О признании утратившими силу некоторых решений Иртышского районного маслихата
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 14 декабря 2020 года № 264-60-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 декабря 2020 года № 7105
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Иртышского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по бюджету, социальной политике и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь
Иртышского районного маслихата Б. Шингисов
Приложение
к решению Иртышского
районного маслихата
от 14 декабря 2020 года
№ 264-60-6
Перечень утративших силу некоторых решений Иртышского районного маслихата
1. Решение Иртышского районного маслихата от 30 апреля 2014 года № 134-30-5 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3786, опубликованное 12 мая 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Решение Иртышского районного маслихата от 25 февраля 2015 года № 184-34-5 "О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 30 апреля 2014 года № 134-30-5 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4377, опубликованное 28 марта 2015 года в газетах "Иртыш" и "Ертіс нұры").
3. Решение Иртышского районного маслихата от 27 февраля 2019 года № 164-38-6 "О внесении изменения в решение Иртышского районного маслихата от 30 апреля 2014 года № 134-30-5 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6263, опубликованное 12 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

Ертіс аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 264-60-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 желтоқсанда № 7105 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ертіс аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының бюджет, әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Ертіс аудандық мәслихатының хатшысы Б. Шингисов
Ертіс аудандық мәслихатының
2020 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 264-60-6 шешіміне
қосымша
Ертіс аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы және мереке күндеріне жеке алынған санаттағы алушылар үшін әлеуметтік көмек мөлшерлерін белгілеу туралы" № 134-30-5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3786 болып тіркелген, 2014 жылғы 12 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Ертіс аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 ақпандағы "Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы және мереке күндеріне жеке алынған санаттағы алушылар үшін әлеуметтік көмек мөлшерлерін белгілеу туралы" № 134-30-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 184-34-5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4377 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 наурызда "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған).
3. Ертіс аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 ақпандағы "Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы және мереке күндеріне жеке алынған санаттағы алушылар үшін әлеуметтік көмек мөлшерлерін белгілеу туралы" № 134-30-5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 164-38-6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6263 болып тіркелген, 2019 жылғы 12 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

4. Решение Иртышского районного маслихата от 16 мая 2019 года № 178-40-6 "О внесении изменения в решение Иртышского районного маслихата от 30 апреля 2014 года № 134-30-5 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6375, опубликованное 31 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
5. Решение Иртышского районного маслихата от 6 сентября 2019 года № 189-44-6 "О внесении изменения в решение Иртышского районного маслихата от 30 апреля 2014 года № 134-30-5 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6543, опубликованное 27 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
6. Решение Иртышского районного маслихата от 24 сентября 2019 года № 197-45-6 "О внесении изменения в решение Иртышского районного маслихата от 30 апреля 2014 года № 134-30-5 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6572, опубликованное 17 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

4. Ертіс аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 мамырдағы "Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы және мереке күндеріне жеке алынған санаттағы алушылар үшін әлеуметтік көмек мөлшерлерін белгілеу туралы" № 134-30-5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 178-40-6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6375 болып тіркелген, 2019 жылғы 31 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
5. Ертіс аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 қыркүйектегі "Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы және мереке күндеріне жеке алынған санаттағы алушылар үшін әлеуметтік көмек мөлшерлерін белгілеу туралы" № 134-30-5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 189-44-6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6543 болып тіркелген, 2019 жылғы 27 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. Ертіс аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 қыркүйектегі "Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы және мереке күндеріне жеке алынған санаттағы алушылар үшін әлеуметтік көмек мөлшерлерін белгілеу туралы" № 134-30-5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 197-45-6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6572 болып тіркелген, 2019 жылғы 17 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).