О признании утратившим силу некоторых постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 11 марта 2020 года № 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 марта 2020 года № 6767
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Законом Республики Казахстан от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Аппарату акима Восточно-Казахстанской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории области;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
Приложение к постановлению
от 11 марта 2020 года № 74
Перечень утративших силу некоторых постановлений Восточно - Казахстанского областного акимата
1. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" от 8 сентября 2015 года № 228 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4174, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 1 апреля 2016 года, в газетах "Дидар" 3 декабря 2015 года, 5 декабря 2015 года и "Рудный Алтай" 4 декабря 2015 года, 7 декабря 2015 года).
2. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 8 сентября 2015 года № 228 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" от 6 апреля 2016 года № 93 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4537, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 мая 2016 года, информационно-правовой системе "Әділет" 25 мая 2016 года, в газетах "Дидар" 1 июня 2016 года, 2 июня 2016 года, 4 июня 2016 года и "Рудный Алтай" 31 мая 2016 года, 1 июня 2016 года, 2 июня 2016 года).

Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 11 наурыздағы № 74 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 наурызда № 6767 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 25 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Шығыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің облыс аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Д. Ахметов
2020 жылғы 11 наурызы № 74
қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 228 "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4174 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 1 сәуірде, "Дидар" газетінде 2015 жылғы 3 желтоқсанда, 2015 жылғы 5 желтоқсанда және "Рудный Алтай" газетінде 2015 жылғы 4 желтоқсанда, 2015 жылғы 7 желтоқсанда жарияланған).
2. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 93 "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 228 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4537 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2016 жылғы 20 мамырда электрондық түрде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 25 мамырда, "Дидар" газетінде 2016 жылғы 1 маусымда, 2016 жылғы 2 маусымда, 2016 жылғы 4 маусымда және "Рудный Алтай" газетінде 2016 жылғы 31 мамырда, 2016 жылғы 1 маусымда, 2016 жылғы 2 маусымда жарияланған).

3. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 8 сентября 2015 года № 228 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" от 2 сентября 2016 года № 280 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4673, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 октября 2016 года, информационно-правовой системе "Әділет" 5 октября 2016 года, в газетах "Дидар" 11 октября 2016 года и "Рудный Алтай" 11 октября 2016 года).
4. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 8 сентября 2015 года № 228 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" от 22 декабря 2016 года № 391 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4844 опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 февраля 2017 года, в газетах "Дидар" 9 февраля 2017 года и "Рудный Алтай" 9 февраля 2017 года).
5. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении изменений и дополнений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 8 сентября 2015 года № 228 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" от 29 декабря 2017 года № 362 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5461, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 января 2018 года, в газетах "Дидар" 17 февраля 2018 года, 20 февраля 2018 года и "Рудный Алтай" 17 февраля 2018 года, 20 февраля 2018 года).
6. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 8 сентября 2015 года № 228 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" от 28 февраля 2018 года № 51 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5531, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 марта 2018 года, в газетах "Дидар" 10 апреля 2018 года и "Рудный Алтай" 10 апреля 2018 года).

3. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 2 қыркүйектегі № 280 "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 228 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4673 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2016 жылғы 5 қазанда электрондық түрде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 5 қазанда, "Дидар" газетінде 2016 жылғы 11 қазанда және "Рудный Алтай" газетінде 2016 жылғы 11 қазанда жарияланған).
4. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 391 "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 228 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4844 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 9 ақпанда электрондық түрде, "Дидар" газетінде 2017 жылғы 9 ақпанда және "Рудный Алтай" газетінде 2017 жылғы 9 ақпанда жарияланған).
5. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 362 "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 228 қаулысына өзгерістер мен толықтаулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5461 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 30 қаңтарда электрондық түрде, "Дидар" газетінде 2018 жылғы 17 ақпанда, 2018 жылғы 20 ақпанда және "Рудный Алтай" газетінде 2018 жылғы 17 ақпанда, 2018 жылғы 20 ақпанда жарияланған).
6. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 51 "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 228 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5531 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 21 наурызда электрондық түрде, "Дидар" газетінде 2018 жылғы 10 сәуірде және "Рудный Алтай" газетінде 2018 жылғы 10 сәуірде жарияланған).