О признании утратившими силу некоторых постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 16 марта 2020 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 марта 2020 года № 6777
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 16) пункта 31 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению координации занятости и социальных программ в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории области;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "16" марта 2020 года № 83
Перечень постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата, утративших силу
1. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 10 декабря 2015 года № 336 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4348, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 15 февраля 2016 года, в газетах "Дидар" от 22 февраля 2016 года № 20 (17260), от 24 февраля 2016 года № 21 (17261), от 26 февраля 2016 года № 22 (17262), "Рудный Алтай" от 20 февраля 2016 года № 20 (19772), от 23 февраля 2016 года № 21 (19773), от 25 февраля 2016 года № 22 (19774).

Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 16 наурыздағы № 83 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 наурызда № 6777 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 25 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңының 1-бабы 31-тармағының 16) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Шығыс Қазақстан облысының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы Қазақстан Республикасынынң заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің облыс аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Д. Ахметов
Шығыс Қазақстан
облысы әкімдігінің
2020 жылғы "16" наурыздағы
№ 83 қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 336 "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4348 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 22 ақпанда № 20 (17260), 2016 жылғы 24 ақпанда № 21 (17261), 2016 жылғы 26 ақпанда № 22 (17262) "Дидар", 2016 жылғы 20 ақпанда № 20 (19772), 2016 жылғы 23 ақпанда № 21 (19773), 2016 жылғы 25 ақпанда № 22 (19774) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).

2. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 18 августа 2016 года № 258 "О внесении изменений и дополнения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 10 декабря 2015 года № 336 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4675, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 14 октября 2016 года, в газетах "Дидар" от 25 октября 2016 года № 127, от 27 октября 2016 года № 128, "Рудный Алтай" от 25 октября № 128, от 27 октября 2016 года № 129).
3. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 15 декабря 2017 года № 342 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 10 декабря 2015 года № 336 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5367, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан 19 января 2018 года, в газетах "Дидар" от 23 января 2018 года № 9, от "Рудный Алтай" от 23 января № 10).
4. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 23 февраля 2018 года № 43 "О внесении изменений и дополнений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата № 336 от 10 декабря 2015 года "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5517, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан 20 марта 2018 года, в газетах "Дидар" от 5 апреля 2018 года № 40, "Рудный Алтай" от 5 апреля 2018 года № 40).
5. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 21 мая 2018 года № 132 "О внесении изменений и дополнений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 10 декабря 2015 года № 336 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5644, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан 25 июня 2018 года, в газетах "Дидар" от 23 июня 2018 года № 74, "Рудный Алтай" от 26 июня 2018 года № 75).
6. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 14 февраля 2019 года № 34 "О внесении изменений и дополнений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 10 декабря 2015 года № 336 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5732, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан 25 февраля 2019 г., в газетах "Дидар" от 28 февраля 2019 года № 24, "Рудный Алтай" от 28 февраля 2019 года № 24).

2. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 тамыздағы № 258 "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 336 қаулысына өзгерістер және толықтыру енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4675 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 25 қазанда № 127, 2016 жылғы 27 қазанда № 128 "Дидар", 2016 жылғы 25 қазанда № 128, 2016 жылғы 27 қазанда № 129 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
3. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 342 "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 336 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5367 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2018 жылғы 23 қаңтарда № 9 "Дидар", 2018 жылғы 23 қаңтарда № 10 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
4. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 23 ақпандағы № 43 "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 336 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5517 болып тіркелген, 2018 жылғы 20 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2018 жылғы 5 сәуірде № 40 "Дидар", 2018 жылғы 5 сәуірде № 40 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
5. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 21 мамырдағы № 132 "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 336 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5644 болып тіркелген, 2018 жылғы 25 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2018 жылғы 23 маусымда № 74 "Дидар", 2018 жылғы 26 маусымда № 75 "Алтай" газеттерінде жарияланған).
6. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 14 ақпандағы № 34 "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 336 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5732 болып тіркелген, 2019 жылғы 25 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2019 жылғы 28 ақпанда № 24 "Дидар", 2019 жылғы 28 ақпанда № 24 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).

7. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 17 июня 2019 года № 196 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 10 декабря 2015 года № 336 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6029 опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан 9 июля 2019 года, в газетах "Дидар" от 6 июля 2019 года № 76, "Рудный Алтай" от 6 июля 2019 года № 76).

7. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 196 "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 336 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6029 болып тіркелген, 2019 жылғы 9 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2019 жылғы 6 шілдеде № 76 "Дидар", 2019 жылғы 6 шілдеде № 76 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).