О внесении изменений в постановление акимата Ордабасынского района от 18 августа 2017 года № 333 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Ордабасынского района"
Постановление акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 30 декабря 2020 года № 652. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 30 декабря 2020 года № 5983. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 1 августа 2023 года № 247
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 01.08.2023 № 247 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Ордабасынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Ордабасынского района от 18 августа 2017 года № 333 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Ордабасынского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4199, опубликованный 9 сентября 2017 года в газете "Ордабасы оттары" за № 39 и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 сентября 2017 года) следующие изменения:
в заголовок вносится изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в пункт 1 вносится изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Ордабасынского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Ордабасынского района после его официального опубликования.

Ордабасы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 18 тамыздағы № 333 "Ордабасы ауданы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 652 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 5983 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 1 тамыздағы № 247 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 01.08.2023 № 247 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27 бабының 2 тармағына және "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Ордабасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ордабасы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 18 тамыздағы № 333 "Ордабасы ауданы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4199 тіркелген, 2017 жылғы 9 қыркүйекте "Ордабасы оттары" газетінің № 39 санында және 2017 жылғы 8 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Ордабасы ауданы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды айқындау туралы";
көрсетілген қаулының 1 тармағындағы "белгіленсін" сөзі "айқындалсын" сөзімен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ордабасы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Ордабасы ауданы әкімдігі интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Ордабасынского района Қ.Сейткула.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Турашбеков
Приложение к постановлению
акимата Ордабасынского
района от 30 декабря 2020
года № 652
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Ордабасынского района
Наименование сельского округа
Место расположения
1.
Сельский округ Караспан
Населенный пункт Караспан, пересечение улиц С.Байболатова и Ш.Бимырза
2.
Сельский округ Буржар
Населенный пункт Уялыжар, пересечение улиц Толеби и Ж.Жабаева
3.
Сельский округ Женис
Населенный пункт Женис, вдоль улицы С.Кожанова
4.
Сельский округ Бугунь
Населенный пункт Бугунь, вдоль улицы Б.Кенжебаева между зданиями пекарни "Жетибай А" и крестьянского хозяйства "Карабала"
5.
Сельский округ Бадам
Населенный пункт Бадам, вдоль улицы Т.Кабылулы
6.
Сельский округ Торткуль
Населенный пункт Торткуль, вдоль автомобильной дороги Республиканского значения М –32 Самара-Шымкент
7.
Сельский округ Шубар
Населенный пункт Шубар, вдоль улицы Райымбек батыра
8.
Сельский округ Каракум
Населенный пункт Каракум, пересечение улиц Кажымукана и М.Маметовой
9.
Сельский округ Шубарсу
Населенного пункт Шубарсу, вдоль улицы Д.Кунаева
10.
Сельский округ Кажымукан
Населенный пункт Темирлан, вдоль улицы Кажымукана

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Қ.Сейітқұлға жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Турашбеков
Ордабасы ауданы
Әкімдігінің 2020 жылғы
30 желтоқсандағы № 652
қаулысына қосымша
Ордабасы ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Ауыл округінің атауы
Орналасқан орны
1
Қараспан ауыл округі
Қараспан елді мекені, С.Байболатов және Ш.Бимырза көшелерінің қиылысы
2
Бөржар ауыл округі
Ұялыжар елді мекені, Төлеби және Ж.Жабаев көшелерінің қиылысы
3
Жеңіс ауыл округі
Жеңіс елді мекені, С.Қожанов көшесінің бойы
4
Бөген ауыл округі
Бөген елді мекені, Б.Кенжебаев көшесінің бойындағы "Жетібай А" наубайханасы мен "Қарабала" шаруақожалығы ғимаратының арасы
5
Бадам ауыл округі
Бадам елді мекені, Т.Қабылұлы көшесінің бойы
6
Төрткүл ауыл округі
Төрткүл елді мекені, Самара –Шымкент М-32 Республикалық маңызы бар автомобиль жолының бойы
7
Шұбар ауыл округі
Шұбар елді мекені, Райымбек батыр көшесінің бойы
8
Қарақұм ауыл округі
Қарақұм елді мекені, Қажымұқан және М.Маметова көшелерінің қиылысы
9
Шұбарсу ауыл округі
Шұбарсу елді мекені, Д.Қонаев көшесінің бойы
10
Қажымұхан ауыл округі
Темірлан елді мекені, Қажымұқан көшесінің бойы