Об образовании избирательных участков на территории Тюлькубасского района
Решение акима Тюлькубасского района Туркестанской области от 17 марта 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 17 марта 2020 года № 5499
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Тюлькубасского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для организации и проведения выборов на территории Тюлькубасского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Тюлькубасского района № 8 от 9 ноября 2018 года "Об образовании избирательных участков на территории Тюлькубасского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4777 и опубликовано 23 ноября 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Тюлькубасского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Тюлькубасского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Тюлькубасского района.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аудан әкімі Н. Турашбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Тюлькубасского района
____________________К.Ахметов
"____" __________ 2020 года
Приложение к решению
акима Тюлькубасского района
от "17" марта 2020 года № 4
Перечень избирательных участков по Тюлькубасскому району
Сноска. В приложение внесены изменения на русском языке, текст на казахском языке не меняется решением акима Тюлькубасского района Туркестанской области от 30.06.2020 № 10 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 792
Центр: Здание общей средней школы имени С.Бреусова, Шакпакский сельский округ, село Шакпак баба, улица Т.Сурашева № 70.
Границы: село Шакпак баба, улицы Б.Багысбекова, Айманбетова, Т.Сурашева, М.Маметовой, Е.Сапарова, Журсинбая, Шукирова, Асанбекова, К.Уйсинбаева полностью.
Избирательный участок № 793

Түлкібас ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімінің 2020 жылғы 17 наурыздағы № 4 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 17 наурызда № 5499 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2-тармағына сәйкес Түлкібас ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас ауданының аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткізу үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Түлкібас ауданы әкімінің 2018 жылғы 9 қарашадағы № 8 "Түлкібас ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4777 болып тіркелген және 2018 жылғы 23 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Түлкібас ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түлкібас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түлкібас ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Турашбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Түлкібас аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
____________________К.Ахметов
"____" ______________ 2020 жыл
Түлкібас ауданы әкімінің
2020 жылғы "17" наурыздағы
№ 4 шешіміне қосымша
Түлкібас ауданы бойынша сайлау учаскелерінің тізбесі
Ескерту. Қосымшаға орыс тілінде өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімінің 30.06.2020 № 10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ 792 сайлау учаскесі
Орталығы: С.Бреусов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Шақпақ ауылдық округі, Шақпақ баба ауылы,Т.Сұрашев көшесі № 70.
Шекаралары: Шақпақ баба ауылы, Б.Бағысбеков, Айманбетов, Т.Сұрашев, М.Маметова, Е.Сапаров, Жүрсінбай, Шүкіров, Асанбеков, Қ.Үйсінбаев көшелері толығымен.
№ 793 сайлау учаскесі

Центр: Здание малокомплектной начальной школы № 17, Разъездов 114, 115, Шакпакский сельский округ, Разъезд 114 № 2 А.
Границы: Разъезд 114 полностью.
Избирательный участок № 794
Центр: Здание малокомплектной начальной школы имени Нурлыбая Касымбекова, Жабаглинский сельский округ, село Абаил, улица Касымбекова № 23.
Границы: село Абаил, улица Н.Касымбекова, Разъезд 115 полностью.
Избирательный участок № 795
Центр: Здание общей средней школы имени А.Молдагуловой, Жабаглинский сельский округ, село Жабаглы, улица Абая № 72.
Границы: село Жабаглы, улицы Абая, Агабека, Тургына, Шалгын, А.Молдагуловой, Енбек, Е.Жартыбаева, Талдыбулак, Корикти, Рыскулова, Аксу-Жабаглы, Батылдык, Желтоксан, Т.Аубакирова полностью.
Избирательный участок № 796
Центр: Здание малокомплектной школы-гимназии имени Ш.Муртазы, Кемербастауский сельский округ, село Кумисбастау, улица Нурманова № 10.
Границы: село Кумисбастау, улицы Нурманова, Багысбаева, Керуен полностью.
Избирательный участок № 797
Центр: Здание малокомплектной общей средней школы имени М.Багисбаева, Кемербастауский сельский округ, село Елтай, улица Касабекова № 24.
Границы: село Елтай, улицы Касабекова, А.Шынгысбекова, К.Асырауова, К.Кенжетаева, Шакпак полностью.
Избирательный участок № 798
Центр: Здание общей средней школы имени Сабыра Рахимова, Кемербастауский сельский округ, село Кемербастау, улица К.Лес № 40
Границы: село Кемербастау, улицы К.Лес, Т.Балтабаева, Жастар, Новостройка полностью.
Избирательный участок № 799
Центр: Здание малокомплектной общей средней школы "Алғабас-1", Кемербастауский сельский округ, село Алгабас, улица Новостройка 2 № 1 Б.
Границы: село Алгабас, улицы Т.Рыскулова, Б.Абралиева, Теректи, Атамекен полностью.
Избирательный участок № 800
Центр: Здание общей средней школы имени Асанбая Аскарова, Кемербастауский сельский округ, село М.Жаримбетова, улица Белгибая № 1 А.
Границы: село М.Жаримбетова, улицы К.Махамбета, Акментей баба, Белгибая, С.Естибая, Новостройка полностью.
Избирательный участок № 801
Центр: Здание малокомплектной начальной школы "Майлыкент", Кемербастауский сельский округ, село Майлыкент, улица Саяжай № 15 А.
Границы: село Майлыкент, улицы Береке, Саяжай, Бейбитшилик полностью, Разъезд 117 полностью.
Избирательный участок № 802
Центр: Здание общей средней школы имени Дауан, Майлыкентский сельский округ, село Караагашты, улица М.Маметовой № 5.
Границы: село Караагашты, улицы Б.Момышулы, Аль-Фараби, Толеби, М.Маметовой, Шокеева, Торланбай полностью, детский санаторий "Акбулак", санаторий "Аксу-Жабаглы".
Избирательный участок № 803
Центр: Здание общей средней школы имени Байырбека Садыкова, Майлыкентский сельский округ, село Т.Рыскулова, улица Жамбыла № 134.

Орталығы: 114, 115-разъездерінің № 17 шағын жинақты бастауыш мектебінің ғимараты, Шақпақ ауылдық округі, Разъезд 114 № 2 А.
Шекаралары: Разъезд 114 толығымен.
№ 794 сайлау учаскесі
Орталығы: Нұрлыбай Қасымбеков атындағы шағын жинақты бастауыш мектебінің ғимараты, Жабағылы ауылдық округі, Абайыл ауылы, Н.Қасымбеков көшесі № 23.
Шекаралары: Абайыл ауылы, Н.Қасымбеков көшесі, Разъезд 115 толығымен.
№ 795 сайлау учаскесі
Орталығы: Ә.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Жабағылы ауылдық округі, Жабағылы ауылы, Абай көшесі № 72.
Шекаралары: Жабағылы ауылы, Абай, Ағабек, Тұрғын, Шалғын, Ә.Молдағұлова, Еңбек, Е.Жартыбаев, Талдыбұлақ, Көрікті, Рысқұлов, Ақсу-Жабағылы, Батылдық, Желтоқсан, Т.Аубакиров көшелері толығымен.
№ 796 сайлау учаскесі
Орталығы: Ш.Мұртаза атындағы шағын жинақты мектеп-гимназия ғимараты, Кемербастау ауылдық округі, Күмісбастау ауылы, Нұрманов көшесі № 10.
Шекаралары: Күмісбастау ауылы, Нұрманов, Бағысбаев, Керуен көшелері толығымен.
№ 797 сайлау учаскесі
Орталығы: М.Бағысбаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебінің ғимараты, Кемербастау ауылдық округі, Елтай ауылы, Қасабеков көшесі № 24.
Шекаралары: Елтай ауылы, Қасабеков, А.Шыңғысбеков, Қ.Асырауов, Қ.Кенжетаев, Шақпақ көшелері толығымен.
№ 798 сайлау учаскесі
Орталығы: Сабыр Рахымов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Кемербастау ауылдық округі, Кемербастау ауылы, Қ.Лес көшесі № 40.
Шекаралары: Кемербастау ауылы: Қ.Лес, Т.Балтабаев, Жастар, Жаңа құрылыс көшелері толығымен.
№ 799 сайлау учаскесі
Орталығы: "Алғабас-1" шағын жинақты жалпы орта мектебінің ғимараты, Кемербастау ауылдық округі, Алғабас ауылы, Жаңа құрылыс 2 көшесі № 1 Б.
Шекаралары: Алғабас ауылы, Т.Рысқұлов, Б.Абралиев, Теректі, Атамекен көшелері толығымен.
№ 800 сайлау учаскесі
Орталығы: Асанбай Асқаров атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Кемербастау ауылдық округі, М.Жәрімбетов ауылы, Белгібай көшесі № 1 А.
Шекаралары: М.Жәрімбетов ауылы, К.Махамбет, Ақментей баба, Белгібай, С.Естібай, Жаңа құрылыс көшелері толығымен.
№ 801 сайлау учаскесі
Орталығы: "Майлыкент" шағын жинақты бастауыш мектебінің ғимараты, Кемербастау ауылдық округі, Майлыкент ауылы, Саяжай көшесі № 15 А.
Шекаралары: Майлыкент ауылы, Береке, Саяжай, Бейбітшілік көшелері толығымен, Разъезд 117 толығымен.
№ 802 сайлау учаскесі
Орталығы: Дауан атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Майлыкент ауылдық округі, Қараағашты ауылы, М.Маметова көшесі № 5.
Шекаралары: Қараағашты ауылы, Б.Момышұлы, Әл-Фараби, Төлеби, М.Маметова, Шөкеев, Торланбай көшелері толығымен, "Ақбұлақ" балалар шипажайы, "Ақсу-Жабағылы" шипажайы.
№ 803 сайлау учаскесі
Орталығы: Байырбек Садықов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Майлыкент ауылдық округі, Т.Рыскұлов ауылы, Жамбыл көшесі № 134.

Границы: село Т.Рыскулова, улица Арысь № 1-19, улица Джамбула № 1-47 и № 2-110, улица Т.Рыскулова № 1-125 и № 2-194, улица Б.Момышулы № 1-51 и № 2-56, улица Калдаякова № 12-150, улица Иманова полностью, улица Рахманкулова № 1-67 и № 2-50, улица Жандосова полностью, улица С.Ахметова № 1-55 и № 2-58, улица Бекбосынова № 1-67 и № 2-34, микрорайон Нуршуак улицы Самал, Алмакент полностью.
Избирательный участок № 804
Центр: Здание Тюлькубасского колледжа агробизнеса и туризма, Майлыкентский сельский округ, село Т.Рыскулова, улица О.Сейдалиева № 3.
Границы: село Т.Рыскулова, улица Б.Момышулы № 53-199 и № 58-176, улица, улица К.Калиева полностью, Бекбосынова № 26-118 А и № 69-225, улица Ш.Калдаякова № 31-121, улица М.Абирова № 70-122, улица Ауезова № 1-37 и № 2-38, улица Б.Садыкова № 70-158 и № 71-135, улица Жантурова № 30-66 и № 23-67, улица Кунаева № 20-100 и № 59-137, улица Майлыкент № 1-23 и № 2-6, улица О.Сейдалиева № 1-41 и № 2-40, улица Амирханова полностью, улица Жастык шак № 1-25 и № 2-28, улица Багисбаева № 1-25 и № 2-86, стационар районной центральной больницы, микрорайон Кокжайлау, улицы Тауелсиздик, Улы дала, Жеруйык, Улы женис, Желтоксан, Кокжазык полностью.
Избирательный участок № 805
Центр: Здание школы-лицея имени Абая, Майлыкентский сельский округ, село Т.Рыскулова, улица Д.Кунаева № 18.
Границы: село Т.Рыскулова, улица Джамбула № 49-145 и № 112-232, улица Арысь № 20-66, улица Ахметова № 57-129 и № 60-164, улица Т.Рыскулова № 127-261 и № 196-330, улица Ш.Калдаякова № 7-29, улица Б.Садыкова № 24-68 и № 25-69, улица Жантурова № 1-21 и 2-28, улица Д.Кунаева № 11-57 и 10-26, улица М.Абирова № 36-68.
Избирательный участок № 806
Центр: Здание школы-гимназии имени М.Ломоносова, Майлыкентский сельский округ, село Т.Рыскулова, улица С.Ахметова № 135.
Границы: село Т.Рыскулова, улица Т.Рыскулова № 263-353 и № 332-402, улица Джамбула № 236-300, улица Б.Момышулы № 178-226 и № 203-243, улица М.Абирова № 3-131, улица Грицинина и переулок Грицинина полностью, улицы Досалиева и Сыздыкбаева полностью, улица Багысбаева № 88-128, улицы Науан и Жана гасыр полностью, улица Бекбосынова № 118-172 и № 227-291, улица Алатау № 57-123 и № 234-до конца, улица Биназар батыра № 248-до конца и № 317-до конца, улица Жусипбекова № 277-до конца, улица Галамат полностью и улица МТФ.
Избирательный участок № 807
Центр: Здание школы-лицея информационных технологий имени А.Пушкина, Майлыкентский сельский округ, село Т.Рыскулова, улица Биназар батыра № 249.

Шекаралары: Т.Рыскұлов ауылы, Арыс көшесі № 1-19, Жамбыл көшесі № 1-47 және № 2-110, Т.Рыскұлов көшесі № 1-125 және № 2-194, Б.Момышұлы көшесі № 1-51 және № 2-56, Қалдаяков көшесі № 12-150, Иманов көшесі толығымен, Рахманқұлов көшесі № 1-67 және № 2-50, Жандосов көшесі толығымен, С.Ахметов көшесі № 1-55 және № 2-58, Бекбосынов көшесі № 1-67 және № 2-34, Нұршуақ мөлтек ауданындағы Самал, Алмакент көшелері толығымен.
№ 804 сайлау учаскесі
Орталығы: Түлкібас агробизнес және саяхат колледжінің ғимараты, Майлыкент ауылдық округі, Т.Рысқұлов ауылы, О.Сейдалиев көшесі № 3.
Шекаралары: Т.Рысқұлов ауылы, Б.Момышұлы көшесі № 53-199 және № 58-176, К.Калиев көшесі толығымен, Бекбосынов көшесі № 26-118 А және № 69-225, Ш.Қалдаяков көшесі № 31-121, М.Абиров көшесі № 70-122, Әуезов көшесі № 1-37 және № 2-38, Б.Садықов көшесі № 70-158 және № 71-135, Жантуров көшесі № 30-66 және № 23-67, Қонаев көшесі № 20-100 және № 59-137, Майлыкент көшесі № 1-23 және №2-6, О.Сейдалиев көшесі № 1-41 және № 2-40, Амирханов көшесі толығымен, Жастық шақ көшесі № 1-25 және № 2-28, Бағысбаев көшесі № 1-25 және № 2-86, аудандық орталық аурухананың стационары, Көкжайлау шағын ауданындағы Тәуелсіздік, Ұлы дала, Жерұйық, Ұлы жеңіс, Желтоқсан, Көкжазық көшелері толығымен.
№ 805 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай атындағы мектеп-лицейінің ғимараты, Майлыкент ауылдық округі, Т.Рысқұлов ауылы, Д.Қонаев көшесі № 18.
Шекаралары: Т.Рысқұлов ауылы, Жамбыл көшесі № 49-145 және № 112-232, Арыс көшесі № 20-66, Ахметов көшесі № 57-129 және № 60-164, Т.Рысқұлов көшесі № 127-261 және № 196-330, Ш.Қалдаяков көшесі № 7-29, Б.Садықов көшесі № 24-68 және № 25-69, Жантуров көшесі № 1-21 және 2-28, Д.Қонаев көшесі № 11-57 және 10-26, М.Абиров көшесі № 36-68.
№ 806 сайлау учаскесі
Орталығы: М.Ломоносов атындағы мектеп-гимназиясының ғимараты, Майлыкент ауылдық округі, Т.Рысқұлов ауылы, С.Ахметов көшесі № 135.
Шекаралары: Т.Рысқұлов ауылы, Т.Рысқұлов көшесі № 263-353 және 332-402, Жамбыл көшесі № 236-300, Б.Момышұлы көшесі № 178-226 және № 203-243, М.Абиров көшесі № 3-131, Грицинин көшесі және Грицинин тұйық көшесі толығымен, Досалиев көшесі толығымен, Сыздықбаев көшесі толығымен, Бағысбаев көшесі № 88-128, Науан көшесі толығымен, Жаңа ғасыр көшесі толығымен, Бекбосынов көшесі № 118-172 және № 227-291, Алатау көшесі № 57-123 және № 234-соңына дейін, Биназар батыр көшесі № 248-соңына және № 317-соңына дейін, Жүсіпбеков көшесі № 277-соңына дейін, Ғаламат көшесі толығымен және МТФ көшесі толығымен.
№ 807 сайлау учаскесі
Орталығы: А.Пушкин атындағы ақпараттық технологиялар мектеп-лицейінің ғимараты, Майлыкент ауылдық округі, Т.Рысқұлов ауылы, Биназар батыр көшесі № 249.

Границы: село Т.Рыскулова, улица Алатау № 1-55 и № 2-232, улица Биназар батыра № 2-246 и № 1-315, улица Ушкыштар полностью, улица Жемисти № 2-106 и № 1-103, улица И.Жусипбекова № 2-108 и № 1-275, улица М.Абирова № 2-34, улица Садыкова № 2-22 и № 1-23, улица Кунаева № 1-9 и №2-8, улица Калдаякова № 1-5 и 2-10.
Избирательный участок № 808
Центр: Здание общей средней школы "Жанкент", Майлыкентский сельский округ, село Т.Рыскулова, микрорайон Жанкент, улица Бекбосынова № 210.
Границы: село Т.Рыскулова, улица Бекбосынова № 174-до конца и № 293-до конца, улица Пушкина полностью и полностью многоэтажные жилые дома № 97, № 101, № 103, № 105, № 107, № 109, № 111, улица Абая полностью, улицы Х.Ахметова, Ж.Пралиева, К.Сергазиева А.Махмутова, Н.Сарыбекова, Р.Маматаева, Астана, Мангилик ел, Куланды, Шубайкызыл и Жана курылыс полностью, улица Т.Рыскулова от № 355 до конца и от № 404 до конца.
Избирательный участок № 809
Центр: Здание специализированной школы-интерната с обучением на трех языках Тюлькубасского района, Майлыкентский сельский округ, село Т.Рыскулова, улица Абирова № 1.
Границы: село Т.Рыскулова, все многоэтажные жилые дома в 1 микрорайоне, улицы К.Ахметова, Ш.Айманова полностью, улица М.Абирова многоэтажный жилой дом № 1.
Избирательный участок № 810
Центр: Здание начальной школы "Кезен", Майлыкентский сельский округ, село Бакыбек, улица Достык № 28 В.
Границы: село Бакыбек, улицы Достык, Ынтымак, Бозжорга, Т.Рыскулова, Сейфуллина, Егиндик, Зерде, Келешек полностью.
Избирательный участок № 811
Центр: Здание общей средней школы имени А.Гайдара, Акбиикский сельский округ, село Кулан, улица Куншуак № 6 Б.
Границы: село Кулан, улицы Бейбитшилик, Достык, Т.Турымбетова, М.Ауезова, Жастар, Умит, Куншуак, Маметова, Игилик, Б.Момышулы полностью.
Избирательный участок № 812
Центр: Здание малокомплектной основной средней школы имени М.Маметовой, Акбиикский сельский округ, село Сартур, улица Т.Рыскулова № 8
Границы: село Сартур, улицы Т.Рыскулова, А.Иманова полностью.
Избирательный участок № 813
Центр: Здание общей средней школы имени Т.Иманбекулы, Акбиикский сельский округ, село Акбиик, улица К.Саулетбек № 98.
Границы: село Акбиик, улицы К.Саулетбек, Жастар, Ынтымак, Бирлик полностью.
Избирательный участок № 814
Центр: Здание малокомплектной общей средней школы "Жанаталап", Рыскуловский сельский округ, село Жанаталап, улица М.Ауезова № 32.
Границы: село Жанаталап, улицы М.Ауезова, С.Муханова полностью.
Избирательный участок № 815
Центр: Здание общей средней школы имени А.Навои, Рыскуловский сельский округ, село Азаттык, улица Интернациональная № 45 А.
Границы: село Азаттык, улицы А.Навои, Абая, Интернациональная, М.Сартбаева, Ш.Турсынбекова, Жанакурылыс, Н.Эралиева, А.Байысбаева, Е.Калдыбаева Бирлик, Байшешек, Жас оркен, Ырыс, Достык, Игилик, Нурлы, Келешек, Бейбитшилик, Жемисти, Ынтымак, Тауелсиздик, Байтерек, Изет, Атамекен, Рахмет, Жастыкшак, Зерде, Корикти, Самал, Желтоксан, С.Сейфуллин полностью.
Избирательный участок № 816
Центр: Здание общей средней школы имени Г.Муратбаева, Рыскуловский сельский округ, село Шукурбулак, улица Ахмет би № 103 А.
Границы: село Шукурбулак, улицы Ахмет би, Ш.Уалиханова, Т.Рыскулова, Мейрхана, Астана, Коктем полностью, село Шукурбулак-2, улицы Ы.Алтынсарина, Б.Момышулы, Жангелдина, Мамекбаева полностью, село Тастыбулак, улицы Спатая, Наурыз, Бастау полностью.
Избирательный участок № 817
Центр: Здание общей средней школы имени М.Лермонтова, Тастумсыкский сельский округ, село Тастумсык, улица Е.Дуйсенбаева №33.
Границы: село Тастумсык, улицы Самал, К.Биболаева, Амангелды, Коктюбе, Е.Дуйсенбаева, Бирлик полностью, село Кабанбай, улицы Жаксылык, Нурлы жол полностью.
Избирательный участок № 818
Центр: Здание основной средней школы имени Амангельды, Тастумсыкский сельский округ, село Амангелды, улица Атамекен № 20 А.
Границы: село Амангелды, улицы Атамекен, Абая, Жамбыла, Есентаева полностью.
Избирательный участок № 819
Центр: Здание малокомплектной общей средней школы имени О.Кошевого, Тастумсыкский сельский округ, село Жыланды, улица Достык № 2 А.
Границы: село Жыланды, улицы Шапагат, Достык, Актогай полностью, село Карабастау, улица М.Ауезова полностью.
Избирательный участок № 820
Центр: Здание дома культуры, Мичуринский сельский округ, село Майтобе, улица Гагарина № 18.
Границы: село Майтобе,улицы Тауелсиздик, Жамбыла, Найзатас, Келешек, Батыр, Б.Момышулы, Ырыс, Панфилова, Т.Рыскулова, Азаттык, Алтай, К.Суйинбаева, Изет, Достар, Карасу полностью.
Избирательный участок № 903
Центр: Здание общей средней школы имени Ю.Гагарина, Мичуринский сельский округ, село Майтобе, улица Гагарина № 9.
Границы: село Майтобе, улицы Уалиханова, Гагарина, Астана, Бейбитшилик, Акдала, Сейфуллина, Жастыкшак, Зангар, Джакаева, Абая, Амангелды, Кобегенулы, Исабек полностью.
Избирательный участок № 821
Центр: Здание общей средней школы имени М.Шаханова, Мичуринский сельский округ, село Кожамберды, улица Ы.Алтынсарина № 16.
Границы: село Кожамберды улицы Биторе, Ы.Алтынсарина, С.Муканова, Бастау полностью.
Избирательный участок № 822
Центр: Здание общей средней школы имени З.Губайдуллина, Мичуринский сельский округ, село Коксагыз, улица Бирлик № 1.
Границы: село Коксагыз, улицы Кайрат, Мереке, Бирлик, Сатбаева, Талап, Жарасым полностью.
Избирательный участок № 823
Центр: Здание общей средней школы имени Г.Титова, Мичуринский сельский округ, село Таусагыз, улица Б.Мелдебекова № 1.
Границы: село Таусагыз, улицы Жандосова, Байшешек, Аубакирова, Сагыныш, Достык, Б.Мелдебекова, Акжол полностью.
Избирательный участок № 824
Центр: Здание общей средней школы имени Сейфуллина, Жаскешуский сельский округ, село Жаскешу, улица Л.Демеушова № 113.
Границы: село Жаскешу, улицы Л.Демеушова, Гагарина, Наурыз, Мира, М.Жолымбекулы, Н.Кобланова полностью.
Избирательный участок № 902
Центр: Здание Дома культуры, Жаскешуский сельский округ, село Жаскешу, улица А.Мылтыкбаева № 61.
Границы: село Жаскешу, улицы А.Мылтыкбаева, К.Тажибаева, Абая, Амангелды, Ж.Оналбекова, Бексеитова, Бесата полностью, разъезд Каракшы полностью.
Избирательный участок № 825
Центр: Здание малокомплектной начальной школы "Жанзак", Жаскешуский сельский округ, село Жанузак, улица Жанузак № 20 А.
Границы: село Пистели, улица Л.Кокырова полностью, село Жанузак, улица Жанузака полностью.
Избирательный участок № 826
Центр: Здание общей средней школы имени Турара, Жаскешуский сельский округ, село Рыскул, улица Ш.Уалиханова № 44.
Границы: село Рыскул, улицы Т.Рыскулова, М.Ауезова, Ш.Уалиханова полностью, разъезд Коктерек полностью.
Избирательный участок № 827
Центр: Здание малокомплектной общей средней школы имени Аль-Фараби, Балыктинский сельский округ, село Шарафкент, улица Алтынсарина № 12.
Границы: село Шарафкент, улицы Амангелды, Т.Рыскулова, Алтынсарина, Батырхана А.Толебаева полностью.
Избирательный участок № 828
Центр: Здание общей средней школы "Урбулак", Балыктинский сельский округ, село Урбулак, улица Рахимова № 27 А.
Границы: село Урбулак, улицы Рахимова, Ерубаева, Сазанбай полностью.
Избирательный участок № 829
Центр: Здание дома культуры, Балыктинский сельский округ, село Балыкты, улица Нарботаулы б/н.
Границы: село Балыкты, улицы Б.Нурматова, Нарботаулы, Абая, Сейфуллина, Пушкина, Алан, Тауелсиздик, Комарова, Исманова, Баратбека, К.Айдагараева, Ж.Кынтаева полностью.
Избирательный участок № 901
Центр: Здание общей средней школы имени И.Рыбалко, Балыктинский сельский округ, село Балыкты, улица Б.Нурматова № 35А.
Границы: село Балыкты, улицы Рахыма, Балыкты, Спатай Батыра, Курмангазы, Болашак, Панюкова Желтоксан, Наурыз, Нуршуак полностью, ДРП № 1.
Избирательный участок № 830
Центр: Здание основной средней школы имени Толеби, Балыктинский сельский округ, село Кокбулак, улица Б.Момышулы № 17 А.
Границы: село Кокбулак, улицы К.Колбаева, К.Байсейтова, Б.Момышулы, К.Манасова, Бакыт полностью.
Избирательный участок № 831
Центр: Здание общей средней школы имени Ы.Алтынсарина, Балыктинский сельский округ, село Абай, улица Ы.Алтынсарина № 35.
Границы: село Абай, улицы Ы.Алтынсарина, Абая, Амангелды полностью.
Избирательный участок № 832
Центр: Здание дома культуры, Арысский сельский округ, село Керейт, улица Ж.Асилбекулы № 85.
Границы: село Керейт, улицы Абая, Асильбекулы, Ж.Оскенбайулы, Панченко, Турманулы, Маметовой, Амангелды, М.Пернебекулы, Байтерек, Мырзатая, Еркинбек полностью, село Кайыршакты, улица Ы.Алтынсарина полностью.
Избирательный участок № 833
Центр: Здание общей средней школы имени А.Байтурсынова, Арысский сельский округ, село Макталы, улица Жамбыла № 6 А.
Границы: село Макталы, улицы Байбосынулы, Отелбайулы, Муратбаева, Жамбыла, Сатыбалдыулы полностью.
Избирательный участок № 834
Центр: Здание дома культуры, Машатский сельский округ, село Машат, улица М.Ауезова № 1.
Границы: село Машат, улицы Джамбула, Т.Мырзабаева, Бекбаева, Б.Карибайулы, Медетова, Абильдабека, М.Ауезова, Е.Баймаханова, Кыстаубайулы полностью, село Кызылбастау, улицы Жандарбекова, Калдарбекова полностью, село Енбекши, улицы Кайсенова, Кажымукана полностью.
Избирательный участок № 835
Центр: Здание общей средней школы имени Жамбыла, Машатский сельский округ, село Жана когам, улица Абая № 19.
Границы: село Жана когам, улицы Мичурина, Абая, Сейфуллина, Арыс, Муканова, Гагарина, Маметовой, А.Молдагуловой, Казахстан, Аль-Фараби, Амангельди, Панфилова, полностью.
Избирательный участок № 836
Центр: Здание общей средней школы имени Т.Аубакирова, Машатский сельский округ, село Енбек, улица Б.Момышулы № 26.
Границы: село Енбек, улицы Б.Момышулы, Рыскулова, Уалиханова, Кажымукана, Анарбай полностью.
Избирательный участок № 837
Центр: Здание малокомплектной общей средней школы "Сеславино", Келтемашатский сельский округ, село Сеславино, улица Аубакирова № 21.
Границы: село Сеславино, улицы Ембердиева, Аубакирова, Амангелды, Жангелди полностью, село Аксай, улицы Аламан, Аксай полностью.
Избирательный участок № 838
Центр: Здание малокомплектной общей средней школы имени Ш.Уалиханова, Келтемашатский сельский округ, село Келтемашат, улица Уалиханова № 17.
Границы: село Келтемашат, улицы Уалиханова, Бейбитшилик, Б.Кульбаева, Бастау, Жас оркен полностью, село Когалы, улица С.Сейфуллина, Б.Майлина, А.Молдагуловой полностью, село Даубаба, улицы М.Ауезова, Самал полностью.
Избирательный участок № 839
Центр: Здание общей средней школы "Жиынбай", Келтемашатский сельский округ, село Жиынбай, улица Абая № 35 А.
Границы: село Жиынбай, улицы Абая, Спатаева, Ы.Алтынсарина, А.Мынбаева, Шапагат полностью.
Избирательный участок № 840
Центр: Здание общей средней школы имени К.Жандарбекова, Келтемашатский сельский округ, село Кершетас, улица Г.Муратбаева № 7.
Границы: село Кершетас, улицы Абая, Еркебая, Достык, Т.Рыскулова, К.Сатбаева, Г.Муратбаева, Б.Момышулы, Н.Коштаева, Гажап, Диирмен, Нуршуак полностью.
Избирательный участок № 841
Центр: Здание общей средней школы имени П.Шевцова, поселок Тюлькубас, улица Н.Узбекова № 58.

Шекаралары: Т.Рысқұлов ауылы, Алатау көшесі № 1-55 және № 2-232, Биназар батыр көшесі № 2-246 және № 1-315, Ұшқыштар көшесі толығымен, Жемісті көшесі № 2-106 және № 1-103, И.Жүсіпбеков көшесі № 2-108 және № 1-275, М.Абиров көшесі № 2-34, Садыков көшесі № 2-22 және № 1-23, Қонаев көшесі № 1-9 және № 2-8, Қалдаяков көшесі № 1-5 және 2-10.
№ 808 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жанкент" жалпы орта мектебінің ғимараты, Майлыкент ауылдық округі, Т.Рысқұлов ауылы, Жанкент мөлтек ауданы, Бекбосынов көшесі № 210
Шекаралары: Т.Рысқұлов ауылы, Бекбосынов көшесі № 174-соңына дейін және № 293-соңына дейін, Пушкин көшесі толығымен және көпқабатты № 97, № 101, № 103, № 105, № 107, № 109, № 111 тұрғын үйлер толығымен, Абай көшесі толығымен, Х.Ахметов, Ж.Пралиев, К.Серғазиев, Ә.Махмутов, Н.Сарыбеков, Р.Маматаев, Астана, Мәңгілік ел, Құланды, Шұбайқызыл және Жаңа құрылыс көшелері толығымен, Т.Рысқұлов көшесі № 355-соңына дейін және № 404-соңына дейін.
№ 809 сайлау учаскесі
Орталығы: Түлкібас ауданының үш тілде оқытатын мамандандырылған мектеп-интернатының ғимараты, Майлыкент ауылдық округі, Т.Рысқұлов ауылы, Абиров көшесі № 1.
Шекаралары: Т.Рысқұлов ауылы, 1 мөлтек аудандағы барлық көпқабатты тұрғын үйлер, Қ.Ахметов, Ш.Айманов көшелері толығымен, М.Абиров көшесі № 1 көпқабатты тұрғын үй.
№ 810 сайлау учаскесі
Орталығы: "Кезең" бастауыш мектебінің ғимараты, Майлыкент ауылдық округі, Бақыбек ауылы, Достык көшесі № 28 В.
Шекаралары: Бақыбек ауылы, Достық, Ынтымақ, Бозжорға, Т.Рысқұлов, Сейфуллин, Егіндік, Зерде, Келешек көшелері толығымен.
№ 811 сайлау учаскесі
Орталығы: А.Гайдар атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Ақбиік ауылдық округі, Құлан ауылы, Күншуақ көшесі № 6 Б.
Шекаралары: Құлан ауылы, Бейбітшілік, Достық, Т.Тұрымбетов, М.Әуезов, Жастар, Үміт, Күншуақ, Маметова, Игілік, Б.Момышұлы көшелері толығымен.
№ 812 сайлау учаскесі
Орталығы: М.Маметова атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебінің ғимараты, Ақбиік ауылдық округі, Сарытөр ауылы, Т.Рысқұлов көшесі № 8.
Шекаралары: Сарытөр ауылы, Т.Рысқұлов, А.Иманов көшелері толығымен.
№ 813 сайлау учаскесі
Орталығы: Т.Иманбекұлы атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Ақбиік ауылдық округі, Ақбиік ауылы, К.Сәулетбек көшесі № 98.
Шекаралары: Ақбиік ауылы, К.Сәулетбек, Жастар, Ынтымақ, Бірлік көшелері толығымен.
№ 814 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жаңаталап" шағын жинақты жалпы орта мектебінің ғимараты, Рысқұлов ауылдық округі, Жаңаталап ауылы, М.Әуезов көшесі № 32.
Шекаралары: Жаңаталап ауылы, М.Әуезов, С.Мұханов көшелері толығымен.
№ 815 сайлау учаскесі
Орталығы: Ә.Науаи атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Рысқұлов ауылдық округі, Азаттық ауылы, Интернациональная көшесі № 45 А.
Шекаралары: Азаттық ауылы, А.Навои, Абай, Интернациональная, М.Сартбаев, Ш.Тұрсынбеков, Жаңақұрылыс, Н.Эралиев, Ә.Байысбаев, Е.Қалдыбаев, Бірлік, Бәйшешек, Жас өркен, Ырыс, Достық, Игілік, Нұрлы, Келешек, Бейбітшілік, Жемісті, Ынтымақ, Тәуелсіздік, Бәйтерек, Ізет, Атамекен, Рахмет, Жастықшақ, Зерде, Көрікті, Самал, Желтоқсан, С.Сейфуллин көшелері толығымен.
№ 816 сайлау учаскесі
Орталығы: Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Рысқұлов ауылдық округі, Шұқырбұлақ ауылы, Ахмет би көшесі № 103 А.
Шекаралары: Шұқырбұлақ ауылы, Ахмет би, Ш.Уалиханов, Т.Рысқұлов, Мейірхан, Астана, Көктем көшелері толығымен, Шұқырбулақ-2 ауылы, Ы.Алтынсарин, Б.Момышұлы, Жангелдин, Мамекбаев көшелері толығымен, Тастыбұлақ ауылы, Спатай, Наурыз, Бастау көшелері толығымен.
№ 817 сайлау учаскесі
Орталығы: М.Лермонтов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Тастұмсық ауылдық округі, Тастұмсық ауылы, Е.Дүйсенбаев көшесі № 33.
Шекаралары: Тастұмсық ауылы, Самал, Қ.Биболаев, Амангелді, Көктөбе, Е.Дүйсенбаев, Бірлік көшелері толығымен, Қабанбай ауылы, Жақсылық, Нұрлы жол көшелері толығымен.
№ 818 сайлау учаскесі
Орталығы: Аманкелді атындағы негізгі орта метебінің ғимараты, Тастұмсық ауылдық округі, Амангелді ауылы, Атамекен көшесі № 20 А.
Шекаралары: Амангелді ауылы, Атамекен, Абай, Жамбыл, Есентаев көшелері толығымен.
№ 819 сайлау учаскесі
Орталығы: О.Кошевой атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебінің ғимараты, Тастұмсық ауылдық округі, Жыланды ауылы, Достық көшесі № 2 А.
Шекаралары: Жыланды ауылы, Шапағат, Достық, Ақтоғай көшелері толығымен, Қарабастау ауылы, М.Әуезов көшесі толығымен.
№ 820 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйінің ғимараты, Мичурин ауылдық округі, Майтөбе ауылы, Гагарин көшесі № 18.
Шекаралары: Майтөбе ауылы, Тәуелсіздік, Жамбыл, Найзатас, Келешек, Батыр, Б.Момышұлы, Ырыс, Панфилов, Т.Рысқұлов, Азаттық, Алтай, К.Сүйінбаев, Ізет, Достар, Қарасу көшелері толығымен.
№ 903 сайлау учаскесі
Орталығы: Ю.Гагарин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Мичурин ауылдық округі, Майтөбе ауылы, Гагарин көшесі № 9
Шекаралары: Майтөбе ауылы, Уалиханов, Гагарин, Астана, Бейбітшілік, Ақдала, Сейфуллин, Жастықшақ, Заңғар, Джақаев, Абай, Амангелді, Көбегенұлы, Исабек көшелері толығымен.
№ 821 сайлау учаскесі
Орталығы: М.Шаханов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Мичурин ауылдық округі, Қожамберді ауылы, Алтынсарин көшесі № 16.
Шекаралары: Қожамберді ауылы, Битөре, Ы.Алтынсарин, С.Муқанов, Бастау көшелері толығымен.
№ 822 сайлау учаскесі
Орталығы: З.Ғұбайдуллин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Мичурин ауылдық округі, Көксағыз ауылы, Бірлік көшесі № 1.
Шекаралары: Көксағыз ауылы, Қайрат, Мереке, Бірлік, Сатбаев, Талап, Жарасым көшелері толығымен.
№ 823 сайлау учаскесі
Орталығы: Г.Титов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Мичурин ауылдық округі, Таусағыз ауылы, Б.Мелдебеков көшесі № 1.
Шекаралары: Таусағыз ауылы, Жандосов, Бәйшешек, Аубакиров, Сағыныш, Достық, Б.Мелдебеков, Ақжол көшелері толығымен.
№ 824 сайлау учаскесі
Орталығы: С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Жаскешу ауылдық округі, Жаскешу ауылы, Л.Демеуішов көшесі № 113.
Шекаралары: Жаскешу ауылы, Л.Демеуішов, Гагарин, Наурыз, Мир, М.Жолымбекұлы, Н.Қобланов көшелері толығымен.
№ 902 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйінің ғимараты, Жаскешу ауылдық округі, Жаскешу ауылы, А.Мылтықбаев көшесі № 61.
Шекаралары: Жаскешу ауылы, А.Мылтықбаев, Қ.Тәжібаев, Абай, Амангелді, Ж.Оңалбеков, Бексейітов, Бесата көшелері толығымен, разъезд Қарақшы толығымен.
№ 825 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жанзақ" шағын жинақты бастауыш мектебінің ғимараты, Жаскешу ауылдық округі, Жанұзақ ауылы, Жанұзақ көшесі № 20 А.
Шекаралары: Пістелі ауылы, Л.Қоқыров көшесі толығымен, Жанұзақ ауылы, Жанұзақ көшесі толығымен.
№ 826 сайлау учаскесі
Орталығы: Тұрар атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Жаскешу ауылдық округі, Рысқұл ауылы, Ш.Уалиханов көшесі № 44.
Шекаралары: Рысқұл ауылы, Т.Рысқұлов, М.Әуезов, Ш.Уалиханов көшелері толығымен, разъезд Көктерек толығымен.
№ 827 сайлау учаскесі
Орталығы: Әл-Фараби атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебінің ғимараты, Балықты ауылдық округі, Шарафкент ауылы, Алтынсарин көшесі № 12.
Шекаралары: Шарафкент ауылы, Амангелді, Т.Рысқұлов, Алтынсарин, Батырхан, А.Төлебаев көшелері толығымен.
№ 828 сайлау учаскесі
Орталығы: "Ұрбұлақ" жалпы орта мектебінің ғимараты, Балықты ауылдық округі, Ұрбұлақ ауылы, Рахимов көшесі № 27 А.
Шекаралары: Ұрбұлақ ауылы, Рахимов, Ерубаев, Сазанбай көшелері толығымен.
№ 829 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйінің ғимараты, Балықты ауылдық округі, Балықты ауылы, Нарботаұлы н/з.
Шекаралары: Балықты ауылы, Нұрматов, Нарботаұлы, Абай, Сейфуллин, Пушкин, Алаң, Тәуелсіздік, Комаров, Исманов, Баратбек, К.Айдагараев, Ж.Қынтаев көшелері толығымен.
№ 901 сайлау учаскесі
Орталығы: И.Рыбалко атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Балықты ауылдық округі, Балықты ауылы, Б.Нұрматов көшесі № 35 А.
Шекаралары: Балықты ауылы, Рахым, Балықты, Спатай Батыр, Құрманғазы, Болашақ, Панюков, Желтоқсан, Наурыз, Нуршуақ көшелері толығымен, ДРП № 1.
№ 830 сайлау учаскесі
Орталығы: Төлеби атындағы негізгі орта мектебінің ғимараты, Балықты ауылдық округі, Көкбұлақ ауылы, Б.Момышұлы көшесі № 17 А.
Шекаралары: Көкбұлақ ауылы, Қ.Көлбаев, К.Байсейтов, Б.Момышұлы, Қ.Манасов, Бахыт көшелері толығымен.
№ 831 сайлау учаскесі
Орталығы: Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Балықты ауылдық округі, Абай ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі № 35.
Шекаралары: Абай ауылы, Ы.Алтынсарин, Абай, Амангелді көшелері толығымен.
№ 832 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйінің ғимараты, Арыс ауылдық округі, Керейт ауылы, Ж.Әсілбекұлы көшесі № 85.
Шекаралары: Керейт ауылы, Абай, Әсілбекұлы, Ж.Өскенбайұлы, Панченко, Тұрманұлы, Маметова, Амангелді, М.Пернебекұлы, Бәйтерек, Мырзатай, Еркінбек көшелері толығымен, Қайыршакты ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі толығымен.
№ 833 сайлау учаскесі
Орталығы: А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Арыс ауылдық округі, Мақталы ауылы, Жамбыл көшесі № 6 А.
Шекаралары: Мақталы ауылы, Байбосынұлы, Өтелбайұлы, Мұратбаев, Жамбыл, Сатыбалдыұлы көшелері толығымен.
№ 834 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйінің ғимараты, Машат ауылдық округі, Машат ауылы, М.Әуезов көшесі № 1.
Шекаралары: Машат ауылы, Жамбыл, Т.Мырзабаев, Бекбаев, Б.Карибайұлы, Медетов, Әбілдабек, М.Әуезов, Е.Баймаханов, Қыстаубайұлы көшелері толығымен, Қызылбастау ауылы, Жандарбеков, Қалдарбеков көшелері толығымен, Еңбекші ауылы, Қайсенов, Қажымұқан көшелері толығымен.
№ 835 сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Машат ауылдық округі, Жаңа қоғам ауылы, Абай көшесі № 19.
Шекаралары: Жаңа қоғам ауылы, Мичурин, Абай, Сейфуллин, Арыс, Мұқанов, Гагарин, Маметова, Ә.Молдағұлова, Қазақстан, Әл-Фараби, Амангелді, Панфилов көшелері толығымен.
№ 836 сайлау учаскесі
Орталығы: Т.Әубәкіров атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Машат ауылдық округі, Еңбек ауылы, Б.Момышұлы көшесі № 26.
Шекаралары: Еңбек ауылы, Б.Момышұлы, Рысқұлов, Уалиханов, Қажымұқан, Анарбай көшелері толығымен.
№ 837 сайлау учаскесі
Орталығы: "Сеславино" шағын жинақты жалпы орта мектебінің ғимараты, Келтемашат ауылдық округі, Сеславино ауылы, Аубакиров көшесі № 21.
Шекаралары: Сеславино ауылы, Ембердиев, Аубакиров, Амангелді, Жангелді көшелері толығымен, Ақсай ауылы, Аламан, Ақсай көшелері толығымен.
№ 838 сайлау учаскесі
Орталығы: Ш.Уәлиханов атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебінің ғимараты, Келтемашат ауылдық округі, Келтемашат ауылы, Уалиханов көшесі № 17.
Шекаралары: Келтемашат ауылы, Уалиханов, Бейбітшілік, Б.Көлбаев, Бастау, Жас өркен көшелері толығымен, Қоғалы ауылы, С.Сейфуллин, Б.Майлин, Ә.Молдағұлова көшелері толығымен, Даубаба ауылы, М.Әуезов, Самал көшелері толығымен.
№ 839 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жиынбай" жалпы орта мектебінің ғимараты, Келтемашат ауылдық округі, Жиынбай ауылы, Абай көшесі № 35 А.
Шекаралары: Жиынбай ауылы, Абай, Спатаев, Ы.Алтынсарин, А.Мыңбаев, Шапағат көшелері толығымен.
№ 840 сайлау учаскесі
Орталығы: Қ.Жандарбеков атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Келтемашат ауылдық округі, Кершетас ауылы, Ғ.Мұратбаев көшесі № 7.
Шекаралары: Кершетас ауылы, Абай, Еркебай, Достық, Т.Рысқұлов, Қ.Сәтбаев, Ғ.Мұратбаев, Б.Момышұлы, Н.Қоштаев, Ғажап, Диірмен, Нұршуақ көшелері толығымен.
№ 841 сайлау учаскесі
Орталығы: П.Шевцов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Түлкібас кенті, Н.Өзбеков көшесі № 58.

Границы: поселок Тюлькубас, улица К.Байсерикова № 2-28, № 1-13, улица Н.Узбекова № 2-80, № 5-115, улица Шевцова № 2-86, №3-83, улица Б.Аблаева № 2-112, № 1-121, улица Жанели би № 2-124, № 1-11, улица Амангелды № 1-43, № 2-76 А, улица Жамбыла № 1-73, № 2-72, улица Ш.Шынгысбекова № 1-85, № 2-72, улица Р.Пернебаева № 1-81, № 2-64.
Избирательный участок № 842
Центр: Здание общей средней школы имени Б.Момышулы, поселок Тюлькубас, улица Б.Момышулы № 81 А.
Границы: поселок Тюлькубас, улица Амангелды № 45-143, № 78-190, улица Жамбыла № 75-193, №74-178, улица Ш.Шынгысбекова № 87-203, № 74-176 улица Р.Пернебаева № 83-155, № 66-124, улица Б.Момышулы № 1-149, улица Ж.Балкыбекова № 1-65, улица А.Ермагамбетулы № 1-42, улица И.Алтеева № 1-48, улица Т.Тлебалдиева № 1-51, улица М.Тынышбаева № 1-15, улица Т.Рыскулова № 1-18, улица Астана полностью.
Избирательный участок № 843
Центр: Здание дома культуры, поселок Тюлькубас, улица Байсерикова № 50.
Границы: поселок Тюлькубас, улица О.Сергенова полностью, улица К.Байсерикова № 34-54, улица Н.Узбекова № 123-145, улица Кобей № 1-169, улица Шевцова № 88-122, № 85-125, улица Б.Аблаева № 114-214, № 123-217, улица Жанели-би № 126-220, № 15-99, улица Сатпаева № 2-52, улица М.Пошакаева № 1-13, улица П.Мырзалиева № 1-36, улица Т.Алимбаева № 1-57, улица Казына № 2-20.
Избирательный участок № 844
Центр: Здание малокомплектной начальной школы "Коктерек", село Коктерек, улица Медеу № 1.
Границы: село Коктерек, улицы Б.Момышулы, Медеу, Жана полностью, село Акбура полностью.
Избирательный участок № 845
Центр: Здание малокомплектной начальной школы "Ирсу", село Ирсу, улица Ирсу № 5 А.
Границы: село Ирсу полностью.
Избирательный участок № 846
Центр: Здание общей средней школы имени А.Оразбаева, село Ынтымак, улица К.Кемелбекулы № 11.
Границы: село Ынтымак, улицы У.Мамыкова, Онгарулы Оспана, Желтоксан, К.Кемелбекулы, Абая, Т.Бейсембаева, А.Калиева полностью.
Избирательный участок № 847
Центр: Здание дома культуры, поселок Састюбе, улица 1 Мамыр № 1 Г.
Границы: поселок Састюбе, улицы Заводская, К.Назарымбетова, Абая, Амангелды, Победы, Гарышкер, Сазтобе, Кажымукана, А.Молдагуловой, Поселковая, М.Шокая, ГРС, переулок Абая полностью.
Избирательный участок № 848
Центр: Здание общей средней школы имени А.Макаренко, поселок Састюбе, улица К.Турысбекова № 24.
Границы: поселок Састюбе, улицы И.Айдарбекова, Г.Муратбаева, Мичурина, К.Турысбекова, К.Бекишева, Пушкина, Гоголя, Лермонтова, 8 Наурыз, Жамбыла, Тауелсиздик, Астана, Мира, Т.Сейдуалиной, Т.Айымбетова, Жыланды булак, 1 Мамыр, Жибек жолы, Желтоксан, Т.Рыскулова, С.Сейфуллина, К.Байсеитовой, Ш.Калдаякова, Новый микрорайон полностью, участок Кызыл ту, улицы К.Сатпаева, Абая, Жамбыла, С.Сейфуллина полностью.

Шекаралары: Түлкібас кенті, К.Байсериков көшесі № 2–28, № 1-13, Н.Өзбеков көшесі № 2-80, № 5-115, Шевцов көшесі № 2-86, № 3-83, Б.Аблаев көшесі № 2-112, № 1-121, Жәнелі би көшесі № 2-124, № 1-11, Амангелді көшесі № 1-43, № 2-76 А, Жамбыл көшесі № 1-73, № 2-72, Ш.Шыңғысбеков көшесі № 1-85, № 2-72, Р.Пернебаев көшесі № 1-81, № 2-64.
№ 842 сайлау учаскесі
Орталығы: Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Түлкібас кенті, Б.Момышұлы көшесі № 81 А.
Шекаралары: Түлкібас кенті, Амангелді көшесі № 45-143, № 78-190, Жамбыл көшесі № 75-193, № 74-178, Ш.Шыңғысбеков көшесі № 87-203, № 74-176, Р.Пернебаев көшесі № 83-155, № 66-124, Б.Момышұлы көшесі № 1-149, Ж.Балкыбеков көшесі № 1-65, Ә.Ермағамбетұлы көшесі № 1-42, И.Алтеев көшесі № 1-48, Т.Тлебалдиев көшесі № 1-51, М.Тынышбаев көшесі № 1-15, Т.Рысқұлов көшесі № 1-18, Астана көшесі толығымен.
№ 843 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйінің ғимараты, Түлкібас кенті, Байсериков көшесі № 50.
Шекаралары: Түлкібас кенті, Ө.Сергенов көшесі толығымен, К.Байсериков көшесі № 34-54, Н.Өзбеков көшесі № 123-145, Көбей көшесі № 1-169, Шевцов көшесі № 88-122, № 85-125, Б.Аблаев көшесі № 114-214, № 123-217, Жәнелі би көшесі № 126-220, № 15-99, Сатпаев көшесі № 2-52, М.Пошакаев көшесі № 1-13, П.Мырзалиев көшесі № 1-36, Т.Алимбаев көшесі № 1-57, Қазына көшесі № 2-20.
№ 844 сайлау учаскесі
Орталығы: "Көктерек" шағын жинақты бастауыш мектебінің ғимараты, Көктерек ауылы, Медеу көшесі № 1.
Шекаралары: Көктерек ауылы, Б.Момышұлы, Медеу, Жаңа көшелері толығымен, Ақбура ауылы толық.
№ 845 сайлау учаскесі
Орталығы: "Иірсу" шағын жинақты бастауыш мектебінің ғимараты, Иірсу ауылы, Иірсу көшесі № 5 А.
Шекаралары: Иірсу ауылы толығымен.
№ 846 сайлау учаскесі
Орталығы: А.Оразбаева атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Ынтымақ ауылы, К.Кемелбекұлы көшесі № 11.
Шекаралары: Ынтымақ ауылы, У.Мамықов, Оңғарұлы Оспан, Желтоқсан, К.Кемелбекұлы, Абай, Т.Бейсембаев, А.Қалиев көшелері толығымен.
№ 847 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәдениет үйінің ғимараты, Састөбе кенті, 1 Мамыр көшесі № 1 Г.
Шекаралары: Састөбе кенті, Заводская, Қ.Назарымбетов, Абай, Амангелді, Победа, Ғарышкер, Сазтөбе, Қажымұқан, Ә.Молдағұлова, Поселковая, М.Шоқай, ГРС көшелері, Абай қиылысы толығымен.
№ 848 сайлау учаскесі
Орталығы: А.Макаренко атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты, Састөбе кенті, Қ. Тұрысбеков көшесі № 24
Шекаралары: Састөбе кенті, И.Айдарбеков, Ғ.Мұратбаев, Мичурин, Қ.Тұрысбеков, К.Бекишев, Пушкин, Гоголь, Лермонтов, 8 Наурыз, Жамбыл, Тәуелсіздік, Астана, Мир, Т.Сейдуалина, Т.Айымбетов, Жыланды бұлақ, 1 Мамыр, Жібек жолы, Желтоқсан, Т.Рыскұлов, С.Сейфуллин, К.Байсейітова, Ш.Қалдаяқов көшелері, Жаңа мөлтек ауданы толығымен, Қызыл ту учаскесі, Қ.Сатпаев, Абай, Жамбыл, С.Сейфуллин көшелері толығымен.