О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 52/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2020-2022 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 октября 2020 года № 62/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 ноября 2020 года № 7750. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2020 года № 64/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2020 № 64/2-VI ( вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 октября 2020 года № 42/475-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7648), Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 52/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6468, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 474 742,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 34 067 661,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 310 396,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 552 270,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 544 413,4 тысяч тенге;
2) затраты – 91 952 519,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -80 000,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 80 000,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 202 220,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 1 225 142,0 тысяч тенге;

Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-VI "Өскемен қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 қазандағы № 62/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 қарашада № 7750 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 64/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 24.12.2020 № 64/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 42/475-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7648 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-VI "Өскемен қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6468 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77 474 742,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 34 067 661,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 310 396,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 552 270,9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 38 544 413,4 мың теңге;
2) шығындар – 91 952 519,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -80 000,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 80 000,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 202 220,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 1 225 142,0 мың теңге;

поступления от продажи финансовых активов государства – 22 922,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15 599 997,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 599 997,5 тысяч тенге;
поступление займов – 21 040 910,0 тысяч тенге;
погашение займов – 5 560 118,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 119 206,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 22 922,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15 599 997,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 599 997,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 21 040 910,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 560 118,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 119 206,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

239 908,2
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
239 908,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 353 873,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 261 953,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
329 945,6
002
Программа занятости
485 144,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 230,0
005
Государственная адресная социальная помощь
746 256,5
006
Оказание жилищной помощи
7 600,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
602 264,5
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
14 220,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
8 314,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
95 788,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
365 613,2
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
279 635,0
021
Капитальные расходы государственного органа
14 604,1
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
108 513,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
1 507,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
135 175,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6 843,5
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 300,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
50 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
75 689,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
75 689,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
16 231,0
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

239 908,2
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
239 908,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 353 873,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 261 953,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
329 945,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
485 144,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 230,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
746 256,5
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 600,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
602 264,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
14 220,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
8 314,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
95 788,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
365 613,2
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
279 635,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 604,1
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
108 513,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
1 507,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
135 175,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6 843,5
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 300,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
50 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
75 689,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
75 689,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16 231,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

12 045,3
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
181 794,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
56 909,9
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
76 752,6
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
48 131,5
804
Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)
162 935,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры, спорта и туризма
34 263,0
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
98 230,4
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
7 115,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
21 554,2
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 773,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
4 069,7
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
4 069,7
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3 870,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
199,7
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
212 115,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
158 244,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
158 244,6
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
53 871,2
004
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
53 871,2
12
Транспорт и коммуникации
10 065 666,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 065 666,9
022
Развитие транспортной инфраструктуры
4 095 140,5
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2 500 222,2
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
98 000,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
2 963 041,7
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
409 262,5
13
Прочие

12 045,3
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
181 794,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 909,9
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
76 752,6
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
48 131,5
804
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі
162 935,6
001
Дене тәрбиесі, спорт және туризм саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
34 263,0
005
Көпшілік спортты және ұлттық спорт түрлерін дамыту
98 230,4
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорт жарыстарын өткізу
7 115,0
007
Облыстық спорт жарыстарында түрлі спорт түрлері бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командалары мүшелерінің дайындығы және қатысуы
21 554,2
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығындары
1 773,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
4 069,7
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
4 069,7
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3 870,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
199,7
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
212 115,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
158 244,6
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
158 244,6
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
53 871,2
004
Аудан аумағының қала құрылысын дамыту және елді мекендердің бас жоспарларының схемаларын әзірлеу
53 871,2
12
Көлiк және коммуникация
10 065 666,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 065 666,9
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
4 095 140,5
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 500 222,2
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
98 000,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 963 041,7
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
409 262,5
13
Басқалар