О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 22-147-VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Шардаринскому району"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 21 апреля 2020 года № 57-361-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 4 мая 2020 года № 5593. Утратило силу решением Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 11 октября 2023 года № 9-49-VIII
Сноска. Утратило силу решением Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 11.10.2023 № 9-49-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030) и приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14285), Шардаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 22-147-VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Шардаринскому район" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4340, опубликовано 5 января 2018 года в газете "Шартарап-Шарайна" и 10 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в приложение 1:
в строку, порядковый номер 6 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
строку, порядковый номер 7 изложить в следующей редакции:
"
7
Больницы, прочие лечебно-профилактические учреждения
1 койко-место
1,0
";
в строку, порядковый номер 9 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
строку, порядковый номер 10 изложить в следующей редакции:
"
10
Театры, кинотеатры, концертные залы, ночные клубы, казино, залы игровых автоматов
1 посадочное место
0,2
";

Шардара аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 22-147-VI "Шардара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілумен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 сәуірдегі № 57-361-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 4 мамырда № 5593 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 қазандағы № 9-49-VIII шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 11.10.2023 № 9-49-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Коммуналдық қалдықтардың түзiлу және жинақталу нормаларын есептеудiң үлгiлiк қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрiнiң 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 10030 тiркелген) және "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтi есептеу әдiстемесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрiнiң 2016 жылғы 1 қыркүйектегi № 404 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14285 тіркелген) сәйкес, Шардара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 22-147-VI "Шардара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілумен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4340 тіркелген, 2018 жылғы 5 қаңтарда "Шартарап-Шарайна" газетінде және 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 қосымшада:
реттiк нөмiрi 6-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тiлiндегi мәтiнi өзгермейдi:
"
6
Емханалар
1 келіп кету
0,275
";
реттік нөмірі 7-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
7
Ауруханалар, өзге де емдеу-сауықтыру мекемелері
1 төсек-орын
1,0
";
реттiк нөмiрi 9-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тiлiндегi мәтiнi өзгермейдi:
"
9
Мейрамханалар, дәмханалар, қоғамдық тамақтану мекемелері
1 отыратын орын
0,0001
";
реттiк нөмiрi 10-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
10
Театрлар, кинотеатрлар, концерт залдары, түнгi клубтар, ойынханалар, ойын автоматтарының залы
1 отыратын орын
0,2
";

строки, порядковые номера 14 и 15 изложить в следующей редакции:
"
14
Продовольственные, промтоварные магазины, супермаркеты
1 м2 торговой площади
1,23
15
Торговля с машин
1 м2 торгового места
-
";
строку, порядковый номер 16 исключить.
в приложение 2:
в строку, порядковый номер 1 изложить в следующей редакции:
"
1
Тариф на сбор, вывоз твердо-бытовых отходов
";
строку, порядковый номер изложить в следующей редакции:
"
2
Тарифы на захоронение и утилизацию твердо-бытовых отходов
";
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Шардаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Шардаринского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шардаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата Шардаринского района Бекмуратову Р.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Р.Жунускулова
Секретарь районного маслихата Б.Муталиев

реттiк нөмiрi 14 және 15-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
14
Азық-түлік, өнеркәсіптік тауар дүкендері, супермаркеттер
сауда алаңы 1 м2
1,23
15
Машиналардан сату
сауда орнының 1 м2
-
";
реттiк нөмiрi 16-жол алынып тасталсын.
2 қосымшада:
реттiк нөмiрi 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1
Қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, әкету тарифтері
";
реттік нөмірі 2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
2
Қатты тұрмыстық қалдықтарды көму және кәдеге жарату тарифтері
";
2. "Шардара ауданы мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шардара ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шардара ауданы мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шардара ауданы мәслихат аппаратының басшысы Р.Бекмуратовқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р.Жунускулова
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Муталиев