О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 49-1 "О бюджете города районного значения, сельских округов Зайсанского района на 2020-2022 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 ноября 2020 года № 64-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 ноября 2020 года № 7791. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 68-12
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 68-12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Зайсанского районного маслихата от 20 октября 2020 года №63-1 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2019 года №48-1 "О бюджете Зайсанского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7525) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №49-1 "О бюджете города районного значения, сельских округов Зайсанского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6528 и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Айнабулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 66319,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4518 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 162 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –61639,7 тысяч тенге;
2) затраты - 66653,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 49-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 қарашадағы № 64-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 қарашада № 7791 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 68-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 68-12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабына, 109-1 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қазандағы № 63-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының №48-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7725 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №49-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6528 нөмірімен тіркелген және 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Айнабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66319,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4518 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 162 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 61639,7 мың теңге;
2) шығындар – 66653,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -334,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 334,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 334,1 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Биржанского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 46301,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2412 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –43889,6 тысяч тенге;
2) затраты - 46301,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Дайырского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 52707 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4504 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –48003 тысяч тенге;
2) затраты - 53567,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -860,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 860,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 860,7 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет города Зайсан на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -334,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 334,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 334,1 мың теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Біржан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46301,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 2412 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 43889,6 мың теңге;
2) шығындар – 46301,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Дайыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52707 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4504 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 48003 мың теңге;
2) шығындар – 53567,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -860,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 860,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 860,7 мың теңге.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Зайсан қаласының бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

используемые остатки бюджетных средств – 336,3 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Утвердить бюджет Шиликтинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26, 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 31295 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 510 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27185 тысяч тенге;
2) затраты - 31681 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -386 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 386 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 386 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года
Председатель сессии В. Адильбаева
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного маслихата

бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 336,3 мың теңге.";
17-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"17. 2020-2022 жылдарға арналған Шілікті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26, 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31295 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 510 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27185 мың теңге;
2) шығындар – 31681 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -386 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –386 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 386 мың теңге.".
аталған шешімінің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Әділбаева
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының