Об определении специально отведенных места и (или) маршруты для осуществления выездной торговли на территории города Арыс
Постановление акимата города Арыс Туркестанской области от 9 июня 2020 года № 204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 16 июня 2020 года № 5655. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Туркестанской области от 16 января 2023 года № 14
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Туркестанской области от 16.01.2023 № 14 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места и (или) маршруты для осуществления выездной торговли на территории города Арыс согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Арыс от 11 октября 2017 года № 364 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории города Арыс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 октября 2017 года за № 4240, опубликовано 28 октября 2017 года в газете "Арыс ақиқаты" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 октября 2017 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима" города Арыс в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Арыс.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города С.Дарибая.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Арыс М. Қадырбек
Приложение к постановлению
акимата города Арыс

Арыс қаласы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды және (немесе) маршруттарды айқындау туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 9 маусымдағы № 204 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 16 маусымда № 5655 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 14 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 16.01.2023 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27-баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) сәйкес, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арыс қаласының аумағында көшпелi сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар және (немесе) маршруттар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Арыс қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 11 қазандағы № 364 "Арыс қаласы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 23 қазанда № 4240 тіркелген, 2017 жылғы 28 қазандағы "Арыс ақиқаты" газетінде жарияланған және 2017 жылғы 31 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Арыс қаласы "Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Арыс қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.Дәрібайға жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арыс қаласының әкімі М. Қадырбек
Арыс қаласы әкімдігінің

от 9 июня 2020 года
№ 204
Специально отведенные места и (или) маршруты для осуществления выездной торговли на территории города Арыс
П/н
Наименование города и сельского округа
Места расположения
1
город Арыс
улица Привокзальная, возле старого здания Казпочты
2
город Арыс
на пересечении улиц У.Азизаева и Шпал завода
3
город Арыс
улица И.Акынбекова, перед многоэтажными жилыми домами № 127, № 128, № 129
4
город Арыс

2020 жылғы 9 маусымдағы
№ 204 қаулысына қосымша
Арыс қаласы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар және (немесе) маршруттар
Р/с
Қала және ауыл округінің атауы
Орналасатын орны
1
Арыс қаласы
Привокзальный көшесі, ескі Қазпочта ғимаратының жаны
2
Арыс қаласы
Ө.Азизаев және Шпал зауыт көшелерінің қиылысы
3
Арыс қаласы
И.Ақынбеков көшесі, № 127, № 128, № 129 көп қабатты тұрғын үйлердің алды
4
Арыс қаласы

улица Аль-Фараби, перед многоэтажными жилыми домами № 5, № 7, № 45
5
город Арыс
улица Аль-Фараби, перед многоэтажными жилыми домами № 36, № 46
6
город Арыс
улица М.Султанкожаулы, перед многоэтажными жилыми домами № 110, № 112
7
город Арыс
перед многоэтажными жилыми домами № 1 и № 3, по улице № 1, микрорайона Коктем 2
8
город Арыс
перед многоэтажными жилыми домами № 37 и № 39, по улице № 8, микрорайона Коктем 2
9
сельский округ Монтайтас
перед зданием Монтайтасского сельского клуба, село Монтайтас, улица Б.Онтаева № 5
10
сельский округ Акдала
Шымкент-Арыс шоссе, восточная сторона здания Арысского группового водопровода

Әль-Фараби көшесі, № 5, № 7, № 45 көп қабатты тұрғын үйлердің алды
5
Арыс қаласы
Әль-Фараби көшесі, № 36, № 46 көп қабатты тұрғын үйлердің алды
6
Арыс қаласы
М.Сұлтанқожаұлы көшесі № 110, № 112 көп қабатты тұрғын үйлердің алды
7
Арыс қаласы
Көктем 2 мөлтек ауданы, № 1 көшесіндегі № 1 және № 3 көп қабатты тұрғын үйлердің алды
8
Арыс қаласы
Көктем 2 мөлтек ауданы, № 8 көшесіндегі № 37 және № 39 көп қабатты тұрғын үйлердің алды
9
Монтайтас ауылдық округі
Монтайтас ауылы, Б.Онтаев көшесі № 5, Монтайтас ауылдық клуб ғимаратының алды
10
Ақдала ауылдық округі
Шымкент-Арыс тас жолы, Арыс топтасқан су ғимаратының шығыс жағы