О признании утративших силу некоторых решений Кентауского городского маслихата
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 16 июня 2020 года № 361. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 19 июня 2020 года № 5661
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторых решений Кентауского городского маслихата согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Кентауского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Садуов
Секретарь маслихата Т. Балабиев
Приложение к решению
Кентауского городского
маслихата от 16 июня
2020 года № 361
Перечень решений Кентауского городского маслихата признанных утратившими силу
1) решение Кентауского городского маслихата от 19 июля 2016 года № 31 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Кентау" ( зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3823, опубликовано в газете "Кентау" от 13 августа 2016 года, в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 августа 2016 года);
2) решение Кентауского городского маслихата от 14 февраля 2020 года № 341 "О внесении изменений и дополнений в решение Кентауского городского маслихата от 19 июля 2016 года № 31 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Кентау" ( зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5434, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 февраля 2020 года).
3) решение Кентауского городского маслихата от 27 апреля 2020 года № 357 "О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 19 июля 2016 года № 31 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5585, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 мая 2020 года).

Кентау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 16 маусымдағы № 361 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 19 маусымда № 5661 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Кентау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Кентау қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Кентау қалалық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Мәслихат сессиясының төрағасы Т. Садуов
Мәслихат хатшысы Т. Балабиев
Кентау қалалық
мәслихатының 2020 жылғы
16 маусымдағы № 361
шешіміне қосымша
Кентау қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 19 шілдедегі № 31 "Кентау қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3823 тіркелген, 2016 жылдың 13 тамызында "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған, 2016 жылғы 17 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған);
2) Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 14 ақпандағы № 341 "Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 19 шілдедегі № 31 "Кентау қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5434 тіркелген, 2020 жылғы 25 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған);
3) Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 27 сәуірдегі № 357 "Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 19 шілдедегі № 31 "Кентау қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5585 тіркелген, 2020 жылғы 4 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған).