельного налога Железинского района

Железин ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 499/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 желтоқсанда № 7081 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізілетін 2-тармақты қоспағанда, оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 510-бабына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Железин ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) бекітілсін.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Железин ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасының (схемасының) негізінде жер салығының базалық мөлшерлемелерінен жер салығы мөлшерлемелері арттырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Железин аудандық мәслихаттың аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 2-тармақты қоспағанда, оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Железин аудандық мәслихатының хатшысы П. Лампартер
Железин аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 30 қарашасы
№ 499/6 шешіміне
1- қосымша
Железин ауданының жерлерін аймақтарға
бөлу жобасы (схемасы)
Железин аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 30 қарашадағы
№ 499/6 шешіміне
2-қосымша
Железин ауданының жер салығының мөлшерлемелері

Сноска. Приложение 2 в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29.12.2021 № 103/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Номер зоны
Наименование населенных пунктов
Процент повышения
1
2
Казахстанский сельский округ – село Ескара; Михайловский сельский округ – село Петропавловка; село Красновка
+10%
3
Казахстанский сельский округ – село Екишок; Веселорощинский сельский округ – село Жанабирлик; село Славяновка
+10%
4
Озерновский сельский округ – село Озерное; Казахстанский сельский округ – село Жаңа Жұлдыз; Лесной сельский округ – село Крупское; Михайловский сельский округ – село Мынкуль; Актауский сельский округ – село Жолтаптык
+10%
5
Алакольский сельский округ – село Алаколь; Прииртышский сельский округ – село Груздевка; Веселорощинский сельский округ – село Дюсеке; Михайловский сельский округ – село Михайловка; Актауский сельский округ – село Актау
+10%
6
Лесной сельский округ – село Раздельное; Прииртышский сельский округ – село Урлютюб; Енбекшинский сельский округ – село Валиханово; Веселорощинский сельский округ – село Веселая Роща; Башмачинский сельский округ – село Абай
+10%
7
Енбекшинский сельский округ – село Енбекши; Башмачинский сельский округ – село Береговое, село Кузьмино; Железинский сельский округ – село Аққайың, село Моисеевка
+10%
8
Лесной сельский округ – село Лесное; Новомирский сельский округ – село Церковное; Железинский сельский округ – село Захаровка
+20%
9
Железинский сельский округ – село Пятерыжск
+30%
10
Башмачинский сельский округ – село Башмачное
+40%
11
Железинский сельский округ – село Железинка; Прииртышский сельский округ – село Прииртышское
+50%

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 29.12.2021 № 103/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Аймақтың нөмірі
Елді мекендердің атауы
Арттыру пайызы
1
2
Қазақстан ауылдық округі - Есқара ауылы; Михайлов ауылдық округі – Петропавловка ауылы; Красновка ауылы
+10%
3
Қазақстан ауылдық округі – Екішок ауылы; Веселорощин ауылдық округі – Жаңабірлік ауылы; Славяновка ауылы
+10%
4
Озерный ауылдық округі – Озерное ауылы; Қазақстан ауылдық округі - Жаңа Жұлдыз ауылы; Лесной ауылдық округі – Крупское ауылы; Михайлов ауылдық округі – Мыңкөл ауылы; Ақтау ауылдық округі – Жолтаптық ауылы
+10%
5
Алакөл ауылдық округі – Алакөл ауылы; Прииртышск ауылдық округі – Груздевка ауылы; Веселорощин ауылдық округі – Дүйсеке ауылы; Михайлов ауылдық округі – Михайловка ауылы; Ақтау ауылдық округі – Ақтау ауылы
+10%
6
Лесной ауылдық округі – Раздельное ауылы; Прииртышск ауылдық округі – Үрлітүб ауылы; Еңбекші ауылдық округі – Уәлиханов ауылы; Веселорощин ауылдық округі - Веселая Роща ауылы; Башмачин ауылдық округі – Абай ауылы
+10%
7
Еңбекші ауылдық округі – Еңбекші ауылы; Башмачин ауылдық округі – Береговое ауылы, Кузьмино ауылы; Железин ауылдық округі – Аққайың ауылы, Моисеевка ауылы
+10%
8
Лесной ауылдық округі – Лесное ауылы; Новомир ауылдық округі – Церковное ауылы; Железин ауылдық округі – Захаровка ауылы
+20%
9
Железин ауылдық округі – Пятерыжск ауылы
+30%
10
Башмачин ауылдық округі – Башмачное ауылы
+40%
11
Железин ауылдық округі – Железинка ауылы; Прииртышск ауылдық округі – Прииртышское ауылы
+50%