О внесении изменений и дополнений в решение Зайсанского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 49-1 "О бюджете города районного значения, сельских округов Зайсанского района на 2020-2022 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 апреля 2020 года № 53-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 апреля 2020 года № 6892. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 68-12
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 68-12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Зайсанского районного маслихата от 31 марта 2020 года №52-3 "О внесении изменений и дополнение в решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2019 года №48-1 "О бюджете Зайсанского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6860) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №49-1 "О бюджете города районного значения, сельских округов Зайсанского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6528 и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2020 года) следующие изменения и дополненя:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Айнабулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 61506 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4442 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 238 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –56826 тысяч тенге;
2) затраты - 61840,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 49-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 сәуірдегі № 53-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 сәуірде № 6892 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 68-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 68-12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабына, 109-1 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 52-3 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының №48-1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6860 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №49-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6528 нөмірімен тіркелген және 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Айнабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61506 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4442 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 238 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 56826 мың теңге;
2) шығындар – 61840,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -334,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –334,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 334,1 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Используемые остатки бюджетных средств 334,1 тысяч тенге распределить согласно приложению 1-1 к настоящему решению.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Дайырского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 52613 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4523 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 181 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –47909 тысяч тенге;
2) затраты - 53473,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -860,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 860,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 860,7 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Используемые остатки бюджетных средств 860,7 тысяч тенге распределить согласно приложению 6-1 к настоящему решению.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет города Зайсан на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 587491 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 90930 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –481561 тысяч тенге;
2) затраты - 590192,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -334,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 334,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 334,1 мың теңге.";
мынандай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 334,1 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 1-1-қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Дайыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52613 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4523 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 181 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 47909 мың теңге;
2) шығындар – 53473,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -860,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 860,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 860,7 мың теңге.";
мынандай мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 860,7 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 7-1-қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Зайсан қаласының бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 587491 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 90930 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 481561 мың теңге;
2) шығындар – 590192,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -2701,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2701,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2701,3 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Используемые остатки бюджетных средств 2701,3 тысяч тенге распределить согласно приложению 10-1 к настоящему решению.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 30321 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3945 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 180 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26196 тысяч тенге;
2) затраты - 30683 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге
5) дефицит (профицит) бюджета – -362 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –362 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 362 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Используемые остатки бюджетных средств 362 тысяч тенге распределить согласно приложению 13-1 к настоящему решению.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить бюджет Каратальского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 54548 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 8025 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 144 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –46379 тысяч тенге;
2) затраты - 55033 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге
5) дефицит (профицит) бюджета – -485 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –485 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1897,0 тысяч тенге.";

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2701,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2701,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 2701,3 мың теңге.";
мынандай мазмұндағы 8-1 тармақпен толықтырылсын:
"8-1. 2701,3 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 10-1-қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30321 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3945 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 180 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26196 мың теңге;
2) шығындар – 30683 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -362 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 362 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 362 мың теңге.";
мынандай мазмұндағы 10-1 тармақпен толықтырылсын:
"10-1. 362 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 13-1-қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
11-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Қаратал ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54548 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 8025 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 144 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 46379 мың теңге;
2) шығындар – 55033 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -485 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 485 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 485 мың теңге.";

"16-1. Используемые остатки бюджетных средств 336,3 тысяч тенге распределить согласно приложению 22-1 к настоящему решению.";
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Утвердить бюджет Шиликтинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26, 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 30892 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3550 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 560 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26782 тысяч тенге;
2) затраты - 31278 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге
5) дефицит (профицит) бюджета – -386 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 386 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 386 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 18-1 следующего содержания:
"18-1. Используемые остатки бюджетных средств 386 тысяч тенге распределить согласно приложению 25-1 к настоящему решению.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 настоящего решения;
указанное решение дополнить приложениями 1-1, 7-1, 10-1, 13-1, 16-1, 19-1, 22-1, 25-1 согласно приложениям 2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года
Председатель сессии М. Мураткызы
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата

"16-1. 336,3 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 22-1-қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
17-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"17. 2020-2022 жылдарға арналған Шілікті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26, 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30892 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3550 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 560 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26782 мың теңге;
2) шығындар – 31278 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -386 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 386 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 386 мың теңге.";
мынандай мазмұндағы 18-1 тармақпен толықтырылсын:
"18-1. 386 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 25-1-қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
аталған шешімінің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 – қосымшалары осы шешімнің 1, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 қосымшаларына сәйкес аталған шешім 1-1, 7-1, 10-1, 13-1, 16-1, 19-1, 22-1, 25-1 қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Мұратқызы
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының