Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах Исатайского района Атырауской области
Постановление акимата Исатайского района Атырауской области от 20 февраля 2020 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 6 марта 2020 года № 4603
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-8) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" в целях организации любительского (спортивного) рыболовства на водных объектах, акимат Исатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить зоны рекреационного рыболовства на водных объектах Исатайского района Атырауской области, с учетом требований общего водопользования, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Исатайского района Е. Абилхасимова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Мурзиев
Приложение к постановлению акимата Исатайского района от 20 февраля 2020 года № 12
Зоны рекреационного рыболовства на водных объектах Исатайского района Атырауской области
1. Участки каналов Баксай, Нарын, Сборный-Саржигит в пределах административной территории Исатайского района:
1) Канал Баксай от участка Уш копир на северо-востоке Камыскалинского сельского округа с координатами N47º24'59.53ºС, Е51º24'39.94ºВ до участка Шопан на юго-западе Камыскалинского сельского округа с координатами N47º19'37.28ºС, Е51º9'8.79ºВ протяженностью 26 786 метров;
2) Канал Баксай от участка Акколь на юго-востоке Тущыкудукского сельского округа с координатами N47º18'37.96ºС, Е51º9'9.82ºВ до границы села Тущыкудук на юго-западе Тущыкудукского сельского округа с координатами N47º14'39.55ºС, Е51º3'45.50ºВ протяженностью 14 461 метров;
3) Канал Нарын от участка Тасоба на северо-востоке Камыскалинского сельского округа с координатами N47º31'39.53ºС, Е51º12'44.85ºВ до участка Кызыл копир на северо-западе Камыскалинского сельского округа с координатами N47º27'18.10ºС, Е51º5'47.58ºВ протяженностью 19 476 метров;
4) Канал Нарын от участка Кызыл копир на северо-востоке Тущыкудукского сельского округа с координатами N47º19'21.84ºС, Е51º2'26.92ºВ до участка Каратубек на северо-востоке села Аккистау, Аккистауского сельского округа с координатами N47º13'48.89º С, Е51º1'37.95º В протяженностью 15 781 метров;

Атырау облысы Исатай ауданының су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 ақпандағы № 12 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 наурызда № 4603 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының "Жануарлар дүниесін корғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10 бабы 2 тармағының 5-8) тармақшасына сәйкес су объектілерін әуесқойлық (спорттық) балық аулау үшін пайдалану мақсатында Исатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Атырау облысы Исатай ауданының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтары ортақ су пайдалану талаптарын ескере отырып белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Исатай ауданы әкімінің орынбасары Е. Абилхасимовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Мурзиев
Исатай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 ақпаны № 12 қаулысына қосымша
Атырау облысы Исатай ауданындағы су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтары
1. Исатай ауданының әкімшілік аумақтары шегіндегі Бақсай, Нарын, Сборный-Саржігіт каналдарының учаскелері:
1) Бақсай каналы Қамысқала ауылдық округінің солтүстік шығысындағы Үш көпір учаскесінен бастап N47°24ʹ59.53°С, E51°24ʹ39.94°В координаттарымен Қамысқала ауылдық округінің оңтүстік батысындағы Шопан учаскесіне дейінгі N47°19ʹ37.28°С, E51°9ʹ8.79°В координаттарымен ұзындығы 26 786 метр;
2) Бақсай каналы Тұщықұдық ауылдық округінің оңтүстік шығысындағы Ақкөл учаскесінен бастап N47°18ʹ37.96°С, E51°9ʹ9.82°В координаттарымен Тұщықұдық ауылдық округінің оңтүстік батысындағы Тұщықұдық ауылының шекарасынадейінгі N47°14ʹ39.55°С, E51°3ʹ45.50°В координаттарымен ұзындығы 14 461 метр;
3) Нарын каналы Қамысқала ауылдық округінің солтүстік шығысындағы Тасоба учаскесінен бастап N47°31ʹ39.53°С, E51°12ʹ44.85°В координаттарымен Қамысқала ауылдық округінің солтүстік батысындағы Қызыл көпір учаскесіне дейінгі N47°27ʹ18.10°С, E51°5ʹ47.58°В координаттарымен ұзындығы 19 476 метр;
4) Нарын каналы Тұщықұдық ауылдық округінің солтүстік шығысындағы Қызыл көпір учаскесінен бастап N47°19ʹ21.84°С, E51°2ʹ26.92°В координаттарымен Аққыстау ауылдық округі, Аққыстау ауылының солтүстік шығысындағы Қаратүбек учаскесіне дейінгі N47°13ʹ48.89°С, E51°1ʹ37.95°В координаттарымен ұзындығы 15 781 метр;

5) Канал Нарын от участка Каратубек на северо-востоке села Аккистау, Аккистауского сельского округа с координатами N47º13'48.89ºС, Е51º1'37.95ºВ до юго-запада села Жанбай, Жанбайского сельского округа с координатами N47º1'20.62º С, Е51º 46'49.23º В протяженностью 31 250 метров;
6) Канал Нарын от юго-запада села Жанбай, Жанбайского сельского округа с координатами N47º1'18.60ºС, Е51º46'31.35ºВ до северо-западной конечной точки участка Кызтуган Жанбайского сельского округа с координатами N47º4'2.93ºС, Е50º35'57.15º В протяженностью 20 854 метров;
7) Канал Жаскайрат от ответвления канала Сборный-Саржигит на северо-востоке населенного пункта Жаскайрат, Камыскалинского сельского округа с координатами N47º42'22.11ºС, Е51º6'40.63ºВ до замыкания канала на северо-западе канала Сборный-Саржигит с координатами N47º41'41.69ºС, Е51º3'12.41ºВ протяженностью 4 600 метров;
8) Канал Сборный-Саржигит от последной точки северо-востока Камыскалинского сельского округа с координатами N47º43'23.56ºС, Е51º8'39.79ºВ до Саржигитского водопоя на участке Сарыазбан, Камыскалинского сельского округа с координатами N47º35'11.93ºС, Е51º2'9.49ºВ протяженностью 28 660 метров;
9) Канал Шыныбек от юго-запада села Аккистау, Аккистауского сельского округа с координатами N47º12'25.27ºС, Е51º59'12.21ºВ до замыкания канала на северо-западе Аккистауского сельского округа с координатами N47º11'51.47ºС, Е51º52'9.40ºВ протяженностью 9 273 метров.

5) Нарын каналы Аққыстау ауылдық округі, Аққыстау ауылының солтүстік шығысындағы Қаратүбек учаскесінен бастап N47°13ʹ48.89°С, E51°1ʹ37.95°В координаттарымен, Жанбай ауылдық округі, Жанбай ауылының оңтүстік батысына дейінгі N47°1ʹ20.62°С, E51°46ʹ49.23°В координаттарымен ұзындығы 31 250 метр;
6) Нарын каналы Жанбай ауылдық округі, Жанбай ауылының оңтүстік батысынан бастап N47°1ʹ18.60°С, E51°46ʹ31.35°В координаттарымен Жанбай ауылдық округі, Қызтуған учаскесінің солтүстік батыс соңғы нүктесіне дейінгі N47°4ʹ2.93°С, E50°35ʹ57.15°В координаттарымен ұзындығы 20 854 метр;
7) Жасқайрат каналы Қамысқала ауылдық округі, Жасқайрат елді мекенінің солтүстік шығысындағы Сборный-Саржігіт каналынан бөлініп шыққан тармағынан бастап N47°42ʹ22.11°С, E51°6ʹ40.63°В координаттарымен Сборный-Саржігіт каналының солтүстік батысындағы канал тұйықталғанға дейінгі N47°41ʹ41.69°С, E51°3ʹ12.41°В координаттарымен ұзындығы 4600 метр;
8) Сборный-Саржігіт каналы Қамысқала ауылдық округінің солтүстік шығысындағы соңғы нүктесінен бастап N47°43ʹ23.56°С, E51°8ʹ39.79°В координаттарымен, Қамысқала ауылдық округінің Сарыазбан учаскесіндегі Саржігіт суатына дейінгі N47°35ʹ11.93°С, E51°2ʹ9.49°В координаттарымен ұзындығы 28 660 метр;
9) Шыныбек каналы Аққыстау ауылдық округі, Аққыстау ауылының оңтүстік батысынан бастап N47°12ʹ25.27°С, E51°59ʹ12.21°В координаттарымен, Аққыстау ауылының солтүстік батысындағы канал тұйықталғанға дейінгі N47°11ʹ51.47°С, E51°52ʹ9.40°В координаттарымен ұзындығы 9 273 метр.