О бюджете города Курчатов на 2020-2022 годы
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 января 2020 года № 37/293-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2020 года № 6501. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 48/361-VI.
Сноска. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 48/361-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии cо статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6427) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 293 133,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 320 879,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 65 102,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 170,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 903 982,2 тысяч тенге;
2) затраты – 3 584 220,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -291 086,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 291 086,7 тысяч тенге:
поступление займов – 52 314,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 238 772,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.11.2020 № 37/293-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Принять к исполнению на 2020 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов, установленных решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6427).

Курчатов қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 37/293-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 января № 6501 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 48/361-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 25.12.2020 № 48/361-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1- тармағы 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы №35/389-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6427 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Курчатов қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 293 133,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 320 879,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65 102,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 170,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 903 982,2 мың теңге;
2) шығындар – 3 584 220,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -291 086,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 291 086,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 52 314,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 238 772,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 30.11.2020 № 37/293-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қала бюджетіне Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы №35/389-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6427 нөмірімен тіркелген) шешіміне белгіленген әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативі 2020 жылға 100 пайыз мөлшерінде орындауға қабылдансын.

3. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета, в сумме 499 673,0 тысяч тенге.
4. Исключен -.решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.03.2020 № 38/295-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2020 год в сумме 26 974,0 тысяч тенге.
6. Учесть перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2020 год, согласно приложению 4.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.04.2020 № 40/312-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 666 347,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.10.2020 № 46 /348-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 146 118,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.11.2020 № 37/293-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 243 170,0 тысяч тенге.

3. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 499 673, 0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
4. Алынып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 31.03.2020 № 38/295-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 26 974,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2020 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын, қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 – қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 30.04.2020 № 40/312-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 666 347,2 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 26.10.2020 № 46/348-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін дамуға арналған нысаналы трансферттер 146 118,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 30.11.2020 № 37/293-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 243 170,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.

Сноска. Пункт 9 в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.11.2020 № 37/293-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Предусмотреть в городском бюджете на 2020 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 400 988,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.10.2020 № 46 /348-VI (вводится в действие с 01.01.2020).

Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 30.11.2020 № 37/293-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін дамуға арналған нысаналы трансферттер 400 988,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 26.10.2020 № 46/348-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

от 25 декабря 2019 года
№ 37/286-VІ
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2020 год
Функциональная группа
Админстратор бюджетных программ
Программа
Наименование
4
Образование
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению Курчатовского
городского маслихата
от 25 декабря 2019 года
№ 37/286-VІ
Перечень утративших силу некоторых решений Курчатовского городского маслихата
1. Решение Курчатовского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 27/206-VI "О бюджете города Курчатов на 2019-2021 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-135, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2019 года.
2. Решение Курчатовского городского маслихата от 5 марта 2019 года № 29/217-VI "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 27/206-VI "О бюджете города Курчатов на 2019-2021 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5792, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 марта 2019 года.
3. Решение Курчатовского городского маслихата от 2 мая 2019 года № 32/238-VI "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 27/206-VI "О бюджете города Курчатов на 2019-2021 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5916, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 мая 2019 года.
4. Решение Курчатовского городского маслихата от 2 июля 2019 года № 34/258-VI "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 27/206-VI "О бюджете города Курчатов на 2019-2021 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6060, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 июля 2019 года.
5. Решение Курчатовского городского маслихата от 23 сентября 2019 года № 35/268-VI "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 27/206-VI "О бюджете города Курчатов на 2019-2021 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6177, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 октября 2019 года.

2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 37/286–VІ шешіміне
4 қосымша
2020 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын, жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық
топ
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
4
Білім беру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
Куратов
қалалық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 37/286- VI шешіміне
5 қосымша
Курчатов қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/206-VI "Курчатов қаласының 2019 – 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-3-135 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған.
2. Курчатов қалалық мәслихатының 2019 жылғы 5 наурыздағы № 29/217-VI "Курчатов қаласының 2019 – 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/206-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5792 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 28 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған.
3. Курчатов қалалық мәслихатының 2019 жылғы 2 мамырдағы № 32/238-VI "Курчатов қаласының 2019 – 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/206-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5916 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 20 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған.
4. Курчатов қалалық мәслихатының 2019 жылғы 2 шілдедегі № 34/258-VI "Курчатов қаласының 2019 – 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/206-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6060 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 16 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған.
5. Курчатов қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 қыркүйектегі № 35/268-VI "Курчатов қаласының 2019 – 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/206-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6177 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 4 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған.

6. Решение Курчатовского городского маслихата от 25 ноября 2019 года № 36/280-VI "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 27/206-VI "О бюджете города Курчатов на 2019-2021 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6340, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 декабря 2019 года.

6. Курчатов қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 қарашадағы № 36/280-VI "Курчатов қаласының 2019 – 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/206-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6340 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 6 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған.