О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 15 декабря 2017 года № 2207 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 10 января 2020 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 января 2020 года № 5981. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 19 мая 2021 года № 743

"Петропавл қаласының мүгедектері үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 2207 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 31 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қаңтарда № 5981 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 19 мамырдағы № 743 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 19.05.2021 № 743 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 19.05.2021 № 743 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабы 6) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата города Петропавловска "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов города Петропавловска" от 15 декабря 2017 года № 2207 (опубликовано 5 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4460) следующие изменения:
заголовок указанного постановления на казахском языке изложить в новой редакции:
"Петропавл қаласының мүгедектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы";
заголовок текста на русском языке оставить без изменения;
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

1. "Петропавл қаласының мүгедектері үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 2207 (2018 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрдегі жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4460 болып тіркелді) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
қазақ тілінде көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Петропавл қаласының мүгедектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы";
орыс тіліндегі тақырыптың мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Петропавловска Б. Жумабеков
Приложение к постановлению акимата города Петропавловска от 10 января 2020 года № 31
Приложение к постановлению акимата города Петропавловска от 15 декабря 2017 года № 2207
Квота рабочих мест для инвалидов города Петропавловска от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда
Наименование организации
Количество рабочих мест
Процент квоты
Фактическая квота рабочих мест (человек)
Количество работающих инвалидов (человек)
Устанавливаемая квота рабочих мест (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №14 имени Юрия Алексеевича Гагарина" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска"
68
2%
1
-
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №21" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска"
99
2%
2
1
1
3
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия "БЭСТ" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска
138
3%
4
3
1
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақ бота" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска"
82
2%
2
1
1
5
Коммунальное государственное учреждение "Школа-детский сад №26" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска"
134
3%
4
3
1
6
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей "Дарын" коммунального государственного учреждения "Отдел образования акимата города Петропавловска"
108
3%
3
2
1

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қаласының әкімі Б.Жумабеков
Петропавл қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 10 қаңтары № 31 қаулысына қосымша
Петропавл қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 2207 қаулысына қосымша
Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан алғанда Петропавл қаласының мүгедектері үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйым атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота пайызы
Нақты жұмыс орындарына квота (адам)
Жұмыс істейтін мүгедектер саны (адам)
Жұмыс орындарына белгіленетін квота (адам)
1
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Юрий Алексеевич Гагарин атындағы №14 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
68
2%
1
-
1
2
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№21 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
99
2%
2
1
1
3
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "БЭСТ" гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
138
3%
4
3
1
4
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақ бота" бөбекжай-балабақшасы" қазыналық мемлекеттік кәсіпорны
82
2%
2
1
1
5
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№26 мектеп-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
134
3%
4
3
1
6
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Дарын" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
108
3%
3
2
1